Forumas > Šeima > Dviese > Skyrybos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-06-29 09:59

vaivorykste 2009 06 25    

jei zmona ar vyras pradeda eiti i kaire,kad ir vienai nakciai,tai su seima jau kazkas negerai darosi.siuo atzvilgiu jokiu vienkartiniu nuotykiu negali ne buti.jei seima- tai seima,o jei prasideda nuotykiai,tai tada..........manau ,kad viskas aisku.

kas negerai? o gal pas mus viskas gerai, tik aš va nueisiu į kokius čipendeilus, ir pakliūsiu į užkulisius, ir susilydysiu dėl kokio gražuoliuko policininko uniforma? tas pats ir su vyrais gali būti.

neištikimybė ne visada atsiranda dėl meilės trūkumo ar kažkokių blogumų šeimoj. tiesiog kartais būna.

kadaise sakiau, kad tokiu atveju- tik skyrybos. dabar jau nesu tokia kategoriška ir gerai pagalvočiau. sunku, aišku, būtų po visko, bet ne visada verta draskyti šeimą...

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-06-29 13:10

Susilydyti aisku galima, bet juk nebutina su tokiu grazuoliuku gultis i lova. Na bet cia jau priklauso, kas kam yra neistikimybe. Jeigu seiles pavarvinimas yra neistikimybe, tai as buvau neistikima ne viena karta. Ir isvis, vyram seksas yra ju silpnoji vieta, per kuria juos galima valdyti

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-06-29 19:50

pa_radize 2009 06 29     vaivorykste 2009 06 25    

jei zmona ar vyras pradeda eiti i kaire,kad ir vienai nakciai,tai su seima jau kazkas negerai darosi.siuo atzvilgiu jokiu vienkartiniu nuotykiu negali ne buti.jei seima- tai seima,o jei prasideda nuotykiai,tai tada..........manau ,kad viskas aisku.

kas negerai? o gal pas mus viskas gerai, tik aš va nueisiu į kokius čipendeilus, ir pakliūsiu į užkulisius, ir susilydysiu dėl kokio gražuoliuko policininko uniforma? tas pats ir su vyrais gali būti.

neištikimybė ne visada atsiranda dėl meilės trūkumo ar kažkokių blogumų šeimoj. tiesiog kartais būna.

kadaise sakiau, kad tokiu atveju- tik skyrybos. dabar jau nesu tokia kategoriška ir gerai pagalvočiau. sunku, aišku, būtų po visko, bet ne visada verta draskyti šeimą...

susilydimas yra viena,o vat kai jau suguli su tuo ''saldainiuku'',tai jau visai kas kita.ir  tikrai nemanau,kad po tokios sakykim audringos nakties galetu buti vel normali seima.cia as kalbu apie save.seile varvink kiek nori,bet jei jau lipi su kita i lova,tai manau nieko cia gero nelauk.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-06-30 11:04

o jūs tikrai galit garantuot už save, kad to niekad nepadarysit? :) dabar pagalvoję nesumodeliuotumėt situacijos, kada nesusivaldytumėt?

nesakau, kad taip bus, kad visi taip daro/darys. ir neteisinu. bet jau ir su smerkimu ir šeimos nurašymu neskubu... nes tiesiog niekad negali žinot, kas gyvenime atsitiks ;)

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2009-07-01 17:24

Niekad nesakau, kad niekad kažko nedarysiu.... Nežinau kaip viskas gali apsisukt.....

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-07-01 17:53

Aš dirbau su viena mergina, tai vat jinai turėjo meiluži, buvo su jo, bet jau kiekmetų prejo, gal 3,4 na iki šiol su vyrų gyvena. Tai kad iki sryrybų nedaejo. Net antra vaika pagimde, tai kad nevysada buna jei buvai svetimoje lovoje reiškia bus tik blogiau ;)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2009-08-05 10:52

Skirciausi, jei neliktu meiles, o jos gali nelikti del nuolatiniu neistikimybiu, smurto pries moteri ar vaikus, izeidinejimu, nuolatinio girtavimo,losimo ir kitu priklausomybiu. 

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 66

2009-12-12 00:03

na va arteja,graziausai seimos svente,pirma ir musu mazutei,o tarp musu snekama ne apie dovanas,o apie skyrybas,nors jau simta kartu sake,kad mes jau isiskyre,tik vis dar kartu bunam,nekreipiau demesio,nes per daug pavargusi,nuo kasdienybes,rytinos ir jo gerimo ir nenormalaus pavydo,matai turiu vaikscioti,kaip baidykle,kad i mane niekas neziuretu,nes as tik jo :) )) o as tik jo ir buvau,bet dabar jau viskas nusibodo...pragere smegenis,uzsienio geras gyvenimas,sumaise prota,o alkoholis isplove smegenis,na ir neliko tarp musu nieko,tik vaikas,kuriam jis taip ir nei karto nepakeite pampaerso ir nei karto nesikele nakti,na ir gerai tada...

viskas baigta...

pirmas kaciukas

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-12-12 09:47

Linkiu JuodaKate sekmes, jei tikrai nusprendei keisti savo gyvenima zenk pirmyn, pakelta galva, kad ir kaip skaudu issiverk, palik pagalvei kas skaudu ir pirmyn naujo gyvenimo link.

Paskutinį kartą redagavo: Doriuks (2009-12-12 09:47)

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2009-12-13 16:16

As taipat skirciaus del neistikimybes ar smurto. O jei nebeliktu meiles, bet vistiek sugyventume, tai manau, kad ne. Tik del dukros, kad turetu teti salia. O vat yra tokia juokinga situacija. Pas manes seimoj nei vienas nera issiskyres, o vat vyro ir motina ir sesuo. Abi senei jau vyrus palikusios. Tai kartais ateina tokios mintys i galva, kad gali ir vyro tas pats likimas buti. Nors pakolkas atrodo, kad gan gerai sugyvenam.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-12-14 11:58

taigi,jei žinotum žmogus kur pulsi-pagalvį pasidėtum...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2010-05-13 21:32

istekejau budama 18m kvaila ir naivi buvaugyvenom 5m. gime sunus,vyras ziauriai gere smurtavo,nepraejus nei prai metu po sunaus gimimo padaviau skyryboms nes bijojau del vaiko ka jis mato kaip mane tranko praejo pora men sutikau dabarti savo vyra,gime dukryte,gyvenimas lyg ir susitvarke,dar retkarciais paskambina buves iskeikia ir tiekalimentu nemokeu jei butu jo valia nes neturi is ko jau degradavo,gaila kazkiek,bet anyta buvo geras zmogus tai ji ir siuncia anukui alimentus.tik viena supratau ir pasimokiau kad kentet neverta gyvenimas pries akis,prarasti graziausi jaunystes metai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-05-13 23:45

mano tetis gere,budavo ir skandalus keldavo...o mama vistiek nesiskyre,motyvavo kad del musu...o jokio gerumo tame nemaciau...tik sunku gyvenima ir nedarnia seima..

su vyru sutariame gerai,todel tikiuosi kad taip neatsitiks kaip su mano teciu...jei taip butu skirciausi,pirmoj vietoj del vaiko..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-05-14 14:42

viktorija777 2009 06 24    

Žvalgaus aplink ir nebesuprantu: pažįstami, kurie pjaunas kaip šuo su kate, laikos įsikibę vienas kito (nors žinau, kad ir į kairę vaikšto), o žmonės, kurie atrodo gerai sutaria ir gerbia vienas kitą - skiriasi..... O kas jus paskatino (paskatintų) skirtis? Kur ta riba, kai jau supranti, kad su tuo žmogum, bendros ateities nebeturėsi.....

kiekviena pora kartu yra del savu priezasciu. jei toks ju bendravimo budas-vadinasi jiems taip geriausia. tik sirdis, vidinis balsas zmogui gali padeti apsispresti .

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 607

2010-05-14 14:57

zinau irgi toki varianta yra pora (nesusituokusi) turi vaiku ir abu turi dar N "draugiu" "draugu".tai matomai jiems toks gyvenimas priimtinas,ne negalvoja tuoktis.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 36

2011-02-10 17:50

Sveikutes!

Isgyvenau skyrybas dar visai nesenai, praejusiu metu vasara. tai buvo labiau mano noras ir provokavimas. O Jis lengvai sutiko. Pries tai metus laiko bandem gyventi , susitaikyti del vaiko. Manyje vire kova su savimi pacia arba dedu taska arba taikausi ir `priimu zmogu toki koks jis yra. Negalejau.. kaltinu del visko tik Ji, nesirupino seima, nei vaiku su asaromis prasydavau,kad isvestu vaika i lauka su vezimuku,kad galeciau pamiegoti, juk naktys bemieges buvo tik mano. Jei butu buves darbo zmogus nepykciau, o db miegodavo iki pietu.,.. kam man toks jei pati galiu del visko susitvarkyti...Labai  truko demesio ir meles, ir daug daug kartu kalbetasi su juo apie viska  buvo. Gyvenom ir su tusciu saldytuvu ir galimybe uzdirbti buvo, bet Jam svarbesne buvo Jo seima, tetis,sese... atsisake dirbti. Liejau asaras ,tarsi isdaves seima butu,del geroves musu visu butu pasiaukojes isvykti. Nesugebejo.. skystas Jis.Galbut tai man ir atvere akis, kad vyras-seimos galva visiskai nesistengia del seimos.  Per tuos metus man atsirado kitas zmogus, nuo pat pradziu sakiau ,kad esu istekejusi,bet jis nebijojo to..  Santuokoje pasjutau vienisa.

Dejau taska, jis lengvai sutiko.. as turejau del ko stengtis, del savo laimes. Neteiskite manes, siandiena esu laiminga, zinoma,as nezinau kaip bus po metu ar dvieju, tikiuosi ir toliau busiu mylima ir mylinti, bet zinau viena, del nieko nesigailesiu niekada

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-02-10 19:09

sonera saunuole kad dejai taska. jeigu net nesugebedavo su vaiku pabuti kad pati pailsetum,kai tuo tarpu pats meigodavo iki pietu, tai jau cia ne vyras..linkiu jums ko geriausio ir butima mylimai bei myleti ;)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 36

2011-02-11 12:10

simona26 2011 02 10    

sonera saunuole kad dejai taska. jeigu net nesugebedavo su vaiku pabuti kad pati pailsetum,kai tuo tarpu pats meigodavo iki pietu, tai jau cia ne vyras..linkiu jums ko geriausio ir butima mylimai bei myleti ;)

aciu labai 

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2011-02-11 15:42

panasi situacija ir pas mus buvo...kazkada buvo...nebuvau istekejusi tik gyvenom kartu...pasigimdziau pirma sunu 18m...atrode laiminga esu...nors jam rupedavo pamiegoti..jam sunus buvo galvos skausmas ir dar daugelis...seima griuvo,griuvo...bet sugalvojau gelbet seima ir pagimdziau antra sunu galvojau gal bus geriau gal bus kitaip juk vaikam tecio reikia...bet veltui taip praleidau 4 savo jaunystes metus...kol galiausiai nusprendziau padeti taska...kai gavau i galva nuo girto jo....buvo ir asaru buvo visko.nes galvodavau apie vaikus...bet siai dienai turiu pamoka kad del vaiku aukoti gyvenimo neverta...dabar esu laimingai istekejusi jau ne vienerius metus...

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-02-11 21:03

mes dar nesam susituoke, bet sia vasara jau planuojam. ir kuo tas laikas arciau, tuo man darosi baisiau - o kas, jei... mes abudu jautukai pagal horoskopa, vaikelis bus liutukas, tai juokauju, kad seima bus arsi :) ir siaip megstam vienas pries kita tuos ragucius parodyt, bet cia is mano puses jie labiau lenda lauk. pasakiau jam, kad bijau siek tiek tuoktis, nes o jei nesugyvensim, o jei tas ar anas...? o jis: bandysim isgyvent, o jei ne - tada nezinau. Esam kartu jau beveik pusketvirtu metu, atrodo, kad vienas apie kita zinom tikrai daug, bet vat vestuviu bijau vien del to, kad paskui gali nutikt taip, kad teks skirtis (ko bijau kaip pacio velnio). 

2

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Skyrybos

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Šrūnas