Forumas > Ikimokyklinukas:... > Vaikų pasaulis > Vaikų kambarys

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-07-16 16:10

Sveikos ka manote apie vaiko miegojima atskirame kambaryje?As vakar perkrausciau savo dvynius i atskira kambari ismiegojo neprabusdami,kaip manot kokio amziaus vaikus geriausia migdyt atskirai?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-07-16 19:11

mano sunui 3 met.ir keli men.bet vis dar miega musu kambary,nes noriu matyti salia.dar kazkaip nenorim iki 4 metuku .ir tevelis nenori kad vaikas eitu i savo kambari,nors baldus jau viska nupirkom,viskas paruosta.kita met ant pavasario jau siusiu i savo lova

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-07-17 13:01

maniškės abi nuo gimimo miegojo atskirame kambaryje... tik gal po dvi savaites šalia buvo, nes bijojo didelės erdvės lovelėje, tai lopšiniame vežime šalia būdavo. o dabar abi atskirtai miega, aš turiu mobilę auklę ir kuo puikiausiai abi girdžiu jeigu kas. o nuo kada migdyti atskirai, čia jau jūsų pačiu reikalas ir vaiko poreikiai. mes taip pripratinom ir nieko... dabar didžioji nors nebijo pasilikti viena miegoti... o va draugės mergaitė to paties amžiaus bijo vienumos, tamsos ir pan. bet čia įvairiai būna, gal ir ne dėl to tos baimės...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-07-17 17:14

na mes dukryte planuojame dar iki rudens ar bent jau iki spalio vidurio iskraustyti i jos kambari, kai supirksime reikiamus baldelius, o maziuka iskarto i vaiku manbari guldysime. Pirksime mobile aukle ir viska girdesiu. :) Manau tevams ir vaikams reikia atskiru patalpu.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-07-19 11:26

Vyresnėlis miega atskirai nuo 2 metukų , jau įsikūrė savo kambaryje, o mažasis miega mūsų kambaryje savo lovelėje, bet jau po Naujų metų planuojam pas brolį įkurdinti  statysime dviaukščią lovą apie antruosius metukus ir apsigyvens pas brolį  

2009-07-19 15:20

aš tai tik už tai jog vaikais miegotų atskirai... nes kai mūsų tėtis laaaaaaaabaaaaaaaaaiiiiiiiiii knarkia tai vaikams ne kas būtų... ir šiaip nėra čia ko vis prie mamos ir tėčio būti... gana visą dieną nuo galvos nenulipa... norisi ir man nors šiek tiek pailsėti... kažkaip keistai man skamba kai mano viena draugė pasako, kad jos mergina miega kartu vienoje lovoje... o tai merginai jau keturi su trupučiu... man tai nepriimtina...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-07-19 17:40

na dėl miegojimo vienoje lovoje aš grieštai prieš, nieko nesakau retkarčiais, jei vaikas serga, blogai jaučiasi, tada taip norisi jam mamos šilumos, bet kaip miega pastoviai tai man irgi kaip ir zydrajai nenormalu. Ir tikrai už atskirus kambarius, labai svarbu vaikams turėti ir savo privačią erdvę. Na bet čia tėvų jau kiekvienų apsisprendimas kad apkurdintį jau atskirame kambaryje ir nuo pačių vaikų žinoma daug kas priklauso, jei vaikas labai neramus tai tikrai sunku būtų kas pusvalandį lakstyti, paprasščiausiai mama fiziškai pavargtų.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-07-26 11:27

Žinokit sakykit ka norit, bet kolkas net minties nera mažiuke atskirai migdyti, nors mums jau virš 3 metuku. Labai esam patenkinti kai miegam kartu, spes dar viena išsimiegoti, jug užaug ir paskui jau tokia mažyte kaip dabar nepriglausiu, nepajusiu.. :) vyrui tinka, man tinka.. juokių problemų ir nepatogumų nekyla, tai kodėl turečiau migdyti  atskirai, kai norim kad būtų šalia, aikšu paskui, gal nuo  4 metuku žiuresim kaip čia bus

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-07-26 12:24

Drugelis 2009 07 26    

Žinokit sakykit ka norit, bet kolkas net minties nera mažiuke atskirai migdyti, nors mums jau virš 3 metuku. Labai esam patenkinti kai miegam kartu, spes dar viena išsimiegoti, jug užaug ir paskui jau tokia mažyte kaip dabar nepriglausiu, nepajusiu.. :) vyrui tinka, man tinka.. juokių problemų ir nepatogumų nekyla, tai kodėl turečiau migdyti  atskirai, kai norim kad būtų šalia, aikšu paskui, gal nuo  4 metuku žiuresim kaip čia bus

as ir taip manu Drugeli.mussiskiui irgi jau 3 metukai ir keli menesei ,bet visdar musu kambari miega,ir nezadam i savo kambari kraustyti,gal kita met,bus matyt,

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-07-29 01:36

Mano didzioji dukra miegojo kartu iki 4metu,nes nebuvo salygu gyvenom vienam kambari,o dabar gyvenu name vietos daug tai kiekvienas turi kambari ,o ir man geriau nes kambari kur miegamasis yra dusas tai galiu bet kada nueit ir negalvot kad vaikas prabus  man tai geriau tik va nakti tenka nueit pas mazuju tai tutes tai pieno paduot. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-07-29 11:16

mano dukryte nuo 6 men savo kambaryje, bet lakstyt tai teko kiekviena nakti, ir dabar 4 metai, bet tenka daznai nueiti. vienu momentu buvo taip atsibode, kad atgal perkraustem pas save, bet ir tai nepadejo, vis tiek prabudinejo, tai vel istremem pas save...bent jau kai pareini pas save atsipalaiduoji..o mazasis dar pas mus, nors kambarys yra, niekaip nedristu ismest...paskui sedesiu pas viena ir pas kita kambariuose, kaip durna

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

2009-07-29 13:04

na nežinau netenka man taip jau lakstyti pas merginas... dičkė išvis jau be problemų jai keturi jau miega sau ir ramu... mažoji dabar jau irgi aprimus išmiega visą naktį... taip ,kad ir aš jau pailsiu...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-07-29 13:55

mazoji puse nakties miega lovytej, o kita puse musu lovoj. tai pat ir dickis darydavo, kai gime sese, tai perleido jai pozicijas. o i atskira kambari juos labai noreciau iskraustyti, deja, galimybiu nera...

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-08-01 16:55

Mano mažoji nors ir miega kartu bet tikrai nepavargstu. :) Pietus eina miegoti ir užmiega viena savo kambari  o nakti jau neviena.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-08-07 10:36

Na aisku, kiekvienam vaikui ir mamai yra taip geriausiai, kaip jie patys jaucia. :) Bet pasakysiu ,kaip zydroji, kas yra nenormalu. mano uosviai gyvena dvieju kambariu bute. Mano vyras turejo savo kambari, o uosviai ir dar du vaikai miegojo viename. Na aisku, kambarys didelis, lovos trys, atrodo tilptu,bet yra bet. 10metu sunus miega kartu su mama lovoje, o tetis atskirai, va kas man yra nenormalu. Na taip, nera salygu, bet juk yra atskiru lovu. Kazkaip jie man ten keistai atrodo, bernas didelis, o be mamos uzmigti negali.

2009-08-07 14:24

aš turiu pasaką apie karališką lovą kaip tėtis bandė aiškinti vaikui jog kiekvienas turi miegoti savo lovelėje kitaip bus daug bėdų. jei gu kam įdomu pabandysiu perrašyti kada.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-08-20 19:44

na as savo lelyte i jos kambari pradejau guldyti kai jai buvo kazkur 2savaites..is pradziu su atidarytom durim palikdavau nes visad eidavau paziuret kaip ji,o paskui jau viskas normaliai.ir dabar ji gerai miega,nereikia nei supuoti nei ko pries uzmiegant,paguldau,labanaktuka palinkiu ir iseinu..net baisu isivaizduoti kaip reiktu mums miegot jei vaikas tam paciam kambary butu,nei as neissimiegociau (nes jei koks tik garselis tai iskart ziuriu),nei dukryte nes tevelis knarkia :)

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-08-20 23:32

simona26 2009 08 20    

na as savo lelyte i jos kambari pradejau guldyti kai jai buvo kazkur 2savaites..is pradziu su atidarytom durim palikdavau nes visad eidavau paziuret kaip ji,o paskui jau viskas normaliai.ir dabar ji gerai miega,nereikia nei supuoti nei ko pries uzmiegant,paguldau,labanaktuka palinkiu ir iseinu..net baisu isivaizduoti kaip reiktu mums miegot jei vaikas tam paciam kambary butu,nei as neissimiegociau (nes jei koks tik garselis tai iskart ziuriu),nei dukryte nes tevelis knarkia :)

na nematau, nieko čia baisaus, kad vaikas beveik keturių mėnesių miegotų vienam kambary su tėvais.. man kaip tik ramiau, kai mergytė guli už kelių metrų - galvą pakeliu, pažiūriu - viskas tvarkoj, miegam toliau o knarkia ir mano vyras, tai aš jam pastuksenu į šoną, "-Zuiki, verskis ant šoniuko." tik plumt ir miegam toliau be knarkimo

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-11-07 18:16

mano dukryte visada miegodavo savo loveleje bet musu kambaryje iki 3m.,o paskui kazkaip irengem jai jos kambari ir ten pradejau mikdyt,bet visada paliekam sviesele ijungta,kad nubudus nakti neissigastu ir duris palieku atidarytas tiek musu kambario tiek jos,kai nubunda mane pasaukia

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 37

2017-02-20 16:53

o kaip pas jus būna su čiužiniu? maniškė užsigeidė čiužinį ant grindų laikyti, vis galvoju ar čia gerai, ar ne. Radau tokį įrašą, kuriame sako, kad gal ir nieko bloga, bet vis tiek abejoju. ar pasitikėti vis dėlto?

1

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
eligijus