Forumas > Pakeliui į motinystę > Vardai > Vardo išrinkimui -...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-06 13:34

na apie vardų rinkimo istorijas jau rašiau, bet va dar noriu pasakyti, kad kai ieškojau vardų tikrai norėjau, kad nebūtų taip jog kieme pakvietus penkios neatsisuktų... nes dabar taip ir yra... didžiosios amžiaus mergaitės pagrinde Gabrielės, Godos,Kotrynos... jeigu jau vienoje darželio grupėje yra trys Kotrynos... tai paskui turi pavardėm kviesti... kvailai skamba... o mažosios vienmetės tai dabar bumas kamilių, Milenų, Militų, Milanų... man tai nepatika kai kvieti ir kelios atsisuka. man ir su mano vardu taip pat buvo. klasėje buvome trys tokiu pat vardu ir dar toj pačioj eilėj sedėdavom tai kai kviesdavo visos ir prisistatydavom. kvailai taip...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-06 13:46

tikrai taip... nu reikia pripazinti, kad gal ne giime o visuomene labiau diktuoja mada varduose... tikrai taip as pasiziuriu zurnalus tevams, tai kamiliu bumas buvo pries 2 m pries 1,5 metus kazkur... o dabar jau ne taip... zinai zydroji, va ir atsiskleidzia kad turbut ne giminiu artimuju klausimoje, o ziurime pagal tai kokie tuo laikotarpiu vardai madingi populiarus... ir tik nedaugelis kurie visiskai ignoruoja tai... pamenu pries kokius 2 metus dar buvo Liepa ant bangos...

2009-08-06 13:56

tai taip graibsto visus girdimus ar filmuose girdėdus, net negalvoja paskui apie pasekmes. o juk tiek gražių vardų yra ,kad ir tų pačių lietuviškų.nebūtinai ona ,pranutė ar dar ten kokia morta. yra jų tikrai ir labai puikių. tik reikia pasidomėti. va kodėl aš ir ieškojausi kike galima išskirtinesnių, bet su protu, kad kvailai neskambėtų. todėl ir keltiškųjų nedėjau į metrikus, nes paskui aiškink visiems kas ir kaip... nedaaugo dar visuomenė iki tokių dalykų...

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-08-07 10:56

Na man tai kamiles vardas seip labai grazus, o is visu siulomu vyrui sitas labiausiai patiko. Tai taip ir pavadinome dukra.O paskui pasirodo, kad laiptineje dar viena kamile gyvena 3m, kitoj laiptinej irgi, tai nors nukrisk.na bet ka padarysi.Man grazu ir tiek. O kaip su antru vardu bus tai nezinau, man labai grazus vardas medeja, tai gal ji desime jei bus mergyte.O as pati ir mokiausi klaseje su dar viena greta, aisku kazkaip keista, bet visada zinodavome kuria kviecia ir be pavardziu. :)

2009-08-08 07:30

zinoma jeigu duodame vaikiukams ne paciu pagamintus vardus, tuomet reikia tiketis kad kazkur musu aplinkoje gali gyventi ir daugiau vaiku tais paciais vardais. taciau svarbiausia kad bendraamziu kuo maciau butu tais paciais vardai. gretule, nes kai pagalvoji, gal tavo kamile su ta 3 m kamile visai nebendraus? bet tai kas cia tiems vyrams su kamilem?mano vyras irgi dave butent sy varda, sake turbut grazesniu nera :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-08-08 07:39

na mes irgi tik dviese pasiarem del varduko, pagalvojom, kad Jokubas grazus vardukas ir bent musu pazystamu tarpe tokio nera ir nei vieno nepazystam apskritai Jokubo, tai davem si, o veliau tik suzinojom, kad sis vardas Vilniuj "ant bangos", na bet vistiek iki siol Jokuba zinom tik viena - savo vaika 

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-08-10 10:44

Šiauliuose Jokūbai jau daug metų ant bangos

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-08-10 10:48

Vardo išrinkimui - giminės susirinkimas?

mes tai pirmajam dviese isrinkom varda.dabar jei bus berniukas as uzdesiu varda,nes jau senei turiu minty viena varda,o jei mergyte tai vyras nori uzdet savo sesers varda.as ji palaikau ir pritariu

2009-08-10 11:11

labai dziudu skaityti, kad bent su artimiausiu zmogu vaiku teciu niekada nekyla pykciu del tokio reikalo. o visi kiti draugai, gimines tegul lieka su savo nuomone

2009-08-10 11:37

aga.mums nesvarbu istiesu ka monao aplinkinei.svarbu kad mums patiktu ir tiktu

2009-08-10 12:16

mirkolino, o kokl tas mergytes vardas, kury nori tavo vyras duoti dukrytei...man asmeniskai lb grazus pietiesitki vardai,pvz italu. o kokie italijoj populiariausi vardai?

2009-08-10 14:01

aš noriu jums tik pasakyti, kad duodami kažkieno vardą... nesvarbu,kad tų vardų ir daugiau yra, bet jūs jį būtent siejat su konkrečiu žmogumi, tuomet visas likomas to žmogaus persiduoda ir naujai gavusiam t ąvardą... taip ,kad atidžiau su vardais ir kitais jų savininkais...

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-10 14:04

klausyk,zydroji,tai reiskia jei nori vaikui duoti kazkieno is gimines varda,tai viskas vaikui persiduoda?ar tas galioja kai zmogus gyvas,ar mires?idomiai cia.

2009-08-10 14:26

bet kokiu atveju galioja... todėl aš saviškiams pareiškiau kad nebus jokių vardų kažkieno tais iš giminės, nes jiems tai tradiciška...

2009-08-10 15:03

zinau tuos prietarus ,bet iatlijoj kitaip sakoma taip kad kiekvienoi saly savo ismintys ir prietarai. varda nori uzdeti ELIZABETTA. man seip labai patinka Aurora ,Alegra atba Azzura.bet leisiu vyrui uzdeti ka jis nori ,jei bus mergyte

2009-08-10 15:10

o populiarus tai italijoj Elena ,Patricija,Sofia,daug idomiu vardu ,kad net nezinociau kaip parasyt teisingai.daug vardu kurie turi reiksme,arba dauguma yra sventuju vardai

2009-08-10 15:59

kaip ydomu. sakyciau mirkolino, tavo vyras labai grazu varda sumaste duoti... o del zydrosios pastbejimu, as esu ysitikinusi tuom, jog kuo tiki tas ir pildosi... as asmeniskai tokiais dalykais ir visokiais ten prietarais, raganavimais nelabai tikiu.... ir net nebuciau pagalvoju kad gali persiduoti su vardu kazkas daugiau... nu aisku pripazystu, jog kiekveinas vardas turi tam tikros mistikos, taciau tik tiek

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-08-10 16:48

gal juoksites, bet pas mus butent taip ir buvo-gimines susirinkimas. ir mano noras liko paskutinej vietoj... net dabar man keista vaika tuo vardu vadint ,o jam jau 8 men. po to galvojau, as nesiojau kankinausi, baisiai gimdziau, as ir turejau teise isrinkt, bet dabar jau saukstai po pietu.. o mergaitei abu su vyru isrinkom dar ligoninej, tiesiog prilipo ir viskas, ir nors seima galvas kraipe, bet greitai priprato.

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

2009-08-10 17:34

pareigune 2009 08 10    

kaip ydomu. sakyciau mirkolino, tavo vyras labai grazu varda sumaste duoti... o del zydrosios pastbejimu, as esu ysitikinusi tuom, jog kuo tiki tas ir pildosi... as asmeniskai tokiais dalykais ir visokiais ten prietarais, raganavimais nelabai tikiu.... ir net nebuciau pagalvoju kad gali persiduoti su vardu kazkas daugiau... nu aisku pripazystu, jog kiekveinas vardas turi tam tikros mistikos, taciau tik tiek

pilnai pritariu tau pareigune,kiekvienas zmogus turi savo asmenybe.ir kaip sakiau kiekvienoi saly savo paprociai ir pasakymai.

Sukurtos temos: 16   Diskusijose pasisake: 188

2009-08-12 15:24

Mes vardus rinkome patys ir niekieno nuomones net neklausem,pirmam sunui varda isrinko vyras,jam labai patiko vardukas Kevinas man jis ir patiko tad ir taip pavadinom,dukrytei varda daviau as Izaja,kai laukiausi buvau tikra kad bus mergaite nors daktarai ir nemate ko laukuosi,ziurejau viena vakara filma ir jo pavadinimas buvo izajas tad as ji pervadinau in izaja,o trecem vaiku rinko varda vyras sysyky buvo jo eilejis isrinko varda Leonardas.

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Vardai > Vardo išrinkimui -...

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Meinardas