Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > Mama.lt šaunuolė!

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-07-13 13:59

Ar esate ištikima Mama.lt naršytoja? Ar daug bendraujate forume? Dalijatės savo patirtimi ir negailite patarimų kitoms?

Mama.lt kiekvieną savaitę skelbs forumo šaunuolę, kuriai atiteks dovana Vaga knyga.

O 5 šauniausioms iš šauniausių atiteks firminiai Mama.lt marškinėliai!

Konkursas tęsis ir pagrindinės nugalėtojos bus paskelbtos atskiru pranešimu. Mes jus stebime

Praleiskite vasarą su Mama.lt

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-07-14 12:50

Ar norite sužinoti, kas šiuo metu yra aktyviausios Mama.lt forumo naršytojos? 

Daugiausiai pasisakymų yra pasakiusios:

Drugelis, zemuoge, vover, dvynka, pareigune, kristulka26, zydroji, vaivorykste, brazde.

Daugiausiai sukūrusios temų: 
Drugelis, wioleta, zydroji, inguska, kristulka26, laurike, pareigune, Amodelica, kristale

Aplenkite jas Turite beveik visą vasarą ;)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-07-14 13:24

Laba diena, :) na koks konkursas smagus.. pirmin plepeti ;)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-07-14 13:58

Super  kaip tik pleputėms kaip mums

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-07-14 15:25

oooo,konkursėlis ilgaliežuvėms

2009-07-14 15:26

Bet žiurekit kaip gerai, dvigubas malonumas, plepi ir dar plius už tai dovanas dalina ;)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-07-14 18:37

bet dabar uzregejau, kad cia tarp tu mamyciu plepyciu ir as esu... vaja, vadinasi plepes mes cia kaip reikiant... bet ka zinau, man tai visai faina... nu sekmes visoms

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 113

2009-07-15 11:00

BEVILTISKA MAN JUS PASIVYT :D bet konkursas linksmas, pritrauks daug snekoriuku :D

http://zivile1984.blogas.lt/

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2009-07-15 11:05

Šaunumėlis. Gerai, kad sugalvotas toks konkursiukas, gal daugiau pliurpalių atsiras.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-07-15 13:53

va čia tai geras... super konkursas ir pasirodo aš tame sąraše jau esu... negalvojau ,kad tokia pleputė esu... na bet jeigu jau taip , tas irgi kartaos būna į naudą...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-07-15 14:08

saunus konkursas! seniai reikejo, nes kai uzsuki, taip ir ner su kuo paplepeti, vis tuscia ir tuscia.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

2009-07-15 14:42

O man atvirksčiai pasirode jog nemažai pas mus plepučių :)  tai bus dar daugiau ir užsuks dažniau ;)

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-07-15 17:18

konkursas smagus. tik norėtųsi priminti, pastebėti, kad su plepėjimu nebūtų persistengta, t.y., ir toliau žiūrėkime, ką ir kur bei kada rašome- kad nebūtų betikslis rašymas vardan žinučių skaičiaus ;)

o šiaip- smagaus bendravimo su tikslu

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-07-15 17:43

Pritariu paradize,nezinau ar cia sutapimas ar ne bet prasidejus siam konkursui pastebejau kad atsirado temu,svelniai tariant ne i tema,na bet gal kitom aktualios temos,jei jau jas kuria,bet pasisako viena kata ir tiek,o diskusijos juose jokios,na cia tik mano nuomone,gal klaidinga bet man taip atrodo,sory

2009-07-16 12:21

kadangi neseina visa diena cia sedet, tai ir neiseis daug paplepet, be to betikslis plepejimas kazkaip juokinga, o jei dar atsiranda tokiu kur net temas pradeda kurinet visokias tai jau isvis :D

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-16 12:37

o as norejau paklausti,kurios cia temos juokingos?tai dabar taip iseina,kad naujos  temos geriau nekurti,nes busi suprastas ,kad tema kuri del skaiciaus.o man juokinga,kad mazai ar isvis nebendravusios,pradeda rasyti.o nauju temu,mano nuomone,jau butinai reikia.

2009-07-16 12:45

aha nu man ir idomu pasidare kurios cia temos juokingos :D del to ir kilo toks klausimas :)

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-07-16 13:21

Na gal ne kiek juokinga, bet nesupratau kam ji skirta tema:Matuko atbulinis atejimas i si pasauli. . Nei ka pakomentuoti nei ka likai nesupratus.Na gal cia tik man taip atrodo

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-07-16 15:03

pala pala, stabdom, kol dar neįsibėgėjot

tema apie matuko atėjimą- tai yra gimdymo istorija, jos komentuoti ir nėra labai būtina. apie gimdymo istorijas jau kalbėjom. nebėra ko diskutuoti.

kitas reikalas- kai temos kuriamos iš tingėjimo- labai dažnai tingisi paieškoti forume. 8 atvejais iš 10 temos jau būna sukurtos, belieka užsukti ten ir paklausti/pasakyti. bet kai forume prikuriama analogiškų temų apie vaiko maitinimą, tada pasidaro net nebe juokinga, o graudu.

dar vienas punktas- tas rašymas dėl rašymo. temose, kur giriatės savo vaikais, bendraamžiuose, kaimynuose- dar dar. bet kai visokie "labas rytas", "aš ir taip manau" ir pan. pradedami rašyti normaliose diskusijų temose...

tiesiog noriu pasakyti- konkursas-ne konkursas, bet visada galvokite, ką ir kur rašote, bei ar tikrai verta rašyti. nes juk ne žinučių skaičius nulemia nuomonę apie žmogų. visada smagiau skaityti diskusiją, kur yra KĄ skaityti, kur yra su kuo padiskutuoti.

ir nereikia susijautrinti, pradėti svaidytis "jūs ką, uždrausit rašyt?" ir pan. tiesiog gerbkime vieni kitus ir stenkimės, kad bendravimas būtų malonus ;)

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-07-16 17:04

Na as kaip pvz.:"Maitinimas","Pieno misiniai","Kudykio maistelis","Maitinimas nutraukinejant piena"-nu sory merginos,bet siuose temose kalbama apie viena ir ta pati,misinukai,buteliukai,tai negi negalima vienoje temoje apie tai kalbeti???????????

1

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Kalista