Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > Mama.lt šaunuolė!

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-07-19 19:46

As tai kita karta rasau rasau o ima ir viskas dingsta-tada uzpykstu ir neberasauPreina laiko tarpas ilendu ir vel kur nors pasisakau, aisku jei turiu ka bepasakyti. Bet vistiek smagu kad aktyveja mamos, aisku jei pasisako i tema o ne tam kad ....

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-07-20 11:54

Na pleputės ir pripliurpėt :D

Pareigune - ir teisi, ir neteisi ;) Nes reikia gi ir jus kažkaip apdovanoti už aktyvumą

O temų kurti tikrai nebijokite - viskas yra sutvarkoma ir patvarkoma :)

Taigi, savaitės pleputė - kristulka :D  Visur jos pilna ir visi ją girdi. Manau, kad dėl to niekas nepasiginčys :D Sveikinu ir ačiū už aktyvumą ;)

Paskutinį kartą redagavo: Giedre (2009-07-20 11:55)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-07-20 11:57

Saunuole sveikinam Kristulka valioooo valiooo valioooo

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-20 11:57

sveikinimai didziausiai pleputei

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-07-20 11:58

oi čia mane labai nustebinote , ačiū žinoma, kad mane pastebite  tikiuosi manęs ne perdaug, jei ką šaukite, leisiu atsikvėpti nuo manęs

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-20 12:01

ne ne,taip ir toliau plepute

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-07-20 13:22

Nu tikrai saunuole ta kristulka,SVEIKINAM SVEIKINAM,taip toliau plepute

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-07-20 15:22

Na ka gi,paskaiciau kai kuriu pasisakymus ir is vis praejo noras plepet...Keistas kai kuriu poziuris.O man is vis nesuprantama,jei jau paslekbe konkursa , tai tada rasys reikia nereikia...nu visokiu zmoniu yra,bet manau as i ju tarpa neieinu.

Sveikinam Kristulka,liuks,taip ir toliau.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-07-20 22:19

saunuole tu kristulka!kazkaip nelabai dabar turiu laiko rasineti,bet paskaitineju,kaip jus gyvuojat.saunus sis puslapiukas!!!!!

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-07-22 00:04

Sveikinimai Kristulkai

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-07-22 12:45

vover 2009 07 20    

Na ka gi,paskaiciau kai kuriu pasisakymus ir is vis praejo noras plepet...Keistas kai kuriu poziuris.O man is vis nesuprantama,jei jau paslekbe konkursa , tai tada rasys reikia nereikia...nu visokiu zmoniu yra,bet manau as i ju tarpa neieinu.

Sveikinam Kristulka,liuks,taip ir toliau.

as noreciau pritarti tau, nes manau ta paty... yra mamu, kurios nuolat dar gerokai pries konkurso paskelbima bendrabom, dalinomes patarimais ir t.t. o yra tokiu, kurios tik po konkurso paskelbimo kazkaip tai atsigavo ir ju tiesiog pilnas forumas kalba apie bile ka kad tik kalbetu... taciau organizatoriu is dalies toks sumanymas buvo kad atsirastu kuo daugiau plepanciu... o as asmeniskai kazkaip atsirinkau su kuriom mamom benraujam nuolat ir lb ydomu,kaip sakant toks ratelsi (daug bendro turim) zinoma ieskau ir kitu mamu pabendravimui. ir dar temu kurimas... nu atsiprasau yra pilna temu prikurta, tai ne ziurek vel kokia nauja apie kudikiu maitinima. teisingai berots laurike sake 5 temos apie ta paty, tai kodel negalima vienoje temoje apie maitinima padiskutuoti?

2009-07-22 12:51

taip pat yra jau nuo seniau kristales jeigu neklystu, sukurta temele apie ziemai ruosiamas misraines, darzovienes ir visa kita vakavima, apie receptukus - tai kam reikia antros temos identiskos beveik apie marinavimą? nu gal as cia nesuprantu ko, gal jau cia labai skirtingi dalykai vienur pavadinta misraine kitur darzoviene...

2009-07-22 12:52

Jei susikuria kelios temos apie tą patį - praneškite ir sujungsim. Tam yra moderatorės.

Ne visada pastebim

2009-07-22 12:54

vaja Giedre, tai vel ne vietoj parasiau  atsiprasau, taip jau buna kartais... zadu pasitaisysiu

2009-07-22 12:57

Vysks čia gerai ;)

2009-07-22 17:51

pareigune 2009 07 22    

taip pat yra jau nuo seniau kristales jeigu neklystu, sukurta temele apie ziemai ruosiamas misraines, darzovienes ir visa kita vakavima, apie receptukus - tai kam reikia antros temos identiskos beveik apie marinavimą? nu gal as cia nesuprantu ko, gal jau cia labai skirtingi dalykai vienur pavadinta misraine kitur darzoviene...

na man asmeniškai mišrainė ir marinuoti agurkėliai tikrai skiriasi  tai kam tada iš vis kurti temas, prie sriubytės rašykit apie salotas, koks skirtumas taip išeina  jei nepatinka ir nerašykit, kam reikės tas rašys, jau nebūkit visai tokios smulkmeniškos.

Aš asmenisškai parašau apie norimą paskaityti tema , jei rezultatų nėra tada ir kuriu, jei marinavimo temų nerado, vadinasi ji buvo ssukurta.

2009-07-22 19:37

tai as ir sakau kad gal ne taip supratau... na kristukla jeigu tavo tema vien tik apie marinuotus agurkelius tai viskas ok. tuomet man reikes sukurti apie marinuotus pomidorus, dar atskira apie marinuotas kokias cukinijas na ir dar kokia viena apie marinuotus burokelius... :)

2009-07-22 19:41

kurkite ką tik norite, man dėl to galvos neskauda  paprasčiausiai nesuprantu tokio kabinėjimosi, jei norisi prie ko prisikabinti, nemanau, kad forumas tam vieta, čia dalyvių daug ir kiekvienai ne įtiksi

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-07-23 18:53

teisingai,kiekvienas zmogus turi savo nuomone.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2009-07-23 18:57

Pritariu tau kristulka . Kam po konkurso paskelbimo pradėta kabinėtis prie bile ko. Juk ir ankščiau temos dubliavos ir anksčiau pliurpėm apie viską ir niekam neužkliūdavo, tai kas pasikeitė?  Dabar prisijungus matau vis naujų vardų ir tai mane džiugina..... Nebebus tokio jausmo, kad tik kelios forumą užkariavusios, o kitos tik dėl bendro skaičiaus čia....

3

Šiandien gimtadienius švenčia (159)
Aleksander