Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymo istorijos > Gimdymo traumos...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-08-15 18:45

aisku, kad neigia. uzsiemus gal ir galima kai kuriais atvejais kalte irodyti, bet daugumai turbut to nepavyksta. juk buna pvz kad vaikutis gimsta priduses ir tikrai ne del to, kad gimdymas uzsitese, bet todel, kad akusere tingejo uzpakali nuo kedes pakelti ir padeti.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-08-15 18:51

mano geriausios drauges lietuvoje sunelis viena akyte nemato,gydytojai teigia kad akyte neissivyste nestumo metu bet kas cia zino gal kai gimde vaikui koki nerva uzspaude,tai gerai kad berniuko akyte atrodo kaip normali,nepasakytu kad nemato tai ir nepastebetu niekas kol gerai neisiziuri

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-16 09:30

Vyldinija 2009 08 14     vaivorykste 2009 08 10    

o gydytojai savo kalte dazniausiai linke neigti.o jus freiko pagalvele nesiojote?ir kiek laiko?

Dukryte nesiojo freiko pagalvele.apie 3 menesius, su pertraukelem.gerai buvo tas, kad neverke jinai visai,kaip uzdedavom pagalvele, nes drauge suneliui kaip uzdedavo, tai oho kokios serenados budavo

mes ir lengvai su ja isvargom,bet tiesiog gaila vaiko,gulint tokioj pozoj.

2009-08-16 09:34

Vyldinija 2009 08 14     vaivorykste 2009 08 11    

koks skirtumas,cezaris ne cezaris.juk kai prapjauna pilva,tai ten mazas tas pjuvis buna,ir per ji reikia istraukti vaikuti.ir tikrai visko pasitaiko-ir klubo isnirimai,ir dar visokiu kitu traumu.ir tai ne mano isgalvoti zodziai.tai man pasake viena gydytoja.

teisybe rasai, vaivorykste.dauguma galvoja, kad cezaris yra nepavojingas leliukui, bet gydytoja ir man yra sakiusi, kad netgi tada, kaip vaikeli traukia is pilvo, kartais buna taip, kad per daug ji suriecia bteraukdami ir netgi buna traumos su stuburiukais

visos operacijos pavojingos.cia jau dviguba rizika gaunasi.juk ir mamai ir vaikuciui gali kazkas atsitikti.net ir mano atveju-per antra cezari,mane poeravusi gydytoja pareiske-as tau vos slapimo pusles neperpjoviau,o prie to pacio ir mergaite istrauke su isnirusiais klubo sanariukais.tai nezinau kur cia tiesa.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-16 11:04

Nu bet ir gydytoja vaivorykste,tokiai tik davei i "veiduka" ir pasakei,oi vos dantu neismusiau tau

2009-08-16 17:42

oi,laurike,ir tai,ka parasiau,tik pradzia.ko tik neteko man is jos prisiklausyti.visa litanija isklausiau.kai prisimenu,net siurpas nueina dabar.

2009-08-17 11:29

Cia siauliuose tu gimdei,gal pasakytum pavarde tos ginekologes,kad netycia nenueiciau

2009-08-17 11:48

Matai as jos visai nepazinojau,tai net nezinojau,kad tokia net yra.tai pavarde arba Malinauskiene,arba Mikalauskiene.man tokios panasios tos pavardes.bet jei isgirsi kazkuria is tu pavardziu,tai zinok geriau bek i sona.nu ,bet aisku,gal ne su visais vienodai ji elgiasi,gal kiti kaip tik ja giria,as nezinau,bet didesnio grubumo gydytoju dar neteko sutikti.aisku,kol vyras buvo kartu,tol viskas gerai,bet operacijos metu-nu zinok plaukai pasistojo man.tu isivaizduok,kaip jaustis kai pareiske tiesiai i akis-prisidirbat cia jus visos vaiku,apaugat lasiniais,vaiku neisgimdot,o mums cia reikia operuot jus visas.apie vaikus daugiau ne nebandyk galvoti,matai ,kad pati negali pagimdyti,uzteks jau,ir to antro galejo nebuti.nu zinok smugis zemiau juostos.po tokiu zodziu,tokia gimdymo trauma gali ivaryt,kad baisu net pagalvoti.

2009-08-17 12:47

nu nesitiki kad yra tokiu ginekologiu,man atrodo kad visos ar visi tos srities medikai turetu buti tokie silti,geri,o cia kazkokia pajotzarga,o tu kokio skundo nebandei rasyti,bliamba netyleciau,eiciau iki galo,juk taip negalima su zmonem elgtis ir dar tokia akimirka

Mama.lt

Mama.lt

2009-08-17 16:01

vaivorykste 2009 08 17    

Matai as jos visai nepazinojau,tai net nezinojau,kad tokia net yra.tai pavarde arba Malinauskiene,arba Mikalauskiene.man tokios panasios tos pavardes.bet jei isgirsi kazkuria is tu pavardziu,tai zinok geriau bek i sona.nu ,bet aisku,gal ne su visais vienodai ji elgiasi,gal kiti kaip tik ja giria,as nezinau,bet didesnio grubumo gydytoju dar neteko sutikti.aisku,kol vyras buvo kartu,tol viskas gerai,bet operacijos metu-nu zinok plaukai pasistojo man.tu isivaizduok,kaip jaustis kai pareiske tiesiai i akis-prisidirbat cia jus visos vaiku,apaugat lasiniais,vaiku neisgimdot,o mums cia reikia operuot jus visas.apie vaikus daugiau ne nebandyk galvoti,matai ,kad pati negali pagimdyti,uzteks jau,ir to antro galejo nebuti.nu zinok smugis zemiau juostos.po tokiu zodziu,tokia gimdymo trauma gali ivaryt,kad baisu net pagalvoti.

oho, kokia gydytoja dievazi, nuo tokios begt reikia kuo toliau

2009-08-17 17:12

Nuo tokiu nebegti,o tik rekti ant ju paciu reikia

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-08-17 18:07

kur mes ritamės...kur tik pasisuki ten visi rėkiantys,nelaimingi,nepatenkinti...

Vaivorykšte,o tu atsitiktinai pas ją gimdei? Nu ta prasme,ji budėjo?

2009-08-17 18:11

Nu bet vover ka su tokia gyvate daryt,as tai tikrai buciau skunda rasiusi

2009-08-17 18:26

Tai va,ką ten su jom padarysi,jei žmoniškumas pas jas atsiranda kai pinigų gauna...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 207

2009-08-17 18:31

Koks skirtumas storas ar plonas zmogus, lai daktarai tyliai dirba savo darba!!!  nervas paeme... uzjauciu vaivorykste...

2009-08-17 19:28

vover 2009 08 17    

Tai va,ką ten su jom padarysi,jei žmoniškumas pas jas atsiranda kai pinigų gauna...

vover,gavo ji tu litu,bet zmogiskumo ne per plauko neatsirado

2009-08-17 19:33

laurike 2009 08 17    

nu nesitiki kad yra tokiu ginekologiu,man atrodo kad visos ar visi tos srities medikai turetu buti tokie silti,geri,o cia kazkokia pajotzarga,o tu kokio skundo nebandei rasyti,bliamba netyleciau,eiciau iki galo,juk taip negalima su zmonem elgtis ir dar tokia akimirka

jei pati nebuciau susidurusi,tai irgi kazin ar buciau patikejusi,bet taip buvo ir nera man prasmes isigalvoti.del skundo-buvo tokia mintis,bet vienas dalykas viska apsvarscius supratom,kad teisybes nerasim.nu kas patikes,kad toks medikas gali sitaip kalbeti su pacientu.niekas nepatikes.o kitas dalykas,ir taip visokiu sveikatos bedu buvo,kad nebesinorejo i tai veltis.

2009-08-17 19:34

vover 2009 08 17    

kur mes ritamės...kur tik pasisuki ten visi rėkiantys,nelaimingi,nepatenkinti...

Vaivorykšte,o tu atsitiktinai pas ją gimdei? Nu ta prasme,ji budėjo?

aha,ji budejo,ir atsitiktinai pas ja papuoliau,niekad as jos net akyse nebuvau maciusi.

2009-08-17 19:43

mokėjai jai??????????

2009-08-17 19:51

nu taip,pries iseinant i operacine dar paklausem ar ji tikrai operuos,kai pasake kad taip,tai tada vyras ir idejo jai i kisene.apsikabino vyra kaip lape,o operacijos metu prikalbejo tai ka parasiau jau anksciau.

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymo istorijos > Gimdymo traumos mažyliams

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
klaidas