Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Nėštumo simptomai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 35

2009-07-14 17:07

niu mamytes papasakokite.. ar krutines skausmas jus vargino iki pat gimdymo ,,, ir ar naturalu yra pilvo nedidelis skausmas ir greitai praeinantis nmalonus jutimai ?

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-07-14 17:26

O tu turi omeny tempimą? Ar skausmą?

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-07-18 14:30

skaumas speneliu

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-07-18 14:50

Pradzioje nestumo man nieko panasaus nebuvo,bet paskui i nestumo gala tai jau tikriausiai kaip ir visom atsiranda tas vilvuko tempimas zemyn ir speneliu jautrumas,juk pienelis gaminasi ir taip jau naturaliai suplanuota kad taip turetu buti anksciau ar veliau visom

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-07-18 15:01

man pradzioje tik skaudejo krutine, nu kaip ten skaudejo? tiesiog jautri lb budavo, o paskui jokiu daugiau skausmu nebuvo. zinoma kai jau vaikelis buvo didelis tai pilvely zemyn tempe, bet man tai neskaudejo. mane vargino tik nugaros skausmas del didelio pilvelio ir kilo skrandzio rukstys... sakyciau, kad man pasiseke nes nestumas buvo tikrai is lenguvu

2009-07-19 20:10

niu man krutine jautroka , bet dabar ne taip kaip pirmom savaitem

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-07-19 22:03

man atrodo ,kad greit prisijungsiu prie jusu,nes jau kelios savaites kaip paskauda pilva keistai ir krutine skauda.tai rytoi zadu daryt testa .zesim ka parodys

2009-07-24 16:14

puiku puiku kuo daugiau musu tuo geriau  

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-07-24 16:51

mirkolino 2009 07 19    

man atrodo ,kad greit prisijungsiu prie jusu,nes jau kelios savaites kaip paskauda pilva keistai ir krutine skauda.tai rytoi zadu daryt testa .zesim ka parodys

Gal jau sveikinti galima

2009-07-24 21:33

Man taip pat idomu mikrolino,kaip ten su tais sveikinimais

2009-07-25 14:57

sveikutes mamytes,tai va padariau tasta pirmadieni ir buvo teigiamas,antradieni padovanojau vyrui testuka teigiama

2009-07-25 15:14

SVEIKINAM,SVEIKINAMO VYRISKIO REAKCIJA KOKIA BUVO?

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-07-25 15:15

As taip pat sveikinu , smagu isgirsti puikiu ziniu

2009-07-25 20:30

sveikinimai mamytei busimai , rupinkis savimi ir savo mazu pilvuku

2009-07-25 21:16

aciu visoms mamytems uz sveikinimus.o vyras sake as taip ir nujauciau,jo mes norejom jau planuot maziuka antra,bet jis uzkibo pirma .labai esam laimingi tik si kart noretumem mergytes,nes berniuka jau turim,teks palaukt pora menesiuku ,kad suzinotumem kas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2009-07-29 11:02

labas, man 18m liepos menesi 1d sirgau 5dienas, vakar pasidariau testa neigiamas, snd nuejau pas seimos daktare sake nera del ko jaudintis , neigiamas tai neigiamas. tureciau dbr sirgti, skaudejo krutine , praejo, snd klubus biski maudzia nesuprantu. as tiesiog labai bijau ,nes nenoriu buti nescia nzn ka daryti ,testas neigiamas bet tie simtomai mane varo išproto prisiskaitau internete ir baisu darosi. nebeuzmiegu nes tik apie tai tegalvoju ,gal man nuo to streso atrodo kat tie simtomai kaip neštumo ... nzn ka daryti. ka patartumete?

2009-08-04 18:31

niu mergyte , gal per anksti dareisi nes man testas parode tik po 4 savaiciu teigiama o anksciau daryti testai iki to laiko rode neigiamus ,,, aisku dar plius viskas juk priklauso nuo taves pacios dar baime dasideda kad nenori buti nescia stresas .. tai tas daro itaka didele   ir jei taip butu kad tapsi nescia gerai pagalvok ar tikrai jo nenori ? .. as bijojau tik aplinkiniu reakcijos galvojau nesupras bet kai pasakiau artimiausiem zmonem .. tai sulaukiau dydelio palaikymo kas yra svarbiausia manau is artimu zmoniu .. o geriausias patarejes mama yra , nebeabejok kad ir kokie santykiai su mama gal pas tave bet nebijok ir jai issipaskok.. aisku dar plius priklauso nuo vaiko tevelio ka jis sako ir taip toliau .. pvz mes labai leliuko norejom bet negalvojom kad taip greitai jis pasibels mergyt tu tik nesijaudink nes gali buti tau viskas nuo nerimo ir kaip ziuri i save dabar kaip per padidinimo stikla

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-21 18:34

Diiiiiiidddddddddzzzzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuusssssssssssiiiiiiiiiiii sveikinimai mirkolino ,lek apsilankyti nestukiu plepesiu kampelyje

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-09-22 09:35

Ne visom testai parodo vienodai.Pavyzdziui man tiek su pirmu tiek su antru testas teigiama parode po tryju d.nuo men.nesirodymo.GGG taip nepergyvenk, man tokio amziaus kaip tu yra buve panasi situacija.Menesines velavo 2sav., bet nesilaukiau, tiesiog buvau pervagus,nes egzaminai ir t.t.buvo ir menesiniu ciklas persoko is pradzios men. i gala.Beje menesiniu nebuvimas, nebutinai gali buti, kad laukiesi, yra ir kitu priezaciu.Bet jei jau nutiktu taip, kad laukiesi, gerai pagalvok, nes tas mazius gali padaryti tave laiminga

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 11

2009-10-26 21:59

labas  na štai esu labai pasimetusi ir norėčiau sužinoti iš jūsų ką man galvoti  iš karto po mėnesinių mylėjomės su draugu ir dabar jau praėjo apie tris savaites kaip aš nerami. dabar vėl veluoju susirgti 5 dienas, labai skauda krūtinę, tempią ją žemyn, valgau kaip išprotėjusi, labai dažnai lakstau į tuoletą, nes noriu ir noriu. ir dar skaudėjo kelias dienas pilvo apačią labai ir toks vazdas kad TEN patinę kažkiek, ir visiškai sausa, nebegaliu normaliai susijaudinti. nebežinau ką galvoti :) žadu pirkti testą, bet draugas sako dar neskubėk, uvdraug susirgsiu... labai norėčiau vaikiuko  padėkit man ir pasakykit kas čia darosi, ar čia šiaip kažkas negerai ar tokie ankstyvi požymiai? LABAI LABAI BUS DIDELIS AČIŪ JUMS VISOMS 

1

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Gabriele