Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Viskas apie...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2010-08-03 09:22

wanila23 2010 08 02    

su epidiuru gimdant skaitosi taip pat naturalus gimdymas,juk epidiuras tik nuslopina skausma kol kaklelis atsidarineja, As gimdziau su epidiuru ir tikrai dziaugiuosi daugiau nei para atsikankinau,tai ilgiau nebegalejau.o kai jau reikejo stumt tai jauciau nezmoniskus skausmus, bet tai truko neilgai ir niekas nutirpe nebuvo,nes puikiai kojomis jauciau akuseres rankas.o kad uzsitesia antroji stadija tai bent jau man tai tikrai uzsitese,bet vistiek greit pagimdziau,nenaudojo nei reple nei vakumo.

budama nescia galvojau kad tikrai be epidiuro gimdysiu,bet bent jau man patiko,kadangi per ta laika,pailsejau,pataupiau jegas,todel del epidiuro reiketu apsissprest kiekvienai pagal situacija

"Tik nuslopina skausma",bet tai jau nesiskaito naturalus gimdymas.Gimdymas naturalus skaitosi,kai viska naturaliai,visus skausmus iskenti be jokiu vaistu ir tt.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 97

2010-08-26 19:10

Sveikos kaip jum sekas? as va siandien tokia naujiena isgirdau, kad Lietuvoj atsirado "Dianatal" akuserinis gelis gimdymui lengvinti. buvau pas savo gine ir si pridave lankstinuku, sake, velaiu apie si geli papasakos, bet man kaip ciosei kokiai jau smalsu kas tai per daigtas ir ar estat kas bande, ka girdeje? veiksmingas? kokie atsiliepimai?

„Kai tu ką nors myli, tavo blakstienos virpa, o iš tavęs skraido mažos žvaigždutės.“ -VAIKU MINTYS

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-26 19:54

Sveika , Airijoj ji naudoja ta nuskausminamaji geli, bet paciai neteko jo isbandyti taip kad daugiau nieko negaliu pasakyti

2010-08-27 08:08

niu sake, kad kitose salyse jokia naujiena jis, o cia pas mum ir nuomoniu mazai

„Kai tu ką nors myli, tavo blakstienos virpa, o iš tavęs skraido mažos žvaigždutės.“ -VAIKU MINTYS

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-09-10 10:05

negana to kitose salyse jis nemokamas,o cia 350-ar 380 nebepamenu.

2010-09-10 11:46

nebut naujove lietuvoj...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2010-09-14 12:49

Norejau paklausti gal yra kokiu nors kitu nuskausminimo budu??? bijau epiduriny darytis, gimdymo terminas mazdaug 28d.taigi nebekazinkas ir liko. please patarkit as isvis bijau skausmo ir jei y nugara yves katetery isvis as jy jausiu? nebus taip kad gimdant skausmo nejusiu, o jausiuosi nepatogiai kai jis bus yvestas y nugara? help...

Mama.lt

Mama.lt

2010-09-14 15:07

tai ko tu bijai jaustis nepatogiai ar skausmo, skausmo ir nugaros tikrai nuo epiduros nejausi, bet del kateterio na nezinau man buvo ivestas8 val. ir nieko , jokio dikomforto del to nejutau

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-09-14 15:29

kateterio nesijaucia.as net pamirsus buvau kad toks ivestas.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2010-09-17 10:20

nesijaucia to keteterio ne kiek, as net nejutau kaip man ji ivede... pirma suleido vietinenejautra i ta vieta kur buvo kateteris ir tik tada ji dure. as gulejau ant nugaros su juo ir nieko nejutau. epidurinis nuima skausma nuo kazkur bambos iki pat koju pirsciuku :) galejau kojas pajudint ir jutau kaip man jas liete o skausmo ne kiek :) aciu tam kas ji isrado :O

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-01-25 16:02

Jus man pasakykit dėl to epiduro, dabar jei tartis tai su daktare ar su anesteziologė?

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 445

2011-03-03 10:13

As tai labai bijodavau pries gimdyma. Daug skaiciau informacijos, zmoniu komentaru ir kaip tycia visi blogi, sunkus, skausmingi, gimdymai trunkantys pora paru, plysimai,kirpimai ir dar per tv klykiancias rodydavo..Tiesiog asaros is baimes pradedavo riedeti   Tai maniau tikrai su epidiurine nejautra prasysiu kad gimdyciau.

Atejo gimdymo diena, buvau su 5 cm atsidarymu (nieko neskaudejo) nuleido vandenis ir po 3.5 val jau mazyle gulejo ant mano pilvuko. Idomiausia, kad tuo metu nebuvo baimes, nors skaudejo nezmoniskai. Tiesiog priemiau viska, kaip naturalu procesa. Galvoju gal man padejo nusiteikimas, kad viskas vyks pora paru, o nustebau kai pasake po valandos gimdysime (pagimdziau po 15 min ). Nemeluosiu norejau epidurinio, tai tokiom graudziom akim ziuredavau i akusere galvodavau gal pasiulys (pati nedrysau, nenorejau silpna pasirodyt), pasiule tik gale gimdymo i uzpakali nuskausminamuju kazkokiu , net nepamenu kokiu, kurie nespejo suveikti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-03-23 11:09

O ar labai skauda kai pačią epidūrą daro?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2011-03-28 15:35

visiskai neskauda,tik kalusyk ka sako anesteziologai

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-09-04 15:51

spaudziu desine tam zmogui, kuris atrado sita epidura!  mano saremiai buvo per dazni ir epidura buvo tarsi tikras issigelbejimas :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 27

2011-09-06 11:34

Be reikalo daryti neverta, vien tam, kad oij, bijau skausmo, darysiuos, kai eigoje matosi, jog epidūras būtinas, kaip mamtytė minėjo, jog sarėmiai per dažni ar pan, tada reikia.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 445

2011-09-07 09:54

Maja2 2011 09 06    

Be reikalo daryti neverta, vien tam, kad oij, bijau skausmo, darysiuos, kai eigoje matosi, jog epidūras būtinas, kaip mamtytė minėjo, jog sarėmiai per dažni ar pan, tada reikia.

100 proc. sutinku maja2 :) o beje merginos kurioms dare apidiura, kaip su nugara po jos ? Teko girdeti kad kitoms net puse metu nugara skauda... Kaip istiesu ?

2011-09-07 14:45

sandraxa, man pries epidura pasake, kokiu salutiniu poveikiu galiu tiketis: nukrites spaudimas (turejau), galvos skausmas 2-3 dienos po gimdymo (neturejau), silpnumo pojutis + gali but, jog kojos sunkiai laikys, kai atsistosi (turejau). ejau i tualeta pasiramstydama sienomis :) o del nugaros skausmu nieko nesake. man nugara skauda, kai susikuprinus pabunu arba kai paguldau maziuka i lovyte ir pasilenkus prie jo pabunu rankom apkabinusi, kad iki uzmiegant jis mano kvapa uzuostu. tada atsigulu i lova (issitiesiu) ir skauda nugara. bet nemanau, kad nuo epiduros. nes mano krutine visa gyvenima didele, tai ji mane zemyn tempia kartas nuo karto

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 93

2011-10-01 10:52

Sveikos, paskaiciau cia visu pasisakymu. Va man kaip gavos buvau susiplanavus gimdyt naturaliai, nes labai bijojau to epiduro, bet leliukas neapsiverte ir laukia cp, taigi vistiek teks leistis tuos vaistus. Prisibijau, kad viskas butu gerai po to kai praeidines tas nuskausminimas, na kad neliktu jokiu pasekmiu.

2011-10-01 21:08

epiduros bijot nereikia, ji neskausminga :) jauti, tik kai iduria adatyte, paskui jokio jausmelio nera :) neskauda visai :)

o darant CP epidura daro? kad epidura ne taip veikia...?

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Viskas apie epidūrinę...

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Vilius