Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Cezario pjūvis

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-08-13 17:18

Jei gerai atlieka narkoze,tai ta daline visai nebaisi.Juk nieko nesimato,nes uzdedama sirma.O be to ir atsigauni greiciau nuo dalines narkozes,nei po pilnos.Ir galu gale vaikeli is kart parodo vos gimusi.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-08-13 17:25

na jo uzdeda sirma aisku. bet nenorejau ziureti i tuos irankius, ir neemiau uztai. atsigavau greitai po narkozes. na kai be komplikaciju buvo uz tai taip kalbu as.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 107

2010-08-13 17:51

As tai isvis visa nestuma kalbejau, kad jokiu budu nesidarysiu Cezario, nes man labai baisu ir gimdysiu pati, nes labai bijojau operaciju, bet kaip tycia mano leliukas pilve sedejo ir turejo butinai daryti pjuvi... taciau atejus laikui paprasiau tik dalines narkozes, ir guledama stengiausi kaip imanoma pamatyti viska, kas vyksta uz sirmos :D DD net ant operacines lempos kur yra tie metaliukai aplinkui bandziau izvelgti, kas matosi :D pati nesupratau ir nesitikejau niekada, kad taip bus, nes paniskai bijojau irankiu visu ir apskritai daktaru, ligoniniu ir pan. Matyt uztemimas proto buvo :) ir atsigavau po operacijos per 12 val., pati is lovos islipau ir praustis nuejau, tai sesute vos nenukrito pamacius :D

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-08-13 17:53

as atosikeliau skaitykim po 18val.... po pilnos narkozes. kele ir ejau i vc.

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-08-13 17:54

nju jus po visko jau jus mandros.o as tik pas gyne nuejus drebu kaip epuses lapas.spaudima matuoja buna vien kaip tam begemotui is baimes sukiles.vakar pasake ,kad dantukai tvarkindi tai tooooooooookia laiminga buvau kad nereiks dar kart ateit.nu tokia jau as

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-14 07:35

man antra cezari dare ir su daline nejautra... :) tai visa operacijos laika operacines sesute ir anestiozlogas man anekldotus pasakojo... :) sesute brolio klasioke buvo, gydytojas labai fainas... nebijojau as nei irankiu nei garsu :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2010-11-11 23:01

Operacija lieka operacija...

Geriau gyvenimiškas anekdotas:

Susirinko burbulinės i kabakėli, pliurpia laimingos maistelį užsisakiusios. Ateina padavėjas ir klausia- kam cezaris?

Vien nėštukė, visa išsigandus didelėm akim: ne ne man ne cezaris, aš pati gimdysiu...

- taigi padavėjas tik tikslinasi, kas užsisakė Cezario salotu... - puola raminti kitos...

Va taip va... :) :D

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-19 20:57

seip as pati nenorejau niekada gimdyti ,bendradarbem sakydavau na as darysiuos cezario pjuvi,tai jos apibudindavo kad cia baisus dalykas,bet man padare anksciau 11 dienu negu turejo nes truko vandenu,kad vaikutis neuzdustu turejo greiciau daryti ,zinokit nera taip blogai kaip visi sako ,i stubura padare nejautra,vaikuti iseme per 5 min,nes ten buvo pakabintas laikrodis operacineje viska stebejau ,kaip skausmo nejauciau bet jutau viska ka daro -tik kad be skausmo,visa operacija trunka apie pusvalandy.po operacijos antra diena jau ejau po kitas palatas lankyti ligonines draugiu,aisku buvo silpna bet tikrai dziaugiuos kad negimdziau pati,tik man buvo nuo nejautros salutinis daznas  poveikis galvos skaumas ,vaistai tik apslopindavo bet neilgam.

5

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Aidas