Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje... > Ištikimiausios - Mama.lt

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-10 20:31

O kokie namai be dūmų tik dar labiau meilę pakursto

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-10 21:05

Pirma nėra čia ko pykti, dėl tavo išsakytos nuomonės, kiekviena nuomonė yra svarbi antra jei mamos bijo prisijunkti prie bendravimo gal jos kokį kompleksą turi, ar paprasčiausiai neturi ką pasakyti, trečia dėl barnių, nuomonės turi išsiskirti, žinoma būna, kad ir neišsiskiria, bet tikrai nevisada turi sutapti, jei aš manau kitaip, bet rašau pagal kitas mamas kaip jos galvoja, tai čia jau ne be diskusija , o padlaižiavimas , net neįdomu būtų bendrauti  .

Va kas nori tas bendrauja ir tikrai šauniai .

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-10 21:16

teisingai-kas nori tas ir bendrauja ir randa apie ka pakalbeti.sutinku,is pradziu gal ir siek tiek nedrasu,bet nereikia bijoti bendrauti.nematau as cia tu dideliu pykciu,gyvenime ne tiek pykciu buna.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-08-10 21:49

Jokubomama 2009 08 10    

o as nepykit, bet issakysiu savo nuomone... cia mama.lt prisijungusi jau beveik metai, bet kuo toliau tuo maziau cia lankausi, kadangi cia esancios mamytes pastoviai del kazko pykstasi (turiu omenyje konkursus), nuolatiniu mamu skaiciu cia galima suskaiciuoti ant pirstu, o naujos kiek esu girdejusi is kitu cia paskaitineje nedrista jungtis i pokalbius kadangi mamos labai jau "kandzios", o ir tokios temos kaip Teveliu sukaktys ar vaiku gimtadieniai kaip suprantu skirtos tik toms kelioms mamoms, kurios cia nuolatines ir rungtyniauja viena su kita... o kodel man labiau patinka supermamose? ten paprasciausiai mamu daugiau, pastoviai darome vadinamuosius "meetus" kada su vaikuciais, kada be ju, susitinkame pasiplepame..., tad mamytes, pasistenkite kad kuo daugiau mamu cia prisijungtu, kad joms malonu butu cia uzsukti..., patarciau sukurti tema "isliek pykti cia ir niekur kitur"   tikiuos nesupyksit del mano issakytos nuomones....

ne ne ir dar karta ne,tikrailabai atsiprašau, bet netiesa, dabar dirbu ir rečiau lankausi forume, kai sedejau namie nieks neduos sumeluoti manes buvo visur ir buvau pirma iš aktyvisčių ;) stengiuos pagal galimybe pasveikinti visus, bet jei man neišeina prisijungti būtent tą dieną kai yra kažkieno gimtadienis ir pasveikinti tai nepykit, neišejo, o ir dėl sveikinimų, mamytės jug užeina ir mato kiekno kada švente gali patis ir pasveikinti ;)

prašau užsukti ir nepykti, tikrailabai atsiprašau jei iš mano puses buvo nemalonių dalyku

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-08-10 21:55

Nanoriu paprieštarauti mamytėm kurie sako jog bendrauti lengva, ne... pagal save žinau tas dalykas yra išgyventas, kai dar buvo sena mama.lt tai užeidavau tik i 2005 metų mažylių skyrelį nes na nebuvau čia sau radus vietos, tai kalbėjau, bendravau., dalyvavau konkursuose, niekada nepamiršiu kai buvo paskelbtas konkursas pats pirmas "receptai mažiem vaikam" kažka panašaus mano mažiukiai buvo 4 mėnesiai, (dabar 4 metai) ;)   mes laimėjom :) tai žinokit buvo super jausmas, :) daba gavom milupos komplekta dovana, na ir nuo to pradejau drasiau bendrauti.. bet patikėkit na buvo tikrai sunku rasti sav rata. Tai kad pilnai suprantu tas mamytės kurie negali, bijo ir sunku bendrauti.

Vienintielis pasiūlimas. būkit savimi, bendraukit, paprastumas ir draugiškumas :) viskas bus gerai ;)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-11 06:51

tai juk visos taip pat pradejom, gal buvo nedrasu, gal nejauku, man is pat pradziu pasirodydavo, kad jau dabar tai uzsikokau ant kokios mamos, kurios nuomone truputy kasndesne. taciau po kurio laiko viskas praeina. ir jeigu daznai bendrauji tos baimes nebelieka. niekada nebuvau stebetoja, noriu pati buti kaip sakant yvykiu sukuryje, todel ir pati kartais pakalbinu mamas, jas tiesiog uzkalbinu ir nieko cia tame bloga. tikrai naujosios mamytes daugiau drasos.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-11 09:53

Taip.taip.as pradzioje tik paskaitinedavau,o jau jei labai turedavau ka pasakyti tai ir parasyti isdrysdavau,bet ,kaip sakant kol koju neapsilau ir nesupratau kas ir kaip,tai nuomone reiskiau siek tiek atsargiau.Taciau dabar galvoju"nu ir durna ,o kam taip dariau"? Bet tikrai nesusidariau ispudzio,kad manes cia niekas nepageidauja,nes jei pati nepasakysi,kad tokia esi,tai jau tikrai niekas taves ir nepakvies draugauti.Na,musu dazniau bendraujanciu tikrai nera daug,visur kartojasi tie patys vardai,gal naujiems nariams toks ir susidaro ispudis,kad cia tik senbuviu ratas?

2009-08-11 09:56

naujos prisiregistruoja,bet laksto po visus forumus paskui is eiles.aisku,kad nedrasu pradzioje.bet  nemanau,kad cia esancios mamos tokios jau bjaurios ir kandziojasi,kad reikia bijoti.

2009-08-11 10:03

bjaurios mes,bjaurios....

2009-08-11 10:07

mamba 2009 08 11    

bjaurios mes,bjaurios....

geros mes,geros....negasdink mamu

2009-08-11 10:11

Na prajuokinot panos "bjaurios"  mes gerietės ir gražuolės  

2009-08-11 10:14

Na i grazuoliu karuna nepretenduoju,bet jau vaikus taip pavadinti tai tikrai galime

Sukurtos temos: 16   Diskusijose pasisake: 188

2009-08-12 16:54

as asmeniskai lankausi yvairuose forumuose kokius tik randu,taipat ir yvairiausuose pazinciu portaluose,kuo daugiau visur lankausi tuo daugiau visko suzinau,tisiok ydomu paskaitinet zmoniu nuomones

Sukurtos temos: 16   Diskusijose pasisake: 188

2009-08-12 17:00

o kad kandziu cia mamytciu yra tai tikra tiesa

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-08-12 17:01

o del tu susitikimu, tikrai esu girdejus, kad forumai daro i metus karta susitikima... tai gal ir mum verta pameginti kada...  imkim pavyzdi...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-12 18:44

o dėk susitikimo tai šaunu būtų, pvz mes Jonavoj darom karts nuo karto dar nei vieno nepraleidom su sandriuku

2009-08-12 19:01

Šiauliuose taip pat įvyko susitikimas šauniai pasedėjo , vover turi nuotraukas keles, ir vėl organizuosimės, čia tik reikia pradžia padaryti ir viskas, labai būtu smagu jei mama.lt suorganizuotu kitą vasarą viso forumo susitikimą pasitarent dėl vietos, kad vioms būtų pakleliui  

Mama.lt

Mama.lt

2009-08-12 19:10

Tikrai labai faina butu visoms susitikti, reiketu kazkur per viduri Lietuvos organizuotis, kad visoms pakeliui butu, o dar geriau pajury- ten tai vasara daugeliui pakeliui.

2009-08-12 19:17

Rimtai kristalė pajūrį būtų super, tikėkimės mama.lt tai perskaitys ir atsižvelgs į mūsų mintis

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-08-12 19:34

taip taip pajury :D  man pakeliui labai.... cia as is savo varpines, man patogiau :) juokauju zinoma, reik i visas atsizvelgt, tiksliau i dauguma, nes visiems niekad neitiksi :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje gyvename > Ištikimiausios - Mama.lt

Šiandien gimtadienius švenčia (179)