Forumas > Šeima > Dviese > Intymūs vakarai....

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2010-10-11 13:13

Oi pareigune,as tave katik kitoj temoj isgyriau,o tu cia man taip parasiai,lyg perslkaicius butai.Kas liecia men,tai sau as kritiska labiau nei bet kam kitam, niekad negalvojau,kad esu grazi ir su savim nieko nelyginu ir ne save cia omeny turejau ir tikrai ne tave,o apskritai,apie moteris kalbu.

buvo ir man ,kad save buvau pamirsus,kai likau be mamos,tada daug kitu dalyku stojo i pirma vieta,gerai,kad ir bernu nereikejo,bet praejo,tad tau tikrai praeis,o kas plaukus,tai kaip as noreciau naturalios savo plauku spalvos,tik nezinau kur man reiketu pradingt kol ataugtu.

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-11 13:21

as visada stengiausi save priziureti,ir vyrui patikti.o po gimdymo visu organizmai reaguoja skirtingai.ir storos ir apkunios ir plonos moterys savotiskai grazios,ir tuo labiau seksualios.turiu drauge bemaz sveria 130kg.bet vyras nesioja ant ranku.ir nemanau,kad kg maiso.as nepritaikau jokios nuomones sau,ir nelyginu.taciau moteris gerbiu...jeigu moteris neprisiziuri saves,reiskia ji neverta to zodzio moteris..o vyrai turi taip pat kvepeti,blizgeti...kad ir pilvas nukares,bet tvarkingas...ka daryti tiems kurie nemegsta sportuoti,ir laikytis dietu?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-10-11 19:07

Taip,kiekviena moteris nusprendzia pati (kartais ir likimas ) kaip ji nori atrodyti.Taciau buna ir taip,kad pastangos neatitinka rezultatu? Turiu drauge,kuri nieko nevalgo,net i sporto sale sistemingai vaiksciojo,o svoris nekrito...pasirodo su sveikata problemeles,bet ji nesiskundzia...tiesiog itarti pradejo,kad svoris siaip sau nekristi negali! 

Bet tema visai ne apie tai! Tama  apie intymius vakarus.Pvz. mano vyrui su fantazija nekas,todel sulaukti kazko super intymaus butu super.As musu seimoje esu sio reikalo iniciatore! Zvakes,sampanas,skanus uzkandis ar vakariene,dar ir pasirupinimas atzalu issiunitimu seneliams! O jau viskas po to vyro reikalas!  Bet mums sekasi!!! Kol kas ,nors pragyvenom jau kelias vedybines"krizes"

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-10-11 20:23

saunuole mamba taip ir toliau...

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-11 21:10

Nu idomiai jus cia diskutuojatoi noreciau pakomentuoti , bet nezinau net kaip

Na del to kas kaip save prisiziuri, as ir tokios nuomones kad visi tiek vyrai tiek moterys turi prisiziureti ir buti tvarkingais, buti tvarkingu tai nereiskia juk buti manikenu, o kiek zmoniu tiek ir skoniu, vienam patinka pilni zmones, kitam kudi, vienam patinka vieni rubai kitiem kiti, vienos moterys megsta dazytis kitos nemegsta o gal ir negali del tam tikru priezasciu, manau kiek zmoniu tiek ir skoniu.O prie to viso aisku prisideda ir finansines galimybes.

Na kad vyras nueina i sona, as manau moterys i sona vaiksto ne ka maziau, tik tyliau, o jai vienas is seimos nuejo i sona, tai manau tame kalte ju abieju dalinai ir kartais kas liecia moteri neuztenka visada atrodyti nepriekaistingai, seimyninis gyvenimas nesilaiko tik ant grazios isvaisdos, tikiu kad daug kas sutiks kad sekmingas vedybinis gyvenimas sudetas is daug niuansu, kurie beveik visi yra moters rankose ir todel mes turim but ne tik grazios, tvarkingos bet ir gudrios bei budrios

No o jai gryztant prie temos, manau kiekvienas savo intymu gyvenima tvarko kaip jiem atrodo geriausia ir jai zmones tai tenkina tai kodel nepaziuret to filmo( beje tikrai, ne kokia cia naujove, sitiek metu juos ziuri), ar nenusipirkus ko pikantisko sekso parduotuveje.Tai normalu, tai gyvenimas!

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-10-12 12:24

orintuxxx 2010 10 11    

Na kad vyras nueina i sona, as manau moterys i sona vaiksto ne ka maziau, tik tyliau, o jai vienas is seimos nuejo i sona, tai manau tame kalte ju abieju dalinai ir kartais kas liecia moteri neuztenka visada atrodyti nepriekaistingai, seimyninis gyvenimas nesilaiko tik ant grazios isvaisdos, tikiu kad daug kas sutiks kad sekmingas vedybinis gyvenimas sudetas is daug niuansu, kurie beveik visi yra moters rankose ir todel mes turim but ne tik grazios, tvarkingos bet ir gudrios bei budrios

labai patiko si mintis, super as manau taip pat...

2010-10-12 12:58

Aha,kad moterys vaikscioja ne ka maziau,tai faktas.

Man tai asmeniskai nesvarbu jog galbut nieks nesuzinos,.svarbiausia as zinosiu.Todel neguleciau su svetimu.

Kai turejau  berna pries tai draugavau su juo du metus,buvo man pirmas,vyresnis,bet vistiek ragus gavau,paskiau trenkiau as ji,nors persekiojo gal dar puse metu,va jam tai tikrai buciau atsilyginus tuo paciu,bet buvo per daug slyskstus ir jis,ir mintis apie grizima!!!!!

Mano tevas buvo bobnykas kaip reikiant,maciau kaip mama kentejo,nenoreciau pati but iskaudinta ir iskaudint!!!

" alt="">[/u[url=

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-12 13:52

Kaip sakoma - niekada nesakyk niekadaGyvenimas toks dalykas, nezinai kaip rytoj ir niekas mes nuo nieko neapsaugoti

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-10-12 18:35

uoi kaip jus cia idomiai :D kas del lietuvaiciu..man tai vienodai kaip kitos ten issidazo ar kokio ilgio nagus prisiaugina.na man negrazu kai jau per daug ir neskoningai..na bet jos pacios sprendzia.net nebekreipiu demesio i tokias..ne mano problemos kaip jos atrodo :) taciau lietuvaites yra grazios :) ir tikrai daug moteru moka save prisiziureti,ir tikrai graziai atrodo :) visose salyse yra ir prasmirdusiu,ir fyfu :D  del filmuku-taigi visokiu buna,yra gi erotiniu o ne pronuskiu :D cia irgi kiekvieno reikalas.manau galima paziureti,taciau kaip sakant su saiku, ir jau netokius siaubingai iskrypusius..(kuriu db labai pilna).

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-10-12 21:11

nu faina  kad vyksta diskusija,perskaičiau viską sąžiningai.Mano nuomonė tokia,kad ši tema yra laaabai jau asmeniška ir ja nediskutuoju niekada,nes tai tik mano ir mano vyro reikalas.O kas kaip elgiasi,kas ką naudoja,kas ką žiūri,tai irgi kiekvienos poros reikalas,nieko smerktino nematau.O kad moterys ir vyrai privalo save prisižiūrėt,tai ką čęia ir bediskutuot,čia ir taip visiems aišku.Kuriam (iai) patiks prasmirdę,nešvarūs ? Nu abejoju ar yra tokių.Kas liečia moteris čia Lt ir kitose šalyse,man tikrai mūsų moterys pasirodė kur kas švaresnės ir labiau savimi besirūpinančios.siaubas,kokių tik Danijoj nemačiau,būčiau vyras,tai tikrai į tokias nežiūrėčiau.O kad daug kas nuo mūsų pačių moterų priklauso,tai sutinku šimtu procentų,kad ne tik grožis,bet ir protas bei gudrumas labai svarbu.

2010-10-13 16:01

To vover,kaip jau minejau,lietuves besistengdamos kartais pro sona ziauriai perspjauna,jei plaukai,tai balciausi,jei nagai,tai ilgiausi,jei  soleriumas,tai iki nuskrudimo ir panasiai.Ne visos supranta,kad madinga nereiskia jog butent tau ir tinka.Juokinga kai moteris virs 40 metu mini devi,ir nesvarbu,kad grazios kojos, ar panasiai,bet yra nemalonu ziuret,jau nekvepia jaunatviskumu,o vulgarumu ir skonio neturejimu,juk yra garsiausiu mados namu sukurtos taisykles,kuriu visas pasaulis laikosi,nesilaiko tik isimtys,netasytos bobeles ir vyriskos lyties asabos,kuriu vyrais vadint neymanoma.

Kas liecia Dk,pati cia gyvenu ir matau kas ir kaip,siaip cia moterys virs 50 geriau atrodo nei 30,o higiena tai manau tikrai danams yra norma.Pries kelis metus buvau festivali,tai danu mergos,kokios nuo 14 iki 18 tai super grazios,gal ir apkunesnes uz musiskes,bet dantukais,akytem,plaukais,tikrai praspjauna.

Ir dar vyras nesipraust nepradeda susituokes su jumis,cia jis toks visada buvo ir jei jums tiko,kad smirda prakaitu tai nekaltinkit nieko,viskas is seimos,mazas procentas tik pasikeicia.

Vat parasysiu istorija,apie viena toki veikeja,mano vyro pazystamas gyvena su mumis,tai jis turi moteri 16 metu vyresne,ziema ta jo moteris buvo atvaziavus,vaziavo autobusu apie 20 h,taciau atvaziavus tik trecia para ejo praustis,atvaziavo sekmadieni,o tas draugelis penktadieni baige darbus per pietus,nusiprause ir prausesi tik pirmadieni po darbo,visa savaitgali geres,jau per smarve praeit pro sona nejo,lauke savo drauges,o kas slyksciausiai tai,kad kazkas jam padaovanojo nulaizomus trusikus,kuriuos ji ir nulaize nuo jo nesipraususio ir dar gyrtis galejo.

Kaip pykina man jau nereikia kist i burnma pirstu,nes apsivemt galima irpagalvojus apie tai,cia baisiau negu baisu,tikiuosi tokiu zmoniu tik vienetai

" alt="">[/u[url=

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-13 16:54

Na tu cia ir i krastutinumus leidies, kad kitose salyse yra nesirupinanciu tai tu sakai bet va yra kurios rupinas, taip ir Lt , taip yra tokiu merginu, bet yra ir tikrai daug normaliu, graziu, stilingu.Taippat ir su vyrais, na as isvisnezinau kur tu istraukei kad vyrai kai apsizenija nustoja praustisgal pas tave taip? Nepazystu nei vieno, kokie tiek moterys tiek vyrai buvo iki vestuviu tokie ir po ju na as cia apie tvarkinguma.

Manau zmones dalinasi ir kokioj aplinkoi tu esi aiskus tokiu ir pastebi daugiausiai, bet yra ir kita puse, o svarbiausia gatveje ka tu pirma pastebesi? ta kuris bus purvinas ir smirdantis, ta kurios nagai bus kilometrinia, plaukai balciausi, idegis stipriausias, ta kurios sijonas trumpas nors ji pati ir 50metu( be jejai moteris atrodo jauna ir yra grazi kodel ji turi laikytis sovietiniu iskiepytu taisykliu).

Zinai o man lietuvos zmones asocijuojasi su - dideliais kompleksais, ka kiyi pamanys, ka  kiti pasakys, nu kaip cia jau amziuje ir taip apsirenge.Tu ir viena is ju.

As kazkaip nekreipiu demesio i kitus zmones, kaip kas noris taip tas rengiasi, nu patinka jai tokie nagai, plaukai , idegis tai juk yra ir vyru kuriem tai patinka.O del nesvarumo, taip man , tau , dar kazkam , tai nepriimtina, nemalonu, bet  kitiem tai norma , na ir tegu sau vaiksto purvini.Visur, kiekvienoje salyje visokiu yra, tiek kad dauguma musu kaip ir visos buvusios sovietu sajungos moterys daug demesio skiria sau nes rupi ka kiti pasakys ar pagalvos, tai nera blogai, bet geriau kai zmogus tai daro savo malonumui.Na toks auklejimas.

Nesuprantu tavo susirupinimo kitu isvaizda ar higiena

2010-10-13 17:57

ne,nu rimtai čia jau kraštutinumai.O kodėl vis akcentuoji-su jumis,su jumis?Lyg visos nevalos būtumėm ir gyventumėm su nevalyvais vyrais. Man pavyzdžiui visiškai nusišvilpt kas kaip atrodo,kas kaip rengiasi.Juk čia kiekvieno reikalas,ar ne?Žinau tik tiek,kad su netvarkingu vyru negyvenčiau,o kokie žmonės yra aplink,manes nejaudina.

O apie DK pasakiau,nes gal ilgiau ten esu buvus nei tu.Tikrai mano nuomonė ne tokia kaip tavo apie danes.Bet aš nesakau kategoriškai kad visos!!!!!!!! Yra visokių,kaip ir čia,Lt,kaip ir bet kur.

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-10-13 18:13

kazkaip nebsuprantu buvo tema apie intymus vakarai paliko apie nevaleikas

2010-10-13 18:20

Išsirutuliojo iš vienos temos į kitą.Nieko čia blogo,vyksta diskusija.

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-13 21:20

tai tema ir yra apie intymuma...juk nevalyvumas ir tvarkingumas prie to pacio.galiu tik viena pasakyti,kad man grazu miniakai bet kokiame amziuje,kad ir 60-ies,jei figura leidzia kodel ne.o kai papasakojo ta istorija apie nesiprausima kelias dienas,ir vel gi,yra juk visokiu kuiems patinka tas prakaito kvapas...kiti ir myletis gali visaip,turiu omeni sisiukai,kakiukai ir tt.nesakau,kad ta toleruoju,bet kitiems tai normalu .kiekvieno reikalas.va.

2010-10-14 10:25

Ass nesuprantu,ar as turiu viska rasyt,jau skaityt nemokat tarp eiluciu.As sakiau,kad jei vyrai nevalyvi,tai tokie ir visada buvo, o ne susituoke pasidare,ir nesakiau,kad butent jusu kurios.

Kas liecia aplinka,tai pasiziurek i savo,jei taip zinot nori,tai tam pazystamui algos lt nemokejo daug menesiu ir mes suradom darba,todel,kad esam zmoniski,o tik paskiau pasirode kas per zmogus ir stengiames nebendraut jei nereikia.

Ir ko as cia jum aiskinu,vistiek savaip suprasit ir beveik visos stensites i miltus sutrint,galit nevargt,nepavyks!!!!!!!!!!!!

Ir nebandykit aiskint,kad visa europa nusisneka,rytu europietes laikydami prostitutemis,jos tokios ir atrodo,del ko vaziuoja savaitgaliu svest i Lt,o todel,kad viskas pigu ir lengvai pasirasancios mergos.

" alt="">[/u[url=

2010-10-14 10:31

TO orintuxxxxxxxxx

Nei man rupi kitu higiena,nei ka ,cia tik tarp kitko,ir zmones grazius as pastebiu,pastebiu tiek vyrus tiek moteris,taciau pastebiu ir smulkmenas ,o ne vien visuma,matau grazius aksesuarus,avalyne ir t,t,.Tad gali nepasakot cia man,pasiziurek i save!

" alt="">[/u[url=

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-14 10:44

trusawka

idomu kiek tau metu?jetau nu ir pikta boba esi.mes pasiziuresim i save.kas nori tave i miltus sutrint?elkis kaip padori moteris...diskusija cia ir tiek.

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-14 11:17

nu tai ko tu taip pyksti, cia tik diskusija,tu issakei savo nuomone kueioje kelis kartus pabreziai kokie zmones nevalos ir merginos - prostitutes, nesupratau tavo to pabrezimo , kodel tu taip ant to akcentuoji, del to ir sakau kad kam tu imi i galva kas ir kaip, juk visur visokiu yra.

apie tave konkreciai  nieko nesakiau, tai ir nereikia man sakyt i ka man ziuret, o beje butent ir ziuriu i save o ne i kitus, man kazkaip vienodai kas kaip atrodo ir rengiasi, zinau kas man priimtina o kas ne .

tarp eiluciu skaityt na nelabai cia budinga, skaitai tai kas parasyta

beje apie lietuvaites atsiliepdama kaip apie pasileiduses merginas visumoi save priskiri ir prie ju , nes pati juk lietuvaiteO tokiu atsiliepimu nesu nei karto girdejus apie rytu europos merginas, na nebent atsiliepe tik tokio pacio lygio zmones kurie bendrauja su pasileidusiom merginom

4

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Intymūs vakarai. Tęsiam...

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Jan Leon