Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Mamytės Danijoje

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

9

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2013-06-28 20:04

sveikos sveikutes :) nebebuvo laiko visiskai prisesti prie kompo... buvo du testai teigiami, du testai neigiami ir po 3 dienu mano paleistuves parejo... :D zodziu su vyru darbuojames is peties dabar

viskas pas mus tas pats, laukiu atostogu i Lietuva gimtaja (po pusantros savaites). darbe sedziu, pertrauka, sakau, uzsuksiu :) sekmes kraustantis :) mes irgi i kita buta uzsirasem jau, tai laukiam, kada ateis pasiulymas ten keltis is firmos.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2013-07-05 08:44

Sveikos,na pagaliau air as parasysiu,tai va,gyvenam ir tiek,nieko nenutiko nei naujo,nei idomaus,vyras grizta liepos viduri,po keturiu menesiu su virsum,tai bus kas veikt,jau taip laukiu,kad nezinau.Dirba kitur,nes cia jam tik laikinus darbus paiso,kaip pakeisk kazka reikia ir panasiai,anksciau su kiaulem,dabar su karvem,varo be laisvu,pakeicia latvi,tas atostogose,paskiau rudeni gal vaziuos,jei viskas gerai,koki spalio menesi.Istikruju liudna vienai,nesamone kazkokia atskirai gyvent,o dar kaip toks pavydus vyras,tai visai.

stengsiuosi dazniau uzlekt,sekmes visoms

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 35

2013-07-06 01:13

Sveikos sveikos. Pas mus ir lyg nieko naujo ir nieko idomaus. Smagu kad vykstate i lt, smagu ten silta. Visi tik apie tai ir kalba kaip smagu silta prie ezeru tik sedim, alu gurksnojam. O cia Danijoe oras ne is geriausiu, nezinau pasiilgau as tos silumos.

Imba reikia nustot daryt, pasakyk gana gal po kiek laiko,ir iskart zuvele uzkibs.Sakoma kai labai stengiesi taip visuomet buna. :)

2013-07-08 11:23

na dabar jau ir Danijoje vasara pasirode :) nereikia skustis :) arba kaip tik - pasiskusti ir iskart pasikeis :D

jau treciadieni vaziuosim namuciu. siandien dar darbas, vyrui atostogos, tai apsitvarkys namie be manes. o rytoj jau pakavimas mano darbas bus. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 35

2013-07-08 17:41

Labutis, daniskos merguzeles :) . Tas tai tiesa Imba, tik parasiau, kad pasiilgau sauletu ir siltu dienu, ant rytojaus siluma atejo. Diaugsmo nezinau kiek, net mano mazoji sako mamyte vasara atejo galesiu su vandeniu taskytis;0 :) :) :) :) :) , nes taip tik namuose kriaukleje gali taskymasi igyvendinti arba per maudynes. Tai gal tikrai reikia dazniau del oro paverkti, ir jis bus nuostabesnis. Dabar jau ir akyse sviesiau norisi kazka veikt, ne taip kaip anksciau salta niuru, norisi tik tingeti ir silta kavute ar arbatyte gerti. Geros jums keliones, geru ispudziu.Smagiu atostogu........

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2013-08-11 11:18

Sveikos sveikuzes 

Visai laiko nebuvo parasyti, musu atostogos lietuvoje jau baigiasi, antradieni jau i dk  ir jaudulys toks ima ir siaip nezinau ar dziaugiuosi ar ne :D bet apsiprasim ten ir bus gerai  o kol dar isikursim kol susisuksim lizdeli, nors ir ne savo bet vis kampa koki turet norisi kad nereiktu pas giminiu sedet  ar greit apsipratot tik nuvyke i danija? norgej kazkaip greit adaptavausi, o kazin kaip cia bus 

2013-09-18 15:02

sveikos mamytes :)

pasigirsiu - ar matet mano nauja liniuote?

susiradom, teisingiau mane susirado Eliandrita per facebook'a, tai mes ten bendraujam :)

kaip kitoms sekasi?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2013-10-10 10:42

Sveiko mamytės,

Turiu prašymą. Su mokinukais dalyvauju proojekte ir reikia sukurti produktą ar paslaugą mokyklinio amžiaus vaikams. Gyvenate ar dažnai būnate Danijoje, gal pastebite ko trūksta mokyklose ar šiaip vaikam. Ačiū.

2013-10-10 16:59

kiek teko praktikoje cia buti, tai man toks vaizdas, kad Lietuvoj truksta ramesnes ir draugiskesnes aplikos klaseje :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2013-10-11 16:31

matot musu projekto uzduotis, pats danijos princas ja skelbe, produktas arba paslauga danijos vaikams

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2014-10-06 15:31

Sveikos Danijos mamytės,patarkite su kuo vežate siuntinukus iš Danijos, mes nesesniai atvykome, tai reikia i Lietuva dovanėlių atsiųsti.Parašykite kokių kompanijų paslaugomis naudojatės? Kaip ši kompanija http://keliaukimekartu.eu/

http://www.seomarketing.lt/

9

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Vilius