Forumas > Sveikata > Nėsčiosios ligos ir... > Ginekologinės ligos...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-07-12 17:01

sveikutes, zinokit, turejau ir as tokia problema, ir pienlige, ir cistita. Pienlige gydziau VAGISAN zvakutemis, berods taip vadinasi, o cistitas puikiai praeidavo nuo FURADONINO tableciu, nereikejo jokiu antibiotiku.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 113

2009-07-12 20:50

lita4 2009 07 12    

gyvenu airijoje ir nestumas jau 12 savaiciu.ir va cia galiu vienai papriestarauti kad nescioms geriausiai tinka macmiror zvakutes nes jos nekenkia ir israsomos nuo pienliges grybeliu ir uzdegimu,man ne pirmas db nestumas ir visada tik jas naudoju.paparasyk kad tai kasnors atsiustu ju is lt jeigu iseina,nes toksai jau tas nestumas kad tenka panaudoti ir vaistuku kazkokiu.va as db gryzau i lietuva atostogom ir pasigavau pusles uzdegima tai db tenka gerti urinal, meskauogiu arbatos truputuka,nes kitaip jis nepraeis. 

dabar zvakutes dauguma tinka besilaukiancioms :) bet tiesiog macmirol yra stipresnes uz pvz mycomax :)

http://zivile1984.blogas.lt/

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 44

2009-07-13 11:25

aciu mergytes uz patarimus,butinai jais pasinaudosiu,uzsipirksiu daug zvakuciu ateiciai nes dar tik 5 nestumo savaite,vadinasi dar viskas pries akis

2009-07-13 11:26

Ginekologinės  ligos nėštumo metu

2009-07-14 13:52

sveikos mergytes.as vel pas jus su klausimu.ar yra kam nestumo ppradzio skaudeje strenas arba desinej pusej pilve?man nuo vakar prasidejo tok bukas skausmas daugiau gal maudimas tiktai. man ryt bus  5 sav.kraujo nera,iskyros nepakitusios

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-07-14 14:00

Jei niekas nepakite t.y. isskyros, nesimato kraujo, tai gali buti, kad dideja gimdele, o nuo to tempiasi raisciai, kitoms skauda pilvo apacia.

2009-07-14 14:55

labai tikiuosi kad taip yra nes su kitom mergaitem bendravau ta tema tai daugelsi sako kad gali but gresiantis,ko labiausiai bijau

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-07-14 14:58

Zinai mes nesam nei viena gydytojos.Bet jei atsirastu kraujo, ar pakistu isskyros skubiai pas gydytoja lekti reik.Man asmeniskai skaudejo dar ir kaip sonus, dbar drauge laukiasi jai taip pat paskauda.Mes tiek ir galim patarti.Bet kas be ko linkiu dideles sekmes.

2009-07-14 15:01

o tau ilgai pamausdavo sonus?mazdaug iki kiek nestumo savaiciu?as ir isigandus esu ir vis dar turiu vilti kad viskas gerai

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 15

2010-01-28 15:28

Man tokia beda su pienlige buvo su pirmu nestumu,per visa nestuma vartojau ir zvakutes ir tepaliuka,visokiu isbandziau,ir viskas veltui.Tik pabaigi vartoti zvakute jau kita diena ar po dvieju  dienu vel viskas is naujo.Va taip visa nestuma,o i pabaiga tai aplamai tiek pagausejo isskyru,kad toks jausmas buvo,kaip per menstruacija.Tai su antru nestumu viskas tas pats,bet siuo metu as gyvenu Londone,ir cia man atliko slapimo tyrima ligonineje ir liepe gerti antibijotikus nuo slapimo taku uzdegimo.Nors tyrima jie atliko mazdaug per 10min,kazkaip keistai man pasirode.Tepinelio nepaeme,kad isitikintu,apie pienlige,o tik liepe parodyti iklota.Kadangi iklotas buvo svarus,nes pries vizita pakeiciau,tai jei ir nemate ten jokios pienliges :) )))))

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-01-28 15:32

mililiuk tai jau tikrai labai keista kad taip greitai tyrima padare ir nepaime tepinelio

2010-02-01 15:48

sveikos mergytes,man jau 34sav,nestumo ir taip pat turiu pienlige,kaip jauir buvo pamineta kad iskyru tiek kad atrodo kad vandenys butu nubege,as irgi naudojau zvakutes,bet viskas susitvarko kol naudoji tik baigi ir po keliu dienu viskas tas pats,dar savo MW nesakiau nieko.nes taip ir tikejausi kad nieko jie cia nesupranta,jei neima tepinelio o liepia iklota parodyt,juk visi tyrimai butent ir daromi is tepinelio,as daug domejausi apie ta pienlige tai yrta daug naturaliu budu kaip ja gydyt bet niekad nebandziau dabar laukiu gimdymo tikiuosi po jo viskas susitvarkys.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-07-28 16:46

[url=http://ligos.sveikas.lt/lt/ligos/inkstu_ir_slapimo_sistemos_organu_ligos/cistitas]Cistitas[url/]

2011-10-01 18:22

Labas,as dabar kenciu si varginanti uzdegima.esu nescia 8 savaites ,o cistitas nepraeina jau savaite.daktare israse" urinal" geriu juos,taciau,pagerejimo nei nematyti.negaliu dziaugtis savo nestumu pr sia infekcija ir darosi baisu,skausmas toks didelis,kad atrodo  jog niekas nepades.antibiotiku greiciausia skirti man negales,tad nezinau ka as darysiu :( ((((

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 131

2012-11-06 14:23

inguciukas 2010 02 01    

sveikos mergytes,man jau 34sav,nestumo ir taip pat turiu pienlige,kaip jauir buvo pamineta kad iskyru tiek kad atrodo kad vandenys butu nubege,as irgi naudojau zvakutes,bet viskas susitvarko kol naudoji tik baigi ir po keliu dienu viskas tas pats,dar savo MW nesakiau nieko.nes taip ir tikejausi kad nieko jie cia nesupranta,jei neima tepinelio o liepia iklota parodyt,juk visi tyrimai butent ir daromi is tepinelio,as daug domejausi apie ta pienlige tai yrta daug naturaliu budu kaip ja gydyt bet niekad nebandziau dabar laukiu gimdymo tikiuosi po jo viskas susitvarkys.

Nereikia painioti visų žvakučių į vieną krūvą - vienos yra su vaistai, reikia atsargiai vartoti nėštumo metu ir būtinai su gydytoja tartis, o kitos gali būti naudojamos profilaktiškai ar kaip pagalbinė priemonė gydantis. Aš naudojau Floragyn ovules, kurios stiprina makšties florą, dar apsiplaudavau su tos pačios firmos prausikliu intymiai higienai ir pavyko pienligės išvengti nėštumo metu. Prausikliu tai nuolat apsiprausdavau, o ovules kelis kartu panaudojau, kai jaučiau niežėjimą ir išskyrų buvo padaugėję

2014-03-14 10:16

Labai pritariu dėl žvakučių naudojimo, kad reikia pasitarti su gydytoju. Na ir visais kitais klausimais, o ne laukti ir nespelioti ar klausyti bobučių patarimų. 

ginekologines ligos simptomai

2

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Nėsčiosios ligos ir sveikata > Ginekologinės ligos...

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Emilijus