Forumas > Namai > Buitis > Pirkimas lizingo budu

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-04 14:33

Kokia jusu nuomone apie pirkima lizingo budu?Ar geriau pataupyti,ir sutaupius tik pirkti,ar geriau nusipirkti tiesiog dabar ir po to dalimis issimoketi.as tai uz antra varianta.jei reikia daikto,tai mes einame ir perkame,o po to dalimis sumokame.nes kam taupyti,jei yra galimybe iskart naudotis daiktu.ir beje nemazai musu isigyta daiktu sitokiu budu.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-08-04 14:39

Na kaip pasakius - esam ir taupę, esam ir lizingu pirkę. Žiūrint, koks daiktas. Visuomet pasiskaičiuojame, prieš pirkdami lizingu - kokias sąlygas siūlo, kiek primokėti rekės ir pan.

Dar labai reikia atidžiai žiūrėti bankus, kurie siūlo paslaugas. Tarkim, ir vienoje, ir kitoje parduotuvėje daiktas kainuoja tiek pat. Tačiau vienoje lizingas yra viename banke, o kitoje - kitame banke. Reikia paklausti, kokias jie sąlygas siūlo (kiek procentų, per kiek laiko ir pan.). Beje, būna, kad galima imti arba vieno, arba kito banko lizingą - tuomet irgi reikia išsiklausinėti, kuo skiriasi.

O šiaip tai - visuomet perkam lizingu, kai turim bent trečdalį sumos grynais susitaupę. Kažkaip norisi kuo greičiau išsimokėti tą daiktą. Be to, ir procentai mažesni. Ir, aišku, laukiam nuolaidų 

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-08-04 14:44

bet idomiai gaunasi su tais bankais.mes visada imdavome per snora,bet kai sukele kaina 2,70 lt uz viena imoka,tai sakiau niekad daugiau is ten neimsime.o ukio bankas tai po 1 lt imdavo.o dabar snoras padare po 1,5lito,o ukio-po 2 lt.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-08-04 14:59

pasisakau už antrąjį varijantą,nemažai daiktų,būtinai reikalingų ir ne taip,esame įsigiję lizingu...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-04 15:30

Esame daug daiktų lizingu įsigiję ,stengiamės padaryti kuo didesnį įnašą ir kuo trumpesniam laikui, tai tada labai mažai permoki. Aš labai džiaugiuosi , kad yra tokia galimybė, žinoma reikia elgtis protingai ir pasiskaičiuoti savo pajamas ir viskas ok

2009-08-04 15:43

Na bet dėl tų įmokų mokesčių - vis tiek reikia pasiskaičiuoti :)

Tarkim, Snoras tau duoda 1 proc palūkanų, bet kvitukas tau kainuoja +3 lt, o Ūkio bankas tau duoda 4% palūkanų, nors kvitukas kainuoja 1 lt - tai vis tiek apsimoka Snorą imti :)

Kažkaip mes visada internetu mokam - tai dzin tie kvitukai: arba 80 cnt, arba 1 lt moki. Tai jokio skirtumo.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-04 18:23

Mes ir perkame lizingu ir uz ji. Turi galimybe tikrai butina daikta nusipirkti jei jo skubiai reikia ar sugedo turetas.Sutaupyti siais laikais labai sunku, todel manau daug kam toks dalykas reikalingas.

2009-08-04 18:40

vat butent,gali taupyti ir niekada nesutaupyti.o cia dalimis moki,ir daiktu naudojiesi is karto

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-08-04 18:53

Aš irgi už lizingą,nes kaip ir minėjo mamytės,gali taupyt ir niekada nesutaupyt.Tik žinoma reikia apsvarstyti,ar bus galimybė mokėti įmokas.O šiaip tai geras dalykas,moki dalim,nors ir permoki šiek tiek ,bet daiktą gauni iš karto.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-04 21:37

Mes taip pat už lizingą tik jau aišku prieš tai su prisėdimu prie stalo ir aptarimu ar tikrai reikalingą, ar išsiteksime su pinigėliais, o gal galim apseiti. Turime ir tokių pirkinių.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 85

2009-08-04 21:57

labai brangiai atsieina tas lizingas, geriau pataupyti ar nuo tevu pasiskolinti trukstama suma.

v 

mano aistra dekupazui http://www.dekonamai.weebly.com

ir http://public.fotki.com/erikavakare/

2009-08-04 22:01

kiekvienas turime savo nuomone apie tai,bet nepasakyciau,kad labai brangiai atsieina tie lizingai.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-08-04 22:21

aš ir už lizingą.mes ir inešam didesnę suma,o paskui neilgam laikotarpiui.Snoro banke man pasiule pasidaryti kortelę,iki tos dienos,kuri budavo paskutine men,nuskaitydavo nuo korteles,ir nereikedavo papildomai moketi uz įmoką,bet dabar gal jau pasikeitus ta tvarka.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 85

2009-08-04 22:23

viena karta emiau saldytuva, tai permokejau virs 200 lt/

.

v 

mano aistra dekupazui http://www.dekonamai.weebly.com

ir http://public.fotki.com/erikavakare/

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-05 00:18

GERAS DALYKAS TAS LIZINGAS,ESAM EME NE KARTA LIZINGU,BET VISADA SUMOKAM GREICIAU NEI BAIGIASI TERMINAS,TARKIM IMAM METAMS,O SUMOKAM PO PUSMECIO,NU ATRODO TURI PINIGELI TAI IR NORISI KUO GREICIAU ATSISKAITYTI,O IR PATOGIAU,IS KARTO DIDELES SUMOS GAILA ISLEISTI,O PO TRUPUTI NE TAIP SKAUDZIAI KERTA PER KISENE,GALI PASIPLANUOTI ISLAIDAS

2009-08-05 09:18

era 2009 08 04    

viena karta emiau saldytuva, tai permokejau virs 200 lt/

.

na taip,zinoma,kad permoka gaunasi,bet nereikia noreti,kad uz ta pacia kaina lizinga duotu.bet kai moki dalimis,tos permokos nesijaucia.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-05 10:30

era 2009 08 04    

labai brangiai atsieina tas lizingas, geriau pataupyti ar nuo tevu pasiskolinti trukstama suma.

mes iš tėvų nei cento negauname, nei iš mano, nei iš vyro, ne pas kiekvieną gali tėvai datėti, o ir kad permoki daug tai kiekvieno pasirinkias, jei imi 3 metams tai taip ir be įnašo, o jei imi 6 mėn 1metams ir jei dar įnašą padarai kapeikas permoki, mes turim tokių prekių kur nei cento nepermokėjom, ūkio bankas labai dažnai taip pasiūlo

2009-08-05 10:36

mes tevu niekad neprasome.jei nori patys duoda mano tevai,bet isleidziame smulkmenom.tiesa,viena pirkiny yra nupirkes mano tetis ir gana brangoka.bet jis tai savo noru dare,as jo ne cento neprasiau.bet prasyti as nemoku.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-05 10:47

Vat ir man tas pats,prasyti tai nemoku,o ir imti kai duoda nepatogu

2009-08-05 11:46

O ką reiškia nepatogu?  :)  Įsijausk į tokią padėtį - tu duodi savo vaikams, o jie neima, nes jiems nepatogu Aš duodu tada, kai specialiai tam reikalui esu sutaupiusi ir man negaila duoti, nes žinau, kad to būtinai reikia. O jei neturiu - tai ir neduodu ;)

Jei imi lizingu dažniau ar rečiau visuomet permokėsi, jau nuo šito nepabėgsi. Jei netinka šis variantas, tuomet ir nereikia imti lizingu :)  Užtai ir sakau, kad reikia labai gerai sėsti ir pamąstyti, paskaičiuoti, kaip kada ir kokiomis sąlygomos lizingą imti.

1

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Pirkimas lizingo budu

Šiandien gimtadienius švenčia (170)