Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Nesivystantis nėštumas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 12

2009-07-01 14:06

Nustate nesivystanti nestuma (15sav., turejo but 20). Jokiu pozymiu, jokiu skausmu, kraujo nebuvo. Prasau atsiliepti tai isgyvenusias, noriu pabendrauti, pasidalinti skausmu, nes viena pati sunkiai besusitvarkau su savimi

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 111

2009-07-01 14:15

Labai tave uzjauciu ,bet nekazi ka galiu tau padeti nesu susidurusi su ta problema,net neisivaizduoju kas ten ir kaip vyksta....gaila....na bet gyvenimas ties tuo nesustoja,...laikykis....

(mano sesyte)

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-07-01 14:22

yra sakoma, kad jei vaikelis nenori ateiti... tai reiškias taip ir turi būti.

labai tau sunku ... užjaučiu, bet žodžiai - tik žodžiai.

praeis kiek laiko, pastosi antrą kartą ir pagimdysi ir užauginsi atžalą ;)

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-07-01 14:22

As isivaizduoju kaip tau yra sunku, ypac kai nori ir lauki. Bet gyvenime niekas niekad nevyksta siaip sau, matyt taip turejo buti. Issiverk ar issitauk bet saziningai, kad nebeliktu tavyje susikaupusio skausmo,o tada su nauju veju kibk i darbus. Juk ko gero tavo ateityje yra planai tureti lialiuka, todel turi sustipreti, nors skausmas ir didelis.Laikykis brangute dideles sekmes tau buk stipri.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 21

2009-07-01 19:17

Adore 2009 07 01    

Nustate nesivystanti nestuma (15sav., turejo but 20). Jokiu pozymiu, jokiu skausmu, kraujo nebuvo. Prasau atsiliepti tai isgyvenusias, noriu pabendrauti, pasidalinti skausmu, nes viena pati sunkiai besusitvarkau su savimi

labuka,rasau tau,nes pati tai patyriau savo gyv,nieko gero,nenoriu liudinti bet tai p yra,as buvau 14sav nestumo kai pradejau kraujuoti,kai padare tyrimus pasake kad tik 8sav,isvada nesivystantis nestumas!sokas,savaite skausmuose,saremiai ir taip t...buvo sunku,bet po 4men,testas as vel laukiuosistiprybes tau mazut viskas bus ok,jai ka klausk atsakysiu i visus klausimus.ar tu lietuvoje gyveni

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-07-01 19:34

Linkiu tau daug daug stiprybės.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-07-04 12:56

Labutis.Turėjau ir aš prieš 4m.tokį "malonumą".Nieko nepadarysi,tai įvyksta dėl tam tikrų,tik gamtai žinomų priežasčių.Man gyd.pasakė,taip jau būna nemažam kiekiui  moterų-gamta sutvarko,kad negimtų nesveikas vaikutis.Nenusimink,ilsėkis ir po kelių mėnesiukų sulauksi savo dviejų rožinių juostelių ir tikėk,kad taip jau nebebus.Nors mano vienai pažįstamai 3k.iš eilės buvo nesivystantis nėštumas,bet ketvirtas kartas buvo sėkmingas-auga sveika dukrytė.Sėkmės ir ištvermės.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2011-04-23 22:30

Gal yra norinčių atgaivinti šią temą? pasidalinkime savo skausmu

2011-04-25 10:32

Viskas labai paprasta - kol ant ranku nesupuoji savo vaikelio, tol skauda sirdi, prisimeni visus isgyvenimus ir taip kankini save. Maza to, sekanti nestuma esi totali paranojike ir gyveni strese bei baimej. Viskas baigesi ir atejo ramybe tada, kai jau laikiau glaudziau savo vaika prie krutines. Nuo tos dienos nebeverkiu savo negimusio vaiko, visa savo demesi ir laika skiriu dukrytei ir dziaugiuosi motinystes rupesciais.

Visoms linkiu stiprybes, atrasti ramybe sirdyje ir, svarbiausia, sekmingai susilaukti leliaus.

2011-04-25 20:39

Tikiuosi, kad taip ir bus  o kaip išgyventi tą laukimo periodą iki kito pastojimo? kaip nebūti paranojike?

2011-04-25 22:22

man viena gyd patare palaukti pusmeti, o tada pasidaryti visus tyrimus ir pirmyn. Kita gyd. patare nieko nelaukti ir po pirmu mm iskart stengtis pastoti. Man mieliausias variantas pasirode trecias - verkti i pagalve ir gaileti saves, o vaikus atideti neribotam laikui. Dabar dekoju dievui, kad atsiunte mums netyciuka (nors saugojomes!), o pastojau mazdaug pusei metu praejus.

Dabar panasaus likimo draugems patarineju nieko nelaukti, klausyti savo organizmo ir nuojautos, na. gal dar pasitarti su gyd. Bet siaip, mm reiskia, kad gimda jau pasiruosus pastojimui, o kodel gyd siulo laukti pusmeti ar metus - gal del psichologiniu dalyku. Bet man, kuo daugiau laiko ejo, tuo labiau vaziavo stogas. Taip kad, tikriausiai nera vieno teisingo patarimo, reikia ivertinti daug dalyku.

2011-04-26 20:17

Adore 2011 04 25    

man viena gyd patare palaukti pusmeti, o tada pasidaryti visus tyrimus ir pirmyn. Kita gyd. patare nieko nelaukti ir po pirmu mm iskart stengtis pastoti. Man mieliausias variantas pasirode trecias - verkti i pagalve ir gaileti saves, o vaikus atideti neribotam laikui. Dabar dekoju dievui, kad atsiunte mums netyciuka (nors saugojomes!), o pastojau mazdaug pusei metu praejus.

Dabar panasaus likimo draugems patarineju nieko nelaukti, klausyti savo organizmo ir nuojautos, na. gal dar pasitarti su gyd. Bet siaip, mm reiskia, kad gimda jau pasiruosus pastojimui, o kodel gyd siulo laukti pusmeti ar metus - gal del psichologiniu dalyku. Bet man, kuo daugiau laiko ejo, tuo labiau vaziavo stogas. Taip kad, tikriausiai nera vieno teisingo patarimo, reikia ivertinti daug dalyku.

Superinės tavo mintys ir ačiū už palaikymą...keista, kad rinkaisi 3 variantą ir pasibeldė angeliukas, kaip faina... o kaip nėštumas buvo visų nelaimių?

2011-04-28 13:56

nestumas buvo sudetingas, nuo 12 savaiciu turejau bileteni iki dekreto, 6 k gulejau ligoninej, bet gal tik pora kartu buvo iskilusi gresme, visus kitus - paranoja ir baime.

Kai laikai savo vaika ant ranku, supranti, kad tikrai verta stengtis, nepasiduoti, viska istverti ir vel stengtis - kad ir kiek kartu tai reiktu daryti...

2011-05-03 11:37

Adore 2011 04 28    

nestumas buvo sudetingas, nuo 12 savaiciu turejau bileteni iki dekreto, 6 k gulejau ligoninej, bet gal tik pora kartu buvo iskilusi gresme, visus kitus - paranoja ir baime.

Kai laikai savo vaika ant ranku, supranti, kad tikrai verta stengtis, nepasiduoti, viska istverti ir vel stengtis - kad ir kiek kartu tai reiktu daryti...

Šaunuolė, kad viską įveikei  tai va, ta paranoja pridaro bėdos  bet patyrusioms netektį-jos atsikratyti turbūt nebeįmanoma

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 581

2011-05-13 12:16

Sveikos mamytes,uzjauciu visas ir linkiu stiprybes ir kantrybes.pati viska isgyvenau pries pusantru metu .Jauciaus visiskai gerai,tik 19 sav pradejo sokineti tmeepratura nuo 40 iki 36,galvos skausmas,gydytojai sako kad tai gripas gulek ir gerk arbatas,i ligonine negulde i priimema vykau bent kelis kartus.kol glau gale pasigulde ir pasake kad mazylio nera ir issiunte is kart i klaipda,tai buvo nesivystantis nestumas nors mazyle buvo sveika ir atitiko savaites.Klaipedoj gydytoja pasitaike labai nuosirdi gera rupestinga,liepe laukt metus pusmeti,pasidaryti tyrimus,viska taip ir atlikau.Kol galu glae pajutau  pirmuosius nestumo simptomus,labai bijojau pirktis testa,nes galvoju gal tai paranoja,bet vis del to ne.nestumas buvo pilnas baimiu,jai kur tik kas nekaip isk art pas gydytojus,nusipirkau aparata su kuriu ogaliam kalusytis mazylio sirdies plakimo ,zagsejimo ,bendrauti visai seimai.dabar mano mazylei jau greit 3 menesiai esu begalo laiminga.Pagalvoaju i gla reitku ir trecio mazylio :) .mamytes skantrybes jums ir turesit savo angeliukus .O savo aparateli parduotu tirkai labai puikus dalykas nerima nuiima,kai girdi mazylio sirdies plakima,yra visi aprasymai dezute .sekmes jums

]

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 243

2011-05-13 16:13

Mazike is kur toki aparateli gauti?Ar tu parduodi-kokia kaina?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 581

2011-05-15 14:52

taip as parduodu kaina 100 lt,o man ji nupirko drauge anglijoj kainavo 200 lt

]

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 15

2013-05-28 13:24

Sveikos, o as siandien tik isgirdau diagnozę nesivysto neštumas ,bet jau rytoj važiuoju į privačią kliniką nes niekaip negaliu patikėti, beto jau turiu siuntimą išvalymui. O patikėti negaliu todėl kad ta ginekologė labai sena ir pirmą kartą pareiškė jog matosi 2 vaisiai, antrą kartą lyg nėra neštumo ir šiandien diagnozė reikia išvalyti. Beto dar pamokino, kad ligoninėje sakyčiau jog labai skauda pilvą ir kraujuoju ko nieko panašaus nėra aš jaučiuosi labai gerai. Ar jums kas panašaus buvo???

vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2013-06-10 19:24

Jukis, eina sau, nieko sau bobele sugeba paaiskinti... kaip praejo viskas? tikiuosi, kad ji tikrai suklydo

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Nikolė