Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Santykiai su vyru po...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 21

2009-07-09 18:42

vover 2009 07 09     Doriuks 2009 07 09    

Apie ka kalbeti as kalbu jis tyli, o apsisukes daro savo. Nieks neori skyrybu, bet jei prie to vedama.As taip suptrantu asavojo elgesi, nes jei prasai kad taip nedarytu o vistiek daro, jei prasai demesio bet taves tik atstumia, tai kas belieka.Geras tada kai kyla vajus namie ir gerai uzpipirini.Nu bet as gi jam ne mama, kad barciau.Turiu viena vaika, kam man dar antro.

Jei jis viskam abejingas , tai gal yra kita moteris...

as nemanau,kad kita moteris,nes mano ta pati situacia ir tikrai zin kad neturi nieko,cia gilesnes problemos,reikia pradet gilintis ka jie mate savo tevu namuose kai augo????tai kai pasiklausau jo pasakojimu,tai ta pati situacia pas mus,jo mama niekada neturejo demesio is vyro puses ir jis pats su sese nezino,kas tevo demesys ir meile(na buvo to demesio jiems,bet mano galva nesuprantamas demesys)?????ju seimoje tevas buvo,kuris eidavo i darba ir uzdirbdavo pinigus.nu as cia jau perdaug isivaziavau

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-07-09 22:07

na o mums su vyru skirtis nereiketu nes dar nevede.taciau jau keleta kartu as jam pasakiau kad grisiu i lietuva su vaiku,nes nebenoriu tokiu santykiu..tai jis manes net maldavo kad nepalikciau jo,sake kad labai mane myli ir pan..bet jeigu mane myli,tai tegu ir musu dukryte myli! is pradziu jis man priekaistavo kad jam mazai demesio skiriu,tai pradejau daugiau jam demesio skirti.paskui buvo blogai kad per daznai noriu mylu mylu..na ir as pati kalta.nekaltinu tik vyro.taciau man yra dar ir paciai sunku-ir kudykelis is karto,ir tik pries 4men mes kartu pradejom gyventi..ir man paciai sunku apsiprasti su tiek naujoviu.o kur dar svetima salis,kur nei draugu nei nieko..kai palikciau as ji dienelei viena su vaiku,tai gal suprastu kad man irgi sunku.nors ir nedirbu sunkaus fizinio darbo bet vaiko priziurejimas irgi labai atsakingas ir sunkus darbas.na bet gal laikui begant ismoksim visi tryse kartu gyventi graziai.ir kitoms mamytems linkiu kad kuo maziau butu pas jus pykciu seimose ir kad jusu vaikeliai sveiki augtu ir nesirgtu.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-07-10 00:38

Simona26, pamils jis vaikelį (tikiu, kad myli, bet galbūt dar nemoka išreikšti tos meilės jam) o tau tiek daug naujovių vos ne vienu metu - irgi sunku. Bet įsivažiuosi į tas vėžes, tik laiko reik biškiuką. Juk mes daug stipresnės nei vyrai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 21

2009-07-10 01:04

kabuke 2009 07 10    

Simona26, pamils jis vaikelį (tikiu, kad myli, bet galbūt dar nemoka išreikšti tos meilės jam) o tau tiek daug naujovių vos ne vienu metu - irgi sunku. Bet įsivažiuosi į tas vėžes, tik laiko reik biškiuką. Juk mes daug stipresnės nei vyrai

pacituosiu,tai jai mes tokios stiprios,tai kam mums vyrai,o tam,kad atsiremt kai pavargsi,bet jai jis lin  ksta,net nepraejus remtis,nu klausykit,tai jau geriau eit pimyn vienai,juokingakokio stiprumo jie gali buti moteriai pries pastojant,o kai kudikelis namie pasibaigia vyriskumas,kodel mes turim but stipresnes,jai jie save laiko "kazkuom",kazkoks apsurdas!!!!!!!!NERA PADETIES,BE ISEITIES!!!!PIMYN SU SYPSENA MAMYTES

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-07-10 07:59

labas rytas. dukrytes gimimas jau savaime daug ka keicia. musu yprocius, pomegius buity ir t.t. taciau reikia su tuo tvarkytis, ir priimti sias naujoves. o su vyru atrodo nepasikeite niekas, puse metu jis net labai padejo dukryte auginti (dare viska - maitino, maude, renge, keite sauskelnes) o dabar pakeite darba truputy intensyviau dirba tai aisku demesio namuose maziau. taciau niekada del to nepriekaistavau, nes juk jis dirba, gryzta pavarges, o dar paima ir mergyte  pamigdo vakare. neturiu teises del ko priekaistauuti. jis man niekuomet nieko nesako del tvarkos namuose, ar pan dalyku... as tik ziaugiuosi, kad stiprus rysys tarp jo ir dukros atsirado per 6 pirmus jos gyvenimo men.svarbiausia, kad matau jog jis ja labai myli... man irgi kartais tenka paraginti kad paziuretu mergyte, nes as noriu apsitvarkyti (man taip lengviau) taciau raginti nereikia kuomet jiedu zaisti pradeda. dukra juokiasi ant viso buto, kaip sakant nu jiedu ten turi visokiu savo zaidimu, bajariu - tai man nieko nera grazesnio, kaip tik juodu stebeti (tada pamirstu kad gryzes vakare ne vietoj batus paliko, ar vonioj nutrenke kojines) juk menkniekiai tokie dalykai, reikia moketi dziaugtis tai kas grazu

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-07-10 13:47

vhitley 2009 07 09     vover 2009 07 09     Doriuks 2009 07 09    

Apie ka kalbeti as kalbu jis tyli, o apsisukes daro savo. Nieks neori skyrybu, bet jei prie to vedama.As taip suptrantu asavojo elgesi, nes jei prasai kad taip nedarytu o vistiek daro, jei prasai demesio bet taves tik atstumia, tai kas belieka.Geras tada kai kyla vajus namie ir gerai uzpipirini.Nu bet as gi jam ne mama, kad barciau.Turiu viena vaika, kam man dar antro.

Jei jis viskam abejingas , tai gal yra kita moteris...

as nemanau,kad kita moteris,nes mano ta pati situacia ir tikrai zin kad neturi nieko,cia gilesnes problemos,reikia pradet gilintis ka jie mate savo tevu namuose kai augo????tai kai pasiklausau jo pasakojimu,tai ta pati situacia pas mus,jo mama niekada neturejo demesio is vyro puses ir jis pats su sese nezino,kas tevo demesys ir meile(na buvo to demesio jiems,bet mano galva nesuprantamas demesys)?????ju seimoje tevas buvo,kuris eidavo i darba ir uzdirbdavo pinigus.nu as cia jau perdaug isivaziavau

Pas maniski kazkas panasaus tevas koluki dirbdavo tai tik parvesdavo ir ismesdavo ant kiemo girta, viska valde ir kontroliavo mama.Nu bet tu matei kad taip yra tai stenkis kad tau nebutu.Be to problemos manau ir tame kad truksta demesio, sekso ir t.t.bet vaiko tai labai norejo, negi mesiu vaikuti, kad demesys butu tik jam.

Paskutinį kartą redagavo: Doriuks (2009-07-10 13:49)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-07-10 17:41

vhitley 2009 07 10     kabuke 2009 07 10    

pacituosiu,tai jai mes tokios stiprios,tai kam mums vyrai,o tam,kad atsiremt kai pavargsi,bet jai jis lin  ksta,net nepraejus remtis,nu klausykit,tai jau geriau eit pimyn vienai,juokingakokio stiprumo jie gali buti moteriai pries pastojant,o kai kudikelis namie pasibaigia vyriskumas,kodel mes turim but stipresnes,jai jie save laiko "kazkuom",kazkoks apsurdas!!!!!!!!NERA PADETIES,BE ISEITIES!!!!PIMYN SU SYPSENA MAMYTES
   Absurdas, taip, bet vardan ramybes seimoje, reikia pabuti ir stipresnem nei jie. Kartais reikia nusileisti, zinoma, su protu, kad tai netaptu norma. Juk buna kad ir mamos pervargsta, nenori nieko matyti ir pabegti, ar ne?  Aisku, jeigu problema ne tik del vaikelio atsiradimo, tai jau kitas reikalas.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 573

2009-07-16 11:39

Na as visiskai suprantu simona26 nes as taip pat gyvenu svetimoi sali ir kolkas nesam mes susituoke. Ir po praito svaitgalio nemanau, kad kada sulauksiu vestuviu....greiciau sulauksiu bilietu i viena puse i LT. Nes skyrubu as nenoriu ir stengiuosi, kad ir kaip pykstames, kad tokios minties net nebutu......bet kai tavo vyras tau pradeda sakyt, kad kas cia zinok po 7 ar 10metu skirsimes gal...tai aisku, kad zmogus, negalvoja su tavim gyvent visa gyvenima. Tai apie kokias vestuves gali but kalba????????o del dukrytes tai as nei kiek nepergyvenu, kad galim kada likt vienos......nes jinai seip ar taip nezino kas yra tete.....nes jis ja tesugeba tiktai aprekt ir supurtyt(uz ka as ji pritrenkt prie sienos galeciau). Kiek sakiau, kad ziuretu kaip elgesi su dukryte, kad jei jinai pradeda verkt tai nereiskia kad jinai isterikuoja, kad reikia pziuret kas jei yra, o ne griebt ir purtyt......

Be abejo skyrybos tai visose seimose manau yra krastutinis atvejis, nes visi stengesi seima islaikyt, nes sukurt ja ir islaikyt yra sunkiau, nei paimt ir viska sugriaut ir issiskirt....bet kai nebera ka daryt ir kaip nebera kitos iseities, nelieka nieko kito ka daryt, kad ir kaip bebutu tai liudna....

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 113

2009-07-16 12:24

na musu santykiai su vyru tikrai puikus po gimdymo, isvis niekas nepasikeite, gal geriau pasakysiu-pasikeite dar i geresne puse, vyras rupestingas, labai myli musu suneli ir mane o SIANDIEN SVENCIAME POPIERINES VESTUVES :) VA :)

http://zivile1984.blogas.lt/

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-07-16 12:25

nesupyk, bet jeigu taviskis purto 3 men kudiki, tai jis yra psichikos ligonis, ne kitaip. dumciau kuo toliau nuo tokio, vien del vaiko saugumo

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

2009-07-16 22:18

na ka as ir sakau, ka galima sakyt apie zmogu, kuris sugeba 3men. vaika (ir dar ne svetima, o savo) paimt ir purtyt, vien del to, kad jis pradeda verkti.....as jam jau ne karta sakiau, kad jam reikia kreiptis i gera gydytoja, nes jis nesusitvarko su nervais. Bet ka tu ne juk ir uosviene ir visi draugai kalba, kad cia as kvaila issigalvoju, kad uzauginsiu islepinta, isterikuojancia, nieko neklausancia mergaite(cia pasak uosvienes taip). Jinai jau ir mano vyrui ikalbejo, kad jei vaikas verkia nereikia kreipt demesio, pavergs ir nustos, o eiti prie lovytes ar vezimo ir nuraminti vaika pasupus ar paemus ant ranku tai isvis cia jau vaiko lepinimas auksciausem lygi ir siandien kalbejau su vyru ir supratau, kad jo mama jam jau tai ikalbejus ir jis sako, kad taip ir reikia daryt......Na ir nejau as tikrai jau tokia bloga mama????nemanau, nes 3men. vaikas oziuku dar kolkas neturi ir be priezasties jinai neverke, jei jinai soti, pampersas sausas nieko neskauda jinai juokesi, zaidze, guguoja......ir nezinau ar ilgai tversiu toki jo elgesi......Nes esu pavargus, ne del bemiegiu naktu, ar nuolatinio vaiko zyzimo, bet nuo tokio vyro elgesio, kai su tavim nera skaitomasi, kai nera jokios pagarbos, o ir skaudu labai kai matau kai jis sitaip elgesi su vaiku. Tik as dar niekaip negaliu suprat kaip taip imanoma elgtis su savo vaiku kurio tu tiek laukei, taip norejei......

2009-07-16 22:34

na kariniuk ir pas mane panasi situacija taciau vaikui draugas nieko tokio nedaro.bet jeigu pradeda verkti tai sako-ji isterike,ar jai su nervais blogai ir pan.. vaikelis turbut jaucia kai tevelis pyksta ant jos ir tada pradeda verkti,nes kai mes vienos bunam namuose tai viksas gerai.ir guguojam,ir sypsomes,ir karta net nusijuoke su garsu man :) na bet jau pakolkas (tfu tfu tfu neprisikalbet) su draugu kaip ir gereja santykiai..jau vel pats paime mergyte ir man nieko nesakes susirado kur pampersai padeti ir pakeite mergyte,ir vakare po paskutinio maitinimo atsinese i musu kambari,pasigulde ir pakalbino :) na manau kaip ir kabute sake  kad draugas myli musu dukryte tik dar nemoka isreikst tos meiles. o gal manau ir jis pats labai nerimauja kai dukryte verkia,galvoja kad gal kas jai blogai,gal ka skauda..na tikiuosi kad viskas ir toliau pas mus taip eis link gerosios puses ir dukryte tures mylinti teveli :) o kariniuk tai manau kad tavo vyrui laaabai didelia itaka daro jo mama..jei ne ji,manyciau kad gal viskas butu kitaip. tos uosvenes nenoriu savo vaiku atiduoti kitoms moterims!!! (na zinoma yra ir nuostbiu uosvyciu)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-07-16 22:38

oi ne mano irgi aciu dievui su vyru santykei po gimdymo i gera pasikeite.jis mane palike visus 9 menesius ir per gimdyma buvo as ji ir apsaukiau ir primusiau is skausmo o jis tik kentejo.ir vaika dievina ir turi daug daugiau kantrybes uz mane.tikiuosi kad bus antras irgi bus tas pats

2009-07-16 22:44

mirkolino-vyrai tai vis kencia nuo musu :D  as irgi per gimdyma jam i ranka taip isikabinau kad jam ta letenele nutirpo :D  ale kentejo :) dziaugiuosi kad pas tave su vyru geri santykiai.

2009-07-16 22:52

simona26 2009 07 16    

mirkolino-vyrai tai vis kencia nuo musu :D  as irgi per gimdyma jam i ranka taip isikabinau kad jam ta letenele nutirpo :D  ale kentejo :) dziaugiuosi kad pas tave su vyru geri santykiai.

aciu simona26. tai ir teisingai kad biski ir jiems skausmo kliuna,nes jei ju nebutu sale per gimdyma tai manau isvis nesuprastu ka mes iskenciam.gerai ,kad mesw moterys esam stiprios,nezinau ar vyrai iskestu tokius skausmus.

dabar paskutiniu laiku pasidariau labai nervuota sakau gal jau nebeviena

2009-07-16 22:58

na as irgi pagalvojau ar vistik vyrai iskestu ta skausma..na ir siaip jau pastebiu kad gal as ir rimtai stipresne nei vyras ;) o tai gal jau ir maziukas bus pas tave? planavote ar kaip sakant netyciukas? :) (zinoma jei jau tikrai ne viena ;) )

2009-07-16 23:27

simona26 2009 07 16    

na as irgi pagalvojau ar vistik vyrai iskestu ta skausma..na ir siaip jau pastebiu kad gal as ir rimtai stipresne nei vyras ;) o tai gal jau ir maziukas bus pas tave? planavote ar kaip sakant netyciukas? :) (zinoma jei jau tikrai ne viena ;) )

mes porma planavom ir dabar planuojam antra jau savaite veluoja menesines tai sakau gal jau nebeviena,nes krutine paskauda ir pilva,bet testa tik uz poros savaiciu darysiu,nes gal tik taip veluoja.zinai pas mus labai karsta sakau gal delto veluoja.bus matyt daba

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-17 08:58

na,jei jau mazyliai pradedami purtyti,tai cia jau virsune.truksta net zodziu apsakyti.zinai,geriau tu bek nuo jo kuo toliau.nerizikuok nei vaiko ,nei savo sveikata.siandien papurte,bet nezinai ka ryt gali padaryti.tai turbut visa jo seima tokia,sprendziant is to,kokius motina patarimus dalina.

2009-07-17 13:15

Na zinai, jo tevai yra issiskyre ir jo tete yra tikrai nuostabus zmogus, o ir anuke beproto dievina, jau kai atvaziuoja tai nuo ranku nepaleidze ir pastovei sako ar galiu ja issivest iki parduotuves, o tada grysta su pilnu vezimu visokiu barskaliuku, zaisliuku o vat mama tai neduok dievuliau jei as kada busiu tokia mama savo vaikam, kaip, kad jo mama yra.....siaubas, kas ten per zmogus.....Man atvazevus snekejo, koks jos sunus blogas, kiek turi minusu ir t.t. poto kai isvazevo su mano vyru iki parduotuves tiek jam apie mane nebutu dalyku pripasakojo, kad as dar dabar atsigaut negaliu. Mano 16metu sesuo tokiu fantaziju ir nsamoniu nesugalvotu primeluot kaip jinai. O aisku vyras tiki ne manim o savo mama.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-17 14:58

tai tavo vyras i mama atsigimes.tai tu stenkis kuo maziau su ja tureti reikalu,arba pasakyk jai tiesiai sviesiai,kam kalba nebutus dalykus

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Santykiai su vyru po gimdymo

Šiandien gimtadienius švenčia (172)
lukas