Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > SOS Po gimdymo pilvas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 13   Diskusijose pasisake: 96

2009-07-28 23:50

Sveikos visos nezinau kur kreiptis daugiau jus cia visada padedate.ka daryti mano pilvukas usbliuskes toks nukares jau nebezinau ka daryti taip liudna visa atsitaisiau o pilvas baisuneskaitant kad pilna stryju. patarkit man mamytes

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-07-29 10:19

Galiu pasiūliti tik sporto klubą aplankyti  ten jis tikrai pasitaisys. Arba namuose sportuoti, be sporto manau tikrai jis nepasitaisys.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-07-29 11:06

Pas mane ta pati beda,bet i sporto klubus laiko nelabai yra lakstyti,o namie sportuoti taip pat neiseina,nes problemos su nugara

2009-07-29 11:15

as tai namie bandau sportuoti kada iseina bet man nieko nesimato kad pasitaisytu :( ((

2009-07-29 12:19

Ne tik sportas reikalingas, bet ir sveikas maistas  tikslaiu jo suderinamumas.

O dėl nugaros laurike, tai tik su sporto klubu atsikratysi visų vargų ir pamirši visas problemas dėl nugaros, čia 100 % pas mano vyrą o jo joi kokios bėdos su nugara ir kaip lanko klubą skraido lyg ant sparnų, bet laiko stoka tikrai padaro savo ir ne kiekvieną mėnesį gali ten nueiti, jau keletą mėnesių neina tai vėl jam labai blogai, jau svajoja kaip ten nuėjus.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-07-29 13:40

na dėl strijų tai man akušerė sakė jau čia nieko nepakeisi nes po oda sutrukinėja raumenikai ar dar ten kažkokie sluosniai ir antgal neatstatysi. o kas dėl pilvuko, tai jeigu vaikas buvo nemažas ir gana smarkiai išsitampė pilvo oda joks sporto klubas nepadės... žinau tai iš patirties ir iš savo sesers, nes ji dirba sporto klube... čia tas pats kai būna žmogus labai stambus ir staigiai sukūsta, odos perteklius taip ir pasilieka.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2009-07-29 14:01

nu tu manu teisi mano vaikas gime beveik 5kg ir labai isitampe mano pilvukas buwo beprotiskai didelis buwau priaugus 27kg o mano sworis budavo apie 50kg tai net nezinau ka ir cia daryti :(

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-07-29 21:46

tik intensyvus sportas... o del striju jau turesi visa gyvenima jas, pas mane tik ant kairio sono yra keltas plysimu odos, o siaip pavyko man ju isvengti, taciau su pilvuku kovuju kaip ir tu...

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 170

2009-07-31 21:31

blemba as dabar jau pradejau pergyventi.......strijos tai jau susitaikiau su tuom,bet kad dar ir pilvas nutys tai jau ne........jau pradedu bijoti..esu prisipirkusi specialiu dirzu kurie skirti po gimdymo pilvo raumenim atstatyti..tikiuosi kazkiek pades..negali buti kad taip niekas nepadeda pilvo atstatyti atgal...mano mama pagimde broli 5kg,pilvas buvo ojoj koks,bet dabar net jaunos panos pavydi jai figuros..neliko jokio pilvo.

hm....dar ir nuo odu tipu gal priklauso,,,

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-07-31 21:46

teisingaI nuo odos priklauso,kiekvienam kitaip,bet manau dirzai specialus padeda as turejau tokes kelnaites su aukstu liemeniu,tai greit tas pilvas isnyko.taip kad pergyvent nereikiai truputis sporto geras maitinimas,turetu padet .kam greiciau kam reikia truputi daugiau kantrybes,bet anksciau ar veliau dings jei pasistengsi.sekmes

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-08-01 09:58

Pritariu visiem, reikia sportuoti, gerai sveikai maitintis, na ir tikrai reikia užsispirimo ir netingeti, taip pat gera nuotaika ir tikėjimas jog viskas pavyks.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 167

2009-08-03 19:24

as taip pat po gimdymo nesiojau dirza, jis buvo pooperacinis, kadangi dare cezari. kol nenesiojau, tai pilvas buvo beformis, sukrites

2009-08-05 12:07

as noreciau paklausti ar man po metu laiko dar galetu padeti tas dirzas man ir dare cezari

2009-08-05 13:09

MylintiMamyte 2009 08 05    

as noreciau paklausti ar man po metu laiko dar galetu padeti tas dirzas man ir dare cezari

Nemanau kad po tiek laiko pades tas dirzas,reikejo isanksto pasirupinti

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-08-05 13:56

Nenoriu aš čia labai gąsdinti - po cezario sunkiau pilvas susitvarko, nes cezario metu šiek tiek "pertvarko" tavo žarnas, todėl sunkiau ir sudėlioti viską į savas vietas.

Bet tikrai įmanoma. Būtina sportuoti kasdien. Prisižadink anksčiau už vaikiuką ir pusvalandį sportuok: lanko sukimas, atsilenkimai. Aišku, sporto klubas nors kartą per savaitę irgi būtų ne pro šalį.

Nors aš po pirmo vaiko pati į vietas atsistačiau, nes jau labai norėjau vėl būti jauna ir graži

O dėl nugaros - tai nors vienąkart per savaitę į jogos treniruotes nueikite ir susitvaryks viskas ;)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 170

2009-08-18 00:49

sakykit,gal zinote kiek laiko turi praeiti po gimdymo, kad galetum jau nesioti specialu dirza ,pilvo raumenim atstatyti(ir kad pilvas nebutu subliuskes)..?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2009-08-18 01:29

LABUKAS VISOMS MAMYTEMS!!!LABAI GERA TEMA APIE PILVUKUS???NA DAUG KAS GALI IR PYKTI IR KRITIKUOTI MANE,BET MANO ISTORIJA TOKIA!!!!LAUKIAUSIU PIRMO VAIKELIO IR PRIAUGAU 28KG.IR PO TO,KO TIK NEDARIAU PATIKEKIT!!!SVORIS ATSISTATE,BET PILVUKAS VISTIEK LIKO ISTAMPYTAS!!PO 5M.ANTRAS NESTUMAS PRIAUGAU VEL 26KG.O PASEKMES TOS PACIOS IR DAR ISVARZA ATSIRADO PILVUKE,NUO NESTUMU!!ISVADA TA GAL IR NELABAI KIEKVIENAI PRIEINAMA,BET JEI NORITE BUTI VIS DAR GRAZIOS TAI PASIDOMEKITE APIE ORERACIJA KURI VADINASI {pilvo sienos plastinė operacija}IMESKIT I PAIESKA DAUG ISMES APIE TAI!AS TAI PASIDARIAU IR LIKAU LABAI LABAI PATENKINTA!TIK BEDA TAI KAD JEI EISIT I PRIVACIAS KLINIKAS TAI SUMA BUS APIE 5-6TUKSTANCIUS!!NA AS TIEK NEGALEJAU LEISTI SAU IR RADAU ISEITI!!RADAU KLINIKOSE NET KELIS GYDYTOJUS KURIE TAI DARO IR KAINA SIEKIA IKI 2TUKSTANCIU!NA DAR AISKU RANDAS LIKO NEMENKAS,BET PILVO PO PUSES METU NELIKO!!!NA APIE RANDA,BET JI GALIMA PASLEPTI!!NA PO TIEK METU KANKINIMOSI,DABAR ESU LAIMINGA IR GRAZI PATI SAU!!!!

http://www.mama.lt/liniuotes/ http://www.mama.lt/liniuotes/

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-08-18 10:57

Nieko smerktino čia nėra,kiekvienas renkasi ,kas labiau tinka.Vieni sportuoja,kiti nekreipia dėmesio  nei į svorį nei į atsiradusi pilvuką,kiti pasidaro operaciją.Kiekvienas pagal savo norą ir galimybę pasirenka.

2009-08-27 12:51

ramintaz Jei norite būti gražios operacija išeitis ???? O kas sakė , kad pilvukas man negražu ??? 

Aš sau labai graži ir su pilvuku ir nereikia man jokių operacijų, kas dejuoja dėl kelių kg ar vos matomo pilvuko tai ir dejuos visą laiką .

2009-08-27 12:57

ssimona 2009 08 18    

sakykit,gal zinote kiek laiko turi praeiti po gimdymo, kad galetum jau nesioti specialu dirza ,pilvo raumenim atstatyti(ir kad pilvas nebutu subliuskes)..?

as tai iskarto ligoninej dar uzsidejau,net daktare taip patare daryti,geriau issivalo visi kraujai is gimdos

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > SOS Po gimdymo pilvas...

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
dvynukes Emilija ir Dzesika