Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Santykiai su vyru po...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 573

2009-07-17 20:15

Tai kai grysim i Lietuva su ja bus rimtas pokalbis, del situ visu dalyku, nes esu toks zmogus kuris leistu save smeisti

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 1281

2009-10-06 16:02

sveikos mamytes netycia ir as cia uzklydau paskaitinejau ir pakraupau kad 3 menesiu leliuka papurto ,mano vyrui ir ispradziu buvo sunku nes jis vienturtis niekada nebuvo susidures su leliukais tai ispradziu bijojo musu mergyte paiimti net y rankas bet po truputi po truputi jau ir pabuna ir pasnekina pazaidzia bet pamperso nekeiciaispradziu pykau bet db jau nebe as ir pati galiu pakeisti man svarbu kad jis ja myletu .kol as namie o jis dirba as pati galiu viska padaryti nors ir pavargstu uzeina kad atrodo viskas nebegali bet praeina ir vel viskas gerai.tai va reikia dideles kantrybes ir meiles auginant vaikus ir gyventi santuokoje.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 116

2009-10-06 19:19

sveikutes,sutinku su floristes nuomone.. tikrai nera lengva gyventi santokoje ir auginti vaikus,bei buti istisai laimyngai ir patenkintai. o vyrai jie i viska reguoja kitaip nei moterys... as kai pagimdziau dukryte musu santykei buvo labai geri ir grazus,bet ir bijojo pampersa pridaryta keist,bet nieko priprato ir viska dare labai gerai ir su meile. dabar laukiuosi antro vaikelio,tikiuosi,kad vyras bus geras ir supratingas,juk ir jautresnes moterys po gimdymo ir bemiegiu naktu..

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2009-10-06 22:55

Sveikutės, na aš galiu didžiuotis savo vyru, nors iki vaikelio, tai buvo visko............, tegul tai praeityje ir lieka.

Na jis šaunuolis, lb daug padėjo, kai gimė vaikelis, pats pirmas pakeitė ir sauskelnes, nes aš dar nebuvau atsigavusi iš po narkozės. Ir db, keičia sauskelnes ir rūpinasi mūsų angelu, tėtis tai super.

su draugėm pašneku, tai jų vyrai nenoriai ar iš vis nenorėdavo nei to pamperso keisti, nei ilgėliau pabūti su mažyliais, manasis būna ir džiaugiasi tuo, atrodo, kad jam visas pasaulis yra kūdikis.

Santykiai, tai sakyčiau nelabai pasikeitė, gal tik kila daugiau nesutarimų, kad vienas prieš kitą rodom pranašumus, čia vaiko atžvilgiu, kuris daugiau išmanom, nors abiem, tai pirmas kūdikis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 24

2009-10-06 23:24

nelabai suprantu is kur dar gali buti noro su tokiu zmogum kazka kurt ar issaugot kai jis skriaudzia savo kuna ir krauja.na manau ne viena moteris del savo kudikio taip nesiaukotu...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 27

2009-10-07 00:27

sveikos mamytes.pasidalinsiu ir as sava patirtimi...santykiai su vyru pries nestuma buvo lyg ir normalus,viskas prasidejo kai pastojau,toks jausmas kad dare viska kad tik prarasciau savo lelyte,prasidejo gresiantys persileidimai,visa nestuma buvo gulimas rezimas,o busimas tevelis pastoviai dingdavo savaitei ar menesiui.taigi laukimas buvo nelabai linksmas,o jis gryzes dievagodavosi kad labai laukia myli kudikeli,mokejo tuo manipuliuot o as negalejau neatleisti...buvo ir daug daugiau nemaloniu ivykiu,tik nesinori ir skaudu apie tai kalbet.gimus dukrytei nieks nepasikeite,tik pablogejo...tikejausi ir vis dar tikejau kad gali pasikeisti,kol viena diena supratau,kad ne tik kad nebemyliu to zmogaus bet ir pradejau nebekest,tiesiog salia svetimas zmogus,kurio net nepazystu,7 metus pragyvenus...siais metais iskart po nauju as ji palikau,rugsejo pabaigoj buvo skyrybos.ir zinot jauciuosi be galo laiminga,turiu savo angeleli,kuria dievinu,pati atsigavau,beje pasikeiciau,pradejau savim pasitiket daugiau.tik va pasitikejimas kitais zmonemis labai nusmuko,nezinau ar tai normalu,bet vien nuo minties kad ateity kazkada galetu but salia koks zmogus,pradeda imt panika...o gal tiesiog labai gilios tos dvasines zaizdos,kurios su laiku gal but ir uzgis...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 193

2009-10-07 14:21

labai gera temuke cia uzvesta na musu seimoje po gimdymo labiausiai nuskriaustas jauciasi vyras, ir tikrai galiu drasiai pripazinti, jog demesio  jam dabar skiriu kur  kas maziau, nors ir stengiuosi kuo dazniau prieiti, apkabinti, vis guodziuosi, kad tai laikina...

tiesiog maze kartais taip pasokdina, nukankina, kad vakare norisi tiesiai i lova griuti, net mylimes daug maziau nei iki gimdymo

O dukryte vyras tikrai labai rupinasi, nors aisku po darbo grizus norisi truputi ir pailseti, bet padeda rupintis, skustis tuom tai negaliu

tikiuos, kad musu santykiai nepakryps i dar blogesne puse, bet tikrai zinau, kad niekada negyvenciau santuokoje vien del vaiku, juk vaikams matyti besipykstancius tevus dar didesne trauma. Tad laikykimes ir bukim stiprios...

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 4759

2009-10-07 15:39

na per visa nestuma, tai labai daug prisinervavau... jam visai buvo neidomu, nei tas pilvukas didejantis, nei pirmieji judesiai, nei mano pacios sawijauta... budavo guliu ir verkiu, ka reiks daryti, kai leliukas gims, buvau jau rimtai apsisprendus po gimdymo grizti i lietuva ir augintis leliuka viena...

bet viskas pasikeite nuo tos dienos kai prasidejo gimdymas... labai mane palaike per visa gimdyma, labai jaudinosi, o kai isvydo sawo suneli apsiverke ir matyt tik tuo metu jis ir suprato, kad tapo teveliu   nuo tos dienos dievina sawo maziuka, labai rupinasi, myli, pirma menesi kiekviena diena po kelis kart skambindavo paklausti kaip vaikutis, ar pavalges, ar nieko neskauda... nera problemu del pampersu keitimo, visada tik kartu maudom, be problemu galiu isvaziuoti apsipirkti ir zinau, kad vaikutis bus priziuretas

tik vat mums uosviene, tai baisiu patarimu pridalino. as dar jos pati is tikruju net nemacius... bet is pradziu tai jau buvau pasiutus, galvojau skambinti susipazinti   kadangi nemaitinau sawo pienu, nes jo paprasciausiai nebuvo, ji baisiai del to pyko, tai ji liepe visada guleti lovoje, tik vaikas pabunda ir kist kruti, na ir taip per kiek laiko tipo pieno atsiras... ir dar liepe nuolat vaika ant ranku nesioti, na juk maziukui reikia meiles demesio ir taip toliau... na ir galvojau sau, is kur pas suaugusia moteri, penkiu vaiku motina tokios idijotiskos mintys!!! na bet cia jau praeitis. tiesiog pasakiau draugui: tikrai neauginsiu musu vaiko pagal jokius mamu, tetu, mociuciu patarimus, as sito vaikucio mama ir geriau zinau ko jam reikia!

o musu santykiai neskaitant vaiko pasikeite tik i gera puse, kai tik galim skiriam vienas kitam demesio, labiau vienas kita suprantam, o ir jis pats tapo daug atsakingesnis. abu suprantam, kad jau niekada nebus kai buvo pradzioj, juk dabar jau esam tryse

2009-10-07 16:02

Sveikos mamytes, na mano istorija cia papasakota tikrai nesmagi, bet stai jau musu dukrytei yra 6menesei, ir per pastaruosius 3menesius mano vyras labai smarkei pasikeite(aisku poto, kai ji pasakiau, kad palieku ir dukra issivezu su savim) na pfu pfu pfu neprisisneket tiktai, bet dabar jisai taip ja rupinasi, kad as ziuriu ir negaliu atsistebet, nes jis ja ir migdo ir valgydina ir zaidze ir nekarta yra atsiprasinejes kad taip pasielge su ja mazute, bet aisku as to niekada nepamirsiu.....na santykei bent jau dabar stojasi i savo vezias ir jau gereja, nezinau kaip bus toliau, bet dabar labai man dziugu, kad viskas pasikeite ir kad vyras pagalvojo ir suprato, ka daro(na bent jau jis taip sako) ziuresim kaip viskas klostysis toliau.....

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-10-07 16:10

dziaugiuos uz tave karinukas... tikiuos vyras tikrai suprato ka dare. gal jam tikrai depresija ar kas buvo, kad taip elgesi...

2009-10-08 14:25

man atrodo kad tie vyrai daugiau uz mus pergyvena ir jiem didesne depresija buna nei mum.mes su vaiku turim rysi juk jis mumyse uzauga mes juos pagimdom ,va vyrams reikia ta rysi atrasti susidraugauti su kudikiu ir jiem yra sunku kaip ir mum jie pergyvena vieni tai pernesa geriau kiti taip ir nesusitaiko su vaiko atejimu .bet nei vienas neturi teises skriausti vaiko nuo tokiu reikia begti kuo toliau.

2009-10-08 14:33

na as pritariu floriste kad neturi nei vienas skriausti savo vaiko, na bet musu atveju tai buvo kaip buvo, vyras delto gailisi, ir tai labai matosi.....o del pasikeitimo, tai manau pasikeite viskas todel, kad mergaite paaugo, su ja jau sieki tiek lengviau, nei, kad buvo visai mazyte o ir vyras apsiprato su ja. Kaip jis sako dabar kad jam buvo baisu su tokia mazyte (ne musu mergina tikrai gime labai mazute ir smulkute).....Aisku as nepateisinu tokio elgesio niekaip ir niekada (kad ir mano vyras) neteisinsiu, nes taip daryt negalima, bet gyvenime visko nutinka ir nezinai kada kas atsitiks.......as tik dziaugiuosi dabar kad pagaliau jisai suprato, ka padare ir kad taisosi ir svarbiause nori taisytis....

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-10-08 15:11

Linkiu dideles sekmes kariniuk, kad ir toliau vyras taisytusi ir butu geras jums.

2009-10-08 16:02

na reikia tiketis, kad dabar jau taip ir eisim tuo geru keliu...tikiuosi pasitaisymas nebus laikinas....

2009-10-09 11:17

svarbiausia kad pasitaise nes vaikui geriausiai kai visa seima kartu ,tai linkiu sekmes jum auginant maza stebuklely.

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-27 10:21

(tfu tfu tfu) nepastebejau kazkokiu pakitimu..koks buvo toks ir liko..Jokiu priekabiu,priestaravimu nesulaukiu (nes viskas padaryta: valgis,namai blizga nors ir viena sukuosi namie).

Galiu pasakyti musu santykiai tik pagerejo (nors niekada nebuvo blogi).Myli musu vaika,laimingas,neturiu priekaistu jam kazkokiu ;) Nelendu jam i akis,kai grizta po darbo pavarges,nieko neliepiu daryti,nes jis vienas seimoje dirbantis siuo metu ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 194

2010-08-02 01:12

pas mus pasikeite triputi,nes dabar beveik visas mano demesys dukrytei,tai buna kad ir pasibaram,bet siaip puikiai sutariam o ir dukryte jis myli labai ir tikrai supranta kodel daugiau demesio dukrytei

Моя диета: диета Дюкана  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2373

2010-08-02 22:23

na musu tetukas tai super kaip tetukas tikrai, kadangi yra seimos zmogus ir labai myli vaikus tai as del to dziaugiuosi, nebijau mazytes palikti su juo, zinau kad bus isvirta, pamaitinta, pakeista ir sutvarkyta :D kadangi abu dirbame tai dalinames atsakomybe ir prieziura mazytes :)  ir aisku didziaja dali dremesio abu skiriame mazytei, jau niekada nebus taip kai buvo anksciau, kai buvome ti dviese, bet juk seima tai didelis turtas, ir joje visa laime ir meile! :) to juk ir reikia! ;) kad taip ir toliau butu...

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-09-17 09:13

del vyro elgesio su dukra, neturiu jokiu blogu pastebejimu. jis stengiasi, raginti nereikia,o jau kartais kaip iseina taip iseina :) svarbiausia geri norai. o mudvieju santykiai tai tikrai pasikeite, negaliu sakyt kad y bloga puse, bet... abu kazkokie irzlesni pasidare, greit uzsiplieskiam, smulkmenos erzina. man kartais jau nieko nesinori, o jam norisi :)   galvoju kad mums reiktu gero savaitgalio dviese ir tada vel bent kuriam laikui bus viskas ok...

Mama.lt

Mama.lt

2011-10-29 16:42

Su pirmu vyru susituoke pragyvenom pusantru metu,na skustis negaliu.Pasigimdziau sunu.Tik po gero pusmecio prasidejo visokie nususipratimai del visokiu smulkmenu.

Su antru jau desimt metu gyvenam ir nesusituoke ,turim labai miela dukryte triju metuku,labai rupestingas,net dabar keliasi naktimis,mazoji kartais nusispardo.

O kad vyras purto leliuka,tai atleiskit...,bet tikrai nenormalu !!!

3

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Santykiai su vyru po gimdymo

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Maksim