Forumas > Namai > Buitis > Pirkimas lizingo budu

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 33

2009-11-06 19:13

Manau, kad norai visada turi viršyti galimybes, tai skatina mus tobulėti. Žinoma, jei tie norai realistiški ir nevienapusiški. Tačiau, kai žmogui trūksta atsakingumo, manau, kad tai jau labai blogai.
O dėl požiūrio į lizingus, tai man labiau priimtinas dalykas yra kelis mėnesius ar metus pataupyti ir po to įsigyti daiktą iškart sumokant visą sumą. Nes jei moki visą sumą iš karto ir dar grynais gali ir šiokią tokią nuolaidėlę išsiderėti.
Žinoma, jei sugestu šaldytuvas, gal ir tektų griebtis lizingo.
Bet tas veiksmas man būtų labai ne prie širdies.

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-07 13:53

o man paciai labai visos sumos moketi is karto nekyla rankos...man jau geriau po truputi ir kas menesi nei is karto visa suma nesti...nes kai eina simtai to gal ir nesijaucia bet kai daiktas brangesnis ir kainuoja tukstancius tai tada geriau pirkti taip kad sumoketum ir nesijaustu trukumo...man bent jau lizingu yra geriau :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-11-10 11:27

Nesutikau ir nesiruosiu sutikti su Pelos nuomone: tai nepirk tu to saldytuvo(cia jei taip butu),taupyk,o as tik pasijuoksiu is tavo naivumo(ypac jei gali sau leisti pasiimti lizingo budu).Jau esame bande taupytis ilgesni laika vienam brangiam daiktui,nieko nesigavo,kainos ne krinta,o kyla,ypac tai liete masinas,mums ji ne prabanga,o susisiekimo priemone,paskaiciavus,kiek isleidi talonams ar mikriukams,zinokit masina gaunasi ir patogiau ir daug pigiau.Tikrai,jei butume vis dar taupe,gal dabar nusipirktume pigiau nei pirkome,bet kas is to,niekur su seima negaletume nuvykti,nesamone,o dabar mokam sau ir vazinejam jau aciu Dievui 2,5 metu.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-11-10 11:44

na as asmeniskai ir nesutinku su Pelos nuomone.kai mes keles gyventi i kauna,neturejom savo nei saldytuvo,nei skalbiankes,tai  butume taupe kiek,pasiemem lizingu,padarem pradini inasa kiek galejom,pasirinkom trumpesni laikotarpi,ir naudojomes daiktais

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-11-10 17:02

Pela 2009 11 04    

Norint pirkti išsimokėtinai, turi turėti geras socialines garantijas ir būti garantuotas, kad už tai galėsi mokėti visus metus ar pan.
Jei nesi garantuotas ar ryt turėsi darbą, apie kokius išsimokėjimus galima šnekėti.

sutinku, bet ar yra nors vienas žmogus kuris pasakys taip aš garantuotas kad dirbsiu.. kad rytoj neprarasiu darbo vietos.. ? tai reiškia net jei ir labai reikia kažko o nesi garantuotas tai ir neimsi lizingo

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-11-11 20:40

Šiaip ko gero yra geriausia imti vartojimo kreditą. Sumoki sutarties mokesti (lizinge ir yra) ir kas mėnesį įnešinėji į savo sąskaitą tą sumą kurią ruošiesi skirti įmokai. Vartojimo kredito palūkanos yra mažesnės nei lizingo, bent jau taip būdavo.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-11-11 20:54

tai ,kad lizingo palukanos tikrai nera dideles.o imant is to pacio banko keleta lizingu[nebutinai is karto,viena ismoki,tada imi kita],tai palukanoms ir nuolaidos taikomos..o tai,kad permoki 100-200lt,tai tikrai manau,kad tai smulkmena

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2014-12-31 12:00

Reikia patarimo- reikia pinigų trumpam laikotarpiui, mano mašina sugedo, reikia sutvarkyt ir parduot, tai geriau imti greitąjį kreditą ar iškart lizingą naujai mašinai?  Esu pirkusi patalynę išsimokėtinai, bet nežinau kaip daryt su mašina... Kai pradėjau domėtis man buvo atsiųsti mogo kontaktai, bet dar nesusisiekiau, ar teko jum susidurti su jais?

Paskutinį kartą redagavo: Repiene (2014-12-31 12:07)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 55

2015-01-15 12:19

Mes taip įsigijome namą prieš keletą metų. Pirkdami bendradarbiavome su nekilnojamo turto agentūra, tai padėjo susitvarkyti visus reikalingus dokumentus ir greitai įsigyti namą. Aš manau, kad lizingu pirkti verta, nes nusipirkęs jau gali gyventi, o kol sutaupysi tai gyvent negalėsi jau nuosavame būste :)

2015-02-28 15:55

Manau, kad šiais laikais tai yra visiškai normalus dalykas, kartais labai greitos paskolos gali itin padėti! Ir nesvarbu ar tai nelaimės atvejis, ar pasitaikiusios investavimo galimybės, svarbu, kad turi variantą.

2015-02-28 18:11

Na bet kai jau turi pinigu, neretai istinka dilema- ka pirkt :) Gerai, kad galima rast daug automobiliu skelbimu ir is ju issirinkt, nes pirkt turguj yra labai rizikinga.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27

2017-06-08 10:41

Mes taip pat dažniausiai perkame išsimokėtinai, nes jei daiktas brangesnis, dažnai santaupų neužtenka. O įsigijęs daiktą lizingu, gali juo naudotis, nereikia laukti kol sutaupysi reikiamą sumą. Tad lizingas ar kreditas tikrai puiki išeitis, bent jau mums. Žinau, kad kiti mėgsta iškart sumokėti visą sumą ir negalvoti apie menesines įmokas. Gal ir mes taip darytume, bet pinigų ne visada užtenka, o daikto kartais reikia greitai.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2017-11-22 17:53

Pirkimas lizingu turi ir pliusų ir minusų. Ištikro priklauso kokį daiktą nori įsigyti, kokias firma suteikia sąlygas. Man labiau patinka būti išsipirkus daiktą pilnai (aišku su butu taip neatsitiko), todėl trūkstamą sumą kaip tik nesenai buitinei technikai pasiskolinau iš čia https://www.paskoluklubas.lt/kreditas-internetu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2017-11-28 21:44

Labas vakaras, aš su klausimu apie pirkimą lizingu. Prie šaldytuvo, kurį pirksim ( va, https://www.elektromarkt.lt/lt/lg-gbb59swrzs-saldytuvas ), yra prierašas "lizingas be palūkanų" - kaip tai suprasti? Kad po galutinio lizingo apmokėjimo būsim sumokėję LYGIAI TIEK, kiek dabar yra matoma kaina prekės? Ar čia kažkokia sukta frazė? Nesu pirkus išsimokėtinai, nieko nesuprantu..

4

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Pirkimas lizingo budu

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
rokas