Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Nėštumo testai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 5

2013-02-27 19:55

Gutte 2013 02 27    

man jau 5 savaites ir 1diena 

sveikinu Tave  :) dziugu  del Taves ! as dar palauksiu,  nes daktare  sake eit  pas  gine  tada  kai jau mazdaug apie  6 savaites  :) tai dar palaukti man reikia  ne mazai :(   tikiuosi viskas  bus gerai :)    ir testa kartosiu po kokios  savaites  ar tikrai viskas  gerai .. ta  prasme  ar teigiamas :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2013-02-27 22:18

labas mamytes, pries pora savaiciu mes su vyru mylejomes ir jis baige i mane. Paskutiniu metu mane labai pykina ir pora kart jau vemiau. Atsirado kazkoks baimes jausmas bijau buti viena. Testo dar nesidariau .Ar gali buti ,kad jau esu pastojusi?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2013-02-28 11:02

Gutte sveikinimai!  kitos merginos, kurios klausiat, ar galit buti nestukes - pasidarykit nestumo testa! niekas aiskiau nepasakys :) mes juk negalime pamatyti per kompa ir i akis paziureje... :)  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2013-03-19 13:39

Nėštumo testai pokštauja

Paskutinį kartą redagavo: Gutte (2013-03-19 13:40)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 34

2013-04-07 22:08

Sveikos.... Dabar kitas klausimas man išlindo, kai vakar dariausi testą išryškėjo tik viena C langelyje juostytė blanki tokia neryški, o antra ne.. Dar nebuvau jo išmetusi šiandien kaip tik norėjau išmesti, pasižiūrėjau dar į atsakyma ir T langelyje yra balta juostytė puikiai įžiūrima, tačiau nei paraudusi nieko... tačiau puikiai matosi... Tai čia dabar suprasti tai kaip jau testo atlikto ir panaudoto paklaidą ar tai kad man kartoti? Esu ankščiau jau dariusi tų testų , tačiau kad ir po laiko jokia antra neišryškėdavo...

2013-04-07 22:25

Sveikos.... Dabar kitas klausimas man išlindo, kai vakar dariausi testą išryškėjo tik viena C langelyje juostytė blanki tokia neryški, o antra ne.. Dar nebuvau jo išmetusi šiandien kaip tik norėjau išmesti, pasižiūrėjau dar į atsakyma ir T langelyje yra balta juostytė puikiai įžiūrima, tačiau nei paraudusi nieko... tačiau puikiai matosi... Tai čia dabar suprasti tai kaip jau testo atlikto ir panaudoto paklaidą ar tai kad man kartoti? Esu ankščiau jau dariusi tų testų , tačiau kad ir po laiko jokia antra neišryškėdavo...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-04-08 14:09

Man buvo taip, kad testas ilgai nerode nestumo, o tai pasirode antras bruksnelis, tai tik vos vos

2013-04-08 17:06

Reikės pakartoti po kelių dienų ir tikiuosi tą vaiduokliuką pastebėsiu jau iš karto , o ne tą pačią dieną.. :)

O tai tu taip pat ant kitos dienos pastebėjai , o vėliau paaiškėjo, kad laukiesi leliuko?

2013-04-16 09:46

http://www.mama.lt/Uploads/image/VikuteT19_822233/fe58b36dea424aa80dc8b75caf191b5e.jpg

2013-04-16 09:46

Ką manote apie tokį?

2013-04-16 10:29

http://www.mama.lt/Uploads/image/VikuteT19_822233/fe58b36dea424aa80dc8b75caf191b5e.jpg

2013-04-16 10:30

O ką galvojate apie šitai
? :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2013-04-16 11:32

nu geras, dar tokio bajerio nemaciau :D pabandyk nauja pasidaryt :)

2013-04-16 12:23

Imba 2013 04 16    

nu geras, dar tokio bajerio nemaciau :D pabandyk nauja pasidaryt :)

kad man atrodo pas mažai ką ir pasitaiko tokie atsakymai :D man draugė aiškino, kad čia tikriausiai dėl to, kad dar pas mane mažai to hormono.... Bet kaip yra iš tikrųjų, tai sužinosiu ketvirtadienį apsilankiusi pas gyditoją.. :)

2013-12-19 13:48

sveikos merginos :) nusprendziau ir as pasidalinti savo netiketumais :) pries kelias dienas tepliojau rudai,uzvakar nusprendziau pasidaryti NT ogi ziuriu antra juostele neryski,labai nesureiksminau nes nesitiki kad galiu but pastojus nors pilvo apacioje jauciuosi issiputusi. Siandien vel nusprendziau pasidaryti testa,nes buvau pas ginekologe ir ji galvoja kad gali but endometrioze,o testas sikart jau neberodo dvieju juosteliu? kaip manote kas tai gali buti? testas pokstauja ? ar tikrai man endometrioze? Leliukas butu tikrai labai laukiamas musu seimoje 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2014-03-23 11:37

sveikos merginos esu naujoke manau susibendrausim :) ka manot apie rapipreg testukus :) nes nzn ka ir begalvoti is tikro ar tikrai jie nesamones rodo ?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2014-03-31 13:13

sveikos mamytes ir busimos :) zodziu turiu problemele panasei pries menesi laiko prasidejo pilvo apacios ir kairio sono skausmai is pradziu buvo toks kaip temtu truputi skausmas kartais pereidavo i nugara zodiu neisigandau galvoju seip gal kas praejo pora savaiciu vis nepraeina kekviena diena taspats sakau reikia varyt pas daktara gyvenu uk tai nieko gero cia daktarai nuveinu pasakau kas ira ispasakoju jei viska tai ako nesttumas arba cista israso kaskokiu vaistu tipo kad valytu organizma isgeriau tuos aistu nepadejo gristu vel prijeme kitas daktaras tas isminke pilva ir t.t sako inkstai arba kepenis :D  zodziu kaskoke nesamone dariausi 3 testus neigiami menesinem sergu bet paskutines buvo labai sunkios ir skausmingos  pykino gal du ar tris rytus per menesi priaugau 8kg is vienos krutines bega persvieciamas skystis paspaudus bet nedaug aar laukiu ekoskopo kuris bus po kokiu dvieju savaiciu nezinau kas tai galetu buti sunkiai nedirbu nesitampau saugaus tai gal tikrai laukiuosi klubai labai isplite pilas dideja krutine jautri aciu :)

2014-03-31 14:28

labai laukiu nuomoniu ir patarimu kur jus? :(

2014-04-05 22:31

Sveikos merginos esu naujokė, norėčiau sužinoti jūsų nuomonę apie mano būklę.

Taigi, paskutinį kartą mm sirgau kovo 7. dabar kai turėčiau sirgti normaliomis mm tik teplioja jau antra diena ir tempia pilvo apačią, temperatūra trečia sav. 37-37,3 ( tačiau ji gali būti ir dėl sinusito).Su vyru nesisaugojam NT tik po kokio pusvalandžio parodė vaiduokliuką - vos matomą antrą juostelę. Ar tai gali būti nėštumas? Gal kam nors jau panašiai esa buvę?

Labai laukiu Jūsų atsakymų ir iš anksto labai ačiū. 

2014-04-08 23:01

100% pasikliauti testais nereiketu, geriausiai patars pats ginekologas ar jusu seimos gydytojas :)

KET bilietai: http://www.kettestai.lt/

5

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Nėštumo testai pokštauja

Šiandien gimtadienius švenčia (189)
Dominyka