Forumas > Namai > Augalai ir aplinka > Rožė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Rožė

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-06-25 12:04

Turiu toki klausimeli.dovanotos rozes issilaike menesi,po to aisku visos nuvyto,viskas nudziuvo.bet ant vienos ziuriu,ziedas tai aisku nuvytes,bet stai kotas-visas zalias.lapai nuvyte,tik vienas palikes zalias ir atrodo salia jaunus lapelius leidzia.tai pasilikau ta kota su nuvytusiu ziedu.tai gal kas patars ka su juo daryti:ar man ji vandenyje laikyti,ar ta ugliuka nuskinti ir imerkti i vandeni,ar su visu kotu mirkyti?teko girdeti ,kad taip galima ir roze uzsiauginti.gal kam teko su tuo susidurti?

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-06-25 12:17

mano mama tokius kotus smeigia i zeme ir laukia kol prigis - isisaknys :) kaip tik dabar turi nemazai prisimaigsciusi, tik nzn ar jau kas prigijo :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2009-06-25 12:19

o ji kambary ar lauke tokiu prisisodinusi ?

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-06-25 12:33

ir lauke  ir siltnamy, manau jie ner galimybes lauke gerai ir kambary i koki vazona ismeigt

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-06-26 15:23

Laba diena visiems,

Turiu viena klausimeli apie rozes. Nupirkau vijokline roze (raudona, pavadinimo neprisimenu). Siemet ji isleido 3 naujus augliukus "viena normalu", prazydo raudona roze, o kiti du "gibridai". Lapukai smulkus, salotines spalvos ir prazydo daug smulkiu baltu gelyciu, kaip ramuneles.

Gal kas turite minciu kas tai galetu buti?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-07-16 11:36

As tai baisiai sias geles megstu, tik vat sodo savo neturiu, tai sakiau, reiks pabandyti namuose auginti. Cia kaip tik radau toki straipsniuka, kad beveik visas rozes galima bandyt auginti ir vazone

http://www.sodospalvos.lt/Augalai_namams-419-N_Krepselis_roziu

2009-08-04 13:24

nu zinokit buvau pasodinusi ta rozes stieba i vazona.bet nieko man nepavyko-viskas nuvyto,nudziuvo.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-04 18:17

O mano mama stieba isodino lauke, maciau auga leidzia lapelius

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 47

2010-04-05 14:21

Gal prisijungs bendraminciu apie roziu sodinima, prieziura ir kt. . As vat, ka tik pasisodinau savo rozyna , 11 vijokliniu ir 6 krumelius. Ziuresiu kaip augs. Gal kas turi patirties su rozynu, ypac vijoklinemis, kaip ji priziureti, kada apkarpyti, kaip formuoti, kad graziai gautusi tvora ir siaip kokiu patarimu, kad mane dziugintu mano roziu kampelis?

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2013-02-24 12:59

Sveikos as taip pat sugalvojau prisiauginti rozes is dovanotu, Tai kai man jos pradejo vysti nuskabiau visus sudziuvusius lapus ir nukirpau ziedus, o stiebus pamerkiau i vandeni, tai ziuriu man jie leidizia grazius ugliukus lapu vietoj , tai galvoju kai ugliukai bus didesni bandysiu sodint gal priaugs :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 131

2013-05-29 08:55

Eina sau merginos! Ir mane uzkabinot su dovanotu roziu sodinimu :) ne karta esu pagalvojus, kai gaudavau graziu roziu, kad butu labai smagu tokiu uzsiauginti. Bet kazkaip netnebuvau pagalvojus kad taip paprastai galima pasisodinti tiesiog is koto :)
O pasirodo pakanka nedidelio kotelio, nu pasaka :) va paziurekit
http://gardenhow.blogspot.com/2012/12/how-to-grow-roses-from-cuttings.html

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2013-05-31 09:14

Gražios tos gelytes

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 15

2016-01-19 12:51

Man labai patinka gėlių puokštės iš rožių.. Tai visi man vien tik jas dovanoja. :) O po to aš taip pat, kaip ir jūs bandau užauginti šias gėlytes. 

Šiandien gimtadienius švenčia (170)