Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Nėštumo simptomai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

9

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2011-12-14 18:46

Sveika, pasidaryk NT ir bus viskas aisku, jeigu menesines veluoja savaite ar daugiau,kam cia kankinti save klausimaissekmes

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2011-12-14 20:07

na, nemanau, kad gali pasikeist, tikrai, pasidaryk testą ir bus rami galva

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 15

2011-12-15 22:44

Vakar atsirado :) bet viskas taip pasikeitė. Krūtinės skausmas, padidėjimas... Nėra taip buve dar.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-12-15 23:43

po pirmo karto ir mano organizmas i menesines jautriau reagavo, man pries mmm visada krutine padidedavo ir skaudedavo :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2012-01-04 18:43

veikutes, ar normalu kad laabbaaii skauda pilvo apacia? Buna sudiegia po to maudzia, man tik 4 savaite, o skausmai jau savaite ar daugiau prasidejo. Pas ginekologa einu po 2 dienu, kitur cia pas normalu gydytoja pakliuti be sansu, esu uzsienyje. Aciu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 92

2012-01-14 11:37

sveikos merginos,

anakhh o kurioj saly gyveni?siaip as laukiuosi trecio(gyvenu uk),ir visi nestumai buvo skirtingi,pilva gali mausti kol vyksta implantacija,toks jausmas gali but kad bet kuria minute gali susirgt,jei nera kraujingu isskyru viskas turetu but gerai,jei jaudiniesi patarciau tik stengtis daugiau ilsetis ir atsipalaiduot.

1.  vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotėvaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 25

2012-01-14 23:27

sveikos as cia nauja esu ir noriu pasidalinti su jumis...labai nerimauju...jau apie 5dienaa pykina ir vis baisiau,skauda galva sivakar maudzia pilva atrodo  kaip menesiniu...o testas rodo vos iziurima juostele bet matyti galima...temp pas gydytoja buvo pries kelias dienas37.2paskui namie visad 36.8 36.9 o sivakar 37 bet jausmas kaip nescia buciau...o tikros menesines turetu buti ant kito svg...tai va labai nerimauju

•  

2012-01-14 23:50

rozyte, tai jei juostele yra, vadinasi ir nestumas yra :) tik as nelabai suprantu, nes pas tave liniuote yra, kad tau jau 30 savaiteliu... 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 92

2012-01-15 12:17

man su treciu taip buvo,juostele vos iziurima buvo.

1.  vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotėvaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 25

2012-01-15 12:29

va dabar leidizia atrasyti kazkas netaip buna...neleidzia atrasyti man....visos nekreipkit demesio i tam juosstele arba as nezinau kaip ja panaikinti...mankai buvotos 5 savaiteles pasirodo nestumas buvo nevietoje ir ivyko persileidimas kurio beveik nejauciau...ir meldziau dieva kad dabar viskas pavyktu..bet puse nakties kankino pilvas maude ir dabar toks apgultaskazkoks...gal tada skau viskas ok yra gal tikrainescia esu...

•  

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 380

2012-01-15 12:59

jusu asmeninej anketoj yra skiltis pavadinta parasas. tai vat toje vietoje pratrinkyt kas yra parasyta, kad butu tuscia ir turetu pasinaikint ta juostele :)

2012-01-15 12:59

jusu asmeninej anketoj yra skiltis pavadinta parasas. tai vat toje vietoje pratrinkyt kas yra parasyta, kad butu tuscia ir turetu pasinaikint ta juostele :)

2012-01-15 13:03

roxyte 2012 01 15    

va dabar leidizia atrasyti kazkas netaip buna...neleidzia atrasyti man....visos nekreipkit demesio i tam juosstele arba as nezinau kaip ja panaikinti...mankai buvotos 5 savaiteles pasirodo nestumas buvo nevietoje ir ivyko persileidimas kurio beveik nejauciau...ir meldziau dieva kad dabar viskas pavyktu..bet puse nakties kankino pilvas maude ir dabar toks apgultaskazkoks...gal tada skau viskas ok yra gal tikrainescia esu...

va paziurejau jusu anketoj, cia jums reikia pratrint    : roxyte sako: ->>>va cia <<<-----pratrinkyt 
 ir linuote pasinaikint

2012-01-15 15:40

roxyte, siulyciau pas daktars apsilankyt, kad jie apziura issamia padarytu. jei pirmas nestumas buvo negimdyvinis, kad, neduok Dieve, ir antro nebutu

2012-01-15 17:26

as irgi patariu , butu geriausia. ir jums abejones issisklaidytu. ir reik paziuret ar tikrai viskas tvarkoj.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-01-25 13:14

laba diena,man velavo menesines,po velavimo ausirgau bet ne taip kaip visada o tik vos vos patepe,skauda speneliai,pykina,suskausta pilvo apacia,daznai einu y tualeta,bet pasidariau nestumo testa rodo kad neigiamas,ka tai galetu reiksti?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 445

2012-01-25 13:58

IevaMarius 2012 01 25    

laba diena,man velavo menesines,po velavimo ausirgau bet ne taip kaip visada o tik vos vos patepe,skauda speneliai,pykina,suskausta pilvo apacia,daznai einu y tualeta,bet pasidariau nestumo testa rodo kad neigiamas,ka tai galetu reiksti?

palauk dar ir pabandyk pakartoti testa ... labai jau cia itartinai skamba kad va tik patepliojo .. iskart mintis kad didele tikimybe nescia, jei ypac pries tai reguliaros mmm budavo ir tokiu nuklidimu nebudavo :)  jei yra galimybe tai gali va kraujuko priduoti ir nustatyts tau ar yra nestumas :) sekmes ... prasinesk kaip kas :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2012-02-11 19:14

aciu peppa.

As Airijoj, nebeistveriau skausmu, nuejau pas lietuvi ginekologa cia Dubline. Israse Duphastono 1 tablete per diena ir magnio po pakeli kazdiena geri. Situacija pagerejo, na kartais dar paskaudena, bet jau geriau. Sako greiciausiai spazmai galejo but.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2012-02-11 19:54

Sveikos.planuoju vaikeli!pries tai buvo 2 nestumai,bet deja nesekmingi.vienas nutruko 18 sav.kitas 25sav... :( dbr po ilgu gydimu vel galiu planuot ir bandyt leliu.anksciau niekada nejauciau OV .si men per OV skaudejo pilva ir krutine.mano ciklas 35-37d.sian 6DPO o man vel skauda spenelius ir pilva maudzia.nugara kazkaip tempia.vakar dariau NT bet neigiamas :(

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 104

2012-02-11 20:23

Man taip buvo spalio men sirgau normaliai, o lakricio men tik pasirode bet krutine buvo jautri bet daugiau nieko nejutau  nepatikejau kad laukiuosi kol testo nepasidariau, kaip pasidariau is karta islindo dvi juosteles tada lb buvau laiminga

9

Šiandien gimtadienius švenčia (172)
NATALIJA