Forumas > Šeima > Dviese > Sekso žaisliukai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 18

2009-07-29 13:20

Brangosios ar paivairinate savo seksualini gyvenima siais daikciukais ? Ar yra teke apsipirkineti seksopuose ? Nes dabar siu prekiu pasirinkimas tai tikrai didelis

http://www.fantazijos.lt/vibratoriai.html 

Su kuo tenka pakalbeti, lietuviai vis maziau ir maziau tampa konservatyvus siuo klausimu ir vis dazniau savo seksualinius zaidimus paivairina ivairiais vibratoriais, penio antgaliais, žiedais ir pan. O kaip Jūs ? Naudojate? Jeigu ne, tai kodėl ?  O gal esate gavę dovanų iš savo partnerio ?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-07-29 16:26

pas vyra normaliai funkcionuoja tas daikciukas, tai pakaitalo kolkas neieskome. nebent rutina pradetu esti. ar vyras uz juru mariu isvaziuotu

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-07-29 17:18

Manau musu visuomene dar nera pasirengusi garsiai apie tai kalbeti, net jeigu ir perka ar naudoja sexo zaisliukus. :) Mes galvojame paivairinimui ka nors isigyti, o kol kas turejome tik durex vibro zieda, na puse velnio, tik vyrui jis truputi spaude. :) O seip manau ir be vibratoriu yra ka ten isigyti kad aistringa naktis taptu dar aistringesne. :)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-07-29 17:22

o mes nieko neturime, gal kada reikėtu pasižvalgyti, visai gal ir įdomu būtu , kaip nesam nieko išbandę tai sunku ką ir pasakyti

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-07-29 19:52

mmmm... nu ka galiu pasakyti.... turim su vyru keleta zaisliuku, bet cia lb buve dovanos ant prikolo vienas kitam. zinoma isbandem nu sakyciau ekstremalu, patiko, taciau kasdieniniame intymiame gyvenime kazkaip nenaudojame... bet tai prajuokino mane cia mamytes adresiukas ykeltas, kur tipo galima zaisliuku pasiziureti. jau kai kuriu pavadinimai tai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-07-30 18:00

Seksa paivairint geriausia sexualiais apatinias,net nauju ivaizdziu.Siandien esu naivi mokinuke,rytoj-sex maniake ;) )))) nauja poza kokia,pazadint mylimaji buciniais bei glamonemis vidury nakties.... o ka ten tie zaisliukai...tik priedai...nenaturalu,geriau paskaityt kur ir mylimaji isaanalizuot;

)visus jo taskus ;) )))

Vilkė...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-07-30 18:17

kokius lubrikantus patartumet?

Mama.lt

Mama.lt

2009-07-30 18:20

Turim turim. Mes is uzsienio parsivezem, tiksliau vyras nusivede ir apdovanojo. Lietuvoj tai gal ir nepirkciau, nes buvom viena karta uzeje Kaune i sexshopa, tai taip nejauku buvo, nes tik mes vieni su vyru buvom ir pardaveja seke kiekviena musu zingsni, o uzsieni tai jautiesi kaip maximoj, zmoniu pilna, niekas neziuri ir plius dar beveik 3 kartus pigiau nei cia.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-07-30 18:25

tu teisi kristale... ir as cia kazkada buvau ir nejaukiai lb lb jauciausi irgi viena tik buvau. o kai vokietijoj su drauge nuklydom, tai ka tu, kaip tu sakai pilna zmoniu, tik perka, eina sau... ir pigiau aisku..

Mama.lt

Mama.lt

2009-07-30 19:05

laimosiukas 2009 07 30    

kokius lubrikantus patartumet?

Mes naudojam durex  braškinį, bet man tai jis labai nepatinka, jau super saldus, net pykina nuo to saldumo, sakiau paieškosiu vaistinėj kokio neutralaus ar mėtinio.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-07-31 13:31

na turim ir mes šio to... vibratorių tai gavau dovanų per kažkutį tai gimtadienį, žiedą karts nuo karti panaudojam... menęs nei biškio netrikto tas apsilankymas sexschope... ko varžytis natūralių dalykų... o kad naujovių reikia tai tikrai... beje aš saviškį nusitempiau į šią parduotuvę... jam gėda , o man a nei biškio...

o dėl lubrikantų tai naudoju karališką taip vadinosi jis anksčiau... padarytas pagal natūralę terpę...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 66

2009-07-31 18:34

Kristale,tik nebandyk metinio!!! kaip uzsaldo,tai niekur negali kisti o dar vyrui atsala,nzn kam gali patiktigeraiu neutral ar su gumbelias...

va mes uzsieni gyvenam,tikrai jokios gedos nera,tai kad lietuvoj jau i bet kokia parduotuve uzeik,spokso ir taip

o vyras baigia visa parduotuve sunesti i namus,ne tiek kiek man patinka,tiek kiek jis nori,del manes,tai ju gali ir nebuti...bet va kam jau i parduotuves nepatogu eiti,tai internetu galima i uzsisakyti,va padare man dovanele,tiesiai i namus

pirmas kaciukas

Mama.lt

Mama.lt

2009-07-31 18:43

O, ačiū už patarimą, tada tikrai neutralų bandysim.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-07-31 18:48

O mes tokiu neturim zaisliuku savo zaislu dezeje,kazkaip mano vyriskis pries tokius daikciukus,tai ir nenaudojam,kazkada jaunystej buvau kazka uzsiminus ta tema kad gal pabandom,ar per valentuske sakiau padovanosiu,tai sake pati ir naudosiesi,o gal dabar reiktu pabandyti pasiulyti,gal suaugom,subrendom rimtiem zaidimams

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-07-31 18:55

Beje dar turiu viena pvz.kuris mane atbaide nuo tokiu zaisliuku,bet kai pagalvoji ko gi nepasitaiko,tai va,zodziu nupirko padruzke savo vyriskiui ta zieda su spygliukais ir greiciausiai neatitaike dydi,tai besimylint ar po issiverzimo tas ziedelis pasiliko makstyje,tai patikekit kiek mergina streso ir pazeminimo turejo,pati bande issiimti-nepavyko,vyriskis taip pat neiskrapste,ejo pas ginekologa-akiu ner kur det,dar daktariukas jaunas pasitaike,tai pajuokaudamas jis ta ziedeli iseme.Na tai sake-tokio sh daugiau nebepirks,bandys kitaip pasitenkinti

2009-07-31 18:56

Kas del lubrikantu tai mes durex turime kur 2in1 ale ir lubrikantas ir masazinis toks, bet jis labai greitai susigeria ir masazui tai visiskai netinka, skonis toks keistai saldus, na stovi namuose ir tiek. Nelabai naudojame.

kazkada ir mes buvome uzeje, net kelis kartus, vis ziurejome gal ka nusipirkti paprikolu :) Ir pritarsiu daugumai, kad spokso kaip i kokius nesveikus, tipo ko jums cia reikia,tipo cia ale nepadoru ar kaip ten jos atrodo...pardavejos tai galetu buti ir draugiskesnes.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-07-31 19:27

visiskai pritariu gretulei..

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-01 19:01

Gretule, tu atvaryk y marijampole, sexsope pas mus vaikinukas dirba, kad mmmmmm... jau kazkada rasiau, apie savo nuotykius sioj parduotuej :) ten zinok pamacius tokius pardavejus ir dar matai per bruksnely konsultantas, nu sakau gali pamirsti ko atejai... tu primeti, klausia jis, kas domina? gal padeti issirinkti? nukrist vietoj galima...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-01 19:15

O jus pacios pabandykit save pardaveju vietoje isivaizduoti: na neturi jos ka veikti tai ir ziuri,o mes nekreipeme demesio,dar pabandeme uzklausti apie viena ar kita preke,bet zinoma nieko nepirkome,na tik apatinius,bet nera cia tokio pasirinkimo kaip uzsienyje,nera ir viskas...

2009-08-04 14:01

Pareigune, tai cia i svecius kvieti  Mes tai vilniuje buvome ir siauliuose uzeje, tai kazkaip vien mergickos dirba. Noreciau pamatyti vyruka dirbanti sexshope :)

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Sekso žaisliukai Jūsų...

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Matas