Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Nėštumo testai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 18

2009-08-03 16:28

Drugelis 2009 08 03    

Na idomiai čia, o tai daktare nepajuto ar gimdą padidejus? man kai neštumo nerode testas nuejau pas daktare tai kai patikrino, sako na 100pr laikiuos, nes gimdą padidejus.

o tau per echoskopa ziurejo ar ant kedes ?mane ji tikrina tik per echoskopa

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-08-03 16:36

Ant kedes žiurėjo

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-08-03 22:14

nu kraujo tyrimas tikrai parodys ar laukiesi ar ne.sekmes

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-04 07:09

Drugelis 2009 08 03    

Na idomiai čia, o tai daktare nepajuto ar gimdą padidejus? man kai neštumo nerode testas nuejau pas daktare tai kai patikrino, sako na 100pr laikiuos, nes gimdą padidejus.

Nu zinok ir man kai pastojus buvau ziurejo ant kedes bet nestumo nemate, kol echoskopo nepadare.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2010-01-02 16:56

na man cia su testais irgi biski neaiskumu yra,kai as dariaus,tai man irgi vos vos viena matoma juostele parode,tai nzn ar cia tiket ar ne,kad laukiuos..atrodo ir db jauciu,kad as nebe viena ir pozymiu yra..

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-01-02 17:01

Pabandyk kitą testą nusipirkt, ir pasidaryt, gal kitaip parodys Bet manau, kad jau tu Ir mmmm nemažai vėluoja, o ir pati kaip sakai kitų pažymių jauti

2010-01-05 13:03

o gal kiri zinot nuo keliu savaiciu NT neberodo nestumo?

2010-01-05 13:56

ciabata22 2010 01 05    

o gal kiri zinot nuo keliu savaiciu NT neberodo nestumo?

O cia geras klausimas, kazkaip net nebuvo tokiu minciu kile. Siaip rodo jei nemeluoju nuo 10 d.tai kazkur  2 sav.

Paskutinį kartą redagavo: Doriuks (2010-01-05 13:59)

2010-01-05 14:11

o tai tada nuo keliu neberodo?as skaiciau kazkuriam forume,kad atseit nuo 12sav.NT nebeparodo nestumo,nes galbut jau nebera to hormono,kuris reikalingas nestumui parodyt..

2010-01-05 14:34

Nz sito dalyko, nebuvo iskile klausimu.Is tikro jei ytari kad esi nescia geriausia pasirodyti gydytojai, kad apziuretu.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-01-05 15:17

aišku,geriausia pas ginekologą į pažiūrą ir neberiks jokių testų

2010-01-06 13:44

na cia daktarai(anglijoj)neatrodo lb patikimi,nes kai praeita karta buvau ir man padare slapimo tyrimus del nestumo,tai nieko jie man ten nerado ir kaip galejo ka nors rasti,kad vandens liepe prigerti ir tada padare tyrimus,o kai istikruju pries tokius dalykus nereikia apie2val. cia maziausiai skysciu gerti,o kai pasakiau,kad man krutine skauda,tai isvis niekas nesuregavo..bet vistiek eisiu vel rytoj pas juos gal padarys kraujo tyrimus,o pas gine as negaliu nueiti,nes pirmiausia reikia gauti is seimos gydytojo siuntima..

2010-01-06 17:31

ciabata22 2010 01 06    

na cia daktarai(anglijoj)neatrodo lb patikimi,nes kai praeita karta buvau ir man padare slapimo tyrimus del nestumo,tai nieko jie man ten nerado ir kaip galejo ka nors rasti,kad vandens liepe prigerti ir tada padare tyrimus,o kai istikruju pries tokius dalykus nereikia apie2val. cia maziausiai skysciu gerti,o kai pasakiau,kad man krutine skauda,tai isvis niekas nesuregavo..bet vistiek eisiu vel rytoj pas juos gal padarys kraujo tyrimus,o pas gine as negaliu nueiti,nes pirmiausia reikia gauti is seimos gydytojo siuntima..

Nu jo siaip ko  gero slapimas turi buti rytinis, bent jau LR rytini liepia atnesti.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2010-01-11 08:45

Sveikutes.Slapimas turi butinai bti rytinis, jei nori tikslumo, veliau to tikslumo nesbus.Testa galima daryti iki 12va. Man tiek su pirmagimiu, tiek va su antru(jau besibeldzianciu i si pasauli) testai neklydo nei karto, ir buvo taip,kad antra juostele matesi vos vos, taio dazniausiai buna, kad antra netokia zymi kaip pirmoji.

Kaip man buvo va su antruoju.Pamenu jauciausi labai silpnai, bet pagalvojau,kad gal su krauju kas, gal gelezies mazai ar kokiu kitu butinu vitaminu, nes po persileidimo labai gausiai kraujuodavau.Nuejau pas gine, pasisakiau, ji pasiziurejo ant kedes.Nieko nemate, viskas gerai, sako reikes padaryti, kazkoki preklamsini kraujo tyrima, del to gausaus kraujavimo...Nu gerai galvoju...Po savaites pasidariau testa, nes turejau sirgti ir tik tris d.velavo men.,jis parode TEIKGIAMA

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2010-01-11 08:47

Gerdulka 2010 01 11    

Sveikutes.Slapimas turi butinai bti rytinis, jei nori tikslumo, veliau to tikslumo nesbus.Testa galima daryti iki 12va. Man tiek su pirmagimiu, tiek va su antru(jau besibeldzianciu i si pasauli) testai neklydo nei karto, ir buvo taip,kad antra juostele matesi vos vos, taio dazniausiai buna, kad antra netokia zymi kaip pirmoji.

Kaip man buvo va su antruoju.Pamenu jauciausi labai silpnai, bet pagalvojau,kad gal su krauju kas, gal gelezies mazai ar kokiu kitu butinu vitaminu, nes po persileidimo labai gausiai kraujuodavau.Nuejau pas gine, pasisakiau, ji pasiziurejo ant kedes.Nieko nemate, viskas gerai, sako reikes padaryti, kazkoki preklamsini kraujo tyrima, del to gausaus kraujavimo...Nu gerai galvoju...Po savaites pasidariau testa, nes turejau sirgti ir tik tris d.velavo men.,jis parode TEIKGIAMA

Nebaigiau rasyti.Nu tai va, parode teigiama, o gine pries sav. nemate nieko, tada pasirodziau jai vel, tada prasiau daryti eko, nes po persileidimo, man nerimas buvo, kad su siuom butu viskas gerai ir eko parode nestuma.Laukiausi menesi laiko...Tai va tokia istorija.

Na ,o kai buna dar nedidelis nestumas, ekoskopa darant reikia eiti pilna pusle.Sekmes

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-01-11 08:57

ciabata22 2010 01 06    

sėkmės tau,ir papasakok visas naujienas

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2010-01-11 23:23

pries pora sav. gydytoja nusiunte mane pas giniu, nes norejo patikrinti ar nesilaukiu, mat blogai jauciausi. padare ginius echo, sako matau lygtai kazka, greiciausiai nestuma apie 3 sav, bet gali buti ir siaip kas nors. gryzus pasidariau testa, antra juostele buvo vos vos iziurima. bet kai po 4 dienu vel ginius echo dare, nieko neberado, o tos pacios dienos vakara prasidejo mm. tai taip ir nesupratau, ar testas (kartu su echo) papokstavo, ar as vis delto laukiausi, bet vaikiuka praradau.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 11

2010-01-19 13:19

Sveikos, jei nestumo testas rodo I bet ir ta pati juostele nelabai ryski, ar galima sakyt kad testas nepavykes? as uzkaiciau kaip neigiama bet db pradejau galvot gal reikejo iskart du testus pasidaryt... 

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-20 17:01

Sole 2010 01 19    

Sveikos, jei nestumo testas rodo I bet ir ta pati juostele nelabai ryski, ar galima sakyt kad testas nepavykes? as uzkaiciau kaip neigiama bet db pradejau galvot gal reikejo iskart du testus pasidaryt... 

na kuo mazesnis nestumas tuo blankesne juostele matosi...man paciai su visais trim nestumais pradzioje juosteles vos vos matesi...taip kad manau del tikrumo pabandyk dar viena juostele paziureti...manau gali buti kad laukiesi

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 5

2010-01-20 20:29

sveikutes,as dar tik naujoke ir esu labai laiminga prisijungusi prie jusu!Noriu ir as gauti is jusu koki patarima.labai maudzia pilvo apacia ir kazkaip silpna,nuovargis,nuotaiku kaita,apetitas zveriskas,krutu skausmas nerealus,dariausi testa tai tik viena druzele terodo,buvau pas gydytoja paeme kraujo tyrima,bet atsakyma sunku gauti is tu uzsienieciu gydytoju,tad nezinau ka daryti.pas gynekologa sunku gauti siuntima,menstruacijos nereguliarios,net nezinau kas man.ACIU VISOMS

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Nėštumo testai pokštauja

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Šrūnas