Forumas > Šeima > Dviese > Tėvų aistra vaiko...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2005-02-18 11:08

Iš pokalbio su viena pažįstama supratau, kad jie su vyru nesivaržydami patenkina savo aistrą keturmetės dukrytės akivaizdoje. Nežinau kaip vaikas reaguoja, kaip supranta tai, ką veikia tėveliai. Man tai atrodo keistai. Ką manote?

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-18 11:12

na,žinai,kad ir kokia demokratiška bebūčiau,bet šitaip... :shock: nors kamilei dar tik 10 mėnesių,bet netgi dabar man panaši mintis nekilo...siaubas-gi tas vaikas gali būt psichiškai traumuotas ir dėl to turėt problemų...viskam yra saikas

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-18 11:14

Nu nežinau :duda: Tuo labiau, kad vaikas jau ne toks ir mažas. Man atrodo, kad čia vaiko traumavimas. Mes prie vaiko, tai nebent kartais pasibučiuojam.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-18 11:23

Labai įdomu, kas ten per tokie tie tėveliai? ir ko jie mokina savo dukterį, jei tai sugeba elgtis? kokios moralės normos šeimoje? Labai gaila, kad tokių yra. Tai degradavimo apraiška!
Ir pasižiūrėjus "Atleisk", kuri parodo šitiek išmėtytų vaikų ir panašiai, aš pasibaisėjau, kad mūsų visuomenė tokia "supuvus"!!! :x

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-18 11:44

Na gal ne taip supratau, bet neatrodo, kad ji tik apie bučinius kalbėjo. Gal kas esat skaitę psichologo straipsnių panašiom temom? Sutinku, kad tai gali stipriai paveikti vaiką. O tėvai gi atrodo nei alkoholikai, nei kokie degradai. Gal būt tai tik aistringos glamonės, o ne pats aktas...

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-18 11:57

straipsnių ta tema tikrai yra...galiu pasakyt tiek-švelnumas,bučkis prie vaiko-gerai,jis supranta,koks gyvenimas,elgesys turi būt šeimoj.bet...jei prasideda glamonės ar,neduok dieve,pats aktas vaikui,kuriam nebus dorai viskas paaiškinta,gali pagalvot,kad visai normalu tokie dalykai prie kitų...ir įsivaizduok-darželyje,mokykloje ar kieme pradeda atkartoti,ką matė darant tėvus.toliau-pašaipa iš aplinkinių,bausmė,nevisavertiškumo jausmas,dar kažkokios neigiamos emocijos.
tas pats laukia,jei toks elgesys pasirodys nepriimtinas,atstumiantis...ilgainiui gali pradėti gėdytis savęs,sunku bus susirast antrą pusę,pradėt lytinį gyvenimą.
prie visko dar galima pridėt bjaurėjimąsi savo kūnu,neapykantą tėvams,priešingai lyčiai,etc.viskas priklauso nuo to,kaip apie tai kalba tėvai,kokia vaiko nuomonė formuojama.kiekvienam atvejui vis kitaip,bet esmė išlieka

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-18 12:15

čia dar istorija iš siaubo srities:

esu buvusi šeimoje, kur penkiametė mergaitė, užlipusi ant didelio pliušinio tigro nusimauna apatines kelnaites ir imituoja lytinį aktą. Prie svečių. Maniau infarktą gausiu :shock: Tėvai į tai žiūrėjo su šypsena :shock: Ta šeima su vaiku gyvena vieno kambario bute, tai padariau išvadą, kad tiesiog vaikas naktimis visko prisižiūri :?

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-18 12:20

:shock: čia jau tikrai iš siaubo serijos.ir kaip tėvai nesupranta,kad taip gadina savo vaiko ateitį?juk net vieno kambario bute yra vietos,kur galima mylėtis-virtuvė,vonia,galų gale koridorius.ir taip daugiau žaismingumo bus įnešta į santykius,ir vaikas netraumuotas liks.dabar jam atrodo normalu,o kas bus,kai kas nors ne itin gražiai pasakys,kad tai-iškrypimas?

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-18 13:04

O jei, pavyzdžiui, ankstyvą rytą įtipena mažius į tėvų miegamąjį ir pamato kažką jam nesuprantamą?

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-18 13:18

[quote=Naigela]O jei, pavyzdžiui, ankstyvą rytą įtipena mažius į tėvų miegamąjį ir pamato kažką jam nesuprantamą?[/quote]

O čia reikėtu išmokinti belstis ir ne tik pas tevus ieinant, bet ir pas brolį ar seserį, mus taip buvo tevai išmokę ir iki šiol visur beldžiuosi

O apie visą mylėjimasi prie vaiko, tai man yra siaubas :shock: Dar nuogumas jų negazdina kažkur iki 3 metų, o po to jau jie susidomi lyčių skirtumu, bet lytinis aktas :shock: vaiką gali išgązdinti ir labai sutraumuoti, netgi jis gali pradėti neapkęsti tėvo, kadangi tą vaizdą gali suprasti, kaip skriaudą motinai (kažkur apie tai skaičiau )

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-18 15:02

Paprasčiausai tai atrodo nenormalu.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-18 15:22

gaila man tu traumuojamu vaikuciu :,( juk galima susilaikyt ir pasimylet ten kur nera vaiko :lux kad ir vieno kambario bute galima iseit kitur.is vis as nesuprantu tokiu teveliu :? kaip taip galima elgtis :?: kazkaip labai egoistiska,patenkini savo aista,tau gerai,o,kad vaiko mastymui tai gali tureti itakos :evil:

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-18 23:14

Kai visa šeima vartėme dukros nuotraukas, yra pora kur aš maitinu krūtimi, vyras jai paaiškino kad maži leliukai valgo iš mamos "papo", taiji kartais žaisdama pribėga ir vaidina kad "valgo", sako aš leliukas. Na, aš tai tuomet jaučiuosi tikrai nesmagiai, švelniai ja atstumiu ir bandau paaiškinti kad tik maži leliukai taip daro, bet ji atšauna kad "aš irgi leliukas" baisausia kai ji tai daro mano anytai :oops: kaip jai dar išaiškint kad taipnedarytų? Kartais užsimiršta, kol tėtis nepaklausia ar ji nenorėtu brolio? Tada prasideda "o brolis valgys mamos papa?" :shock:

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-18 23:26

Reikia isvengti galimybes kad vaikas galetu pamatyti panasias scenas, nes labai ziauriai traumoja. geriau atsikratyti vaiko tam laikui, pvz. atiduoti tevams arba issiusti su aukle pasivaiksciuoti, jei neiseina tai susilaikytis.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-19 09:25

Na, su ta penkiamete, kur su meškiuku demonstravosi, tai galima įvairiai interpretuoti. Gal vaikas ne tėvų prieižiūrėjo, o, tarkim, tėvų žiūrimą filmą? Jei vienas kambarys - labai įsivaizduojama situacija... O kad tėvai tik šypsojosi, tai vėl gi - gal jiems patiems tai buvo staigmena, ir jie taip pasimetė, kad beliko tik kvailai šypsotis tikintis, kad dukra tuoj pat liausis. Juk sunku prognozuoti žmogaus reakciją į stresą, tiesa?
Na o apie mylėjimąsi vaiko akivaizdoje tyčia tai nelabai suvokiu. Gal tai - tik bučiniai ir glamonės? Gal tiesiog nesusikalbėjote su drauge? Tiesiog net netikiu, kad tėvai, ne asocialūs, neapsvaigę nuo kokių narkotikų, taip darytų...

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-20 08:03

Corida,patikėk daro tėvai ir dar giriasi kokie jie šaunuoliai,kad vaiko nesigėdija.Turėjau bendradarbę,kuri ne šiaip išipasakojo pašnibždom savo intymų gyvenimą,bet visam kolektyvui pasakojo kaip jie sugeba viską suderinti.Vaikui tada buvo 5 metukai,ir tai mama darydavo net ne su tėvu,o su patėviu.Tada neturėjau vaikų,bet buvau pakraupus,o dabar neįsivaizduoju,kad taip gali būti. :shock:

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-20 13:38

[quote=Lina][quote=Katia]esu buvusi šeimoje, kur penkiametė mergaitė, užlipusi ant didelio pliušinio tigro nusimauna apatines kelnaites ir imituoja lytinį aktą. Prie svečių. ......Tėvai į tai žiūrėjo su šypsena :shock: [/quote]

:shock: :shock: :shock: O siaube. Penkiametė - didelė mergaitė.. O tėvai... :shock: Jiems tai nieko tokio :? :shock: Jūs ką nors komentavote, sakėte ar nieko? :? :x :x[/quote]

nieko nekomentavom ir nesakėm - bent jau aš tai pasimečiau nerealiai, nežinojau kaip reaguoti, ką sakyti. Vyras apsimetė, kad nemato, tik paskui su juo apie tai pasikalbėjom. O tuo metu stojo tokia nejauki tyla :br Man dabar nesmagu darosi prisiminus tą situaciją.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-21 10:39

Aš puikiai suprantu Katios reakciją. Tikriausiai aš irgi būčiau iš šoko nesugebėjus nieko pasakyti. Tik tikriausiai po kurio laiko pabandyčiau su ta mamyte pasikalbėti, pabandyti sužinoti jos versiją, kodėl vaikas taip elgias ir ką jie mano dėl to daryti.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-21 10:43

[quote=Naigela]nieko nekomentavom ir nesakėm - bent jau aš tai pasimečiau nerealiai, nežinojau kaip reaguoti, ką sakyti. Vyras apsimetė, kad nemato, tik paskui su juo apie tai pasikalbėjom. O tuo metu stojo tokia nejauki tyla :br Man dabar nesmagu darosi prisiminus tą situaciją.[/quote]

Apsimesti, kad niekas nevyksta? Aš tai negalėčiau. Greičiau pasakyčiau vaikui, kad taip daryt negražu. O jei paklaustų kodėl?[/quote]

Na, vaikas ne tavo. Tai negali pulti kažką aiškinti. O ir jei būtų mano, tai tikrai nepulčiau prie svečių vaikui ką nors aiškinti. Tam reikia, kad būtų rami atmosfera ir t. t.

Mama.lt

Mama.lt

2006-04-12 11:29

na Afrikos gentyse nėra slepiamas lytinis aktas nuo vaikų, todėl vaikai nuo ansktyvų dienų žino kas tai yra, bet ..... nuo ankstyvų dienų manau ir pradeda savo "jojimo seansą"...... taip negalma..... mes kolkas gyvename viename kambaryje tačiau na būna visko.... bet kad taip akivaizdžiai mylėtis prie vaiko... jokiu būdu... Tos moralės, etikos normos,. kartais tik pablogina padėti, manau pirma reikėtų pažinti save, žiūrėti ko tau pačiai reikai o ne paisyti kažkokių normų....
mano vaikinas neleidžia tėčiui manęs pabučiuoti nors tai mnes prie vaiko darome dažnai.... todėl mažylis dabar žaidžia toliau..... jausmų demonstravimas yra geras ženklas vaikui..... žinoma su saiku.

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Tėvų aistra vaiko...

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Elzė