Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Nėštumo simptomai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

11

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-05-10 12:50

pamirsau pamineti kad taip pat ir krutine maudzia nakti miegant net kaldra prisiliest negaliu.. o pas mane menesines nereguliarios tai labai sunku ka suprasti... 

2012-05-10 12:52

Ambera 2012 05 10    

sveikos, turiu klausimeli. labai keistai jauciuosi.. jauciu labai dideli nuovargi nors dirbu sedima ir lengva darba bet jau taip pavargstu tai ne tas zodis gryzusi namo ranku koju nebegaliu net pajudinti... ir buna kad pradeda pikinti bet nevemiu tiesiog negera buna... vakarais pries miega pradeda labai ringtis seiles net nakti uzspringus buvau :/ diena taip pat renkasi bet nors ne tiek daug :) taip pat labai i wc varineja, maudzia pilvo apacia, biski viduriukai uzkieteje.... cia kas nors gali buti susieja su nestumu??????? 

dar pamirsau pamineti kad apetitas dar labai padidejas valgau ir valgau visa diena :D  

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2012-05-10 15:33

Sveikos mamytes,nzn ar cia kas besilankote esu naujoke siame tinklapyje,bet daznai pasiskaitau jusu papliurpimus tai sugalvojau ir as prisijunkti prie jusu. Lb norim mazylio,tai su vyreliu gaudom vaisingas dieneles Ir snd pastebejau kad mano krutu speneliai skaudus,i wc lakstau lb daznai net nakty tenka atsikelti paskausta pilvo apacia.kaip artejant mm bet jos man tik kita savaitg teturi buti tai manau kad NT daryti dar anksti. Idomu butu suzinoti jusu nuomone ar galeciau buti ...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2012-10-04 21:14

sveikos!!! ar ymanoma pastoti likus 9 dienom iki menesiniu ?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 19

2013-02-24 12:48

Sveikos, žinau, kad reklamuotis negalima, bet susiklosčius tam tikrai situacijai, gal labai nesupyksit, darau tai dėl draugėsšypsena Ji ruošia baigiamąjį darbą ir labai trūksta Jūsų atsakymų, todėl kviečia prieš 1-3 mėn gimdžiusias mamytes ir visas nėštukes į pagalbą [šypsena] Užtruksite apie 15 minučių, o pagelbėsite ir jai, ir visoms būsimoms mamoms [šypsena]

Ypač laukiamos valgymo sutrikimų turėjusios nėštukės ir mamos. Anketa anoniminė

http://apklausa.lt/f/nesciuju-ir-neseniai-gimdziusiuju-pries-1-3men-anketa-sc9fv79.fullpage

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2013-02-26 18:43

sveikos mamos as naujoke :) nzn kodel man toks isiputes pilvukas sirgau bet toks isiputes kad eina sau jauciuosi kai butu 6men ..jauciuosi nuvargus skauda galva skauda kartais sonus paskausta kaip durtu sukinetusi ..sirgau tik 3 dienas ir 2 dienas patepe ,o isviso sausio menesi nesirgau  tik sausio 5 patepe ir viskas paskui vasari 20 susirgay tik 5 d ir viskas nzn ka galvot , :( labai noreciau but mama  mano pilvukas toks kietas dar pykina kartais o jau kopustai kaip man jie smirda kad negaliu :( kas galetu patart :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2013-02-27 09:21

sveikos :) mamos  sveikinu tas kurios jau turi savo  leliukus :) noreciau  paklausti ar padetumet patartumet ka daryt su savo didziuoju pilvuku ,nzn kas yra vis dideja pilvukas :(  buciau labai dekinga ,jei patartumet ,man yra 19m.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2013-09-08 19:13

Sveikos mergaitės, turiu klausymėli, noriu nusikirpti kirpčiukus, bet sako neglima.. kaip jus manote?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2013-09-08 19:13

Sveikos mergaitės, turiu klausymėli, noriu nusikirpti kirpčiukus, bet sako neglima.. kaip jus manote?

2013-09-09 14:50

Laba diena visoms, gal galetumete man padet? Nesuprantu kas man darosi, jau trys savaites jauciuosi blogai,galva svaigsta,kartais pykina apetitas nezmoniskas,galvojau kad gal esu nescia,bet tuo paciu ir sunku patiketi,pries menesi baigiau gerti kontraceptinius vaistus,po to saugojomes naturaliai nutraukdami akta, taciau ta bloga savijauta neduoda ramybes,ejau pas daktarus,dariausi kraujo tyrimus sakau gal mazakraujyste del to silpnumo ar dar kas bet daktarai nieko nerado,dariausi du nestumo testus,bet nieko. Maza to pries pora dienu apsirgau, bet savaite per anksti nors menesines buna visada regulerios,paprastai sergu 5 dienas,bet praeita menesi jos buvo tik kelias dienas ir beveik be kraujo. Bloga savijauta nedingsta, gal jus ka nors galite pasakyti,esu pasimetusi

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2013-09-19 11:43

papasakosiu, kaip man buvo su antru (dabartiniu) nestumu. nors dar tik 5 savaiteles, bet vos ne po apvaisinimo mano organizmas sauke, kad esu nescia. tik nelabai norejau tiketi, nes testai rode teigiama atsakyma po gero pusdienio ar net paros. bet vos vos matoma juostele buvo. o man gimda tuo metu kaip tik labai skaudejo, negalejau net sedeti ar guleti. daktarui pasakiau, o tas nevisprotis pasake, kad nenusisnekeciau, nes kai testas parodo teigiama po ilgiau kaip 5 minuciu, tiketi negalima. atsakiau, kad jei nebuciau tikejusi tuo testu, tai netikeciau, kad berniukas, kuriam 2 metai, yra mano sunus! vis tiek siaip ne taip issiprasiau siuntimo i echoskopa. ten nieko nemate, nes, kaip dabar aisku, nestumas buvo 1, max 2 savaiciu. suprantama, kad nieko negalejo matyti. ir vat, praejus 3 savaitems, menesines velavo 3 dienas, vel pasidariau 3 testus - visi teigiami beveik iskart :) dar vienas simptomas, kuris vis uzkliudavo - nusiimant liemenele budavo jautrios krutys. bet tik ta akimirka. ir pykino mane, galima sakyti, nuo pirmos, mazdaug, savaites (o as galvojau, kad nuo ispanisko alaus 3 vakarus is eiles) :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2014-03-27 10:30

stai dar pries keleta dienu skaiciau visus imanomus forumus temomis apie nestumo pirmuosius simptomus, ir tik po testuko tikrai zinau jog laukiames leliuko ! :) tai man antras, o vyrui pirmasis :) ))) galiu pasakyti, kad jau sueities su savo vyru metu turejau stipria nuojauta ir laimes jausma, kad butent dabar tikrai uzkibsim, ir jis nepraejo visa laika iki dabar :D tai buvo mano ovuliaijos diena :) tiesiog galejau tiesiai sviesiai bet kam pasakyti, kad as tikrai pastojau, nors aisku, pasidarius testa savaite iki menesiniu jis buvo neigiamas, bet as zinojau kad nesioju kazka jau :) todel daugiau testuku negadinau, laukiau, nes zinojau kad bus teigiamas veliau :) taigi pirmas pozymis, buvo stipri nuojauta ir didelis laimes ir nekantrumo jausmas. Taip pat pora dienu po ovuliacijos, pasidare keista, jog valgant, jauciu potrauki daugiau gerti, ne tai kad esu istroskusi, bet geriant vis niekaip neatsigeriu, prireikia triju puodeliu, kai iki to tiesiog isgerdavau puodeli arbatos. Tai liko iki siol :)  Tuomet pastebejau, kad pabegant vos kelis zingsnius, pasidarau taaaaip pavargusi, lyg nubegau kelis simtus metru, net kvapa gaudyti prisireikia, nors siaip esu sportuojanti ir pamaniau tai man tikrai nenormalu. Taip pat is sio ne is to pradedavo labai suktis galva, apsvaigdavo. Pritrukdavo oro tiesiog ramiai kalbant su drauge, tekdavo sustoti ir pailseti, lyg buciau maratona nubegusi :D tuomet pastebejau, kad kiaura diena kas kelias minutes nuolatos ziovavau, nesijauciau tokia pavargusi, bet ziovulys mane eme visur ir visada :D taip pat skaudejo pilvo apacia, lyg pries menesines, ir gana stiprokai, bet jis paskui perejo i kita ir keistesni skausma, kaip tiesiog tempimo jausma labiau sonuose, o pries pat menesines, pradejo skaudeti kirknis, ypac daugiau pastovint, vairuojant automobili ar kt... Bei gal trys dienos iki nelaukiamu menesiniu, pradejo laaaabai daug kauptis seiliu burnoje, kaip tik tuo metu kai jausdavau pykinimo jausma :) tuomet pakartojau testuka, bet jis vel buvo neigiamas, sekancia diena zvilgtelejau i ji ir pries pat saule, pamaciau antra juostele, bet ji tokia blanki, kad tiesiog pamaniau jog matau gak tiesiog vieta, kur ji turetu buti :) bet dar po poros dienu, kai turejo ateiti mmm, ryte, pries darba pasidariau testuka ir iskart isryskejo dvi aiskiai matomos juosteles :) vyrui paskambinau katik isvaziavusiam i darba, taip apsidziauge :) )) nors jau pries tai ji itikinejau, kad zinau jau nuo ovuliacijos, kad kazkas pradejo vykti manyje :) ))

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2014-03-27 13:27

Sveikinimai :) Junkis i busimu mamyciu 2014 skyreli ;)

11

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Ignas