Forumas > Mokyklinukas - auga... > Apie mokyklas > Artėja rugsėjo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2010-08-05 23:21

maniskis irgi keliau i darzeli nuo rugsejo 1, be kazkaip matyt dar to pati nesuvokiu ir kazkaip nesiruosiu,,,,, nors jauciu  liks kelios dienos  bus man streso  pilna....

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-08-05 23:28

Gvidutis 2010 08 05    

maniskis irgi keliau i darzeli nuo rugsejo 1, be kazkaip matyt dar to pati nesuvokiu ir kazkaip nesiruosiu,,,,, nors jauciu  liks kelios dienos  bus man streso  pilna....

O mums tai sake nieko ir nesiruosti,kai ateisim rugsejo 1d. tai ir duos sarasiuka ka supirkti,tai ir nesiruosiu labai as dar,na tik per daktariukus jau einam,va ir musu visas ruosimasis kol kas

2010-08-05 23:30

man tai moraliskai neprosal pasiruosti butu :) nes jauciu bus man baisiau ne itam vaikui :)

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-08-05 23:32

Gvidutis 2010 08 05    

man tai moraliskai neprosal pasiruosti butu :) nes jauciu bus man baisiau ne itam vaikui :)

Oi suprantu tave,man tas pats,kadangi mano mamyciuke,tai speju kad asaru bus daug ir ilgai,tai eisiu pati braukdama jas kas dien

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-08-05 23:36

Mažiukas taip pat keliaus į darželį, tik manau nuo rugsėjo 2 dienos mes eisime, nes pas brolį į šventė eisime rugsėjo 1d. darželiui nieko iš priemonių neperku, nes kiekviename darželyje skirtingai vieniems liepe patiems pirkti, kitame renka pinigėlius ir pačios auklėtojos perka, batukus turime, kelnyčių taip pat pasirūpinta, liko golfiukai , maikutės bet suspėsime iki tos šventinės dienos

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-08-06 08:38

laurike 2010 08 05    

As apie darzeli galvoju,nes mes nuo rugsejo 1d.pradesim i ji keliauti,truputi baisu,bet kaip nors.Tik va nezinau kaip dabar elgtis,vieni sako taip kiti kitaip,tai noreciau kad pasidalintu savo patirtimi tos kuriu kleckiukai jau eina i grupe : kaip jus pradejot vesti mazylius,ejot kartu i darzeli ar vis gi nuvedet nuo pirmos dienos ir palikot

Labutis, pirma kart i darzeli jei aisku yra teveliams galimybiu reiktu ateit dar pries rugsejo 1, susipazint su aukletojom, aplinka, pavaiksciot po darzelio teritorija, aiskint vaikams, kad cia jie lankys, zais ir t.t. o siaip pirma savaite rekomenduojama palikt tik po valanda ir palaipsniui didint palikimo laika. aisku, tai dar priklauso nuo kiekvieno vaiko, vienam sunku, kitam- ne.vienas jau pirma diena nori but visa diena...

2010-08-06 08:40

laurike 2010 08 05     Gvidutis 2010 08 05    

Oi, mamytes, tik nerodykit asareliu vaikuciams, nes tada tikrai darzely jie nenores pasilikt, galvos, ten taip bus blogai, kad net mama verkia....

Oi suprantu tave,man tas pats,kadangi mano mamyciuke,tai speju kad asaru bus daug ir ilgai,tai eisiu pati braukdama jas kas dien

2010-08-06 09:12

ne baikit juokus, asaru tikrai nerodysiu, tik sakau kad sirdis skaudes,man kas kart sirdele sukirba kai vaikas su kuo kitu palieka, visgi mamos sirdis tokia jau yra,,,,, o kad jis verktu darzelyje abejoju, jis labai aktyvus bendraujantis yra, siaip jei kur isvaziuojam kur vaiku yra sunku ji namo iskrapstyti, mamos nepasigenda gali ir be jos buti...

siaip planuojam  kita savaite  dar nueit i darzeli  pasitikslint kas kaip kur ....

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2010-08-09 23:33

Mano vyrukas jau keliaus į pirmą klasę. Viskas kaip ir gerai, nuotaika auksinė (juk nežino kas ta mokykla), bet blemba, tokia sena pasijaučiau. Juk pati į tą mokyklą kažkada žygiavau. Net nesitiki Beje gal kas žinot ar girdėjot, kada maximoj ar norfėj mokyklinių prekių išpardavimai bus? Pernai kiek pamenu prieš rugsėjį buvo? norėtųsi kiek galima sutaupyti.

Paskutinį kartą redagavo: kristukas (2010-08-09 23:37)

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

2010-08-10 18:50

Maximoj visoms piesimo ir rasymo priemonems bus nuo 08.10 iki 08.16. 40 proc. nuolaida, o veliau matyt bus kitoms, nes jie taip daro.Norfoj- nezinau, retai lankaus, bet siaip mes daug ka perkam specializuotose parduotuvese, bent jau sasiuvinius, nes mximoj jie tai tikrai prastos kokybes, viskas persisviecia, kai rasai su rasaliniu, ka liepia bent jau pirmokeliams tai tikrai.sekmes busimam pirmokui.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-08-10 21:37

Aš irgi stengiuos pirkt specializuotose parduotuvėse ,nes kokybė tikrai skiriasi.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2010-08-10 22:00

Na, dėl kokybės tai nepagalvojau, dar patirties neturiu. Bet kiek teko pirkti rašymo, piešimo priemones tai tikrai nenuvylė. Pirkom kur buvę brangesni daiktai ir viskas. O dėl sąsiuvinių tai tikrai įdomu...

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-08-12 07:11

mano vaikas dar tik i paruosiama eis,bet jau purtes visa vasara kad neis neidomu ner zaislu ir t.t sako ten tik klausyneja ir viskas.vakar is ryto susiruosem abu i maxsima pradejom ziuryneti priemones ir ka sau manai atsirado noras eiti i mkla.pasinaudojom nuolaida tai susipirkom piesimui ko reik.lauksim kitos sav gal sasiuviniam bus,reik piesimo sas nemazai.kartono ,spalvoto pop.neemem pigiausiu variantu r tiek.pas mane vienas vaikas,o pas ka du ir daugiau tai tuo labiau ziurynet kur akcija ir t.t

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-08-31 08:11

Na ka,ryt jau regsejo pirmoji.Kaip vaikuciai jauciasi,pries nauju mokslo metu pradzia?Juk kazkam tai bus pati pirmoji mokslo svente ju gyvenime.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-08-31 09:06

sveikutes. Niu mums iki mokslo metu dar pora metuku liko :) to geriau jog mažoji visą vasarą lanke darželi, bet ne savo grupei su kitom aukletojom. Vakar man išeigine buvo tai vaiko nevedžiau o šiandien i darba,. tai jau grižo mūsų aukletojos ir jau mūsų grupei, tai va mano vaikas per nakti tris kartus kelias sako mama na kada baigsis ta naktis aš taip noriu i darželi pas sabo aukletojas :) atėjom i grupe aukletojos akys laimingos vaiku akys laimingos na pasaka :) toks šiltas jausmas :) o  ritdienai jau  mažoji pasiruošus :)   sijunas juodas kaba, balti marškineliai sakau gal kitaip apsirengsi sako ne.. eis su gelem ir puošniai.. oj galvoju tai ka bus ka ateis pirma karta i pirma klase ;) be to pas mus  1 rugsėjo dar ir vienos aukletojos gimtadienis

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-08-31 09:40

O mums liūdna šventė, mažasis nepajus dar šiais metais, nes susirgo,tai į darželį pradėsime kitą savaitę žingsniuoti, dičkis tai nelaukia rytojaus visiškai, o dieve sako ir vėlllllllllllllll  jam buvo šventė pirmoje klasėje, o dabar katastrofa

Mama.lt

Mama.lt

2010-09-01 11:42

SVEIKINU  VISUS VAIKUCIUS IR MAMYTES SU RUGSEJO 1-AJA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2010-09-02 13:39

Sveikos papasakosiu mes ir kaip leidžiam pinigėlius einant į mokyklą. Dėl parkerių seniau pirkdavau po 20lt nė velnio toks pats š kaip ir po 5lt tik dar nepasitaikė kad visai nerašytu tie visai pigučiai būdavo aplamai kad net nerašo įdėjus kapsulę. o lūžta vienodai. Pernai nupirkau Parker firmos parkerį, netyčia užtaikėm akcija ir pardavėja pasiūlė kainavo po 10lt bet šiaip jie kainuoja 36lt tai va rašė ir pirmokėlis ir šeštokas kaip manot jiems šiemet nereikėjo pirkt parkerių nes nenusitrynė nei spalva nei sulūžo ir kamštukas taip pat gerai laiko. Kalbant apie kainas Lenkijoj tai sasiuviniai ten per pusę pigesni plonų ten neperku nes renkuosi tik kad APP firma būtu tada nepersigeria rašalas kiaurai ir dažus perku LT nes ten nėra tų rusiškų o tie lenkiški prastos kokybės piešimo sasiuviniai ten taip pat brangesni bet pieštukai flamasteriai liniuiuotės ir perku Maped firmos nelūžtančias susilikonu pvz pieštukai dėl rankos padėties ir kokybės renkuosi tik storus pieštukus tai Lenkijoj tokius spalvotus pieštukus tiek pat spalvų nupirkau uz 2,64zl kai pas mus jie 19lt kuprinė jei lygint kainą tai ten viens prie vieno kuprinė tokia pat tik ji kainuoja ne 59lt o 54zl ir daur gauni sportiniai aprangai krepšelį kuris pas mus kainuoja 24lt ten jei pirkt atskirai 12zl vien ant sasiuvinių dičkiui sutaupiau apie 30-40lt Mes jau antri metai iš eilės važiuojam mokyklai apsipirkt į Bialystoką tuo pačiu ir šeimynai visko apsiperkam. dabar sportinius batelius nupirkau po 10zl dičkio kaip mas mus inkaravi mažiaus kedukai. 

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-09-02 14:58

vakar mazyli savo(nieko sau mazylis pagalvosit)lydejau i priesmokykline klase.ryte bumbejo ka ten veikti???????ten tik mokos ir nieko nedaro nuejus ten vaikas pasikeite ,pamate naujos veiklos,zaslu vaiku,sako mama kodel tu man nepaemei basuciu po grupe?ir jau aunas zemen batelius -tipoo  po kojniu jau leks.sakau kad mes neplanavom pasilikt siand.tai vos ne su asarom isejom.db laukiu vakarienes,po jos leksiu pasimt.tiesa pabandyk dar pasakyti kad darzelis sako puse darzelio puse mokyklos

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2011-08-09 10:12

Na,manau jau laikas kelti tema i virsu,juk kas cia beliko,tiuoj ir rugsejis.Maniske tai jau laukia rugsejo,jau nori eit i darzeli.Si savaitgali manau jau vaziuosiu nupirkti pagrindiniu priemoniu darzeliui.Oi,kaip greit ta vasarele praleke.

4

Viršun ^ | Forumas > Mokyklinukas - auga vaikai,... > Apie mokyklas > Artėja rugsėjo pirmoji...

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Lukutis