Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Mamytės gyvenančios...
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
...
31
 
 
Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 34
 
2012-10-16 18:42

Sveikos mamytes is uzsienio.. ;)  

as jau kaip meteliai gyvenu lotynu amerikoje - kolumbijoje.. butu dziugu surasti mamyciu kurios irgi gyvena uz atlanto vandenyno, o tai labai liudna.. noretusi bendramynciu.. :)  
pries tai nemazai meteliu gyvenau londone, o i lietuva tikrai grizti nezadu... nebent tik atostogu, seimos bei draugu aplankyti... 
Naujas gyvenimas jau sukurtas svetur, o tavo namuciai yra ten kur tau gerai ir tu laiminga.. ;)  
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6
 
2012-10-19 00:05

Mielos mamytės, kreipiamės į jus, siūlydami prisidėti prie gerų darbų darymo ir vieno nuostabaus berniuko Lino svajonių pildymo. Jis visada norėjo ir stengėsi visiems padėti, užjausti ir suprasti. Galite patikėti - šio penkiamečio svajonė buvo... aplankyti ir paremti Afrikos vaikučius. Deja, Linas pralaimėjo kovą su agresyvia vėžio forma. Tačiau mes galima tęsti jo darbus.
Facebook'e susibūrusi Lino sirgalių komanda dega noru daryti gerus darbus. Didelė šios komandos dalis - ne Lietuvoje. Todėl mes kviečiame jus prisidėti prie šios iniciatyvos ir paremti grupės darbus. Siūlome jums prisidėti prie paramos rinkimo onkologinėmis ligomis sergantiems Kauno Klinikų ir Vilniaus Santariškių ligoniukams, vaikų ir senelių globos namams, sanatorijoms ir pan.
Surinktos dovanos bus siunčiamos į Lietuvą, kur bus išdalinamos jų gavėjams. Siuntinius nemokamai arba su didelėmis nuolaidomis veš įvairūs vežėjai, šiuo metu labai džiaugiamės būsima VanExpress pagalba. Jie sutiko nuvešti siuntinį iki 100 kg nemokamai!!!
Apie planuojamus pirkinius ir vaikučių poreikius informuosime nuolat. Labiausiai mažiesiems reikia sauskelnių, mokyklos priemonių, higienos priemonių, vaistų, vitaminų (žuvų taukų ir pan.). Onkoligoniukams reikia vaistukų, jiems pinigėlius rinkti galima per "Mamų unijos" PayPal sąskaitą egle@mamuunija.lt

Norintiems daugiau informacijos:
Linuko grupė Facebooke https://www.facebook.com/groups/mykolas.linas/
Mamų unija Facebooke                     
https://www.facebook.com/mamuunija?fref=ts

Dėl smulkesnės informacijos kreiptis į Jurga Kalniene (rasite Facebook'e) arba jurgaite21@gmail.com

Airijos gerų tetų ir dėdžių mažas siuntinukas jau paruoštas :) visi po truputi prisidekime prie mažų šypsenelių :) Anglijos lietuviai surėmė pečius, suremkime ir mes :) Jei esate iš kitos šalies, taip pat galite kooperuotis geram darbui :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 7
 
2012-10-30 02:46
Labas, ar yra mamyciu is Anglijos Norfolk krasto? 

 Mamytės gyvenančios svetur 


Labas

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2013-05-23 16:27

Labas, as is Norfolk krasto. Gyvenam Birmingham, Tyseley rajone. :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 26
 
2018-02-26 11:38

Sveikos, ar kuri nors naudojotės šia keleivių pervežimo įmone? Ruošiuos vykti į Vokietiją ir nežinau ar patikima: http://www.olandijakasdiena.lt/paslaugos/keleiviu-pervezimas/


Visų pirma ko norėčiau tai, kad svetainė būtų apkrauta baldais

 
 

...
31
 


Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Mamytės gyvenančios svetur

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Auguste