Forumas > Šeima > Dviese > Tėvų aistra vaiko...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2006-04-12 11:36

nepainiokim- afrokos gentyse tai daroma. bet ten daroma dar daug kas, kas vargu ar būtų priimtina čia. kiekviena kultūra turi savo papročius, ir nereikėtų jų lygint.
o jausmai, švelnumas- labai gerai. aš niekad nevengiu apsikabint, bučiuotis prie vaiko- vaikas turi matyt, kad mama ir tėtis ne tik mama ir tėtis, kažkokie robotai, bet ir žmonės, mylintys vienas kitą, mokantys mylėt ir vaiką. kad nebūtų paskui anekdotų "ką, mano tėvai bučiuojas?" arba "feee, kaip šlykštu"

Mama.lt

Mama.lt

2006-04-25 15:29

Pasiurpau ir as pasiskaitinejusi cia visokiu istoriju.
siaip mes gyvenom 1 kambario bute keturiese (as, 2 metais jaunesne sese ir tevai) apie 12 metu. bet as nieko panasaus nesu maciusi. nebent neprisimenu. bet nemanau, kad tokiu dalyku galetum neprisiminti.
kai perskraustem i kita nama, jame gyveno kokiu 3 metu berniukas (ne vyresnis) su vienisa mama, kuri turejo kelis meiluzius. tai jis isejes i lauka lipdavo ant mergaiciu ir vaidindavo, kad mylisi. nes su visokiais ah oh budavo. arba kelnes nusimoves, uz savo daikciuko nusitveres visu mergaiciu prasydavo, kad jos palaikytu ir pan.
is kur tokiu metu vaikas gali zinoti tokius dalykus, jei ne is "doros" mamytes ir jos draugeliu?
tada neimdavau i galva tokiu dalyku. mum juokinga buvo. bet paskaiciusi jusu istorijas tai prisiminiau. ir pamasciau, kad mano Benas dabar panasaus amziaus, kaip buvo tas berniukas bet maniskis nieko panasaus net nezino. ka jau kalbeti apie tokius darbelius.....
ka tevai masto taip besielgdami?

Mama.lt

Mama.lt

2006-04-27 20:38

viena mano drauge pasakojo, kad budama maza (nezinau kiek jai metu buvo) ileke i tevu kambari, o jie ten mylejosi

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-03 23:07

Mes taip pat preiš 12metų gyvenom 4vienam kambary,bet niekada nesu mačiusiu savo tėvų užsiimant sexu.Nežinau...jei vaikas pamato,vadinas kalti tėvai,juk kambario duris galima užsirakinti,arba tai daryti kai vaikas miega ar panašiai

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-04 00:09

Mes irgi su tevais spaudemes mazoj erdvej,bet nieko panasaus niekada nemaciau.Siuo metu mes patys su vyru gyvenam vieno kambario bute,tikiuos,kad musu sunus irgi nematys to ko nereikia,kaip ir as nematysiu to poties,kai jis uzaugs

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-15 00:28

Atsimenu, kad tėvai bent jau bandė tai daryt, kai "miegojom" vienoje lovoje, aš buvau mažas, manau smulkiau nereikia pasakot. Žiauriai skamba. Dar pamenu, kai buvau kokioje 5-6..gal 7 klasėje, miegojau savo lovoje, o tėvai šalia.. dar tada jiems pasakiau "tyliau" girdėjau, kad motina sakė tėvui kad jei gėda prieš mane..[ abejs atvejais jie buvo girti, nors nėra alkoholikai..] Bet aš į tai didelio dėmesio nekreipiau, negavau šoko, ir užaugau normalus. Gavot dar šiek tiek iš siaubo istorijų..

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-09 12:43

Man butu nejauku myletis net jeigu ir shuo guletu tam kambary ir spoksotu

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-12 09:48

QUOTE(Mashara @ Jun 12 2006, 08:39 AM)
Nori turet vaika geruti, tai praktishkai uzhdaryta turi laikyt 

Laikyti vaiką uždarius - ne išeitis. Augdamas tarp bendraamžių, jis žinoma išmoksta visko, ir ne vien gero. Bet tam ir yra tėvai, kad vaikui išaiškintų bei savo pavyzdžiu išmokytų, kas yra gerai, o kas ne. Jei vaiką stengsies apsaugoti nuo to, tai vis tiek kažkada su tuo susidurs, o va tada kita bėda bus - jis tiesiog nemokės pritaikyti prie gyvenimo. Bus kitoks nei visi ir greičiausiai neturės draugų. Ar to norėtum savo vaikui? Manau, kad ne.

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-13 12:37

Na na tikrai esam suauge žmones ir galim kažkaip palaukt.. na čia mano nuomone..

Mama.lt

Mama.lt

2006-12-22 01:20

bendravau internete su vienu vaikinuku, ilgokai susirašinėjom, apie 5 metus, ir dabar dar kartais susirašom. tai jis pasakojo, kad jam sunku susirasti merginą, jis yra vis dar nekaltas, nors jam 28 metai. o viskas prasidėjo nuo to, kad kiekvieną kartą būdamas su mergina, jis pasamonėj mato mamą su vyru. nuo tokių vaizdų kaip mat dingsta erekcija, susinervina, susigėsta ir pabėga.
mamą su vyru matė ankstyvoj vaikystėj, bet net ir brandžiam amžiuj negali nieko sau padaryti - dirba tam, kad turėtų už ką sumokėt psichologui
tai kažkaip keista, kaip žmonės nepagalvoja, ar neatsilieps ateityje jų vaikams tokie vaizdai.

Mama.lt

Mama.lt

2007-02-19 11:55

Neaišku ar tai vien tėvų "nuopelnas", tačiau dauguma vaikų skiria "bučkį" nuo "laižiako". Ir tai greičiausiai būtų aplinkos mokomoji įtaka, ne vien tėvų elgesys.

Mama.lt

Mama.lt

2007-05-30 15:54

tėvų aistra vaiko akivaizdoje na čia jau tikrai peržengiamos ribos, jau vien todėl, kad tai dviejų žmonių asmeninis reikalas, nkalbant jau api tai, kaip tai traumuoja vaiką.

Mama.lt

Mama.lt

2007-05-30 16:42

Ar buvo kuriai nors atsitikimas, kai darėte tai ir staiga užėjo vaikas į kambarį? Kokie įspūdžiai ir kokia vaiko reakcija? Ką nors po to aiškinote, ar pasirinkote neva "nieko nebuvo, niekas nieko nematė" poziciją.

Mama.lt

Mama.lt

2007-06-05 10:32

kažkaip neteko papult į tokią situaciją, nors vyresnėlei jau 10 metų....Bet dažnai susimąstydavau, ką reiktų daryt, sakyt, kaip elgtis....Ypač skaitydama panašius nutikimus....Ir, aišku, teorija nuo praktikos skirtųsi

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 152

2008-09-24 15:56

prisiskaiciau visokiu baisiu dalyku mano nuomone, vaikai seimoje turi matyti meile, demesi tarp tevu. kad butu buciniu, apsikabinimu bet tikrai ne  demonstruoti akto.... 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2008-09-30 23:21

Pritariu manu svarbu kad vaikas matytu tevu meile,demesi ir svelnuma vienas kitam,juk nuo pat pradziu ugdomas vaikiuko suvokimas.O jau iki tokio lygio,kad vaiko akivaizdoj,tai matyt tevai neviso proto

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-10 15:05

As irgi uz tai, kad vaikai matytu tevu meile vienas kitam, bet tik ne nuoga akta, manau, tai baisus vaiko zalojimas...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2008-10-10 15:17

na zitok tokio dalyko tikrai neturetu buti vaiko akivaizdoje, taip iskrypimai gali prasideti neduok dievene taip tikrai teveliai neturetu elgtis, taip bucinukas apsikabinimas bet nieko daugiau, o gal as jau nebesuvokiu 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 32

2008-10-15 10:47

Kaip gerai kad raidos psichologija baigiau :)

Tai kad vaikas iki ~ 1.5m nepazysta saves veidrodyje, t.y. nesupranta kad mato save :)

Jus manot jis supranta ka daro tevai? Nivelnia :) Nors nei propoguočiau tai, nei ką, bet 4 menesiu vaikas pykit nepykit yra tik "darzoves" statijoje: miega, valgo, sika, rekia... rinse and repeat :)

If A is a success in life, then A equals x plus y plus z. Work is x; y is play; and z is keeping your mouth shut. - Albert Einstein

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-20 01:09

2005 02 18     Iš pokalbio su viena pažįstama supratau, kad jie su vyru nesivaržydami patenkina savo aistrą keturmetės dukrytės akivaizdoje. Nežinau kaip vaikas reaguoja, kaip supranta tai, ką veikia tėveliai. Man tai atrodo keistai. Ką manote?

Keturiu men. tai tikriausiai nieko ir nesuprastu, bet kad cia apie keturmete kalba, o keturiu metu vaikas jau sioks toks zmogutis, jau daug ka supranta...

2

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Tėvų aistra vaiko...

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
emilija