Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Mamytės gyvenančios...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
30

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-02-21 12:25

As kaip pati naujai atvykusi galima sakyti, tai liudna LT tikrai, butu normalus atlyginimai tikrai niekas ir nebegtu.

Del vasaros sia grisime nes reikia, taip tai net neskristumem mano artimiausi zmones visi cia uk, o uosvene irgi atostogoms cia atkris . Man gaila pinigus palikti uz nieka, geriau kur i kt sali nuskristi pailseti ir pigiau iseina,ir kazka naujo pamatai :)

Na nepasiilgstu as dar LT :) va kaip pragyvensiu 5 metus ,tada kitaip gal bus .

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 131

2012-02-23 08:19

Nu va Kristulka26 sakau,kad pas mus cia nenormalu su tais gyditojais...mano pusessere laukiasi turejo sia savaite echoskopa daryti,bet ji antradieni pradejo kraujoti nuviko i poliklinika,o jos klausia a tu nori siuntimo reiskia pasitikrinti ji sako taip tai gerai dave siuntima kitai tik dienai i kita miesta,net nepatikrino nei jos nei vaisiaus...vakar nuvyko i ligonine 10val ryto padare jai testa rodo 11sav.dare echoskopa vaisiaus neranda nei gymdoje nei prie kiausidciu kazkos kosmaras sako gali buti negymdivinis jetau meldziu,kad tik viskas butu gerai siandien bus aisku,bet cia dar ne viskas vakar 10val ryte ja pasodino kazkokiam kolidoriuje ant tu suolu ir 9val vakare tik dave palata 7val vakaro pasiule jai tik pavalgyti...isivaizduoji nescia neaisku kas yra kraujuojanti ir ja laike nepalatoje jai viskas skaudejo sunku buvo issedetri ,o jie...kazkoks kosmaras nu ir kaip gali po tokiu dalyku nevaryti ant ju... :( Tikiuosi,kad viskas bus gerai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 92

2012-02-23 09:27

nu man cia su gydytojais viskas gerai ir kist pingu nereikia,ir gerai priziuri,dar daug kas priklauso nuo zmoniu,jei patys su gyd nesusisneka.

vaikui pora savaiciu buvo,ir akytes traiskanojo ir viduriukai kietejo,kremo ir zvakuciu gavom,nezinau,kaip jums neduoda,tuo labiau musu vaikas dar net nepriregistruotas buvo su seimos gydytoju.daugiausiai lauke pas gp esam valanda be talonelio ryte pasiskambini ir gauni kada laisvu vietu yra.

o del kraujavimo nestumo metu,man irgi tas pats kai ivyko persileidimas,jei labai ankstyvas nestumas,juk nieko nepadarysi,delto ir ne pirmumo eile,ir as pradejau kraujuot,is ryto o skana gavau tik kitos dienos ryte,ir mane namo issiunte,nes jos turi daug svarbesniu pacientu.ir poto tikrinima tik po savaites nes daznai jei ivyksta savaiminis issivalymas net skano negausi,jei testas neigiamas,nes vadinasi gimda pati issivale.

1.  vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotėvaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 92

2012-02-23 09:28

manau lietuvems mamytes sunku suprast,kaip gydytojai cia antibiotiku neraso,ar receptu 5 neduoda,juk nepamirskit cia ne lietuva gydytojai nuo to neuzsidirba.

1.  vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotėvaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

2012-02-23 09:35

peppa 2012 02 23    

nu man cia su gydytojais viskas gerai ir kist pingu nereikia,ir gerai priziuri,dar daug kas priklauso nuo zmoniu,jei patys su gyd nesusisneka.

vaikui pora savaiciu buvo,ir akytes traiskanojo ir viduriukai kietejo,kremo ir zvakuciu gavom,nezinau,kaip jums neduoda,tuo labiau musu vaikas dar net nepriregistruotas buvo su seimos gydytoju.daugiausiai lauke pas gp esam valanda be talonelio ryte pasiskambini ir gauni kada laisvu vietu yra.

o del kraujavimo nestumo metu,man irgi tas pats kai ivyko persileidimas,jei labai ankstyvas nestumas,juk nieko nepadarysi,delto ir ne pirmumo eile,ir as pradejau kraujuot,is ryto o skana gavau tik kitos dienos ryte,ir mane namo issiunte,nes jos turi daug svarbesniu pacientu.ir poto tikrinima tik po savaites nes daznai jei ivyksta savaiminis issivalymas net skano negausi,jei testas neigiamas,nes vadinasi gimda pati issivale.

Nu juk as neissigalvoju nedave mums nuo akyciu nieko liepe valyti vandenuku ir uzdegimas smarkus buvo sake be metuku neduodam ir cia nekalbos barjeras cia nereikejo net sakyti viskas matesi...beje jei  cia nesusisneki duoda telefonu verteja kuris dalyvauja pokalbi,o kas liecia del persileidimo tai jai to neivyko jai visi rezultatai rodo,kad ji yra nescia tik vaisiaus jie neranda ir beje niekas neprase pacia pirma ja apziuret ,bet paguldyti tai galejo anksciau,o ne 10val.pralaikyti ant suoliuko nu man cia niekaip neisnesa galvon gal kai kam tai ir normalu ir beje as manau ,kad toks atvejis yra tai pat svarbus nors kaip kam...

2012-02-23 09:40

Taip suprantu cia ne lietuva pvz.as esu uz naturalu gydima zoleles ir t.t.,bet kai  7men.mazylis neatsimerkia nes ten pilna puliu verkia begi pavalai ir uz keliu min.vel tas pats na manau jau nori ar nenori kazka reikejo stipriau ir siuunciausi vaistukus is lt.tai praejo per 3dienas,o taip jau antras men ejo ir tik blogin,o negerin...

2012-02-23 16:18

Matyt kur papuoli vienur geri medikai,kitus siaip sau.

Na lt irgi visokiu yra ,esu pati patyrusi nei nenoriu prisiminti keliu sundaktariu...

Del ginekologijos negaliu nieko pasakyti ,teko karta lankytis del tyrimo ir viskas, kol nesusidurusi nezinau kas cia kaip.

Koks fainumo oras siandiena pasaka jega pavasaris pas mus +15 silta,saulute sviecia ,oiii prisivaiksciojome.

2012-02-23 20:12

oi tai smagu pas mus ir silta kazkas apie 10 tik vejas buvo,bet nesaltas cia daznai tie vejai siaucia ,o dar  priet pat  juros gyvenu ..o kur tu kristulka gyveni?

2012-02-23 21:01

Aurrree 2012 02 23    

oi tai smagu pas mus ir silta kazkas apie 10 tik vejas buvo,bet nesaltas cia daznai tie vejai siaucia ,o dar  priet pat  juros gyvenu ..o kur tu kristulka gyveni?

Labai smagu. Kiek mazai reikia iki pilnos laimes, silumos ir saulutes pasirodo ir nuotaika visai kitokia :D

Na reikia tiketis nebeatsals.

Oi tai jus labai grazioje vietoje gyvenate, salia juros fainai labai. Mums iki juros 2 val kelio ,na irgi nepertoliausiai ir iki Londono 2 val kelio :D  

O gyvename mes Leicester mieste :) Fainas miestas man patinka, neper mazas ir ne perdidelis :D  

Birzeli vaziuojame visa seima i Velsa kempinga savaitei :) pirma karta ten ,labai noriu, foto ziurejau labai grazu, kopsime i kalna,keliausime prie krioklio zodziu aktyvi savaite bus. Cia su anglu kompanija ,jie kas met vaziuoja ir mus pakviete ,tai bus fainai :)

2012-02-24 07:52

Na smagu jums bus...mes tai jo prie pat juros net pro langa matosi,pas mus tai nedidelis miestelis...Pas mane pusessere atvaziuoja geguzes men su seima tai biski reikes tos skotijos aproditi vaziuosim i safari ten smagu liutai ne narvuose vaziuoji ten su masina reikes ir prie loch neso nuvesti,o siaip pagrinde po to po pilis nes ju cia daug...vat ir bus jiems pramoga...as tai jau buvau,bet pakartoti vel noriu...

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2012-02-24 12:07

skotija turetu buti labai grazi salis noreciau ten pabuvoti kaip pazintine kelione,nors norvegijoj yra ka paziureti bet viskas ziaurei dideliu atstumu,siais metais fsio sakiau jau vyrui vaziuosime i troliu kelia visi jau buvo o as dar ne kas nores koperuosimes ir vaziuosime

2012-02-24 12:17

Kaip faina troliukai, man jie tokie grazus.Mano mama buvo su sese Norvegijoje, prisiziurejau foto nu nuostabus troliai :D bet gyvas vaizdas yra neatpasakojamas.

O tu safari parku uk daug ,tiesa neteko buvoti, taciau sia vasara jau sakiau butinai nuvyksime is vieno is ju.Po truputi pradesime keliauti .Jau isikureme pilnai, tai nebereikia sukti galvos .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2012-03-06 13:13

Sveikos mielosisos mamytes, esu forumo naujoke ,tikiuosi malonaus bendravimo .   Gyvenam Svedijoj jau 7 metukai, ir ko toliau tuo maziau galvoji apie ta musu Lietuvele, prisitaikai prie gyvenimo  svetur, kitos visuomenes, o ir vaikuciam jau  butu sunkiau grizti i LT. Gaila, bet toks jau tas gyvenimas. Geros dieneles mamaytes! iki

Mamytės gyvenančios svetur

Mamytės gyvenančios svetur

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 33

2012-04-18 19:11

Mielos Mamytės! Turit kokybiškų, geros būklės rūbelių ar žaisliukų, kurie Jūsų mažyliams jau netinka? Siųskit nuotraukas, aprašymus, kainą (o gal dovanosit?..), miestą ir kontaktą, kuriuo bus galima jus pasiekti (tel. nr./el. paštą&hellip ;) ir datą, kada jus bus galima rast Lietuvoj - ektroniniu paštu siulau.tau@gmail.com. Jie bus patalpinti Facebook puslapyje SIŪLAU TAU http://www.facebook.com/pages/Si%C5%ABlau-Tau/404029796287462

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 175

2012-05-18 11:52

Labas Mamytes uzjurio, as taip pat naujoke sioje temoje..mes jau kaip 5 metai gyvename Sveicarijoje..pries tai gyvenome dar ir 4 metus Vokietijoje...taip kad jau nemazai meteliu uz Lietuvos sienu...oi, man kartais taip truksta LT, vîen del draugu, tevu ir gal juokinga, bet Gatviu gatveliu...

as taip pat galvojau is pradziu, kad i LT niekada negrysciau, bet kaip sakoma- niekada nesakys niekada...man labai truksta LT.

Bet va, vis po pora kartu gryzame i LT i metus, tai lyg ir gerai. o kaip su vaikais snekate namuose, norejau paklausti....a tai lietuviskai, bet kai pradejo eii i mokykla, biskas pasikete. dabar daugiau snekame Vokiskai, nei lietuviskai.

kokie jusu patarimai ir patirtis.. :)

2012-05-18 17:00

Oi ne ne nesakau as niekada, ir sakau gal po 5 ar kiek metu ir apsivers viskas, bet siuo metu ne galvoti nesinori.

Matai mes isvaziavome isvarginti ,musu salis ateme is musu" viska " ,o  atvyke i svecia sali, gavome "viska" atgal ,tai va tas poziuris mano kitoks , nei tu kurie isvaziavo jauni siaip sau uzdarbiauti, ar studijoms .

Kaip turi ir netenki ,tada viskas kitaip.O kaip neturi nieko vel kitaip :)

Jei tenka kalbeti su lietuviais kurie cia atvyke pries 7-10 metu visi mena tevyne geru zodziu, bet kas atvyke pries 3 metus ir maziau na gero zodzio neisgirsi...

Paskutine emigracija yra is nusivylimo salies, tad aisku, kad tos silumos ir nebus bent jau pirmais metais :)

2012-05-18 17:02

As kalbu su vaikais tik lietuviskai namie , bet jei buname lauke ar prie angliuku kompanijos ,tai mano vyresnelis praso,kad su juo kalbeciau angliskai.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2012-05-18 22:46

Sveikutes,as kaip ir Kristulka nesakau niekad ne,bet mano atveju tikrai zinau,kad i Lietuvele negrysiu atgal.Jau virs 10metu gyvenu Vokietijoje,todel visad mielai griztu aplankyti saviskiu,paatostogauti,bet gyventi jau nebenoreciau.Vaikams taip pat geresne ateiti matau Vok,pati jauciuosi gerai,todel esu patenkinta ir laiminga gyvenimu cia.Su dukrytem savaime gaunasi,kad kalbame dviem kalbom.Kadangi vyras vokietis,todel kai visi bunam kartu kalbam vokiskai,o kai liekam trys merginos namuose,kalbam tik lietuviskai.Man labai svarbu,kad mergaites moketu mamos kalba,dicke mano tai tikrai nepamirs,o su mazaja dar tik prasideda kalbos mokymasis aplamai...kalbam siuo momentu visom kalbos

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-06-05 23:51

sveikos mamytes. as gyvenu jau 5 metai Danijoj. aisku, Lietuvos pasiilgstu, bet kai griztu i ja, po keliu dienu jau noriu atgal :) pasiilgstu ir draugu, ir artimuju. atrodo, grizti, susibegsim visi kaip senais laikais. o taip ir nebuna, nes visi savo gyvenima kuriasi, savos bedos, savi rupesciai. as irgi nesakau niekada negrisiu i Lietuva. nezinai kaip pasisuks gyvenimas po metu kitu. gal ir ta pati Lietuva isbris is tos duobes, kurioj sedi ir gyvenimas taps geresnis ten, nei cia. 

o su suneliu sneku lietuviskai. kaip ir bello, noriu, kad vaikas moketu mamos kalba, kad su seneliais ir pusbroliais galetu susikalbeti :) su vyru tarpusavyje pagrinde daniskai snekam, tai kai bunam kartu, taip pat ir su suneliu. o vyras, kai buna vienas su juo - rusiskai, nes pats is Ukrainos kiles. poliglota auginam :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-06-15 21:38

sveikos. ieskau mamyciu gyvenanciu GRAIKIJOJE, KRETOS SALOJE :) ATSILIEPKIT,BRANGIOSIOS....liudna;D

...
30

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Mamytės gyvenančios svetur

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavuncia