Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Nėštumo simptomai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

10

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 8

2012-03-07 08:46

Labutis, Merginos :) )

labai norėčiau išgirsti Jūsų nuomonę :) ). Galvoje kirba klausimėlis, ar aš laukiuosi :) ) o to labai norėčiau :) )).

paskutinis ciklas buvo vasario 5d. paprastai jis trunka 30-35 d., dabar yra 32 dienelė. Testą dariausi prieš dvi dienas, neigiamas buvo. Tačiau aš jo būčiau nesidariusi ir ramiai laukusi dienelių, jei prieš savaitę manęs nebūtų supykinę. Taigi tuomet ir apsivėmiau..nors lyg ir nebuvo priežasčių kodėl. Sekančią dieną jutau silpnumą ir buvo pakilusi temperatūra, kuri vėliau sumažėjo (pamaniau, kad nuo to vėmimo), be galo jautriai reagavau į kvapus. Dar kitą dienelę kankino rėmuo. Temperatūra laikosi 37,0. Jautrumas kvapams išliko iki šios dienos tik ne toks stiprus. Į WC lakstau dažniau. Prieš savaitėlę maudė nugaros apačią, po to pilvo apačią. Nebenoriu maisto, kurį mėgau iki šiol. Išskyros baltos.Jaučiuosi mieguista. Ir dar, labai lygi veido oda, kai paprastai prieš tas dieneles pridygdavo spuogų. Tačiau speneliai nepatamsėjo..

Kaip manote, ar galiu būti nėščia? :) Ar tik įsisvajojau per daug :D

Dėkui, Merginos ;) )))) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 131

2012-03-07 09:47

Labutis,

Pasidaryk testuka pakartotinai po keliu dieneliu,nes as dariausi spalio 10d.ir man nerode,kad esu nescia po to pasidariau apie20d. ir parode,kad laukiuosi,o kai nustate data,tai pasirode,kad laukiuosi nuo rugsejo29d. tai va testas net po12d man nerode tai pat buvo mano pazystamai apie 2sav testas nerodo nors testus pirkau vienus is brangesniu...ir dar ten raso,kad po 7d apvaisinimo parodo ,o pasirodo taip nera bent mano atveju...o simptomai manau skirtingi visom palei organizma manes nei pykino nei temp buvo nei jautresne kvapam buvau nieko panasaus iskirus ,kad skaudejo kaip pries men.ir krutine buvo jautri....pranesk kai zinosi jau naujiena...

2012-03-07 19:56

Dekui ;)

okis, pranešiu :) ))

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2012-03-09 09:06

Sveikutes,man taip pat iskilo klausimelis  ar as su pirmu nestumu testas 8 savaiciu antra juostele rode labai neryskia,bet laukiausi.O dabar praejo 10 dienu po vaisingu dienu dariausi testa rodo labai blyskia antra juostele,bet tokia rausva vos vos,tai ir nesupratnu ar jau rodytu nestumo testas kad laukiuosi?kaip galvojat jus?zinau testa darytis veliau :) bet dabar taip neaisku :) lauksiu jusu nuomoniu

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-03-09 09:15

sveika, manau 8 savaitės jau tikrai rodytų kad laukiesi nes jau kone du mėnesiai, tiesiog nueik pas savo ginekologe po apžiūros iškarto tau pasakys...

2012-03-09 09:21

gal ne taip parasiau su pirmu nestumu taip buvo,kad 8 savaiciu testas rode neryskia bet gerai matoma.o dabar antras nestumas 10 dienu gal kokiu yra,tai rodo visai blyskia juostele antra bet matoma vos :)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-03-09 09:24

oi gal ir aš ne taip perskaičiau, dar tada anksti gali palaukti kokia savaitę ir vėl pasidaryti...

2012-03-09 09:29

bandysiu,sakau kazin ar rodytu jau ir ta blyskia jei laukciaus

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 131

2012-03-09 09:40

Manau,kad jau galima sveikinti,nes jei labai mazas nestumas rodo vos vos ruzava juostele aisku isitikinimui pasidarykite dar viena testuka :)

2012-03-09 09:45

toks vos ruzavas sakau vyrui gal as ji noriu matyt ir matau sako tai,kad as irgi ji matau na kita savaite darysiu dar viena testuka tada bus manau aisku :) jau kelios dienos maudzia pilva ir nugara

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2012-03-09 11:01

zibux manau kad tikrai laukies,man irgi buvo vos ruzavas tai pasitvirtino,kad nescia

2012-03-09 11:39

Aurrree 2012 03 07    

Labutis,

Pasidaryk testuka pakartotinai po keliu dieneliu,nes as dariausi spalio 10d.ir man nerode,kad esu nescia po to pasidariau apie20d. ir parode,kad laukiuosi,o kai nustate data,tai pasirode,kad laukiuosi nuo rugsejo29d. tai va testas net po12d man nerode tai pat buvo mano pazystamai apie 2sav testas nerodo nors testus pirkau vienus is brangesniu...ir dar ten raso,kad po 7d apvaisinimo parodo ,o pasirodo taip nera bent mano atveju...o simptomai manau skirtingi visom palei organizma manes nei pykino nei temp buvo nei jautresne kvapam buvau nieko panasaus iskirus ,kad skaudejo kaip pries men.ir krutine buvo jautri....pranesk kai zinosi jau naujiena...

uf.. niu ka siandien 34 dienele ciklo, menesiniu nera, bet testukas neigiamas :) tai jauciu,kad dar angeliukas manyje neapsigyveno.. laukiu dieneliu :)

2012-03-09 11:40

zibux 2012 03 09    

Sveikutes,man taip pat iskilo klausimelis  ar as su pirmu nestumu testas 8 savaiciu antra juostele rode labai neryskia,bet laukiausi.O dabar praejo 10 dienu po vaisingu dienu dariausi testa rodo labai blyskia antra juostele,bet tokia rausva vos vos,tai ir nesupratnu ar jau rodytu nestumo testas kad laukiuosi?kaip galvojat jus?zinau testa darytis veliau :) bet dabar taip neaisku :) lauksiu jusu nuomoniu

manau ,kad jau galima sveikinti :D !!!!!!!

2012-03-09 19:46

Aciu merginos uz pasisakimus :) as palauksiu dar kelias dieneles ir vel pasidarysiu ir jums pranesiu :) labai tikiuos,kad laukiuosi :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-03-10 01:09

zibux, ir as manau, kad laukiesi :) nes mes su vyru savo klecka darem viena savaite, o kitos savaites vidury vyrui tik prisilietus, suskaudo spenelius. pasidariau testa ir ne po 3 min, bet po geru 15+ min parode vos vos iziurima antra juostele :) o dabar jau turim savo pirmaji :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2012-03-10 13:55

sveikos mamytes.

reiketu jusu patarimo,tikiuos gal kazkuo padesit.mano menesines yra nereguliarios,paskutines buvo sausio men.,o vakar sulaukiau truputi kraujingu ir rudu isskyru,o snd jau nieko.skauda pilvo apacia taip lyg tuoj prasidetu menesines,krutine lyg ir pabrinkus bet neskausminga,jokio pykinimo,jauciuos gerai.nzn net ka galvot,ar gali buti,kad esu nescia?gyvenu anglijoj,cia pas gine ne taip lengva patekti.nestumo testo dar neskubu pirkti,gal dar sulauksiu menesiniu,bet galetu jos ir neateit.busiu dekinga uz jusu atsakymus.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-04-14 14:24

sveikutes, mes planuojame nestuma ir esu kuda labai paskutiniu metu mane labai vargina mieguistumas, silpnumas, nesenai baigesi menesines ir jos buvo labai silpnos, nors budavo labai gausios, spaudimas kasdien nukrenta, bet stengiuosi pakelti bet tai trunka trumpam, nors mankstinuosi, sportuoju truputi, geriu nestumo planavimo vitaminus, kuriuos gydytoja paskyre.noreciau pasitarti su jumis, brangiomis mamytemis, ar yra kam taip buve, gal jau esu nescia kaip manote, nors nestumo testas nieko nerodo...kas tai galetu buti...

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-05-02 09:26

dana12345, mane mieguistumas beveik visa nestuma kankino. galedavau miegoti istisa diena :) gal jau ir esi nestuke, bet gali buti, kad nuo sporto aktyvaus pervargusi esi :)  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2012-05-02 17:25

Man nestumo pradzioje labai skaudejo pilvo apacia.. menesines velavo, bet galvojau jog pilvo skausmai rodo artejancias menesines.. Jog laukiuosi suzinojau pasidarius testa.. Nestumo testas parode ryskia raudona juostele, nors nestumas buvo vos 5 savaiteles.. Mieguistumas ir lakstymas i WC prasidejo tik koki 7ta menesi, o iki tol jokiu pykinimu, galvos svaigimu nebuvo..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-05-10 12:28

sveikos, turiu klausimeli. labai keistai jauciuosi.. jauciu labai dideli nuovargi nors dirbu sedima ir lengva darba bet jau taip pavargstu tai ne tas zodis gryzusi namo ranku koju nebegaliu net pajudinti... ir buna kad pradeda pikinti bet nevemiu tiesiog negera buna... vakarais pries miega pradeda labai ringtis seiles net nakti uzspringus buvau :/ diena taip pat renkasi bet nors ne tiek daug :) taip pat labai i wc varineja, maudzia pilvo apacia, biski viduriukai uzkieteje.... cia kas nors gali buti susieja su nestumu??????? 

10

Šiandien gimtadienius švenčia (172)
Justas