Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > Mama.lt šaunuolė!

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-07-16 17:35

laurike 2009 07 16    

Na as kaip pvz.:"Maitinimas","Pieno misiniai","Kudykio maistelis","Maitinimas nutraukinejant piena"-nu sory merginos,bet siuose temose kalbama apie viena ir ta pati,misinukai,buteliukai,tai negi negalima vienoje temoje apie tai kalbeti???????????

Užkliuvo jau ir mano kurta tema aš pavyzdžiui kiek skaičiau, nesutikau, kad kas maitintų vaikelį nutrauktu pienu (nors žinau, kad tikrai yra tokių), o tai tikrai ne tas pats, kas maitinti mišinėliu, ar krūtimi. Drįsčiau ginčytis kad kalbama apie tą patį..

kažkaip, kol nebuvo paskelbtas konkursas, niekam niekas neužkliūdavo, o dabar ieškoma, kas dėl reitingo kokio tai žinutes rašo, ar temas kuria.. Juokinga Neatimsim mes prizų, pasivyt lyderes nerealu Sėkmės visoms

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-07-16 18:18

Na panos negražu, atradote dėl ko čia pyktis, na temų yra panašių, bet vienoms vienaip atrodo, kitoms kitais, kad kartojasi indentiškai aišku negerai, bet , kad panašios , tai gal mamų mąstymai ne vienodi.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-07-16 18:45

va kokiu nauju konkursu mes turime,gryzau i lt nebera laiko kada ir prisesti ir padiskuotuoti,jau ijau bekurti ir naujos temos man svarbiu klausimu,bijau likti nesuprasta kai cia tokios diskusijos vyksta,reikes forume geriau panarsyti gal yra jau pasisakymu apie pagalves vaikui

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-07-16 18:46

kad nebeterštume daugiau temos- turime temą, kur galite pranešti apie spamą, reklamą, taip pat- apie temas ne vietoje ar besikartojančias. jūs parašot su nuorodom, mes tikrinam ir, reikalui esant, trinam arba sujungiam. nes susekti jūsų plepalus ir temas... beviltiška

Paskutinį kartą redagavo: pa_radize (2009-07-16 21:11)

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-07-16 19:04

As is tikruju stengiuosi temu nekurti nes visko kas yra siame portale prisipazinsiu nespejau perskaityti, antra nesinori kartotis, o trecia plepam prie kavos tai jei uzkliuvo ir uzklausi. As kazkaip labiau sita darba palikusi senbuvems kurios ilgiau cia mplepa jos daugiau maziau zino kas yra.Bet aisku saunuoles tos kurios sukuria tema idomia, man asmeniskai patiko apie musu zvaigzdutes.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2009-07-16 19:30

Paradize, ar neperaštri tavo nuomonė.  Jei mums rūpi papliurpt - pliurpiam, jei norim padiskutuot - diskutuojam. Visų poreikiai skirias, visi juos savaip tenkinam. Tegul varžosi kam reikia, bet nematau jokio tikslo bijot kurt kokią temą, arba bendraut. Visi turim savas nuomones, bet tai dar nereiškia, kad tai yra tiesa

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-07-16 20:14

Vajeeeeeeeeeeeeee merginos,labai atsiprasau,ziuriu cia as sukeliau pykcius,nesipykim,tiesiog issakiau savo nuomone ir ziuriu kad likau nesuprasta,na negi vel bus pykciu ir negraziu zodziu,kaip kiekvienam konkurse,negi negaline be to apseiti?????????????

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-16 20:46

Nesuk sau galvos,jokiu pykciu cia nesukelei.o kad nauju temu reikia-tai faktas.nes tas pats per ta pati.bet situacija tokia,kad vyksta konkursas ir jei sukursi tema,tai galvos ,kad sieki prizo.o siaip mamos,galetu buti atidesnes sudarydamos nauja tema.kam kartotis,jei paieskojus galima atrasti beveik tokia pacia temele.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-07-16 21:11

viktorija, ar įdūriau?  :)

aš kalbu ne kiek iš dalyvės, kiek iš moderatorės pozicijos. beje, net kaip paprastai dalyvei kur kas patogiau, kai informaciją viena tema gali rasti vienoje temoje. o off topic'ai nepageidaujami buvo visada (taip taip, ir visi tie "liabai gražu" ;) . tiesiog visur būna tam tikros taisyklės, šiokios tokios yra ir forume ;)

laurike, kokie čia pykčiai? čia diskusija. ir gerai, kad ji vystosi- vis įdomiau (prisipažinsiu- to aš pasigendu čia). be to, tokiu būdu išsiaiškinam, kas kam rūpi, sužinom kažką naujo ar pažvelgiam į kažką kiek kitaip. tad nesijaudink dėl kylančių diskusijų ;)

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 113

2009-07-17 09:39

pa_radize 2009 07 16    

viktorija, ar įdūriau?  :)

aš kalbu ne kiek iš dalyvės, kiek iš moderatorės pozicijos. beje, net kaip paprastai dalyvei kur kas patogiau, kai informaciją viena tema gali rasti vienoje temoje. o off topic'ai nepageidaujami buvo visada (taip taip, ir visi tie "liabai gražu" ;) . tiesiog visur būna tam tikros taisyklės, šiokios tokios yra ir forume ;)

laurike, kokie čia pykčiai? čia diskusija. ir gerai, kad ji vystosi- vis įdomiau (prisipažinsiu- to aš pasigendu čia). be to, tokiu būdu išsiaiškinam, kas kam rūpi, sužinom kažką naujo ar pažvelgiam į kažką kiek kitaip. tad nesijaudink dėl kylančių diskusijų ;)

labai pritariu tavo pasisakymui ;)

http://zivile1984.blogas.lt/

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2009-07-17 14:04

ačiū už gerą nuotaiką...... Kaip gali įdurt, jei aš nekonkuruoju. Ar radai čia mano pasisakymų, kad kurkim tokias pat temas dėl skaičiaus? Aš išsakiau savo nuomonę, o kodėl ją priemėt kaip kritiką??? Lieku prie savo nuomonės, kad turėkim savo nuomonę, bet gerbkim ir kitų....

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-07-17 16:13

Is tikro reikalingas toks konkurselis.Nors atrodo as kai prisedu prie kompo visos islaksto.Liudna nera su kuo pabendrauti. Todel tikekimes atsiras daugiau norinciu padalyvauti kartu.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-07-18 09:47

o as manau, kad cia gudrus ejimas su tokiu konkursu... juk tos kurios plepejom ir toliau plepesim, juk ne del kazkokiu titulu tai darem. nes ir nezinodamas kad kazkada bus skelbiamas sis konkursas aktyviai lankydavomes mama.lt nepamirskime vasara sumazeja apskritai yvairiu svetainiu lankomumas, tai va davai toky konkursa, gal kas susigundys laimeti ir sedes mama.lt per naktis ir istisom parom.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-07-18 09:51

na nemanau kad kuri jau cia sedes parom kad tik laimet..., kurios rase tos ir toliau rasys, kurios nerase tai ir nerasys... 

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-07-18 09:58

Jokubomama 2009 07 18    

na nemanau kad kuri jau cia sedes parom kad tik laimet..., kurios rase tos ir toliau rasys, kurios nerase tai ir nerasys... 

oi nesakyk, visokiu yra... jau dabar kai kurias pastebiu, zymiai suaktyveje ju pasisakymu skaicius, bet juk cia toks sumanymas ir yra

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-07-19 11:11

ne ne parom nesedės juk čia ne foto konkursas

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-07-19 15:00

Oi kaip man patinka kai jus "kandziojates" . Liuks,nes  tie visi grazus pasisakymai- saunu ir pan. kartais tikrai pabosta.As nemegstu sedeti ilgai prie kompo,todel net nesiruosiu dalyvauti siame konkurse,bet stebeti tai galiu ir jusu diskusijose  padalyvayti taip pat galiu.Del panasiu temu-as taip pat esu pastebejusi,kad daugelis temu tikrai kartojasi,nes mamytes siek tiek tingi forume susirasti jau sukurta ,o stai man pakanka ir tu kurios jau yra.Plepekit mielosios,apsnekinekit,nes vien tik girti neidomu.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-07-19 15:00

na matot kokių gudruolių yra... aš tai regis tiek mažai pabūnu prie to kompo vos po kokią valadikę per dieną, nes galiu tik kai kleckas miega... o tiek daug pasirodo pripliurpus... net keista...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-07-19 15:03

Tai ir gerai,Zydroji,kad pripliurpus,as tai kol pasiskaitineju ko ten pridiskutuota,po to gal ir sumastau atsakyti,o kartais tai tingiu rasyti tai tik sau pamastau ir einu i kitas temas

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-19 16:26

kas plepejo iki konkurso paskelbimo,tas ir toliau plepa,bet kas anksciau nepasisakydavo,o dabar daug aktyviau reiskiasi ir tai jauciasi.bet kuo daugiau plepanciu,tuo smagiau.

2

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Martynas