Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Santykiai su vyru po...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 573

2009-07-07 22:45

Sveikos mamytes na pasipasokokim kaip jusu sanykei po gimdymo su vyru? ar pasikeite kas nors? Nes iki gimdymo pvz. man atrode, kad mano vaikas tures geriause pasaulyje tete. Jis taip jos lauke, taip norejo....o va kai gime dukryte mano vyras visiskai pasikeite pastovei tiktai gryzes iesko priekabiu (tas nepadaryta, anas nepadaryta, tas negerai, anas irgi negerai). Mergaite paima i rankas tiktai tuo atveju jeigu as jam ja iduodu arba paprasau (ir tai klause ar ilgam). Ant manes visalaika sauke, netgi prasidejo toki dalykai, kad draugu nebesikviece i namus, o geriau pats pas juos vaziuoja....

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-08 08:26

pas mus niekas nepasikeite.kaip buvo iki vaiku gimimo,taip ir liko tiek po pirmo,tiek po antro vaiko gimimo.jokiu pakitimu nepajutau.gal kai kuriems vyrams kokia depresija buna kai atsiranda naujas mazas zmogutis.?

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-07-08 09:53

Na mazyle pakeite gyvenima,bet i geaja puse,musu tetukas tapo geresnis,man labiau stengiasi padeti buityje,su mazyle taip pat noriai uzsiima,zodziu pas mus tai kol kas viskas ok,(pfu pfu pfu kad neprisisnekeciau,o tai kai paskaitai kokiu gyvenimu buna)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-07-08 10:37

labas kariniuk.deja ir mano santykiai su vyru labai paslijo po dukrytes gimimo..dar is pradziu save guosdavau kad gal jam sokas,depresija ir panasiai..bet dar ir dabar tesiasi musu pykciai..nors jau pastebejau kad jis stengiasi but geras tevelis,karta paprasiau kad pabandytu pampersa pakeist tai iskart sutiko (nors paskui mergyte buvo visa apsisisojus ) ale vistiek palikau kaip uzdejo,kad matytu jog jo pastangos nenuejo veltui.na ir man kartais buna priekaistu kad tai tas,tai anas nepadaryta..na tikiuosi kad viskas sugris i senas vezes..

2009-07-08 13:39

na pas mus su pampersu keitimais tai as net nebandau prasyt, nes zinau, kad beprasmiska, kiek prasiau tai arba palieka ja slape su tuo paciu pampersu, arba pradeda rekt man kad kada as pakeisiu vaikui pampersa o musu santykei tai irgi ir dabar ne patys geriausi.....as bandau i daug ka nekreipt demesio patylet, bet kai viskas susikaupe ir kai pastovei man reikia nusileist atad as jau pratrukstu ir buna negerai....aisku kadangi gyvenam svetimoi sali, cia draugiu kaip ir neturiu (tik pazystamu), o mano vyras kadangi labai jau linkes greitai su visais susidraugaut tai draugu cia turik, ir bebejo jiem pasiguodze(aisku is savo puses) ir poto jie sako, kad jis gvena su baise, bjaure boba.......galu gale daejo iki to, kad vienas pareiske jog as bloga zmona ir mama nes esu jauna ir atseit gyvenimo nemaciusi.....tai vos nesusilaikiau neisvijus jo is namu.....bet na as aisku taip pat labai tikiuosi, kad musu santykei pasitaisys ir pageres

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-07-08 13:39

mūsų santykiai pasikeitė, visų pirma mažiau laiko skiriame vienas kitam (kad jam trūksta dėmesio jis man po pimojo mėnesio jau pasakė). o kaip pykdavomės dėl smulkmenų, taip ir pykstamės po šiai dienai

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-08 13:53

na,del pampersu keitimo pas mus niekada nebuvo jokiu bedu.ir pakeicia ir nuplauna,ir pavalgydina kartas nuo karto[tik as isverdu kosytes].tiek su vienu,tiek su antru vaiku taip pat.ir uzmigdo.zodziu viska daro t pati,ka ir as,tik aisku,ne kasdien,nes dirba.bet galiu iseiti kur reikia ir be jokios baimes palikti vaikus,nes zinau,kad jais pasirupins

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-07-08 14:17

na jeigu jau nuo pat pradžiu kažkas nebegerai tikrai nepasikeis į geresnę pusę. paprasčiausiai yra tokių vyrų, kuriems geriau kitur tik ne namie su šeima. o jeigu dar vaikas neramus, tai pilvelis tai dantukai ir pan... tada iš vis už galvų susima ir lekia kur akys veda. tai yra savo tėvų šeimos kartojimo modelis. pasiklausynėkit kaip pas uošvius yra ir pamatysit... pas mane net uošvenė nesuporanta ko aš noriu iš to vyro... paaugs sako ir pabus su vaikais... acha sakau, tik ar reikės vaikasm to,tėčio kai užaugs... abajoju, nes matau pasekmes ant vyresnėlės... ir vyras jau pastebi... dar bandydavo aiškinti, kad aš vaiką nuteikiu prieš jį ir pan. bet nepavyko vaiko neapgausi viską mato ir supranta. o mažoji iš vis su tėvu nebūna... rėkia pamačius ir tiek.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2009-07-08 17:14

na taip zydroji pritariu tau. Yra tokiu vyru kuriems geriau ne vaikai ir ne seima o draugai (tai butent mano vyro atvejis). Jei mergaite rami tai jis dar ja pasnekina, bet jei neduok dieve jei kas nors yra ir jinai verke tai iskart sako ateik paimt tu ja nes jau vel isterikuoja

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 89

2009-07-09 12:55

o siaube, skaitau ir šiurpas krečia. mačiau panašų atvejį, bet panašumas tame, kad vyras tiesiog bijo tokį mažulytį imt ant rankų, nes nemoka. bet tą kompensuoja dėmesiu mamytei ar pagalba namuose. mano vyras tik kelios val po gimdymo paėmė ir mažulėlio iš rankų nepaleido.  o ir koks čia atsikalbinėjimas gali būti - vaikas abiejų, planuotas, lauktas, tai kokie čia gali būti atsisakymai dėl vaiko priežiūros. tokių vyrų tėvais nelaikau, kai ateina pas aštuoniolikmetį ir sako - labas, aš tavo tėvas. vaikui tėvo meilė reikalinga nuo gimimo, o ne kai vaikas savo vaikų jau turi. kantrybės jums. mylėkit savo lėlytes už abu tėvelius. manau, ir pačios atgal gausit dvigubą meilės ir džiaugsmo dozę.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-07-09 13:20

As galiu pasakyti tiek mano vyras kas liecia vaika daro viskas:ir valgyt verda, ir pampersus keicia, ir perrengia, ir ilauka eina, vienu zodziu viskas lyg ir gerai (kad tik nesikeistu tfu tfu tfu).Bet musu santykiai absoliuciai pasikeite, pagalbos buityje nesulaukiu, o praejus trim  menesiam po vaiko gimimo buvo pradejes susitikineti su kita.Ir dabar sedziu ir svarstau ar ne geriau butu mums skirtis, nes per musu barnius ir nesutarimus kencia mazasis.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 26

2009-07-09 13:33

Uzuojauta doriuks,nu sakoma kad moteru negalima perprast,bet tu vyru taip pat nesupaistysi,tikiuosi kad man taip nenutiks,nors lyg ir gera vyra turiu ir buityje padeda,ir su mazyliu uzsiima,bet kaip sakoma uz save negali garantuoti,tai uz vyra tuo labiau

2009-07-09 14:55

Vakar pasakiau kad viskas, iki tol tik gasdinau skyrybom, kad paduosiu.Vakar sakiau taskas padetas, tai paskambinau paklasuti kada masina parvarys isikes kalba, kaip visada galvoja durnele parnesiu geliu ir vel gerai darau ka noriu. Jau kaip man atsibodo tai negaliu

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-07-09 15:06

Ko gero pas visus būna nesusipratimų...Na neaišku kokia pas jus situacija Doriuks.Ar tu tikrai esi pasirįžus skirtis?Ar tikrai to nori? o ar bendėt bent kada kalbėtis,kodėl viskas pas jus taip?

2009-07-09 15:49

Apie ka kalbeti as kalbu jis tyli, o apsisukes daro savo. Nieks neori skyrybu, bet jei prie to vedama.As taip suptrantu asavojo elgesi, nes jei prasai kad taip nedarytu o vistiek daro, jei prasai demesio bet taves tik atstumia, tai kas belieka.Geras tada kai kyla vajus namie ir gerai uzpipirini.Nu bet as gi jam ne mama, kad barciau.Turiu viena vaika, kam man dar antro.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 52

2009-07-09 16:17

sveikute kariniuk.mano draugui turbut vyksta ta vadinama vyriska depresija kaip musu seimoje dukryte gime.dabar jai 2men.kai pastojau jis ilgai negalejo patiketi kad bus tetis,bet manim ir busimu  lelium rupinosi,ir gimdyme dalyvavo,bet kai grizom namo viskas pasikeite.paciai jegu rupintis namu ruosa nebuvo tai gerai kad yra dvi vyresnes dukros tai jos padedavo,o taip vis viena,nakti keltis prie mazyles-viena,valgyt daryt-viena.ant ranku ja paima tik kai parasau.pavargstu per diena,o jis vakare dar klausia ko tokia pavargus ir kodel nenoriu sekso.jau man ne seksas galvoj.nuolat pysta, ant manes issilieja jei kas darbe nesiseka,barniai namie vos ne kas dien,del to net pienas man dingo.bet paimi savo mazyle ant ranku ir taip gera pasidaro atrodo kad tik ja pasaulyje turiu,nes mano vyresneles  su draugais,bet kai reikia pagalbos padeda.tikiuosi kad santykiai pasieis ateityje.dziaukis savo mazu dziaugsmeliu,nes tik del ju gyvenam.sekmes tau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 21

2009-07-09 17:12

nu va cia tai gers......as galvojau,kad cia,tik as idijote nesuprantanti vyro?????????o pasirodo ir daugiau mamyciu su tokiom pat problemom.......as irgi vakar padejau taska ir pasakiau,gana,pakaks,nebegaliu bendrauti su sienom ir zvaigzdem,ai kaip nors......net lengviau pasidare,paskaicius jusu bedas,nes ne as tokia viena siam pasaulyje,nu nieko as nesuprantu as noriu pakalbet jis skaito spauda ir atsako kazkiokias nesamones,kai as pratrukstu isvis garsas dingsta,na taip kaip bendraut????o jai kas is kaimynu ar draugu pakalbina,tai gali plepet neuzsiciaubdamas ir musu suneliui,tik metukai,tai kas bus dar po metu??????yyyyytariu,kad mus ir nebematys,nors ir prie vieno stalo sedesim,ne nu tai klausykit kam man to reikia???????nesu uz skirybas,bet jai nera pagarbos moteriai,demesio ir tttt,tai kam jie mums?????????sekmes mamytes

2009-07-09 17:15

Doriuks 2009 07 09    

Apie ka kalbeti as kalbu jis tyli, o apsisukes daro savo. Nieks neori skyrybu, bet jei prie to vedama.As taip suptrantu asavojo elgesi, nes jei prasai kad taip nedarytu o vistiek daro, jei prasai demesio bet taves tik atstumia, tai kas belieka.Geras tada kai kyla vajus namie ir gerai uzpipirini.Nu bet as gi jam ne mama, kad barciau.Turiu viena vaika, kam man dar antro.

Jei jis viskam abejingas , tai gal yra kita moteris...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 21

2009-07-09 17:28

Doriuks 2009 07 09    

koks tavo vyro zodiako zenklas,paskaiciau tavo problema,tu nepatikesi,man nuskambejo kaip kazkas butu atpasakojes mano situacija.AS SOKE,as galvojau,kad tik as viena gyvenu taip.

2009-07-09 17:48

Daug moterų gyvena panašiai,tik ne visos prabyla.Kai kurios bijo pokyčių,bijo skyrybų,todėl ir plaukia pasroviui.

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Santykiai su vyru po gimdymo

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Gabija