Forumas > Ikimokyklinukas:... > Darželiai > Ką supirkti vaikui...
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
2
 
 
Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932
 
2010-10-27 10:04

Šį rudenį mažasis pradėjo lankyti lopšelinę grupę tai reikėjo pirkti : tualetinio p.,popierinių rankšluoščių, ACE, šveitimo miltelių, oro gaiviklio, indų ploviklio, popierinių servetėlių pakuote, puodelį, lėkštutę sriubai ir antram patiekalui, grindų ploviklio, dar kažkas buvo nebepamenu.

Pižamytės nereikėjo nešti, kancialerinių nereikėjo nuo kitų metų metų bus du sarašai
 
 
Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588
 
2010-10-27 10:21

ir pas mus kancialerines nuo kitu metu. ir mes lopselio grupe lankom. tai reikejo : pizamos, naktipuodi, seilinuku, slapiu serveteliu, ir sausu... kolkas tiek. pasakys kai ko reikes dar.  
 
 
 
 
Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537
 
2010-10-27 11:10

mums tai kol kas jokio sarasiuko nedave, nieko nereikalavo. gal veliau darys susirinkima ir pasakys ko reikJei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2015-01-02 02:53

Musiškei jau nupirkti naktinukai, pėdkelnės, naujos šlepetytės ir keletas drabužėlių. Beje, draugės dukrai neleido savo žaislų atsinešt, nes neva, susipeša vaikai nepasidalindami žaislų. Ar ir jūsiškiam neleidžia? Man tai pasirodė labai keista..


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14
 
2019-08-08 13:22

Taip, pas mus taip pat neleidžia savų žaislų, nes tada prasideda piktumai, būdavo kartą per mėnesį vienas penktadienis, kai nešdavosi ir visai geai buvo :) Dėl daiktų, tai taip pat sakyčiau neskubėti, ypač kanceliarinių prekių, bet aš savo mažiui jau dairausi pižamos, tapkyčių ir šiaip patogių rūbelių :) Va iš čia nužiūrėjau pižamą, bet dar nenupirkau, gal jūs žinot kur dar yra gražių, o svarbausia kokybiškų, nes Vilauritos gera kokybė tikrai https://www.emama.lt/kudikiui/drabuziai-kudikiams/pizamos-kudikiams-ir-vaikams.html


 
 

2
 


Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > Darželiai > Ką supirkti vaikui...

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (211)
Edvinukas