Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Nėštumo testai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-01-29 11:28

oi ir man testas pokštą iškrėtė, neigiama parodė bet vis nesulaukiau mėnesinių, pakraujuodavau ir vėl nieko ir taip kelis kartus kartojosi, neramu pasidarė sakau gal koks uždegimas ar kas čia, ogi jau 6 savaitės nėštumo

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 11

2010-01-29 17:13

va o as nezinau ar testas pokstauja ar yra kazkas rimtesnio man.. pas gine buvau pries savaite ir ji manes net neapziurejo, nes neva jei laukiuosi tai vistiek nestumo nematys, o tepliojimas ir pilvo maudimas, sudurimas i sona pasak jos yra normalus dalykas liepe palaukti dar savaite ir pasidaryti NT, tai va siandien pasidariau ir rodo neigiama.. o mmm veluoja jau 10 dienu. negana to vakar pradejo rudai teplioti..(pries pora savaiciu kelias dienas rusvai  tepliojo) NEBEZINAU IR KA GALVOTI.. ka jus manot? as cia visai be patirties tokiuose dalykuose

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-01-29 21:00

sveikutes paskaiciau cia viska ir nutariau savo patirtim pasidalinti...tai vat kai laukiausi savo mazyles ta suzinojau sesta savaite, tai vat testa dariausi mmm velavus savaitei...nieko nerodo - tik viena juostele,neatejo tos mmm ir dar savaitele na galvoju reik dar viena testuka pasidaryt-dariausi po pietu ir slapimas ne rytinis(kaip sako kad butinai rytinis)tai vat parode tas taip lauktas dvi juosteles...jau kita diena pas ginekologe nulekiau ir patvirtino kad esu nescia tai vat tie testai labai ydomus dalykas ir nemanau kad gali parodyti 10dienu nestuma,kaip jie ten raso...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-02-20 15:40

Sweikutes :) man reikalinga jusu pagalba. likau pasimetusi. su vaikinu turejau santykiu gal pries daugiau nei 3saw ir kaip tik pora dienu atgal buwau isgerusi paskutine tabletyte. mes niekuom nesisaugojom. man jau beveik savaite veluoja mmmm. nusipirkau testa ir ji padariusi likau pasimetusi...kai testas neigiamas rodo C o kai teigiamas C ir T, o man rode tik T. :D nieko nesupratau... labai neimu i galwa minties jog galejau pastot nes nebegeriu tableciu ir gal man kas sutriko, nes man jos nelabai tiko...kazkaip pas gyne eit irgi nelabai matau reikalo nes nieko neiprasto kaip ir nejauciu....taip kad nezinau kaip suprast ta testa...;/

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-02-21 23:31

Serla 2010 02 20    

Sweikutes :) man reikalinga jusu pagalba. likau pasimetusi. su vaikinu turejau santykiu gal pries daugiau nei 3saw ir kaip tik pora dienu atgal buwau isgerusi paskutine tabletyte. mes niekuom nesisaugojom. man jau beveik savaite veluoja mmmm. nusipirkau testa ir ji padariusi likau pasimetusi...kai testas neigiamas rodo C o kai teigiamas C ir T, o man rode tik T. :D nieko nesupratau... labai neimu i galwa minties jog galejau pastot nes nebegeriu tableciu ir gal man kas sutriko, nes man jos nelabai tiko...kazkaip pas gyne eit irgi nelabai matau reikalo nes nieko neiprasto kaip ir nejauciu....taip kad nezinau kaip suprast ta testa...;/

Dėl visa ko pasidaryk antrą nėštumo testą

2010-02-22 13:34

Siandien ryte pasidariau dar du. Vianas neigiamas o kitas su vos vos matoma T. tai irgi nieko nesupratus likau:/

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-02-22 14:31

Tai gali būti, kad Geriau kreipkis pas dakterę, ji pasakys laukies ar ne.

2010-02-22 19:05

kazkaip delsiu dar... jokiu keistu pojuciu nejauciu. jauciuosi kaip visada. tai ir nelabai noriu pas ja eit. nezinau gal dar luktersiu puse sawaiteles. aciu uz info :)

2011-01-25 10:59

laba diena moterys gal galit patarti? syrit pasidariau testa mmm veluoja apie 1,5 savaites tetas rodo teigiama bet nerysku , bet nelabai tiketina kad gali butoi teigiamas ..... gal veluoja del naujo darbo ir didelios itampos? jei galit patarkit........

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-01-25 11:39

Manau bus teigiamai ir laukias leliuko, nes gali rodyt ir neriškiai, man taip buvo, antra juostele vos mates, bet kai testas truputi pagules matysis viskas gerai ;)  

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-01-25 15:19

visiskai pritariu drugeliui! mano trys pirmieji buvo labai neryskus teigiami ir ta neryski teigiama juostele atsirado ne po 3 min, kaip ant testu pakuociu raso, o po geru 10-15 min :)

2011-01-26 12:58

Na man testai irgi melavo dariausi gal penkis ir pasginekologa pries menesi buvau ir viska sake nieko nera po menesio kaip nepasirode menesines nutariau vel pasikonsultuot su ginekologu ,gavau siuntima i ligonine ir pasake kad jau laukiuos 4 savaites :)

2011-01-26 14:11

Man irgi panasi situacija..geriau kt 2.5metu po to dariau pertrauka apie 3 menesius ir dabar antra pokeli geriu kt po pertraukos.menesines si menesi buvo puse dienos, o ana menesi likus pusantros sav iki mm tepliojo kokias 5 dienas po truputeli, nors niekad nebuvo taip...dabar isvis jau keik laiko i tualeta lakstau kaip isprotejus, naktim keliuos, anksciau neikad nesikeldavau del tgokiu dalyku :) )) svorio priaugau ant pilvo, o pilvo visiskai neturejau pries tai..svarbiausia kad pilvo apacia skauda, tai jai laukiuosi del to neramu butu...ir kt geriu dar ir tas kenkia.dariausi 2 testus abu neigiami.sendien einu pas gine bet ji tokia vepla, kad kaippaskaiciau jog net 2menesiu nestumo nepamato, tai maniske tikrai nepamatytu.nezinau net ka galvot jau nes dar daugiau visokiu pozymiu yra ir tikrai ne viena jauciuosi..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2011-04-04 23:37

sveikutes. o as jau nesulaukiu savuju mmm nuo naujuju metu, kas savaite darausi testus ir visi jie neigiami, pozymiu irgi jokiu kad laukciausi, tai va... baisu darosi, tiek prisiskaiciau ligu visokiu, kad bijau net beeiti pas gine uz poros sav...

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-04-05 12:09

mmmamukasss 2011 04 04    

sveikutes. o as jau nesulaukiu savuju mmm nuo naujuju metu, kas savaite darausi testus ir visi jie neigiami, pozymiu irgi jokiu kad laukciausi, tai va... baisu darosi, tiek prisiskaiciau ligu visokiu, kad bijau net beeiti pas gine uz poros sav...

o geri kokias kt? as geriau kt apie 2.5 metu, tada nutraukiau ir po kokiu puses metu man menesines visiskai dingo, susirgdavau kas 3-4 menesius. o tuo metu kiek nt prisidarydavau... vos kad ne kasdien po 2 :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2011-04-05 13:52

nea, as negeriu jokiu KT 

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 20

2011-10-18 19:10

Sveikutes.Na o man paskutines menesines buvo Rugpjucio 30d.pries tai velavo jos savaite laiko.Dariausi iki dabar per ta visa laika 4testus ir visi rode ,kad nestumo nera.Nebesuprantu jau nieko.Ar cia testai visi blogi ar kas man tada darosi.?Ruosiuosi eiti pas ginekologe.Nes jau nezinau ka begalvoti

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 93

2011-10-19 17:15

Na siaip vos ne 2men nera menesiniu,tai kuris nors testas vistiek jau butu parodes nestuma ,jei jis ten butu.Ogal tavo menesines buna nereguliarios?As tai niekaip nebuciau iskentus tiek laiko nenuejus pas daktare,gal tau hormoniniai sutrikimai.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 20

2011-10-19 17:50

Na pries tai pastaraisiais menesiais pasidare nereguliarios.pas ginekologe uzsiregistravus,bet kad pas ja eitu greitai prieti,vos ne tris men laukt reikia.Mano tolonas dabar tik Gruodzio 1d.tai jau sakiau man stogas nuciuos tokioj nezinioj.

2011-12-07 17:55

Sveikos , turiu jum klausima gal galesit man padet , nesenai dariausi nestumo testa , antra juostele atsirado po laiko ir ne toke ryski kaip pirma , menesines veluoja , buvau pas gydytoja dare ekoskopija , bet nieko nemate dar per anksti . Kaip galvojate ar laukiuosi ?

3

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Nėštumo testai pokštauja

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Sarunas