Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Santykiai su vyru po...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-11-10 23:24

pries nestuma musu santykiai buvo tikrai geri (neskaitant santykiu su jo tevu). buvo, zinoma, visko, abudu esam gime po jaucio zenklu, kiekvienas su savo ragais :) bet is praeitu santykiu pasimokiau, kad reikia moketi ir nusileisti. todel daznai nusileidinedavom vienas kitam, taip isvengdavom pykciu ir rasdavom kompromisus kiekvienoj situacijoj. intymus reikalai irgi buvo superiniai tiesiog. kai pastojau, mylejomes tik kelis kartus, nes man buvo nesmagu, nepatogu ir isvis noro nebudavo. jis ta suprato ir nepriestaravo. sakydavo, kad kai tu busi pasiruosusi, juk tai turi kelti malonuma abiems, o ne vienam. kai buvau 7 menesiuke, susituokem. santykiai, atrodo, liko tokie patys, tik kad pradejo savo tevus i musu gyvenima kisti labiau nei pries vestuves. o as ne ka prastesne - kaip jau esama zmona, atsisakau jo tevu, kai nenoriu, kad jis juos kistu i musu gyvenima. siaip ne taip sugebejau jam isaiskinti (tik nezinau, ar jis prieme taip, kaip as bandziau isaiskinti), kad mes 3 busim mazyte seima. o tavo tevai, na, jie tavo "kita" seima. jo vyresnysis brolis nepalaiko tokio artimo rysio su tevu (atskira tema), tai tevas labai stengiasi laikyti trumpa pavadeli, pasakykim taip, mano vyrui. na ir siaip mano vyrui jo tevai yra auksciau visko. na, bet kol nekisa per prievarta arba vos ne kasdien ju i akis, tai viskas gerai. po vestuviu mylejomes tik viena karta, vestuvine nakti. kaip ir priklauso :) po gimdymo praejo jau daugiau nei 2 menesiai, o man noro, tiesa pasakius, nera jokio... bandem viena karta, tai jam patiko, sake, atsigavau po celibato priverstinio  o man, vat, skaudejo. ir siaip, nezinau kodel, as i ji pradejau ziureti labiau kaip i gera drauga, nei i vyra... ir siaip susierzinu del maziausios smulkmenos ar jo ne vietoje pasakytos frazes, issakytu minciu. nes man dabar labiau viskas sukasi aplink mazaji, o ne ji. su vaiku jis elgiasi tikrai gerai, galiu ramiai isleisti abudu pas jo tevus pora valandu, galiu pati apsipirkti islekti, nes vaikas bus pakeistas, nuramintas, jei kas - uzmigdytas. jis ir valgyt padarys, ir namus sutvarkys, ras laiko ir kompiuteriu pazaist, ir filma paziuret. zodziu tetis tikrai geras, mama pavaduoja, kai reikia. tik vat, kad jisai manes nebetraukia... gimdymo kursuose sake, kad taip gali buti, kad moteriai "sekso/intymumo troskuli" patenkina maitinimas krutimi. su vyru pries pora dienu apie tai kalbejomes, tai sakau, ale zinok tikrai taip yra. na, tikiuosi, kad cia tik tol, kol maitinsiu. bet tikrai nezadu nustot maitinti vien del to, kad sekso galbut daugiau uzsinoresiu :D man patinka su juo buti, keliauti. bet kuo daugiau kalbam rimtesnem temom, tuo jo mintys man kazkokios keistos ir tada galvoju, jog cia ne tas vyras, uz kurio tekejau. ziuresim, kaip mums viskas susiklostys. tikekimes, aisku, geriausio :)  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-07-22 01:48

Mano nuomone, jei kalbiesi, o jis tyli, vadinasi nenori užgauti tavęs sakydamas tiesą, kurią tu pasakai garsiai, nenori pripažinti gal, arba tiesiog jis nenori gilintis, nes "vemti" verčia ginčai..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-09-01 15:59

sveikos mamytes.na as irgi siu metu isgyvenu santykiu krize.esu pasimetus nes nebesuprantu kas daros,ar mane veikia hormonai nes maitinu MP ar musu santykiai pasikeite istikruju ir nebesuprantu kas vyksta.mes kartu iki gimdymo prabuvom sesi metai.isai visada norejo vaiko ir sakydavo gal jau gal jau bet as vis temdavau laika.ir kai pastojau prasidejo...viena kart isejo gerti per nakty gryzo atleidau uz keliu savaiciu vel,ir taip visa nestuma.man buvo lb sunku nes esu svetimoi saly artimu nera,draugiu irgi.kentejau galvojau viskas pasikeis kai pagimdysiu.gimdyme dalyvauti nenorejo bet kai atejo laikas nepaliko manes nes gimdymas buvo su komplikacijom tai isgyveno viska kartu ir poto visiems pasakojo as patyriau pats visa gimdyma.gime vaikelis viskas kaip ir gerai praejo menesis,isvaziavo tevai mano buvo atvyke menesiui man buvo sunku tvarkytis vienai su vaikuciu nes nesu gyvenime tokio net laikius.buvo lb sunku buvau depresijoj,vergdavau buvau pavargus ir ka tu manai savaitgalis atejo nuo tevu isvaziavimo isai paeme ir vel issivilko gerti ten kur prahadnoi dvor ten kur narkotikai ir visokios kitokios linksmybes mane paliko su verkianciu vaiku nes jam lb pusdavo pilvuka pirma menes ir dzin vo tada tai buvo skaudziausia...aisku vel atsiprase atleidau bet nzn kazkaip tuscia sirdy...nebesimylim nes nzn kaip viska pradeti nes nesimylejom visa nestuma nes kazkaip abiems buvo geda del vaiko bet sutarem kad palauksim i t.t bandziau viena vakara isgerem vyno galvojau eisim miegoti bandysiu uskybint bet ne isai paruke zoles ir ejo miegoti (neruko zoles bet kazkodel uzsimane ir is kazkur turejo is po tentu baliu)tai nebezinau...bet paskaicius cia palengvejo.nors niekada nerasau i forumus niekur tik skaitineju cia kazkodel pirma kart gyvenime sugalvojau parasyti ir zinot ka paliko geriau :)

2012-09-01 23:51

deimutia, man irgi geriau palieka, kai pasipasakoju, islieju jausmus. nors buna, kad daznai ir nesupranta, bet man dzin. man reikejo issipasakoti, o ar mane supras ar ne - nerupi :)

musu santykiai kaip ir pradejo taisytis. bet vis dar niuansu visokiu pilna. bandom juos iveikt kazkaip. o tavo situacija tai tikrai nepavydetina. net nezinau ka ir pasakyti... o kurioj saly gyvenat? idomiai jis elgiasi - taip norejo vaiko, o kai vaikas atsirado - dingau padare. ar padeda priziureti? ar pavaduoja tave? turiu viena panasu pavyzdi - vyro bendradarbe pries daug metu kai pasigimde dvynius (dabar jie jau paaugliai), tai jos vyras savaitei i kalnus isejo 'atsvesti'. o paskui grizo ir viskas tvarkoj buvo, ir padejo, ir rupinos... o kiek tavo vaikuciui jau laiko?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-11-21 15:09

O musu situacija taip pat labai idomi buvo, gal but net panasi kaip ir vienos is rasiusios mamytes. Pagimdziau maziuka savo, ir vyras iskart isvaziavo i uzsieni dirbti, galima sakyti net nemokejom gyventi kartu, cia pabunam kartu, cia vel atskirai.. Na ir kai vaikeliui buvo 4 menesiai berots, as isvaziavau su mazium pas ji, na ir ka teko slifuotis is naujo su visais gyvenimiskais ''malonumais''... Oj visko buvo...  Kariavom as norejau ji pasistatyti pagal savas taisykles, jis vistiek gyveno savosiomis.. Dar negana to gyveno salia ir jo broliai, kurie taipogi kisdavosi ten kai ju maziausiai reikedavo. Kad ir tokie pasakymai ''kaip tu gali klausyti savo zmonos, gi tu vyras, tu dirbi tau reikia atsipalaiduoti'' sitaip ir temdavo ji is seimos... Daug ka dare kad visada buvau priklausoma tik nuo jo, neturejau tuo metu teisiu, turedavau kiekvienu kartu prasyti jog mane kur nuvestu, parsivestu ir panasiai...Maldauti, kad kur mane issivestu prasiblaskyti... Aisku tai tikrai nebudavo daznai...
Na, o dabar musu suneliui jau netoli du metukai, ir manau kad jau viskas savose vietose, gyvenam daug toliau nuo jo broliuku, gyvenam savo gyvenima, o ne visu kartu. Pasidariau daug stipresne moteris, dabar uz savo seima stociau netik visu kunu bet ir tuo kuo galeciau daugiausiai.. Bet ir mano vyras pasidare kitoks, kai pamate jog sedu i masiniuka kur man reikia ten ir isvaziuoju, kartais manes nebesugaudo,tai labiau ir vertina savimi pasitikincia zmona :) ) Daug ka pasidarau viena, bet matyt tai man netrugdo jai nieko nesakau, sustiprejau pati ir sustiprinom seimos sienas :)

2013-02-24 11:07

sveikos. senai jau cia kas ir besilanke bet vistiek parasysiu. pries savaite pagimdziau mergyte...negyva...

kaip bebutu su tuo teks susitaikyti ir gyventi toliau tiesiog svajojame su su vyru susilaukti kito vaikelio.

Gimdant neplysau ir nekirpo net ir pilvas nepasakytum kad po gimdymo daug neissitempe ir siaip fiziskai jauciuosi gerai ir noras myletis yra. Ryt lankysiuos pas daktare  ir viskas bus kaip ir aiskiau bet vistiek noriu pasitarti ir su kuomnors daugiau.

Man tiesiog idomu kada galeciau pradeti vel normalu lytini gyvenima? ir ar pastoti galeciau anksciau negu kaip snekama kad nepatariama is karto?

Jei kas parasysit aciu.

2013-02-24 12:25

mopseee, atsiprasau uz issireiskima, bet kai perskaiciau tavo pirmaja pastraipa, pirmi zodziai, kurie issprudo buvo "o ku...va". labai labai uzjauciu :( liudna labai, kad taip skaudziai baigesi jusu istorijos tarpsnis :( laikykis :*

o del lytinio gyvenimo, kada pati nori ir gali, tuomet ir pradek. man ilgai po gimdymo nesinorejo, nes plysau ir buvau siuta. susiuvo per daug, siek tiek skaudejo, tai isvis noro nebuvo. o kas sake, kad po pirmo gimdymo, kuris pasibaige ne taip, kaip lauket ir tikejotes, negalima iskart kito bandyti uzkabinti? o jusu su vyru santykiai geri? galbut nerekomenduojama todel, kad psichologiskai turi siek tiek laiko praeiti?

2013-02-24 12:49

santykiai labai geri ir vyras labai palaiko net logonineja labiau pergyveno labiau turbut nei as ir nei minutei vienos nepaliko net visas naktis kartu praleido ir pats svajoja apie kita leliu tik va vis laukiu kada nustosiu kraujuoti nes seip fiziskai jauciuosi gerai ir noras yra. aisku gal koki menesiuka ar bent kelis reiktu pasisaugot kol organizmas bent siek tiek pailses bet laukti ilgai nenoriu.

psichologiskai kalbant...kartais norisi susmegti i zeme arba atrodo kad tuoj taip pratruksiu kad sprogsiu, bet kai pasikalbam su vyru ir man pasako kad viskas bus gerai ir viskas bus taip kaip buve nusiraminu.

zinau kad kai vel pastosiu ir bus tas pats laukimas kuris buwo ir visko ruosimasis viskas bus gerai ir po truputi viskas pasimirsnes lauksim kito mazylio nors kaip ir istikruju tai bus kaip ir antras. zinau kad viskas bus gerai tik kartais dar pati to nesuvokiu.

tai va...visos tos kalbos kad lytini gyvenima galima pradeti tik po menesio ar daugiau siek tiek gazdina ir paciai baisoka nes nezinau kada nustosiu kraujuoti nes atrodo kad trunka amzinybe.

2016-04-28 16:54

mopseee 2013 02 24    

santykiai labai geri ir vyras labai palaiko net logonineja labiau pergyveno labiau turbut nei as ir nei minutei vienos nepaliko net visas naktis kartu praleido ir pats svajoja apie kita leliu tik va vis laukiu kada nustosiu kraujuoti nes seip fiziskai jauciuosi gerai ir noras yra. aisku gal koki menesiuka ar bent kelis reiktu pasisaugot kol organizmas bent siek tiek pailses bet laukti ilgai nenoriu.

psichologiskai kalbant...kartais norisi susmegti i zeme arba atrodo kad tuoj taip pratruksiu kad sprogsiu, bet kai pasikalbam su vyru ir man pasako kad viskas bus gerai ir viskas bus taip kaip buve nusiraminu.

zinau kad kai vel pastosiu ir bus tas pats laukimas kuris buwo ir visko ruosimasis viskas bus gerai ir po truputi viskas pasimirsnes lauksim kito mazylio nors kaip ir istikruju tai bus kaip ir antras. zinau kad viskas bus gerai tik kartais dar pati to nesuvokiu.

tai va...visos tos kalbos kad lytini gyvenima galima pradeti tik po menesio ar daugiau siek tiek gazdina ir paciai baisoka nes nezinau kada nustosiu kraujuoti nes atrodo kad trunka amzinybe.

Net pavydu skaityt :) maniskis atsiribojo nuo mamisku dalyku, bet va praaugus leliui - pagrindinis kopmanjonas zaidimams :)

4

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Santykiai su vyru po gimdymo

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Erika