Forumas > Šeima > Dviese > Sekso žaisliukai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-08-04 14:24

Mes prie tų, kur neturime

Net nežinau, kodėl. Gal dėl parduotuvių nepatrauklumo. Gal dėl to, kad esame lietuviai :D

Nors, tiesą sakant, neįsivaizduoju, kada juos galėtumėm panaudoti: vaikai eina gulti vėlai, kartais net aš anksčiau už juos nutopinu į lovą. O jau jei aš atsigulu anksčiau už vyrą miegot - tai dažniausiai neturiu jėgų aistringesniems žaidimams Grožio miegas - aukščiau visko :D

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 22

2009-08-04 21:16

Mes tai su savo vyru teigiamai ziurime i tokius meiles paivairinimus.

Turime nusipirke kelete vibratoriu, tai bent jau dabar orgazma dazniau pajuntu :) Tai kodel gi ne ?

Kaip tik dabar ieskome kazko naujo

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-08-05 14:38

Turim šį bei tą,bet dažniau jie stalčiuje guli

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-08-06 19:07

nu ir pas mus nera namuose zaisliuku :) turiu tik erotiniu apatiniu keleta komplektu ir lubrikanta..siaip draugui sakiau kad vibratoriu noreciau nuspirkt,man vien tik idomu butu paziureti kaip jis ten veikia ir pan,nei kad naudot.ale draugas pries..na bet gal ikalbinsiu kaip nors ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2009-08-06 19:33

na as tai uz paivairinima intymaus gyvenimo,ir keleta daikciuku turim,tik gaila,kad retokai iseina panaudotikol vaikai sumiega,ir patys apsnustam...noriu paklausti,kur savo brangius zaisliukus laikot?ypac kai vaikai praauga?juk jiems smalsu ir pradeda tyrineti,gal reikia seifa koki isigyti?

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-08-06 19:44

na irute cia gerai paklausei :) na dar mano mazyte dukra tai dar nereikia nieko slepti,o kai paaugs tai jau reiks muset seifa turet

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2009-08-07 09:56

Mes tokiu dalyku nenaudojam, kol kas ir taip viskas puiku, bet ateityje po kokiu penkiu ar desimties bendro gyvenimo metu, ka gali zinoti, gal ko nors ir prireiks.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-08 11:29

tigre, tai teisingai supratau, tu manau, jog visokie zaisliukai, intymus daikciukai tik nukvakusiems pensininkams, kurie jau niekaip kitaip nesugeba? oi ne, man tai atrodo, kad ir jauniems gi galima na pasilepinti kaip sakant. juk nebutina visu tu dalykeliu naudoti kiekviena diena... zinoma turi buti poreikis eksperimentuoti

2009-08-08 13:35

pareigune visai ne taip mane supratai, mes su vyru dar tik apie pora metu kartu ir taip dar daug ko neisbandem, viskas nauja ir ivairu, manau  puiku, kad yra tokios parduotuves ir tikiu, kad ten  tikrai net ir dabar rasciau ka isigyti, taciau kol kas nenoriu visko isbandyti, nes jei per kelis metus isbandysi viska ,ka tada daryt veliau? as  palieku tai ateiciai.

2009-08-08 13:41

pareigune ir man patinka kaip tu drasiai eksperimentuoji, visko prigalvoji ir galiu pasakyti, noreciau ir as buti tokia drasi, nes prigalvot as irgi prigalvoju, tik igyvendint nedristu, gal tiesiog tingiu nezinau.

2009-08-08 13:47

na matai mudu su vyru 7metai kartu. tikiuosi dar dau bus tu 7-netu, mati mano vyras buvo man pirmas vyras, kaip sakau jis mane issimokino pagal tai kokios jam reikejo... nu ir ka? kitaip nemoku zinok. nes mano vyras kaip sakant paeksperimentuot megejas, o as tiesiog privalau suspeti su juo...

2009-08-08 13:59

mano irgi megejas eksperimentuoti, bet as kazko pati siulyti nedristu, gal todel, kad moteris esu  arba dar to poreikio nera, bet jau susigundziau uzsukt ir ka nors isigyt

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-08-08 14:14

butinai tigre isigyk... si bei ta...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-08-08 23:24

na ir mes jau 7 metai kartu, bet mums ir be daikciuku nenuobodu. cia nepriklauso nuo to, kiek laiko kartu, cia nuo poros priklauso.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

2009-08-09 08:06

zinoma, kad ne nuo kartu nugyvento laiko, taciau tai turi kazkiek ytakos... kol draugavom ir kokius 3 metus po santuokos irgi nieko nepirkom viskas buvo taip gerai kaip buvo, o jau kokie keli metai laiks nuo laiko ka nors isbandom, nu taip ydomiau tiesiog... taciau jeigu nors vienas varzosi, apie tai nedrysta kalbeti, nero poreikio ir t.t. tai tikrai geriau net negalvoti ir megautis vienu kitu... ateis laikas gal abudu vienas kita nustebinsit...

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-08-10 02:13

GYVENAM KARTU GANA ILGOKAI BET TAIP DAR NIEKO IR NEBANDE

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-08-10 10:14

saunu inguska.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 22

2009-08-24 21:46

Va snd kaip tik uzsisakiau toki daikciuka :)   nekantriai lauksim su vyru. ir dar keleta daiciuku nusipirkom

http://www.fantazijos.lt/falo-imitatoriai/varpos-imitatorius-skaistuolis.html

Gerai, kad maniskis nepriestarauja tokiems dalykams, nors nesuprantu kaip jis galetu priestarauti, jeigu mes kartu juos naudojame ir tai padedam man orgazma lengviau patirti

Paskutinį kartą redagavo: Sandruteciv (2009-08-24 21:52)

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-24 21:51

Sandruteciv 2009 08 24    

Va snd kaip tik uzsisakiau toki daikciuka :)   nekantriai lauksim su vyru. ir dar keleta daiciuku nusipirkom

http://www.fantazijos.lt/falo-imitatoriai/varpos-imitatorius-skaistuolis.html

wou o vyriskis nieko pries tokius zaisliukus,maniskis speju nesuprastu tokio zaisliuko jei uzsimanyciau,o ir siaip man geriau originalas

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-08-24 22:02

turime tik vibruojantį žiedą durex, jei čia žaisliuku galima pavadint

Paskutinį kartą redagavo: kabuke (2009-08-24 22:03)

2

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Sekso žaisliukai Jūsų...

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
gabrielius