Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje... > Ištikimiausios - Mama.lt

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-12 19:37

Isiterpsiu ir as jei galima . Esu prisiregistravusi taip pat keliuose mamu forumuose, bet tik pasiskaitineju, nes ten visko daug ir bendravimas vyksta taip iejai pasakei savo nuomone, po to sekantis ir t.t., o cia kad ir prie kavos puodelio jungiames ir plepam is karto ir nesvarbu ar nauja ar sena dalyve. Reikalas tas jei mamos bijo isiterpti, tada iskyla dilema, kad mes nepriimam, as asmeniskai nejauciau jokio diskomforto, uzeini ir pasilabini ir jau tu kartu. Kas liecia piktumus, taip musu nera ypatingai daug bendraujanciu, o ir pykciai tarp musu nekyla, nors nuomones bet kuriuo atveju turi issikirti. O kaip prasideda konkursai, nedalyvaujancios bendravime pradeda zaisti nesvariai, juk taip neidomu, tada kyla ne pykciai, o tiesiog diskusija ir apeliavimas i tos mamytes sazine. Juk mes visi grazus, nuostabus tai ir dalyvaukime lygiomis teisemis.  Be to issikalbame per konkursus, tai uztai po po labai sauniai sutariame . Man patinka kai i musu bendravimus, pasisakymus isiterpia naujas dalyvis, juk taip inesama naujo vejo, nauju nuomoniu. Taip kad tik reikia didelio noro ir viskas bus labai saunu.

Paskutinį kartą redagavo: Doriuks (2009-08-12 19:38)

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-13 09:19

sako mes nedraugiskos,pykstames del nieku.kas taip sako,tegu pasiskaito kas mamyciu klube darosi-net del pampersu pakio pjaunasi.va ten tai tikrai slykstu yra.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-21 19:15

Mane mama.lt labai užkablevo, tai į kitus forumus net nelendu, jaučiuosi čia sava ir man čia gera bendrauti  

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-08-21 19:46

o man mama.lt labai patinka :)  nors dar neseniai as cia prisijungusi bet jau jauciuosi kaip senbuve :) ir cia mamytes draugiskos,na zinoma kartais gal ir ikanda,bet as del to nepergyvenu,juk nevisada ir as bunu teisi,tai kaip tik gerai kad kazkas tave pataiso. i kita mamyciu svetaine uzsiregistravau,taciau kai paskaiciau mamu pokalbius tai nenoriu ten net uzsukt...pykstsi ir pykstasi...

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-22 19:10

sveikos, taip jau  susikloste kad beveik visa savaituke cia nebuvau uzsukusi ir pasakysiu atvirai - TRŪKSTA man mama.lt, truksta bendravimo, diskusiju. atrodo, kad kazka svarbqaus buvau pamirsus padaryti ... :)

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-22 21:30

O as kelinta diena galvoju kur gi musu plepute pareigune, kazkas ne taip mums ir taves truko

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-23 17:12

Kadangi siandien tokia s... diena,tai as kazkaip kompa okupavusi ir net keista ,jog niekas manes nuo jo nenuvaro.Tai va,smalsumo vedina,ilindau i supermama,pasirodo net slaptazodis tas pats.Bet nieko as twen nesupratau,nemoku naudotis,man ten visai nepatiko,nors yra mamu kurios taip sako apie si portala.Manau kur pripranti,ten ir gerai.As niekur kitur nenoriu,nes tam,kad ismokti ir susitvarkyti savo nustatymus ir pan., vel nemazai laiko praeitu.Ir kam to reikia?

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-08-23 18:35

ir man cia patinka, nors kartais ir nedrasiai ilendu i diskusija, bet stengiuosi :D   nesu as iskalbinga tai kartais ir nedrystu pasisakyt :D

o kas liecia kitus portalus, na esu kaikur prisiregistravus, bet beveik neinu :D nes nepamenu slaptazodziu ar niku :D  supermama man nelabai patinka, cia man gerai ner perdaug dar info dar speju susigaudyt kaip sakant.....

tiesa sakant net one.lt maziau beuzsuku kaip kad anksciau vis sededavau jame :D

man cia miela, sauniu mamyciu yra :) taip ir toliau

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2009-08-23 19:42

Sutinku su mamba prie ko pripranti tas ir patinka, nors pirma aš žvalgiausi po supermama , bet net neprisiregistravau tik pasižvalgydavau nepatiko man kažko, o mama.lt momentaliai pakerėjo

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 89

2009-08-26 15:35

ir man čia labiausiai patiko. esu prisiregistravus ir kituose forumuose, nes ne visada čia randu reikalingos info, bet su mamomis bendraut maloniau čia. na kažkaip šilčiau čia, nors dažniau skaitau nei rašau, bet malonu, kai mano nuomonė ar patirtis kažkam praverčia, o ir pasijaučiu reikalinga kai kas pasilabina ar atsako į mano problema. ačiū mama.lt gyventojoms.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-03-02 14:37

va kokia atradau temuke, tai keliam i viršu nes praejo ojoj kiek laiko tai ka dabar galit pasakyti :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2012-03-02 14:54

istikima 100 procentu

Mama.lt

Mama.lt

2012-03-02 15:12

Be mama.lt dar esu viename forume.Stengiuosi abejuose esant galimybej pabut ir padiskutuot.Smagu visokiu temu yra,o del darugiskumo,visur labai draugiskos mamytes....!!!

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2012-03-02 15:13

istikima nuo 2008m...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2012-03-02 15:33

as dar tik metai su biskiuku ale istikima

Mama.lt

Mama.lt

2012-03-02 15:38

Ir as lygtai, jau  metai kaip esu siame forume...

2012-03-02 16:10

as irgi vis dar istikima :) tik kad jau nevisada tiek daug laisvo laiko yra cia pabendrauti. o ir labai liudna kad nebera taip aktyvu kaip anksciau. kad viena kita temuke iskyla i virsu,taciau as jose neturiu tiesiog ka pasakyti, na manes tas nedomina. o kurios temos domina,tai ilgai tenka laukti kada kokia mamyte parasys :) bet vis uzsuku paisdairyti,gal kas naujo :)

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2012-03-02 17:50

Simona,tai iskelk temas i virsu,kurios tave domina.Kam bus aktualu,prisijungs i diskusijas.

Siame forume jau esu senai,net gerai nezinau kiek-3 metai,jei neklystu.Uzsukti cia visada norisi,bet kartais tiesiog nebera net ka parasyti.Mano nuomone,anksciau forumas buvo gyvesnis.Nes dabar,kad ir iskeli kokia tema,tai pasisakanciu mazai yra.O ir bendraujanciu nebedaug-kas i darbus gryzo,kas siaip gal nebenori bendrauti.Bet mamytes,kurios cia dar pasisako yra labai saunios!!

2012-03-02 19:05

vaivoryskste ka ten jau bekelti kai tose temose mano paskutiniai pasisakymai :D  jau atrodo ir kvailoka paciai su savimi bendraut :D  o ir jau temos skersai issilgai iskaitytos.. kada kai bus ikvepimas reik kurt nauju temu :D  

2012-03-02 19:44

Kur buvus kur nebuvus ir as dar cia  apmires tai tikrai apmires, bet ir daug mamyciu i darbelius sugrizusios, kam atsibodo plepeti, kas kuom kitu uzsiema metai bega poreikiai keiciasi.

As kaip neturiu ka pasakyti ir tyliu ale vis atsiranda dar kalbos dovana :D

3

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje gyvename > Ištikimiausios - Mama.lt

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Kristupas