Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Cezario pjūvis

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-09 22:41

kaip skirtingai gydytojai dirba.kiekvieni gimdymo namai turi savo taisykles.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 25

2009-08-09 22:43

bet gydytuoju esu patenkinta ir personalas ligonines lb draugiskas buvo.

2009-08-09 22:47

gerai kad ant geru pataikei,bet buna ir tokiu,kad ojojoj...net siurpas ima.teko man su tokiais susidurti.niekam to nelinkeciau,ypac cezario metu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 167

2009-08-09 22:50

manes irgi i renimacija neveze, tik tiesiai i palata, ir atsibudau kai jau mane veze atgal i palata

2009-08-09 22:52

irgi girdejau siaubingu istoriju apie gimdyma,aciu dievui , kad man pasiseke

2009-08-09 22:53

nu idomiai tikrai.bet manau,kad reanimacija tikrai reikalinga.kad atsigautu mama.juk ten gana gera prieziura.o tai gal ne LT taip,nes neteko man girdeti,kad is operacines tiesiai i palata.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-08-09 22:54

zenuez 2009 08 09    

na cia tai tikra tiesa,kad ligone padaroma,bent jau man dvi savaites po operacijos,bet dar visokie skausmai,kartais net pavargstu nuo viso tonei normaliai miegot

nepadare manes jokios ligones.As jau ta pacia diena keliaus kai isoperavo,o kita diena vaiksciojau sunkiai ,bet vaiksciojau ir rupinausi savo dvyniais.Po dusu prausiausi po keletos dienu,o i vonua lindau,kai nustojau kraujuot

2009-08-09 22:54

o man dare vietine nejautra ,taigi viska jauciau ,ka su manim dare,neskaudejo bet nemalonus jausmas ypac kaip vaikeli isstumia...

2009-08-09 22:56

pirma karta reanimacijoj laike apie val,kol pradejau jaust po truputi kojas

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-08-09 22:56

ivona 2009 08 09    

mane pirma karta reanimacijoj palaike tik val,o per kita operacija visai nelaike.pagimdziau 21.45 o apie 23val jau nuveze i palata...

mane irgi is kart i palata nuveze,jokiu reanimaciju

2009-08-09 23:03

o as tai per antra cezari,kai pradejo siuti pilva,pradejau justi,kad kojos atitirpineja,kad mane ten murdo,spaudo visaip.tikrai jausmas ne is maloniuju

2009-08-09 23:07

tai lb ilgai ten viskas vyko ar kaip?nes kojos pradejo jau operacinei atitirpinet?

2009-08-09 23:17

vaika iseme per pusvalandi,o nuo vaiko isemimo dar gera valanda ten mane tvarke ir siuvo.zodziu visa operacija truko 1,5 valandos.o pirmasis cezaris truko apie 45 minutes.taip kad viskas priklauso nuo gydytoju mokejimo atlikti ta dalyka.nes tikrai ne visi ta moka atlikti gerai

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-10 11:21

Sveikutes,as turejau du skirtingus gimdymus:pirmas-naturaliai ir pakankamai greitai ,lengvai,antras-cezaris,vat nieko gero negaliu apie ji pasakyti.Ne del to,kad daktarai kazka ne taip dare,ne,viskas buvo aukstumoje,bet pykau ir ant saves ir ant dukrytes,nes ji sugalvojo atsisesti ir niekaip nesiverte.Po pirmojo pati parejau i palatau jau po pusantros val. po gimdymo,o po cezario keliausi tik po paros ir labai su baime,man skaudejo pjuvio vieta ,tempe,verze,kai atsistojau tuoj susirieciau,nes buvo labai ne kas,dar tiesa sakant visa menesi jauciau,kad turejau operacija.Net dabar po metu zinau,kad turiu randa,matyt kazkoki nerva prikabino ar pan.,nes kartais sudiegia ir skausteli(bet siaip viskas gerai mediciniska prasme).Praustis pradejau jau tada kai keliausi,tik neslapindama pjuvio,nesimaudziau gal menesi vonioje,tik po dusu.Del reanimacijos: tai mane valandai laiko, kol sulasino lasines, nuveze i pooperacine palata(taip dabar vadina),zinoma dar palatoje visa para pumpavo i mane visokius skyscius,vitaminus ir mineralus ir t.t.Na,del kelimosi po operacijos ar skausmo bei gijimo galiu pasakyti tik tiek,kad pas visas skirtingos skausmo karteles,vienos kaip minejo keliasi jau po keliu valandu,kitos kaip as-po paros

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 55

2009-08-10 11:45

Sveikos,man taippat dare cezari.Gyvenu Airijoj ir operacija cia dare jau trecia diena leido po dusu maudytis.Po operacijos nuveze ipooperacine palata ir vaikeli iskart prie kruties maitint dave.Cia prieziura manau kitokia ir viskas kitaip  ir operacija nekainavo isvis ne cento.Gal galit parasyt kiek LT cezario operacija kainavo,nes girdejau jei neduosi i kisene tai ir neziures.Ar jus kitokios nuomones?

neturi vaiku,neturi nieko...

2009-08-10 13:39

kadangi pas mane cezariai buvo planiniai,tai oficialiai nieko nekainavo,bet i kisene kiekvienai dejom.o jei tariesi del cezario,tai yra savo noru prasaisi,sako kad 1000lt kainuoja.nezinau tikrai,gal cia tik kalbos.gal kitos tiksliau zinos.o del kysio davimo tai taip pasakysiu-as manau-jei nekisi nieko,tai tiek ir ziures tave.aisku,savo darba atliks,bet tik tiek.daugiau jokio demesio is ju.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2009-08-10 15:13

Na aš tai ne kaip po cezario jaučiausi ir dabar praėjus keturiems su puse mėn., ne kas. maudytis gydytoja leido tik po siūlų išėmimo praėjus 10 dienų, taip ir  dariau, bijojau, kad kokia infekcija neprikibtų. Pati operacija truko tik 30 min.,per kurią ir miomą 7 cm., pašalino. Šiaip visa gydytojų komanda buvo super.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-10 15:22

Aš gimdžiau natūraliai 12val viso man užtruko, niekam nieko nedaviau (kyšio) personalas buvo geras, šauniai mane prižiūrėjo ir per gimdymą ir po gimdymo, neturiu jokių nusiskundimų. Verkiam visi kad imami kyšiai ypač medicinoje, tad mažiau duokim tai ir mažiau norės jiems už tai algas moka. Tam yra artimieji jei reikia didesnės priežiūros.

2009-08-10 18:56

brazde,tu visiskai teisi,pritariu tau,bet supranti,kai vaikucio gyvybe kimba ant plauko ir medikai dar nieko nedaro,o sako dar laukiam,tai tikrai pati ranka lenda i kisene ir traukia tuos pinigelius.ir kitas dalykas-kai visi beveik duoda,o tu ne-tai jie taip visi [beveik visi]skersai ziuri,kad tiesiog priverstas esi duoti.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-10 19:36

NA,artimieji tai jau nemanau,kad tau skausmus pamazins ar per visa nakti sedes visa savaite,juk visi dirbame,o bilioteniu uz slaugyma ne vaiku nelabai puola dalinti

2

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Patricija