Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Cezario pjūvis

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-10 19:43

brazde 2009 08 10    

Verkiam visi kad imami kyšiai ypač medicinoje, tad mažiau duokim tai ir mažiau norės jiems už tai algas moka. Tam yra artimieji jei reikia didesnės priežiūros.

Kaip gerai viskas praėjo tai ramiai gali taip kalbėti, yra tokių atveju, kad oiiii . Dėl kyšio koks čia kyšis jei eini privačiai ir privačiai gimdai, aš mokėjau ir jei trečia kartą reikės gimdyti irgi tik už pinigus.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-10 20:01

beabejo kai reikalas yra gal tada...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 514

2009-10-01 19:11

sveikos, as taip pat turejau du cezario pjuvius. viena LT ir antra Anglijoj. Taigi, po LT cezario negaliu pasakyt nieko gero, man ji dare nes buvo nevietinis nestumas su dvyniais, teko salint kiauside, labai skaudejo po to, ilgai negalejau atsikelti is lovos, kai atsisesdavau ar atsistodavau labai svaigdavo galva ir skaudedavo pjuvi, liko labai didelis ir negrazus randas. Prieziura skustis negaliu, bet kad ji butu gera teko nemazai deti daktarams ir sesutems i kisene. Na o kai dare antra Anglijoj, likau labai patenkinta. Jis buvo planuotas, operacija vyko sklandziai su vietine nejautra. Po operacijos praejus kelioms valandoms jau keliausi is lovos ir ejau i dusa, jauciausi labai gerai. Kadangi pjuvi dare per sena randa tai dabar ir randas liko zymiai mazesnis ir grzesnis nei po pirmojo. Labai geras ligonines personalas, visi malonus ir rupinosi labai gerai. Po triju dienu gryzau i namus, ir jau pilnai galejau opasirupinti savimi ir savo dukryte.

Cezario pjūvis

Žingsniuoju iš lėto, bet niekada nežengiu atgal.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-10-01 22:33

na o as esu patenkita darytu cezariu, ir slaugymu... jonavoje,. neturiu nusiskundimu..

o del kysiu, kitaip nebus, davem ir duosim...

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-11 01:05

As irgi turejau cezario pjuvi. Pagimdziau 13 val, o apie 23 val. liepe man keltis is lovos ir eiti pavaikscioti, bet as pasakiau, kad nenoriu, nes buvau su kateteriu slapimo pusleje ir nepatogu vaisksciot. tai prikele mane anksti ryte, iseme kateteri ir liepe eit i dusa. Beje, gimdziau Airijoje

Sukurtos temos: 22   Diskusijose pasisake: 125

2009-10-26 14:06

o mane teko skubiai operuoti nes kol mane "brandino" pataloginiam skyriuje del vandenu tekejimo per 5 dienas gavau infekcija kuri persidave ir sunui, ir mes per 10valandu gimdimo vos nemirem :( tai is musu kisio net neeme, nes vaistams teko pusantro tukstancio atiduoti :(

2009-10-26 14:07

oi oi kaip negerai cia jum gavos 

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-10-26 14:45

Golubeva 2009 10 26    

o mane teko skubiai operuoti nes kol mane "brandino" pataloginiam skyriuje del vandenu tekejimo per 5 dienas gavau infekcija kuri persidave ir sunui, ir mes per 10valandu gimdimo vos nemirem :( tai is musu kisio net neeme, nes vaistams teko pusantro tukstancio atiduoti :(

o ka medikai besake?nes kiek supratau,cia ju kalte.bet ,aisku,ka jie sakys,juk jie niekada nebuna kalti.

2009-10-26 14:51

kai mane atveze su greitaja tai pagulde ir pazadejo kad jei pati per nakti nepagimdysiu tai leis vaistus, ir kiekviena diena taip zadejo, as tada dar nezinojau jog kai vandenys teka reikia ko skubiau gimdyt nes galima pasigauti infekcija o veliau geri zmones paaiskino, ir sake jog galiu i teisma juos paduoti, bet man ir taip problemu su sunaus sveikata ir gyvybe buvo tai nenorejau dar daugiau save apkraut

2009-10-26 14:54

o kaip dabar vaikuciui,viskas gerai?

2009-10-26 16:48

na kaip ir taip, bet yra vienas BET, dar reikia stebeti jo sveikata, tai kiekviena menesi vazinejam i santariskius tikrintis :( mes su vyru taip svajojom apie vaikeli, taip laukem jo, o kai as pastojau atrode viskas taip grazu kaip pasakoj, o dabar kelias i ligonine man kaip duris i sirdi :(

2009-10-26 17:01

svarbu kad vistiek viskas gerai baiges... ir tikiu kad vaikutis bus sveika, linkiu to tau is sirdies 

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-10-27 09:36

Man taip pat buvo darytas cezaris, nes vaikutis sedejo pilvuki ir jokiu atsiverimu nebuvo.Gimdziau Kns.,nors pati sunkiai atsigavau po pjuvio, sav.pragulejau lig., ketvirta d.tik kilau is lovos, bet preziura tikrai buvo gera, gydytoja super, randas grazus.Aisku vyras po gimdymo kazkiek dave gydyt.ir anesteziologei.Buvo kita gydyt., kuri vis vizituodavo, tai patikekit, ant veielio buvo matyt ,kad DUOKIT PINIGU, JEI NE TAI SAKES BUS....Ir as jos psiteiravai, kada jau galevciau deveti speceles kelnaites, tai zinok kaip atreze: TIPO KA CIA PER NESAMONES KLAUSINEJI, KOKIAS KELNAITES?Nu  merginos zinokit as neatlaikiau, as isvis ne istu kuri leidzia kakot ant galvos, tai jai graziai ramiu tonu pasakiau: NU JUS TOKIAS PAREIGAS EINANTI MOTERIS,IR NEZINOTE, NESUPRANTATE APIE KA AS JUS KLAUSIU?TAI PATYLIU TADA.Ir dar kazka as ten pasakiau,tai zinokit uzsiciaupe ir jau kita vizida kalbejo kitaip su manim, galeciau sakyt ,kad biski lindo i sikna...Tai va, visokiu buna ir nezinia ant ko uzsoksi kaip sakoma.Bet ji buvo vienintele is visu lankiusiu gydyt., ir seseliu, kuri sitaip elgesi, matyt ji jau tokia.O siaip prieziura tikrai nesiskundziau...

2009-10-27 11:08

sandriukas aciu

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 18

2010-02-10 13:33

po dusu maudytis jau galima praejus savaitei po pjuvio 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 18

2010-02-10 13:35

po dusu praejus savaitei 

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-12 08:23

eulogija 2010 02 10    

po dusu maudytis jau galima praejus savaitei po pjuvio 

matot,o man tai jau antra diena galima buvo ir keliavau net nesusimastydama kad negalima ,kazkaip nesiprausus negaliu nei dienos buti ir kai tik pasijutau geriau is karto pirmas darbas buvo lysti po dusu

2010-02-12 08:27

Po dusu galima lysti anksciau,bet negalima slapinti pjuvio vietos.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-02-12 08:28

ryte buvo operacija,tai kitods dienos pavakary jau ėjau į dušą

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 107

2010-04-27 17:13

Sveikos mamytes :)

Norejau pasiteirauti galbut kuri nors susidurete su tokia problema kaip mano ir issiaiskinote to priezastis, nes siuo metu neturiu galimybes kreiptis i daktare :(

pries 4 menesius Cezario pjuvio metu pagimdziau suneli, po to kraujavau galbut 6 savaites ir po 2 menesiu nuo operacijos susirgau menstruacijomis. Dukart prasirgau cikla normaliai kaip ir iki gimdymo, o stai dabar susirgusi trecia karta sergu jau 19 dienu :( skauda pilva bet ne visada. gal kas zinote kas tai galetu buti?

dekoju

3

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
lll
Aidas