Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > Konkursas: Mano...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-09-03 00:00

Va laimi tik desertai

Aš gaminau tą tortą,man tai skaniai gavosi,tai ir balsą jam atidaviau,o taip pažiūrėjau balsavimą,tai matyt lydekos ir torto draugai susirinko,nes abudu receptai kovojo stipriai,matyt tortas daugiau draugų turėjo nei lydeka ,nes ir ten ir ten manau pasitelkta draugų pagalba buvo ( pas abudu kas minutę balsuota  paskutinę dieną )  ,tik lydekos dar draugai ir papeikdavo visus receptus,kažkaip įdomiai .Gal kitą kartą geriau būtų tik forumo lankytojai,kad balsuotų :) tai tada būtų sąžiningiau :)

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-09-03 08:52

O man asmeniskai labai skaniai keksiukai atrode uz juos ir balsavau. Bet daba mintis atejo kazin nebuvo galima isrinkti po viena patiekala na pvz: salotos, kepsnys, saldaus kazkas. O tada gal ivairiau butu.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-09-11 09:02

Noriu sulaukti jūsų nuomonės.

Šiuo metu ypatinguosius receptus perkėliau prie Šventinių patiekalų. Kaip jūs manote, gal juos išskaidyti po konkrečias rubrikėles, kur jiems ir vieta: Sriubas prie sriubų, pyragus prie pyragų ir t.t.?

Kaip būtų jums, brangiosios patogiau? 

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-09-11 09:05

Aš manau kad reiktų išskaidyt,tikrai būtų patogiau ir paprasčiau ,jei tektų ieškot.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-09-11 09:06

man asmeniskai patogiau butu,jei butu isskaidyta.greiciau susirastu

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-09-11 11:59

man ir greičiau eitų susirasti jei būtų atskirai

5

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt akcijos > Konkursas: Mano ypatingasis...

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
SAULIUS