Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Nėštumo testai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 18

2009-08-01 10:46

sveikutes visu pirma atsiprasau uz sukurta tema ....nepykit....Bet noriu kad jus man prasytumet savo nuomones...tai vat geguzes menesi pradejau gerti kontraceptines...baigiau birzelio 20 diena ir siap pas mane kaip "laikrodukas mmmmm bet si karta sulaukiau tik po savaites (27diena birzelio) ir tai tik patepliojo diena....(neskaitau cia mmm) obuvau praleidus 4 tab.kntrc.. pasidariau viena testa rytine juostele ir pradziu buvo viena linija po 7 min kazkur atsirado kita bet tokia vos vos matoma,kita diena pasidariau dar viena testa parode jau neigema....po keliu dienu nusipirkau dar viena (RepiPreg testa) ir vel man pirma islindo tik viena o po kiek laiko sy kart greiciau antra bet ji ir vos vos matoma tai galima teigti kad tas testas rodo nestuma (teigema) prasykit savo nuomone...

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-01 12:10

Sveikute.Panasi situacija buvo man tik as kontr. pamisau isgerti ir toliau nebegeriau ir pastojau savaites begyje. Man testai taip pat nerode tik viename po kurio laiko atsirado antra juostele labai neryski, po to vel neigiami buvo. Jei pats nestumas nedidelis testas gali ir nerodyti. O jei pamirsai vaistukus isgerti ir papildomai nesisaugojote tai gali buti kad ir gandrai atskrido, nes informaciniame lapelyje raso kad jei pamirsai isgerti bent viena tablete reikia saugotis papildomom priemonemis. O jei tau is tikro neaisku geriausia nueiti pas gyd.Bet paradoksas man toks buvo kad apziurejus gydytoja nestumo taip pat nemate, kol nepadare ultragarso.

O tu toliau gerei tabletes ar kaip, nes kaip supratau pamirsai isgerti keturias.

Paskutinį kartą redagavo: Doriuks (2009-08-01 12:12)

2009-08-01 12:19

Doriuks 2009 08 01    

Sveikute.Panasi situacija buvo man tik as kontr. pamisau isgerti ir toliau nebegeriau ir pastojau savaites begyje. Man testai taip pat nerode tik viename po kurio laiko atsirado antra juostele labai neryski, po to vel neigiami buvo. Jei pats nestumas nedidelis testas gali ir nerodyti. O jei pamirsai vaistukus isgerti ir papildomai nesisaugojote tai gali buti kad ir gandrai atskrido, nes informaciniame lapelyje raso kad jei pamirsai isgerti bent viena tablete reikia saugotis papildomom priemonemis. O jei tau is tikro neaisku geriausia nueiti pas gyd.Bet paradoksas man toks buvo kad apziurejus gydytoja nestumo taip pat nemate, kol nepadare ultragarso.

O tu toliau gerei tabletes ar kaip, nes kaip supratau pamirsai isgerti keturias.

taip geriau toliau....nu as ir buvau pas gyditoja bet niestumo nemate ir su vaginaliniu echoskopu....as dar viena dariaus neperseniausiai tai man ta antra ilindo tik gal po poros valandu bet raso kad rezultato nevertint po 10 min...tai vat del to ir pasimetus

2009-08-01 12:29

Na dar turi vyro klausti, nebent jus zaidziat viskas iki galo, as su vyru susitarus kad ir geriu kont. tab bet jis nenuleidzia kaip sakant i vidu. Maza ka nelabai geras dalykas pastoti geriant tabletes. O as tavo vietoj nueiciau pas gydytoja pasakyciau padeti ir paprasyciau normalaus ultragarso, nes siaip tabletes geriau jau daug metu, tai kad tik patepliodavo niekada nebuvo man. Is kitos puses jei i tari kada gali buti kad pastojus tetas kiek pamenu po 10 dienu tikslai rodo.

2009-08-01 12:40

na man ir su pirmu taip vaiku buvo kad testai rode antra vos matoma del to ir ytariu....o siaip jau mano gyditoja su manim pamoka turejus yra nes ji kaip mane ziuredavo iki pats 3 men nestumo nemate tai db ji ypac mane priziuri ...nu pirmadieni as pas ja nueisiu gal jau matysis ir ryt rite dar pakartosiu testa...nu bent as manau jai testas vel pulios ir nematys nestumo gyd tai gal kraujo tyrimas geriau butu?

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-08-01 14:49

sveikutė,na man ir taip buvo.dariau 4testus ir niekaip nejo suprasti viena ryski juostele,o kita ne.as pastojau su pleistru.paskui ji pakeiciau tab.nors nezinojau apie nestuma.ir lankiausi pas gydytoja ji ir nemate nestumo.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-08-01 14:59

gal nera kokybiski testai lietuvoi ?arba pasibaiges galiojimas,visad perkant reikia zeti i data.ir ziureti ar reik daryti tik ryta arba bet kada gali darytis.as tai pirkau ta kuri kada nori gali darytis,tai dariausi vakare ir buvo teigiamas.pas daktare eisiu dar tik antradieni ziuresim ka pasakys

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-08-01 16:38

ir man pažystama situacija kai laukiausi Viktorijos,dariausi 2 kartus rode neigiama, o daktare patvirtino neštumą :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-08-01 19:37

na dariausi visokiu firmu viena gera gyditoja pasake parasius esu pavadinima tai kiek manau k\jis geras...o tu po 3lt as neperku

2009-08-02 00:27

ne as turejau omeny gal galiojimas gali buti pasibaiges.as tai kai perku visad data galiojimo ziuriu.nors gali buti kad visko pasitaiko,tik man kazkaip visad tikslei parodydavo

2009-08-02 11:12

Na bet jei nestumas nedidelis testas gali nerodyti, as tiksliai nepamenu kiek laiko turi buti praeje nuo pastojimo, kad testas rodyti (ar tik ne  10 dienu), o jei daraisi anksciau tai gali ir nerodyti. O tikrai nemanau kad visu testu kiek daresi bus pasibaiges galiojimo laikas, galbut dar per anksti.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-02 13:32

na čia kaip ir man su abiem neštumais iki part antro neštrumo mėnesio joks ultragarsas nieko nerodė, testai beje irgi... taip kad visko būna...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-08-02 13:44

man gydytojas aiskino taip: jeigu testas nerodo 2 juosteliu, tai dar nereiskia, kad nestumo nera. o jeigu rodo, tai nestumas tikrai yra, nesvarbu, kokia ta juostele, ryski, ar ne, bet jeigu jau ji matosi, tai reiskia nestumas yra. nes ta antra juostele atsiranda tada, kai su slapimu issiskiria kazkoks hormonas, kuris gaminasi tik nescios moters organizme. tai va.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

2009-08-02 19:14

nu dar raso nesulaukus menesiniu 5 dienas galima darytis tai ir sian pasidariau bet i ta antra tik idemiai isiziurejus ir taip vos matos...o menesines jau ilgokai veluoja...eisiu jau ryt pas gyditoja...ziuresim gal atsiras niestumas manau jau kad pamatys

2009-08-02 20:50

Na ka mamalili bus smagu pasveikinti tave jei tikrai laukiesi. Lauksim nekantraudamos geros zinios

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-08-02 23:17

taip, sveikinsim. o del ryskumo, tai kai laukiausi antrosios, irgi buvo, kaip sakai, vos iziurima. ka ten vos iziurima, tik as ja maciau, o vyras sake, kad vaidenasi man. o vis delto as laukiausi.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

2009-08-03 10:25

na manau as grysiu sian su gerom naujienoms nors kazkodel sirdele dreba

2009-08-03 10:40

sekmes mamalili.lauksim ziniu.manes tas pats lauke rytoi vakare irgi eisiu ,kad patvirtintu ,kad laukiuosi.

2009-08-03 16:12

BUVAU JAU SIAN PAS GYDITOJA NIEKO NEMATO RYT DARYSIU KRAUJO TYRIMA ....NU BET TIK VIENAS KLAUSTUKAS I KA REAGUOJA TESTAS CISTU TAI NETURIU...TEMPERSTURA IR PAKILUS

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-08-03 16:26

Na idomiai čia, o tai daktare nepajuto ar gimdą padidejus? man kai neštumo nerode testas nuejau pas daktare tai kai patikrino, sako na 100pr laikiuos, nes gimdą padidejus.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Nėštumo testai pokštauja

Šiandien gimtadienius švenčia (146)
Kasparas