Forumas > Šeima > Dviese > Intymūs vakarai....

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2010-10-15 12:13

6 pozos yra,kaip ir ant normalaus kauliuko su skaiciais,vietos irgi 6,as danijoj pirkau,ten toks rinkinukas buvo,apatiniai,kurie is pradziu roze buvo,lubrikantai,keli prezikai,labai praverte kol neturejau spirales,raudonos plunksnos kutuliui ir akiu kauke.

pozos is labiausiai vartojamu

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-10-17 12:35

reiks vistik gal nusipirkt :D vis siokia tokia atrakcija :D  maciau internnetinese parduotuvese, ten kur visokiausi idomiausi dalykeliai,ne vien tik dovaneles susijusios su mylu.. kai vaziuosiu pas saviski tai jau reikes turet, vis siokia tokia atrakcija bus abiems  :D

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-10-18 10:26

butinai simona isigyk vis kazkas naujo.o ir juoko nemazai buna.nes ir poza ir vieta nusako.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 36

2011-02-10 17:58

Aga.. meile ir romatika negali isblesti Manasis daug dirba, as be darbo, tai dazniausiai visada myletis kyla noras man, bet ir jis neatsilieka. Seip megstantis isbandyti viska, ir sexshopus aplankom, viena kita daikciuka nuperka, va jau zinau su valnetino diena bus kazkas, manau nesulauksim jos- isbandysim...    Seip stengiuosi buti svelni jam,mes nesenai kartu tik 9 menesiai, o gyvenam kartu 5 menesiai. vakarais padarau jam masaza, labai jam patinka, ranku, veido, nugaros. Tada kai jis pakyla is lovos tokia veido israiska tarsi butu is malonumo issekes o tada viskas ir prasideda. Norisi man tik arciau jo prisiglausti .. o filmukus mes paziurim lb daznai,jis megejas, o man irgi patinka...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 60

2011-02-13 16:23

Sveikos mamytes, idomia ir naudinga pasirodo temele aptikau.  Pas mus kazkaip yra, kad as dazniausiai noriu ka nors naujo isbandyti, ir pan. O vyras pasyvesnis, bet jau kai uzeina noras tada jetau jetau. Tik vis pakalbam kad dabar siek tiek reciau galime leisti sau to malonumo, del mano busenos, bet is kitos puses nesinori vyro kaip pasakyti apleisti todel stengiuosi vaika uzmigdzius ji paglostyti, pamasazuoti ... o paskui ir noras atsiranda. Kaip priversti vyra atsiverti ir atvirai pakalbeti apie intymuma ko jis nori ir pan. nes kazkaip ziuriu kad jis kaip ir drovisi, nori ko nors naujo bet lyg ir bijo pasakyti. Mes kartu gyvenam jau kokie 4 metai.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-02-13 16:37

eglesk maniskis irgi toks uzdaresnis.. nors ir kazko kitokio noretu bet nedrista man pasakyti nors as tai nesu kategorisku paziuriu pries naujas pozas ar panasiai..na nezinau,as matau kad jis kazko noretu bet tyli,tai bandau prakalbinti.. o gal kada vakare pasidalinkite savo norais, pati pradek kokia fantazija pasakyti kad va taip gal noreciau ar pan, tai gal vyras pamates tavo atfviruma ir pats atsivers ;)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-02-14 18:35

as su savuoju nesam drastisko sekso megejai, ji labai kaitina, kai as naujus naktinukus seksualius nusiperku, tada praso kone kas vakara, kad juos apsirengciau  Bet vakar kaip nustebino, tai net zandikaulis atlipo - pradejo fantazuoti apie pacientus ir seseles, nusikaltelius ir policininkes, mokytojas ir mokinius....  sakau, tau gal nuo temperaturos aukstos sitaip? :D bet pasirodo ne :) sako, pagalvok, butu visai nieko isbandyt  tai gal ir pagalvosim... 

2011-02-14 18:44

Kai du zmones myli vienas kita ko tik nepsisigalvoja paivairinimui. Mes mylimes beveik kieviena diena, buna pora dienu iseigine per savaite

O jus koki seksa megtate, na paatviraukite kas jaudina labiausiai, praktikuojate analini ar esate pries?

Mama.lt

Mama.lt

2011-02-14 21:52

oi tos meiles dieneles.manau daugelis poru isbando ir analini ir oralini,nieko blogo nematau jei tai du vienas kita mylintys zmones,tiesiog puiku.jei atvirai,mudu su vyru pamise del sekso,ir filmai,ir zaisliukai,ir erotiniai rubai,viskas ieina i musu ,,meniu,, BE TABU

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2011-02-14 22:17

Na gi na gi, ka cia turim per tema :) Kazkada uzsiregistravau ir taip nebesilankiau cia, siandien vel isdrisau ieiti cia :)  Na visom labas visu pirma, esu Agne :)  Laukiuosi pirmuko savo :)  greit bus 5men :)  

Na tai dabar i tema, kad nebutu pykciu :D

Hm... Imtymus vakarai. O jei dienos?  :)  Pvz mano vyrui daznai nakti tenka dirbti, tai visai nesikuklinam ryte ar diena sau skirti keliata valandu malonumo :) juk tai vienas is maloniausiu dalyku ka galejo sukurti dievas :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-02-14 22:19

saunu... kol vaikucio nera galit sau leisti. kai jau paauks, nelabai iseis..

2011-02-15 11:48

Labas Agne, pritariu forumietei ,kuri pasisake virsuje, kol vaikelio nera malonumams diena galima skirti bet kada.paskui jau,kad ir leliukas bus dar m,azytis ir nieko nesupras,kazkaip nebus jauku diena myletis...pamenu man taip budavo.

del sekso ivairoves, mes su vyru irgi megstame viska isbandyti. Kaip sakant TABU nera jei atvirai tai su juo buvo daug pirmu kartu,neisbandytu man... va nesenai nupirko mano brangusis is sexshopo internetu viena daikciuka, vibruojanti. Jetau koks malonumas su juo.. juokaudama sakau, kad be jo db neisivaizduoju sekso...nu tikrai mergaites,siurpuliukai eina per kuna visa ta mylejimosi laika.

2011-02-15 11:50

As taip pat esu naujoke siame forume, bet man labai patinka cia idomiu dalyku galima rasti ir pasakityti kitu patirtis.

2011-02-15 13:25

malonu kad naujokem patinka cia.. kas cia per daigciukas?? papsakok arba nuoroda imesk.

Mama.lt

Mama.lt

2011-02-15 14:02

sandriukas 2011 02 15    

malonu kad naujokem patinka cia.. kas cia per daigciukas?? papsakok arba nuoroda imesk.

as galvoju ji kalbejo apie vibratoriu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2011-02-15 14:19

NIu...niu ir kas per daikciukas?

Juk norim visos....taigi laukiam....

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 60

2011-02-15 14:28

Kadangi vakarais po darbu vyrai buna pavarge krenta miegoti, tai malonus seksas buna ryte arba kai pazadina "netycia" nakti Kadangi bent as vistiek miegu budinciu rezimu tai daznokai nakti uzsimanau tai visai nieko pries kai vyras pats imasi iniciatyvos ir nori pasimyleti. O kaip jau nesvarbu (nors su pilvuku ne kazin kaip iseina jau)....

2011-02-15 15:57

gytutis 2011 02 15     sandriukas 2011 02 15    

as galvoju ji kalbejo apie vibratoriu

na taip, vibratorius, jo forma neprimena naturalu peni, permatomas, nebijo vandens, as tokiu dalyku is viso nebuvau bandziusi, tokie malonumai man prasidejo kai susipazinau su savo dabartiniu MB jei atvirai atrodo, kad anksciau sexas buvo tik seip malonumas bet ne toks stiprus ir jaudinantis.. nu faina, kad dar zeneje yra vyru ,kurie megsta isbadyti viska.

Nuorodos nerandu nes pirkta uzsienyje, lietuviskuose puslapiuose tokio nemaciau, nieko ypatingo jis, kaip visi vibratoriai, bet man patinak kai mano brangiausias ima iniciatyva su manimi.

2011-02-15 16:03

Zinot, ka dar pastebejau, gal cia visiems vyrams taip.. manaji uzkaitina kalbos, na tarkim viename forume buvo imesta nuoroda, o ten sex trumpuciai video apie minute laiko ir ju taip nemazai, as keleta paziurejau. vakare pasakoju ka maciau, o manasis idemei klausosi ir matyt jau akyse isivaziduoja va tokios istorijos ji ikaitina... 

2011-02-15 16:11

nu supratau....

6

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Intymūs vakarai. Tęsiam...

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
kamile