Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Nėštumo testai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-12-07 19:22

silvija, gali buti, kad jei ankstyvas nestumas, nemato jo per echo. turetu kitam kartui laika paskirt. o mano antra juostele irgi vaiduokliukas atsirado po geru 15 min, kai palikau testa vonioj ir pamirsau, kad jis ten yra. o atejusi radau vaiduokliuka ;) buvo labai ankstyvas nestumas - 7 savaites ;)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 445

2011-12-07 21:40

Silvijaohoho 2011 12 07    

Sveikos , turiu jum klausima gal galesit man padet , nesenai dariausi nestumo testa , antra juostele atsirado po laiko ir ne toke ryski kaip pirma , menesines veluoja , buvau pas gydytoja dare ekoskopija , bet nieko nemate dar per anksti . Kaip galvojate ar laukiuosi ?

taip gali buti kad per anksti :) man 15 dienu veluojant antra teigiama neryskia juostele parode,kuri per 5 min isryskejo o ejau pas ginekologa dar po triju sav ir tai terode kad maziukas mano 6 sav .. tai nieko keisto, tavo pilvinukas gal dar labai mazytis,palauk jei liepe ginekologe tam tikra laika :) beto dar gali su testais pazaisti ar ryskeja arba va kraujo tyrima pasidaryti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-12-20 09:51

Sveikos :) gal galite pagelbeti, nestumo testams isleisti simtai , nes baisu pagalvoti , o kaip nera taip nera antros juosteles :) ir siandien ryte bandziau pasidaryti testuka, kai viena juostele isryskejo pamaciau kad yra vos matoma ir antra , bet persvieciama, jokiu raudonu konturo , o po puslvalandzio ji isnyko, jauciuosi tikrai keistai (o gal cia is didelio noro ) beja iki menesiniu liko mazdaug savaite , prasau pagelbekit, kas zinot ir nusimanot daugiau apie tokius dalykus 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 445

2011-12-20 11:09

ixiuke1991 2011 12 20    

Sveikos :) gal galite pagelbeti, nestumo testams isleisti simtai , nes baisu pagalvoti , o kaip nera taip nera antros juosteles :) ir siandien ryte bandziau pasidaryti testuka, kai viena juostele isryskejo pamaciau kad yra vos matoma ir antra , bet persvieciama, jokiu raudonu konturo , o po puslvalandzio ji isnyko, jauciuosi tikrai keistai (o gal cia is didelio noro ) beja iki menesiniu liko mazdaug savaite , prasau pagelbekit, kas zinot ir nusimanot daugiau apie tokius dalykus 

as tai patarciau nekreipti demesio i padaryto testo rezultatus, jis nieko nereiskia, kad ir laukiesi jam per anksti pasirodyt ... zinau kai nekantru labai sunku iki mmm islaukti bet kitos iseities nera ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-12-20 21:02

na nera kitos iseities :) teks palaukti 

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 5

2013-02-18 19:30

Labas merginos  :)

ar Jums yra  buve  jog nestumo testas  vaiduokliautu ? :) ar verta  tiketi testo rezultatais  veliau nei po 10 ar 15 min. ? man  is pradziu  rodo neigiama  o po to islenda  antra  juostele, ir  taip jau du testai is eiles  ... pastojimo galimybe  gali but, nes  nesisaugome. beje  man MM  bus tik po kokiu 4 ar 5 dienu, tai jei ir yra  nestumas  jis  dar labai mazas, gal  todel ir  testas  vaiduokliauja, nes  jei butu neigiamas  tai jis ir  po valandos  butu neigiamas  ar ne  taip ? gal kam  yra  taip buve  ? aciu  uz  atsakymus

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-02-19 06:03

Patarimas: daugelis nėštumo testų sako, kad rezultatą pamatysi maždaug per penkias minutes. Naujosios Meksikos universiteto tyrimas rodo, jog gali tekti palaukti netgi dešimt minučių, kad gautum teigiamą atsakymą.

http://www.tevu-darzelis.lt/nestumas/straipsniai/nestumo-planavimas/kada-ir-kaip-atlikti-nestumo-testa/

2013-02-19 21:40

SVEIKINIMAI! jei jau vaiduokliuka rodo, vadinasi uzkibo ;) mano testas po 5 min rode neigiama. palikau ji ant kriaukles vonioje ir po kokio gal netgi pusvalandzio, vel nuejusi i tualeta, aptikau testuka su vaiduokliuku. paskui dar 6 ar 7 dariausi - vis negalejau patiketi :D ir dabar turim nuostabu suneli ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2013-02-19 21:59

Sveikos, esu čia naujokė noriu ir as cia pasireiksti  su suzadetiniu pastoti planuojam jau gana senai.. ir pries gera savaite pradejo svaikt galva, pilvuka maude iki mmm dar tolokai, tai nusprendziau pasidaryt NT. antra juostele pasirode po gero pusvalandzio bet ir tai toks vos iziurimas vaiduokliukas  nezinojau ka daryti tiketi testu ar ne, kadangi atsakymas pasirode po laiko, tai nusprendziau pasidaryt NT po dvieju dienu... ir ka jus manot? isryskejo dvi juosteles ryskios jau ketvirtad.varysiu pas gine kad patvirtintu ir pasakytu kiek laiko jau laukiuos 

2013-02-20 14:27

Gutte, sveikinimai ir tau!  jei jau vaiduokliukai, tai vadinasi yra, uzkibo :) vaiduokliukas = ankstyvas nestumas ;) as irgi is dazniau pagalvoju apie antra maziuka, nors pasiplanavus siais metais dar netureti, bet... :)

2013-02-20 21:49

aciu aciu uz sveikinumus  laukiu nesulaukiu rytdienos kada pas gine reiks 

2013-02-22 11:37

Gutte ka  sake  tau daktare  ? sveikinimai :)   o  as siandien dariau dar karta  testa, ir antra  juostele  isryskejo gal per  minute  kokia, pasiskambinau savo daktarei sake  nereikia  tiketi, nes  gali but  neigiamas, todel kad  sirgimas  savaitgali ir  testas  pries sirgima gali rodyti teigiama  nors  nera  teigiamas  :( (   gal yra  kam  buve  jog  pries  sirgima  parode  ir  pasitvirtino ? :)  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-02-23 15:43

sveikos, norejau pas jus paklausti, jus gal daugiau patirties turit. :) su draugu kartu gyvenam ir tikrai myledamiesi nesisaugom, planuojam vaikeli, menesines visuomet buvo reguliarios, bet vat praita menesi susirgau 10 dienu anksciau, o sia 7d anksciau, bet si menesi jos buvo kitokios, ne tokios labai ir gausios ir sviesesnes, pries keles dienas rytais pavalgius buna, kad truputi supykina, silpnai ir labai trumpai sukasi galva, jau kuria diena pastebiu, kad isskyros kazkokios vandeningos, siandien pasidariau testuka  ryte ir jis parode ryskia kontroline juostele ir labai plonyte vos vos iziurima antra juostele, ar gali but kad laukiuosi? 

2013-02-23 17:22

legliush-  manau, kad  tu laukiesi, nueik pas  ginekologe, ji tau viska  pasakys :) jei rezultatas  istikruju teigiamas- sveikinu !  :)   

2013-02-23 20:10

SantaSantute, nu kas per daktare? negali taip sakyti! jei ne vienas, o net keli testai teigiama rode, tai tegul jau nebesipeza! eik pas kita tuomet. jei laukiesi ir ji tau sako, kad netikek testu, tuomet pati pagalvok, kokia bus jos prieziura per visa nestumo eiga...

leglushe, ar kaip tavo vardas (sorry, pamirsau :D ), sveikinimai!  tureto ir jums uzkibti :) mano viena pazistama 5 menesius mmm turejo ir net neitare, kad laukiasi, nes pilvas neaugo :D mes irgi jau keli kartai nesisaugojom, tai laukiu mmm po 2-3 dienu pasirodant arba ne :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2013-02-25 19:25

Labas vakaros mamos :) turejau susirgti pries 3d bet nesusirgau,o visada sirgau reguleriai :) siandien nesergu 3diena ir ziauriai tempia krutine,gali buti kad nescia?

2013-02-26 13:31

NESVARBU24 2013 02 25    

Labas vakaros mamos :) turejau susirgti pries 3d bet nesusirgau,o visada sirgau reguleriai :) siandien nesergu 3diena ir ziauriai tempia krutine,gali buti kad nescia?

As manau jog tau reiketu atlikti tiesiog  nestumo testuka  ir  bus aisku viskas  :) galimybe  kad  laukiesi yra, tai manau  pasidaryk nestumo testa ir  bus aisku,  sekmes  :) .

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2013-02-27 10:45

sveikos ,pas mane irgi rode vaiduokliuka ,bet netikiu kad ten galejo uzsimegst po keliu svaiciu kita dariaus  ir nieko  nerode nesuprantu :( gal ka blogai padariau nzn

2013-02-27 14:01

sveikos ;) pries savaite buvau pas gine sake yra nestumas tik dar per mazas kad galetu pasakyt kiek laiko, siandien 5 eisiu vel pas gine si karta padarys echoskopa ir jau pasakys kiek laiko laukiuos 

2013-02-27 19:40

man jau 5 savaites ir 1diena 

4

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Nėštumo testai pokštauja

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Deividas