Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje... > Ištikimiausios - Mama.lt

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-08 10:36

Nu labas visoms pacioms istikimiausioms mama.lt lankytojoms. Tiesiog vino pokalbio su pažystama metu, kalbame... Ji sako, jog cia besilankancios mamos labai jau rimtos, kalbasi tik apie rimtas problemas, dalinasi patirtimi... bet gi ar tai blogai? yra nuomoniu, jog siam portalui truksta gero jumoro jausmo, bet gi mastau ne visada vaiku auginimas vien tik "bajariai"... ar gi ne taip? man asmeniskai cia lankytis yra priimtiniau... atrodo sava jau kompanija, geri patarimai, gyvenimiskos istorijos, puikus receptai - na tiesiog kaip gyvenime viska randi viename ko tik gali prireikti. sakykite kokiuose portaluose dar lankotes? susidare yspudis, jog dauguma dar uzsukate ir y supermam.lt bei neseniai veikianty rmamyciuklubas.lt Mano pazystama teigia jog supermama.lt ten labai jau linksma, viskas tik juokais... kokia jusu nuomone apie tai? kodel renkates dazniau mama.lt galbut nei kitus portalus?

Paskutinį kartą redagavo: pareigune (2009-08-08 14:08)

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-08-08 10:40

Kas liečia manes su mama.lt apie 4 metus, dar buvo senoji mama.lt dabar vat su nauja :) negaliu pakeisti šito forumo, man jis artimas ir brangus nes čia mano pirmas forumas pagimdžius vaika, auginus ir radus draugu kurie dabar gal forume ir nebendrauja bet esam geros pažystamos realybei.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-08-08 10:45

esu ir as girdejusi kad supermamoj yra idomiau, nei cia... bet cia jau pripratusi... lankausi kokius metus, kai pastojau uzsiregistravau, tai gal kiek daugiau pusantru kokiu metu. na man ir atrodo jau daug kurias zinau, pagrindines,tai net nedristu kitur registruotis, o beto laiko nebutu visiem forumam. esu cia ir one.lt uzsiregistravus. tai dar ten liepiniuku forume esu ir tiek. ... man cia visai patinka...

2009-08-08 10:49

O aš kategoriškai prieš kad supermamaoj idomiau :) man asmeniškai tenai juokio idomumo, vienintelis pliusas tikrai forumas didelis ir gali rasti visokios informacijos, bet jug nuo mūsų priklauso koks bus pormalas, forumas mes bendrom jegom galima padaryti tokia mama.lt ;) reikia dalintis patarimais, informacija, bendrauti :) kurti temas pagal poreiki ir idomuma :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-08-08 11:37

man tai irgi pirmasis forumas, kuriame kaip sakant aktyviau bendrauju, uzsiregistravau ne taip seniai, taciau pripratau... labai tikiuosi kad sulauksiu kaip Drugelis, kuomet cia buvima skaiciuosi metais. o supermama.lt nu nezinau man ten to linksmumo nematau, gal del to jog mazai ten lankausi... as nezinau kokia buvo anksciau mama.lt, bet dabartine tai sauni, juk mes savo buvimu cia ir darom si foruma isskirtiniu. na siaip jau lietuvisku portalu teveliams ne taip ir gausu ir tikrai matosi vis tie patys vardai, zinoma bendrauti juk neuzdrausta...

2009-08-08 12:46

na taip pareigune...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-08-08 13:18

sis ir pirmasis portalas kur uzsiregistravau,smagu cia bendrauti,paprasta,o supermamose man taip ten sudetinga,kazkaip nepritampu as ten.mano sirdelei cia mieliau bendrauti.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-08 14:06

na aš irgi užsiregistravus tik čia nematau reikalo per kelis šokinėti, o ypač kai čia man patinka...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2009-08-08 14:12

Mama.lt

Mama.lt

2009-08-08 14:20

Man sitas forumas irgi pirmas ir vienintelis. Neturiu nei noro, nei laiko keliauti per forumus, cia man visko- temu, patarimu, bendravimo, per akis. As ir taip sau kasdien priekaistauju, kad per ilgai uzsisedziu prie kompiuterio, tai kokie dar kiti forumai.

2009-08-08 14:27

na ir as pasedziu nemazai, kai tik laisva minute tai ir prie pc,,, o dar one .lt kol apeinu

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-08 15:12

Aš čia ir beveik metai, man čia sava hebrytė

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-08 22:55

As be sio forumo,dar mamyciu klube esu uzsiregistravusi,bet ten retai kada uzsuku,nes sis daug mielesnis ir savas jau tapo.jei koki ilgesni pusdieni neprisedu,tiesiog jauciu ,kad kazko truksta.gal is pradziu ir sunkoka buvo,nes nieko nepazinojau ,apie nei viena nieko nezinojau,ir pats bendravimas buvo ne toks.bet kai jau isilieji i ta buri,tai tikrai smagu pasidaro.jei iskyla klausimas-cia drasiai gali rasyti ir klausti-visada patars ar uzjaus.tikrai labai puiku,kad yra toks'' mama.lt''.aciu uz tai

2009-08-09 07:50

as taip pat uzsiregistravau mamyciu klube, bet ten nesuprantu pacio bendravimo principo, ten forumas kazkoks keistas, jeigu nori kazka ydeti na kokia nauja temuke, reikia siusti el. pastu paskui jie ten des nedes - nu vienu zodziu cenzura ten kaip reikiant. o cia tai paprasta, kartais tikrai atsakymu reikia "ant smugio" kaip sanat ir cia sudaryta galimybe tam... kas dar? berots Drugelis minejo apie supermamos didely foruma, nes ten daug info gali rasti... na pasiziurejau as ten, taip info daug, bet kas isto kad dauguma pasenusi, nemazai temu uzrakintu, taigi kiekybe dar ne viskas... jeigu yra mamyciu, kurios dazniau lankosi kituose teveliams skirtuose puslapiuose, pakomentuokite kas juose geriau nei cia... aciu

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-09 10:00

Sveikutės pleputės  mama.lt man tinka ir patinka, man visai netrūksta jurmoro čia . Dėl kitų forumų buvau užsukusi į supermama , bet man nelipo ir viskas . O mama.lt tai man asmeniškai šiltas, įdomus, intriguojantis, kartais kandus forumas, bet taip ir turi būti  

2009-08-09 10:04

Supermamaoj nesilankau, jeigu reikia info kažkkios tai ten tikrai randu atsakymo, ieškojau kai reikėjo  deklaracijos temu, dantu, na radau ko ieškojau, dar tikrai daug daiktu parduoda perka, kažkas daro užsakymus iš internetinių parduotuviu, jei kažko reikia prisijungiu.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-08-10 08:10

o as nepykit, bet issakysiu savo nuomone... cia mama.lt prisijungusi jau beveik metai, bet kuo toliau tuo maziau cia lankausi, kadangi cia esancios mamytes pastoviai del kazko pykstasi (turiu omenyje konkursus), nuolatiniu mamu skaiciu cia galima suskaiciuoti ant pirstu, o naujos kiek esu girdejusi is kitu cia paskaitineje nedrista jungtis i pokalbius kadangi mamos labai jau "kandzios", o ir tokios temos kaip Teveliu sukaktys ar vaiku gimtadieniai kaip suprantu skirtos tik toms kelioms mamoms, kurios cia nuolatines ir rungtyniauja viena su kita... o kodel man labiau patinka supermamose? ten paprasciausiai mamu daugiau, pastoviai darome vadinamuosius "meetus" kada su vaikuciais, kada be ju, susitinkame pasiplepame..., tad mamytes, pasistenkite kad kuo daugiau mamu cia prisijungtu, kad joms malonu butu cia uzsukti..., patarciau sukurti tema "isliek pykti cia ir niekur kitur"   tikiuos nesupyksit del mano issakytos nuomones....

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-10 08:17

o ko cia pykti.juk tai tavo nuomone.svarbu,kad ja turi.

2009-08-10 11:15

kiekviena nuomone yra gerai...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-10 20:21

kai laukiausi,buvau prisiregistravusi supermamoje,nes ten tikrai labai daug skelbimu,as dairiausi mazyliui kedutes,taciau tik tiek,nes kazkaip pamirsau.Po to, kai gime mergyte,viena mano drauge uzsimine,kad ji anksciau lankydavosi siame portale,tai ir ilindau pasizvalgyti,zvalgausi jau virs metu.Viskas man gerai su siuo portalu,i kita taip daugiau ir nebuvau ilindusi,net dabar galvoju ar mano slaptazodis toks pats butu,nepamenu.Del barniu,tai ka as zinau,teko skaityti kai kuriu pasisakymus,kad cia dar kaip tik labai jau tolerantiskos ir draugiskos mamos,as net neisivaizduoju kaip galima labai lipsniai ir neiskiriant savo numoniu bendraut? Tada tai isai nebendravias,o kazko kosmara,jk mes visos su savo charakteriais ir nuomoemis

1

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje gyvename > Ištikimiausios - Mama.lt

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavunecka.