Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > SOS Po gimdymo pilvas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2009-08-27 13:13

sveikos mamytes. isiterpsiu ir as i jusu diskusija...

as turiu du lelius ir abu gime cezario operacijos pagalba.

pirma operacija buvo ekstrine tai pjuvis nekoks liko...

labai sunkiai gijo , randas dar ir po metu skaudejo...

"papilve" liko, nes neleido sportuoti, o ir priaugus buvau 28kg.

svori pameciau ganetinai greitai, nors nieko nedariau ypatingo... kasdieniniai darbeliai ir taip toliau...

antroji operacija planine, visai ne palyginsi savijautos po jos ir po pirmosios...

deja nors svoro priaugau tik 14kg, papilve vel liko ir galeciau sakyti kad netgi didesne...

dirza uzsidejau is kart kai tik leido kelis is lovos, tai yra antra diena po operacijos...

dirzas toks kad ir stubura tvarko, nes po narkozes ir nestumo skauda nugara...

deja rezultatas nulinis.....

tiesa man tai netrukdo tas pilvukas, bet vistiek noretusi apsimauti kelnes mazesnio nr.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-27 13:19

Tai va ir man su tuo dirzu,nezinau,jis man taip pat nelabai padejo,arba as nelabai mokejau juo naudotis,nes nenaujas buvo tai sakau gal jau savo atlaike ir daugiau nelabai padeda,ta prasme per nestuma pilveli prilaike,tai po nestumo,gal nebelabai ir prispaudzia tas pats dirzas,gal reikejo nauja pirktis?

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 170

2009-08-28 13:00

nusivesiu as ta dirza i ligonine ir ziuresiu kaip kas..bet airijos daktarai nezino tokiu dalyku kaip dirzukarta buvau su prilaikomuoju dirzu,,tai buvo milijonas klausimu..kas kaip is kur...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 51

2010-01-07 23:25

Vakuuminiai masazai   Jis stangrina ir kazkie padeda nuo striju. Aisku striju isnaikinti neimanoma,bet kazkiek jas prislepti kodel gi ne? 

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-31 16:31

Laba diena mamytes,

va perskaiciau jusu temyte ir noreciau pasisakyt.

pati pagimdziau trecia vaikeli ir mano isvados, kad aisku su kiekvienu vaikuciu ir su metais pilvukui ir odai vis sunkiau susitraukti ir daugiau laiko reikia , bet - pilvas susitraukia, aisku ne taip kaip cia mamytes nori po gimdymo praejus 3-6 men.va viena mamyte kaip pavizdy dave savo mama kad jai net negimdziusi gali pavydet , ji teisi, nes pilvas pradeda susitraukynet (turiu omeny oda) minimum po metu nuo gimdymo.Po pirmo vaikucio jau vaikui buvo du metukai ir jokios kabancios odos, po anto ( gimdziau po 5 metu) pilvukas susitraukes jau buvo po 3 metu.taip kad mamytes kantrybes ir tai istikruju as nelabai jam skyriau demesio , dabar praejo dar 4 metai ir gime sunelis, tai va manau kad si karta aisku man reiks pasistengt.Ir strijos jos su laiku kaip pilvo oda traukiasi jos ir susitraukia, pranyksta spalva, ir nuo ydegip jos tampa vos pastebimos.Suprantu visu panyka isvydus pilva ir strijas po gimdymo.

Pati didziausia nesamone kad sportas nepadeda( va kokie zmones dirba sporto klubuose), o dar zinau kad del odos kas liecia pilva, krutines ir net sedmenis laaaaaaaabai padeda ir stangina masazai su kremais stangrinanciais oda, o masaziukai patys elementariausi kuriuos galima paciai vonioj pasidaryt  su masazine pirstine ar masaziniu tokiu vonios masazuokliu ar su elektriniu.

O va del operacijos aisku mamyte po 3 men jau be pilvuko,    bet SU DIDZIULIU RANDU, o tai kaip vasara , maudimosi ir neuzsidesi bet kokio , randas matysis, o kaip jai dar vaikuti suplanuosit ka tada daryt, o jai netyciukas, neopakankamai laiko praeja po operacijos, tai juk randas vel atsivert gali nuo itemtos odos.O be to apie operacija slabai ir domejausi kad butent gerose klinikose aisku kaina auksta bet esme tame ir yra kai po operacijos lieka nedidelis ir neziauriai zymus randas.

Tai va as siulyciau mamytem nepanikuoti , duot sau ir pilvukui laiko atsigaut, rupintis savim, savo oda ir busit vel grazios ir dar grazesnes nei pries gimdyma

Ir nepykit jaigu ka, as cia tiesiog savo nuomone is savo patirties isreiskiau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 39

2017-01-30 10:42

Vaje mano sesers pilvas po gimdymo tai tragedija buvo... subliuškęs, gan nemažos strijos ant pilvo. Dabar praėjo keli metai po visko, tai net nepasakyčiau, kad čia tas pats žmogaus kūnas. Jei domina galiu paklausti ką darė.

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > SOS Po gimdymo pilvas...

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
gabija ivoskaite