Forumas > Namai > Buitis > Darbų kalendorius

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-07-31 16:09

Siandien per pietus galvojau kiek laiko as skiriu tam tikriems dalykams? Pavyzdziui per savaite net 20 valandu tvarkausi (kosmaras); vidutiniskai 22 val. gaminu maista;  8 val. lyginu; 4 val. valau dulkes... pamascius  liudna pasidare. O taip mazai laiko sau y kirpykla 1 karta per menesy; y grozio salona - 1 karta y 2 menesius; y parduotuve kokia nors nusipirkti nauju "smutkiu" 1 karta y kokius 3 menesius... nu bet tikrai, ziauru... o galetu buti atvirksciau kuomet dirbau man lb gelbedavo yvairus darbo kalendoriai, ju turejau bent tris... pamasciau, kad su mano laiku kazkas ne taip darosi, nelabai man iseina darbus susidelioti, kad minimaliai uztrukciau laiko, daugiau skirciau sau mieliems dalykams (dukrytei, grazinimuisi, vyrui). Kaip jus susideliojate ka turite padaryti?ar planuojate dienos darbus? ar apskritai planuojate laika?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2009-08-11 10:59

As taip pat sau skiriu labai mazai laiko, kartais prie kompiuterio pasedziu su kavos puodeliu, arba zurnala apie vaikus permetu, na dar kai bunu parke su vaiku pailsiu, arba kai kartu su vyru leidziam laika su draugais gamtoj ar pan. bet tai irgi buna ne daznai. 

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-08-11 11:38

Laiko planavimas man buvo ir yra būtinas. Nesvarbu, ar sėdžiu namie, ar einu į darbą. Dažniausiai viską susidėlioju mintyse, bet turėjau ir darbo knygas ir tam tikrus darbų planavimo metodus.

O dėl laiko skiriamo buičiai ir namų ruošai - tu visiškai teisti, pareigune, tai suėda didelę dalį mūsų laiko. Todėl aš nusispjoviau į vyro pedantizmą, užsikemšu ausis į bambėjimus dėl tam tikros netvarkos ir praleidžiu savo laiką ne šveisdama puodus, o su vaikais arba savo malonumui.

Galima susitvarkyti, kai užeis įkvėpimas arba lis lietus kaip iš kibiro

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-08-11 11:52

Ta kasdieninė buities rutina veda iš proto.Puodai,tvarkymasis,plovimas , skalbimas ir t.t...Ot moters likimas.Bet aš irgi užsikemšu ausis,tegul bumba,o jei netinka,taigi gali pats paimti ir sutvarkyt,bet kurgi

Tvarkausi tada,kada noriu,nu žinoma tenka ir tada,kai reikia,o šiaip,nesuku galvos.Tikrai,laiko sau beveik nėra...

2009-08-11 12:12

Kol vaikai maži - išties laiko sau beveik nebelieka. Nors ir kaip sunku patikėti, bet vis tiek patikėkite, kai jie užauga - atsiranda to laiko sau ;)

O grįžtant prie temos - gal tai lemia mano zodiako ženklas, gal kažką kažkur esu paveldėjus, bet mėgstu, kai viskas būna tikslu ir aišku. Viskas iš anksto suplanuota iki mažiausių smulkmenų, ir jei kažkas mušasi iš plano, pradedu nervintis.

2009-08-11 12:13

Dar kartais darau taip atsikeliu ir gerdama kava susirasau visus darbus kuriuos noriu atlikti, taciau visu niekada neatlieku, atlieku tik butiniausius, kitus nebutinus tiesiog isbraukiu, galvoju  gal reiktu i tuos darbus itraukti ir pramogas sau.

2009-08-11 12:20

Yra toks dalykas iš savo gyvenimo ir karjeros planavimo - būtina viską susirašyti, visus savo planus:

tada ištekėsiu, tada mokysiuos, tada gimdysiu vaikus, tada pirksiu namą, tada mašiną ir pan.

Nes, kai užsirašai ir pastoviai skaitai tas pačias mintis, tuomet ir patiki, ir nejučia judi link to tikslo. Smegenis ta linkme pradeda dirbti. Tad nepadarytų darbų geriau neišbraukti ;)  

Išbraukti - tik padarytus darbus :)

2009-08-11 12:24

Gal kas nors galite patarti, kaip to laiko sau atrasti auginant kudiki iki metu, man kartais atrodo kiek besitvarkyciau, ka bedaryciau, vistiek namie betvarke,   jausmas toks ,kad pavargau, bet nieko nenuveikiau, nieko nespejau,paskui laikas vaikui, kai vyras grizta is darbo, laikas jam, o sau nelieka nieko, o  juk taip megstu skaityti, atsipalaiduoti vonioje, paplepeti su drauge kavinukeje, paziureti gera filma ir pan. bijau tapti nusivylusia namu seimininke 

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-08-12 00:01

aš jau ko gero tapau nusivylusia,bet viltį vis tiek turiu išbrist iš tos rutinos

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-08-12 11:42

as ir dazniausiai viska susiplanuoja mintyse, ka snd darysiu ir t.t.. aisku laiko sau nelabai yra, bet ka darysi... kazkada jo bus. irgi pailsiu, kai bunam kaime, ar kur gamtoje, atmosfera kitokia visai. nei namie tas pats per ta pati, ta pati rutina...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-12 12:10

Planuoju aš savo dieną visada , rašytis nesirašau, bet jau iš vakaro žinau ką darysiu, ar reikės kur važiuoti, susidėlioju pagal laiką, pasiderinu prie mažiuko, nes žinau kada miegoti jis nori .Ką galiu pasakyti laiko aš sau tikrai turiu ir nemažai, atsikeliu apie 7-8 val. atsigeriu kavos, pabunda vaikai, pusryčių paduoždu, pasidrau valgyti, susitvarkau namus , taip ateina pietų laikas, su vaikais papietaujame ir mažiukas krnta miegoti, tuo tarpu jau aš laisva nes viskas padaryta, tai galiu skaityti žurnalus, knygas, prie kompo prisėsti apie porą valandų. Atsikele mažius, vyras grįžta parleke dičkis , pabendraujame visi ir vakarop einame į lauką, grįžtame mažius eina miegoti apie 20,30-21,00 val ir vėl iki 23,00 panašiai vėl mano laikas , tai darausi manikiūrą , ar pasimirkau masažinėje kojas atsipalaiduoju, o anktis irgi mano su vyru  

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-12 12:39

o man taip nelabai iseina kaip tau kristulka.tiesiog arba nieko rimto nedarau,aisku isskyrus vaikuciu prieziura ir valgio gaminima,arba jei veikiu,tai 10 darbu is karto,bet daugiau ar maziau pavyksta.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-12 12:42

Aš tai planuoju metams tai būna didesni darbai ar norai ir troškimai, o tokių smulkių kaip nueiti į parduotuvę, ar kirpyklą tai nebūna pas mane. Kai yra reikalas tai ir traukiu į tą pusę.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 47

2010-04-05 12:45

As tai stengiuosi sutaupyti laika valgymo ruosimo saskaita . Kai pamaciau kiek laiko po darbo grizusi namo praleidziu virtuveje ir, kad po to nebelieka laiko niekam kitam, padariau isvadas - kazkas cia ne taip!!

Taigi, isigyjau pora skirtingu dydziu greitpuodziu, tai dabar zinau, kiek koks patiekalas uzims laiko. Niekada nepamirstu, kad kazkas virtuveje ten cypia (nei prisvils, nei pridegs....), nustatytas mobiliajame priminimas, kada reikia isjungti virykle... O kai gaminu, visada pasidarau patiekalo dvigubai/trigubai daugiau: likusias porcijas suskirstau i indelius ir i saldikli. Taip nereikes kartoti to paties patiekalo kita diena, o ir kitai savaitei (viena ar du kartus) bus paruostas patiekalas, kuri bereikes tik isimti ir pasisildyti . Nuo tada, labai daug laisvo laiko atsiranda, ypac darbo dienomis vakarais.

Savaitgaliais stengiames su vyru pasidalinti namu tvarkos darbais bei maisto gaminimu. Taip greiciau viskas pasidaro o ir vyras neturi del ko bambeti, kad netvarka namie: kaip isvalo, toki ir rezultata turi

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 86

2010-04-05 13:30

Ištikrųjų, kai pradedi skaičiuoti tai ir plaukai šiaušiasi , bet ką padarysi :D  Nesėdėsi burdake :D Bent aš jau negalėčiau :) Atsimenu, kai dar dukrytė buvo kelių mėnėsių, tai indus plaudavau naktimis, nes visą dieną bijojau nuo jos pasitraukti, o manasis būdavo iki vėlumos darbe.. Žinau, kad kai pradės eiti į darželį iškart reikalai susitvarkys :) Tada atsigriebsiu su kaupu :D O aš tai visada mėgstu taupyti laiką, pvz, kol kepu blynus, plaunu lėkštes, kol verda pietūs, tvarkausi kambarius, bet to laiko vis trūksta ir trūksta. Ir po darbų pavargusiai mažiausiai tas manikiūras rūpi :D Krenti kaip lapas ir nelauki, kad rytojus išauštų, nes žinai, kad vėl viskas iš pradžių :(

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 47

2010-04-05 14:16

nu jo, indu plovimas daug laiko atima , uztad dziaugiuosi indaplove, nes kol jos nebuvo, tai plaukus roviausi. As stengiuosi kuo daugiau naudotis ivairiomis technologijomis, kurios "atima" daug darbo is musu ir mes galime dziaugtis laisvalaikiu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 55

2015-06-03 11:28

Darbo kalendoriai puikus sprendimas visoms, kurios nori planuoti savo laiką :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2018-02-28 13:44

Aš jeigu nepranuočiau savo laiko, tikriausiai pražūčiau. Susiplanuoju visos savaitės svarbiausius darbus ir žinau kada galiu skirti laiko sau ar kažkokiai mėgiamai veiklai. Anksčiau viską rašydavau į kalendorių, bet visai neseniai namuose atsirado magnetinė lenta kaina nedidelė, o naudos tikrai daug. Susidarau visą sąrašą, išbraukiu kas padaryta ar sukeičiu vietomis, vienu žodžiu labai patogu. Neplanuojant laiko tikriausiai pusę darbų nepadaryčiau, o apie savo poreikius visai pamirščiau.

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Darbų kalendorius

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Austeja