Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Ar tikrinate maisto...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-10 20:01

nezinau kada pati dirbai,o dar kaip sakai ir ne pardaveja,nezinau kas pas tave buvo per darbuotojai,bet mano moterys tikrai labai saunios buvo,o pasitaikydavo visko,as pati kazkaip aptikdavau ju praziuretas prekes daznai ir kisdavau po nosi rodyti,bet puikiai suprantu,kad kai tau kasdien atveza po 14-15 paleciu pieno produktutu, jas visas reikia isidelioti  ir dar sale uzsikrauti,tai naturaliai taip gaunasi,jau minejau,kas nedirba,tas neklysta.As savo darbuotojas tikrai gerbiu ir ginu.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-10 20:19

Buvau ir aš su tokiu darbu susidūrusi tiek salėje, tiek kasoje, galiu pasakyti tik tiek, yra žmonių kurie sąžiningai dirba , o yra žymiai daugiau tokių, kad tik greičiau diena prastumti, tai tos iš atros pusės oiii ko tik nepridaro, kad greičiau darbas prasisuktu . Taip, kad čia labai daug kas priklauso nuo dirbančių žmonių, jų sažiningumo ir noro dirbti.

2009-08-10 20:29

tai jau taip,dar ir nuo algos priklauso,taciau mes labai jau tokiu nenorinciu dirbti ilgai ir neuzlaikydavome,bet kai dirba geri darbuotojai,tai gaila klausyti kaip negraziai apie juos kalba.As turiu omeny ne sita tema,visur kur tik pasisuki,visur linksniuoja,skundais uzverstas visas internetas,kartais graudu iki asaru skaityti pasisakytmus,nes labai norisi tokius zmones pastatyti ir tegu savo kailiu pajunta kaip skanu,bet ne durniu volioti,o dirbti reikia,kad suprastum kas ir kaip

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-10 20:34

as vistiek lieku prie savo nuomones.dar leiskite paklausti-kam tu 15 paleciu pieno produktu uzsisakyti,tam,kad trecdali nukainuoti ir prakisti kokiam zioplesniam pirkejui.arba nusikainuoti ir sau parsinesti[bet cia jau nebe i tema].ir visa darbo kokybe dar labai priklauso nuo valdzios.jei tarkim vedeja grieztai suima,tai siek tiek dar yra tvarkos parduotuveje.bet jei ji bijo zodi pasakyti,uztat ir buna bardakai ir netvarkos parduotuvese.siuo klausimu esu tvirtos nuomones.ir dar kaip minejai del tu paleciu-tiek ten ju visur prisakineja ir davai visas i pati PC sugruda,nes sandeliai taip pat uzgriozdinti tom paciom prekem.ir tada nei praeisi taip sakant,nei pravaziuosi.

2009-08-11 10:11

va,tas ir yra,kad nieko beveik kitai dienai nelieka,o dar kai pas mus centralizuotas tiekimas,o ne is tiekejo tiesiai,tai daznai pasitaikydavo,jog reikia apsidrausti ir pasilikti rytui rezerva,kad sale tuscia nebutu.Pamenu kaip is mesos skyriaus atejo viena pardaveja dirbti ir ji pasake ta pati kaip ir tu: kam cia visko tierk daug,taigi nurasysim puse,bet atejusi i darba kita ryta issigando,jog saldytuvas beveik tuscias. Gal tu, Vaivorykste , dirbai mazame PC,o mano tai hyperisa.Nezinau kaip dabar,gal jau ir  sumazejo produktu.Bet mes tai jau dabar abi konkreciai ne i tema

2009-08-11 10:17

as zinok visai ne pc dirbau.nu gal pas jus isperka tiek.beje is kokio tu miesto?as vos ne kasdien einu i maxima,tai neimanoma ten praeiti[aisku nei pienas,nei grietine nesimeto ant paleciu],nes nuo miltu ir kazkas panasaus kitu prekiu paleciu.nu kam tiek reikia/jos taip ir isstovi po kelis menesius.o kai garantija baigiasi,aro akcijas ir ispardavimus.nu kam tada to reikia?as nesuprantu.taip kad pardaveju darbo kokybe labai priklauso nuo vedejos ir kitos valdzios esancioje parduotuveje

2009-08-11 10:28

As is Kauno,o su tavis tai tikrai sutinku,kad nuo vedejos ir pardavejos netgi tarpusavio bendravimo daug kas priklauso,man pvz. moterys nebijodavo pasakyti,kad kazko jau per daug ir gal nereikia,nes kai krauni tai geriau matosi kas ir kaip.Ir as visada ju klausydavau,todel nebudavo,kad paletemis ar labai jau dideliais kiekiais nurasydavaumnes nukainuotu prekiu pas mus nera jau seniai,taigi visi su blogais terminais utilizuojami

2009-08-11 10:30

man iki parduotuves tvarka patinka-jokiu nukainuotu prekiu.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-08-11 10:33

Man IKI irgi kur kas geriau nei visos maximos ar norfos,gal šiek tiek brangiau,bet tvarka,švara daug kartų geresnė.

2009-08-11 10:35

vA TAIP VAIKAI IR NELEIDZIA PADISKUTUOTI

Norejau pasakyti,kad as RIMI dirbau,tai mus taip pat del tvarkos labai ede valdzia,ypatingai tas didziasias parduotuves.Na bet mus tuoj nuskalpuos,kad visai ne i tema plepam

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-08-11 10:49

tai jau patvakrė  klaviatūrą,mergina tavo.

į temą čia viskas,juk produktus tik parduotuvėse galima įsigyt

Aš ir prieš Rimi nieko prieš,tik tiek ,kad man visai ji nepatogioj vietoj,tai laabai retai ten užsuku.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-11 16:11

Aš visada žiūrių į prekių galiojimus kad ir ką bebirkčiau, o įpatingai pieno produktus. Čia apie švarą ir tvarką prabilot tai pirmoj vietoj laikau Iki,po to Rimi, Norfa o pati netvarkingiausia tai Maksima, man tai net pačių prekių asortimentas be len kaip išdėstytas.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-11 17:37

kristulka26 2009 08 10    

Buvau ir aš su tokiu darbu susidūrusi tiek salėje, tiek kasoje, galiu pasakyti tik tiek, yra žmonių kurie sąžiningai dirba , o yra žymiai daugiau tokių, kad tik greičiau diena prastumti, tai tos iš atros pusės oiii ko tik nepridaro, kad greičiau darbas prasisuktu . Taip, kad čia labai daug kas priklauso nuo dirbančių žmonių, jų sažiningumo ir noro dirbti.

Cia pritariu 100 procentu. Sunkus darbas bet kuris tiek pardavesjos, tiek kroviko, tiek vairuotojo tiek visu kitu. Juk vairuotojas vaziuodamas keliu ir uzmuses zmogu nepasiteisins kad vairavo 12-16 val. Jei jau dirbi toki darba turi atsakyti uz savo veiksmus t.y. isklausyti to pacio pirkejo burbejima. Aisku as puikiai suprantu kad tai yra slykstu ir norisi jam atsauti, bet darbas yra darbas, manau rinktis kol kas daug kas neturi is ko.O antra manau reiktu mums lietuviams i viska ziureti paprasciau-isklausei, nusisuko pirkejas ir nuejo, o tu toliau dirbi ir taisai klaideles. Mes labai gilinames ir analoizuojam problemas, o taisuyti klaidu kazkodel neskubam.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-15 09:01

as ziuriu y galiojimus butinai, taciau cia situose reikaluose tai vyras daugiau dar uz mane smulkmeniskas, turi lb astria uosle, tai jau jeigu koks ne koks kvapas tuoj jis uzuodzia. o pavyzdziui vaisius as perku tuos dazniausiai kur PC buna jau isimti is vitrinu ir pigesni... zinoma dar pasirenku, bet jie buna paprsatai sunoke ir tikrai dar lb skanus.. ana karta nusipirkau 2 kg papriku, atrodo viskas joms gerai tik jau tokios apibraizytos kai kurios sonas pavytes... bet man labai puikiai tiko y misraines kurias viriau ziemai.... nu nezinau, gal cia kam pasirodys durnyste, bet as tikrai kartais perku taip. jeigu uzsimaniau blynu su bananais. nusiporkau 1 kg tu bananu uz 1,99 ir puikus blynai, o siaip kg kainuoja 4,99 Lt

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 19

2009-08-28 14:13

Aš labai retai kada tikrinu galiojimo laiką, todėl yra tekę pora kartų nusipirkti sugedusių produktų. Bet kaip mano vyras sako nuo žioplumo nėr vaistų.

2009-08-28 21:00

juraciukas 2009 08 28    

Aš labai retai kada tikrinu galiojimo laiką, todėl yra tekę pora kartų nusipirkti sugedusių produktų. Bet kaip mano vyras sako nuo žioplumo nėr vaistų.

nesupyk,bet teisingai vyras pasake.lygiai taip pat mano tetis mano mamai sako

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-28 21:28

o as neperseniausiai silkutes nusipirkau,galiojimas geras,viskas tvarkoj tik va dezute pradarius kvapelis nosi riecia,buciau nesus atgal i prekybos centra,bet kad prasidariau tik po keliu dienu,o ir cekiuka ismetusi jau buvau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-08-28 21:37

praita savaite liepiau uosviui is vaistines nupirkti vitaminu nescioms.ir ka jus galvojat parveza pasiziuriu ,o gi galiojimas geguzes menesi pasibaiges,tai gerai kad as visad visas datas galiojimo ziuriu,jei nebuciau pazejus buciau kad ir kudikeliui pakenkus,vaistininke labai atsiprasinejo sako netyce vienas buvo isimaises.mano uosvis nieko nesake ,nes jam patinka ta vaistine,nu bet jei buciau pati nuvazavus butu buve jiems

2009-08-28 22:23

mirkolino 2009 08 28    

praita savaite liepiau uosviui is vaistines nupirkti vitaminu nescioms.ir ka jus galvojat parveza pasiziuriu ,o gi galiojimas geguzes menesi pasibaiges,tai gerai kad as visad visas datas galiojimo ziuriu,jei nebuciau pazejus buciau kad ir kudikeliui pakenkus,vaistininke labai atsiprasinejo sako netyce vienas buvo isimaises.mano uosvis nieko nesake ,nes jam patinka ta vaistine,nu bet jei buciau pati nuvazavus butu buve jiems

bet nieko sau pasiaiskinimas-vienas buvo isimaises.koks skirtumas-vienas ar simtas vienas,taigi ziureti reikia ir dar vaistai gi cia.ne kokios duonos kepalas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-08-28 22:29

tai va tas ir yra .as kai pagalvoju kad galejo pakenkt mano kudikiui man net siurpas nubega,o nervas ima juodai.todel ir sakau reik visad ziureti galiojimo datas.

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Ar tikrinate maisto...

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Jzh
Emilis