Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Viskas apie...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2012-01-03 16:11

Gimdysiu tik su epidiuriu. Tikrai zinau kad neistverciau naturalaus skausmo

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 445

2012-01-03 16:59

Rainbou 2012 01 03    

Gimdysiu tik su epidiuriu. Tikrai zinau kad neistverciau naturalaus skausmo

Na kodel  Rainbou nusiteikusi, kad neiskesi skauso jei jo dar nepatyrusi? Gal jis tau bus labai pakenciamas ;) As tai ir maniau kad galiu neiskesti,buvau nusiteikusi viskam kas blogiausia ir baisiausia, nes butent tokia nuomone sudaro ivairiausi filmai ir siaip kiekvienos mamytes pasakojimai kaip labai skauda, bet jos daznai perdeda noredamos pasirodyti kokios didvyres :) Pvz mano atveju as labiau bijojau epidiuro pasekmiu nei va skausmo ... Na bet cia mano nuomone :) Juk svarbiausia kad tik sveikas vaikutis gimtu o kaip jis gims tai visiskai nesvarbu :) Sekmes tau ir stiprybes ;)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-01-03 17:42

Kas bijo skausmo , tai labai gerai, kad gali rinktis. Bet epidiura galima pasirinkti, bet atvaziavus gimdyti jo gali ir neprireikti, jei buna moterims greitas gimdymas 

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-01-03 17:49

Aš pirma vaika gimdžiau su epiduru ir svajojau ir planavau kad antras vaikas su epiduru taip pat bus bet kaip sakoma mes planupjam o dievas juokauja..tai va antras be juokiu vaistu ir taip išejo kad net nespejo suleisti esu laiminga kad taip išejo nepasakyčiau kad skausmas nepakenčiamas..jei paklaustu ar norečiau kažka pakeisti jei būtų galimybe grižti i praeiti norečiau gimdyti be epiduro

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2012-01-03 18:02

Taip drugeli kaip gimdymas lengvas , tada sakome, kad tik be epidiuro, bet kaip gimdymas skausmingas ilgas pasisakome uz, kiekvienas gimdymas skirtingas,individualus ,tai prasidejus gimdymui gali nuspresti gimdyve arba medikai kaip geriau.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-01-03 18:11

Taip pilnai sutinku tik norečiau visoms palinketi pasistengti nebijoti to skausmo..žinau kad lengva pasakyti bet kaip yr ataip yra..dabar pagalvojus mano pirmas gimdymas buvo irgi lengvas bet bijojau ir tariausi su epiduru.Anro taip pat bijojau bet kaip sakiau  nebuvo laiko gimdymas lengvas man buvo o daktarai paraše komplikuotas, nes paskui gimda susitraukti negalejo.O vaika pagimdžiau per valanda tai kad kaip kam ir tik gimdyviai spresti kaip jinai nori

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2012-01-03 18:39

kristulka26 2012 01 03    

Taip drugeli kaip gimdymas lengvas , tada sakome, kad tik be epidiuro, bet kaip gimdymas skausmingas ilgas pasisakome uz, kiekvienas gimdymas skirtingas,individualus ,tai prasidejus gimdymui gali nuspresti gimdyve arba medikai kaip geriau.

as ir pilnai sutinku jei taip tai epidiuras labai palengvina juk reikia jegu dar pailikti stumimui . Yra ir tiesos , kurioms lengvas gimdymas tos eina uz naturalu gimdyma. Mano atveju tai negalejo suleisti epidiuro nes mano kaklelis be skausmu buvo atsiverusi 5 cm .. tai kaip ir saukstai po piet. Veliau skaudejo taip ...  gerai kad greitai pagimdziau, nes jei tokie skausmai butu tesiasi 10 val ir daugiau buciau klupomis puolusi kad tik duotu epidiuro :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 24

2012-01-07 10:14

iki gimdymo nebuvau nusistaciusi nei pries nei uz epidura,sakiau jei skaudes nepakeliamai tada ir darysiuos jei eis iskenteti tada nedarysiu...na bet saremiai buvo dazni o jau buvau para nemiegojusi tai teko daryti norejau ar ne nes nebuciau iskentusi iki galo,likau labai patenkinta epiduru galbut reiktu dekoti gydytojui kuris dare,nes tris valandas buvau be jokiu skausmu :) nezinau ar bus kokios pasekmes nuo epiduro nes dar tik savaitele kaip pagimdziau bet tikiuosi viskas bus gerai,taip kad kitom mamytem pasakyciau tik teigiama puse epiduro...

2012-01-07 11:04

Padukele sveikinimai su leliuko gimimu :)

2012-01-07 11:10

Sveikinimai susilaukus leliuko 

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2012-01-07 12:01

na o man epiduras tai zalias reikalasabu savo kleckus gimdziau naturaliai, nuo pastojimo pradzios zinojau, kad tikrai nenoriu jokio epiduro, nes beprotiskai bijau adatu,ligoniniu, jei butu buvus mano valia, net buciau norejusi gimdyti namie, kad tik toliau nuo tu visokiu badymutaigi, abu gimdymai galiu sakyti buvo lengvi, save ruosiau, ne karto net nesusaukiau, manau labai daug reiskia saves nuteikimas ir pasiruosimas

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2012-01-07 18:36

na as gimdziau abudu naturalei dukra sunkei 16val buvo saremei bet kad isstumimas patc procesas manau nera sunkus sunkiausia tie saremiukai o sunu gime 9val saremei o patc stumimo procesas tai juokas buvo isvis kaip pamenu.na nusiteikus pries epidiura neesu bet saves isbandyt nenoreciau visgi tai ne y nauda gali buti ateity :)

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

2012-01-07 21:49

Na del epidiuro, tai per pirma gimdyma ne as rinkausi, o gydytojai pasake leisim ir taskas, po 11 be rods val saremiu nors ir nenorejau, bet po visko pasakiau jei antras tik su epidiuru .

Taciau ir cia ne pagal mane po 5 val gimdyklos pragulejimo staigiai i operacine cezariui. Todel ir sakau gali ka nori galvoti ir noreti jau bus taip kaip lemta.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2012-01-16 18:09

Na aš buvau pasiryžusi gimdyti natūraliai, bet kai man gimdyma skatino vaistais ir sarėmiai nebuvo natūralūs, tai skausmas žveriškas, todėl teko leistis epidūrą, ir nesigailiu, nes po savaitės kančių ligoninėje aš pati būčiau pritrūkusi jėgų, o suleidus epidūrą mergaitė gimė per 30min.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 24

2012-01-27 15:15

Kristulka26,Sandraxa aciu uz sveikinimus :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 92

2012-01-27 15:57

pirma gimdziau 20val ir tik naturaliai,apie epidura net negalvojau,nes nusprendus gimdyt tik naturaliai,beto kelios drauges kurios daresi,nelabai gyre.nors aisku ir nuo zmogaus  priklauso,man kai skauda as geriau nusikeiksiu,o kitos vos ne sienom lipa,tai geriau tegu darosi ir aplinkiniu nenervuoja,arba moteriai del sveikatos reikia darytis

o siaip moterys pries 100m nemanau kad epidurinius daresi,ir pagimde ir isgyveno.dar skaiciau viena straipsni,kad daug kas priklauso nuo moters apsisprendimo ir pasiruosimo psichologiskai,pvz kiekviena diena reikia sau kartoti 50k,kad gimdymas bus lengvas ir viskas skalndziai praeis.

1.  vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotėvaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2019-09-23 13:14

Kuo daugiau žinių, tuo mažiau dvejonių. Man visada atrodė, kad svarbiausia susirinkti informaciją už ir prieš ir nuspręsti. Kiekviena moteris pati žino, kas jai geriausia. https://www.emama.lt/gimdymo-eiga/12-faktu-kuriuos-verta-zinoti-pries-pasirenkant-epidurine-nejautra-epidura.html

3

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Viskas apie epidūrinę...

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Elzė