Forumas > Šeima > Šeimos laisvalaikis... > Grybai,grybukai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2009-07-28 18:18

sveikos mamytes,prasidejo grybu sezonas o kadangi as esu atsidavusi grybautoja tai si temuke man aktuali,noreciau suzinoti ar yra jusu tarpe prisekusiu grybautoju

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-07-28 20:21

Aš mėgstu grybauti, bet grybus pačius nelabai, valgau tik baravykus, voveruškas ir raudongalvius baravykus šaldau žiemai. Bet grybu dar labai mažai.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-07-28 20:27

as megstu grybauti ir grybus valgyti,katik valgiau svieziu grybu mama buvo isvaziavusi grybauti tai dideli krepsi voverusku parveze,mes su vyru dabar pykstames kas grybaus o kas su vaikais bus nes abu labai megstame grybus rinkti

Mama.lt

Mama.lt

2009-07-30 14:30

o gal vaziuokite visa seima,bus smaguvaikuciai  gamtoje

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-30 15:21

grybauti,tai patinka,bet simtas metu nebuvau.o stai vakar pirkau voveraiciu ir gaminau.bet tiesa pasakius-nepatiko man grybai.nemegstu as ju.

Mama.lt

Mama.lt

2009-07-30 15:31

net idomu niekada nesu pirkusi grybu,o kiek kainoja pvz voveraites?

2009-07-30 15:58

vakar pirkau,tai mokejau 6 lt uz litra.o baravuku maciau nedidelis kibirelis-nu gal kokiu 5 litru,30 litu

2009-07-30 17:31

Aš irgi perku , bet tik voveraites, o kitus jau važiuojame patys į mišką rinkti, labai noriu baravykų žiemai prisišaldyti, aš grybu taip nevalgau, bet baravykus pakepti ant sviesto užbarstyti krapiukų mmm skanu net man

2009-07-30 20:08

o man cia sako oi voveraites kip skanu-tai paemiau ir nupirkau vakar.nu nepatiko man jie ir viskas.grybai-ne man.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-07-31 07:54

denciuke 2009 07 30    

o gal vaziuokite visa seima,bus smaguvaikuciai  gamtoje

ne pas mus kol kas toks variantas net neysivaizduojams. as vyra isleidziu dabar pagrybauti, jis sako atsipalaiduoja miske ir dar grybu randa, o as tai tik valkiojuosi jam is paskos. ne tiek grybu ieskau kiek bijau pasiklysti. tai ne koks grybu rinkikas is manes. o su vaikasi grybauti, kad ir paugejusiais as nevaziuociau, juk gali pasimesti... ne ne... y miska galima siaip nueiti pasivaikscioti. man baisoka butu... o jus man pasakykite kuris vaikas ramiai lauks prie masinos kokias tris valandas kol tevai grys ir dar miegos? kazkaip nesitiki. o sakykie jus pievagrybius renkate?

2009-07-31 08:35

O mes dažnai važiuojam visa šeima, vyras grybauja, aš miško takais vaikštau su mažuoju, gera valandėle pasivaikštom, ar vyras vaikšto aš uogauju , o dičkis tai uogas irgi renka į burną tiesiai

2009-07-31 12:06

na as bandyciau atskirti siuos dalykus. jeigu rimtai pagrybauti vaziuoti y nezinomus miskus tai tikrai vaiku nepaleisciau, o priziureti vaikus ir dar ieskoti grybu sunkoka. o kai nuvaziuojam y savo miska (prie sodybos) tai tikrai as ten ir pasiklysti nebijau nes nuo vaikystes visas miskas isvaiskciotas. tai ir dabar su mergyte nueinu, o vyras eina sau pasivaikstineti. siaip nesam vienas prie kito prilipe, nemazai dalyku darom atskirai... dar prie misko turim zemes(pieva) tai va joje mudvi su kamile pievagrybius renkam. jau uzsisaldziau trupuciuka. asmeniskai lb megstu pievagrybiu sriuba ir visokius padazus darau su peivagrybiais...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 414

2009-07-31 12:48

as taip pat labai megstu ir grybauti o grybus valgyti tai dar labiau. tik dabar vyra i grybus isleidziu  mes su maziukais namie laukiam kol tetis grybu parves

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-07-31 12:52

As tai labai megstu grybus, ir grybauti megstu. Tik nemoku as ju marinuoti, nes man tokie skaniausi-su grietine ir svoguniuku ir bulvytemis-apsivalgymas.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-07-31 12:52

as ir megstu lb lb grybus...

2009-07-31 15:41

sakykit o kaip jus ruosiates grybavimui? ar varot kada sugalvojat? mano mociute ji tai kazkaip ziuredavo pagal menulio faze ir zinokite tikrai dar vaikysteje prisimenu kai tik su ja nueisi y miska visada su grybais gryzdavom. o dabar buna taip arba peraugusius jau randam arba ziauriai sukirmijusius. vat ir galvoju kiek cia tuose senoliu "ismisluose" teisybes yra?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2009-07-31 16:09

vat grybauti tai egstu labai,bet valgyti tai fui fui,,man vien kirmeles vaidenasi,,as kaip tas zydelis valgau tik voveruskas,,apviriau suspaudziau ir i saldytuvo kamera,,ziema bus skanu,,

2009-08-03 19:16

Mes nežiūrime į nieką, kada turime laiko tada ir važiuojame  

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-08-03 20:34

Grybauti nemėgstu, toki malonumą palieku vyrui, :) o vat valgyti, skanauti patinka, bet vėl gi, prisiklausau tokio požiurio jog nevalgyt reikia grybus o sauku ragauti, užkasti, niu kaip ir daugumai megstamiausi ir nepriligstami voveruškos ir baravykai :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-03 21:46

Oi grybai tai man liuks labai patinka. O grybauti tai jau ne kažkokia baimė man vaikštau iš paskos ir dar priedo lipų ant kulnų tai manęs niekas net neveža. O valgome tai baravykus, raudonikius, lepšius, voveruškas.

1

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Ievute